Autor Wątek: Jak zmienia standingi FW  (Przeczytany 4765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LosBekoczoS

  • Gość
Jak zmienia standingi FW
« dnia: Lipiec 19, 2012, 13:17:31 »
Jako ze nuli przeprowadza sie do Ammar FW, oraz jako ze mam z dawnych lat standingi wysokie do Matar. Chcialem zapytac jak wyglada wplyw FW ( kiedy sie traci najwiecej) na standingi. Oraz jak wyglada sytuacja standingow po odejsciu z FW tzn np z dyplomacja lvl 4 czy da sie spowrotem latac po calym space czy tez nie :D

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Jak zmienia standingi FW
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2012, 15:02:50 »
Bekocz ty żyjesz :D

Czad :)

Niestety na pytanie Ci nie odpowiem, nie mam bladego pojecia ;)

damiantaps

  • Gość
Odp: Jak zmienia standingi FW
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2012, 15:10:07 »
Spróbuje ci pomóc, jak coś źle mówię to mnie poprawcie.

Sam się zastanawiałem czy iść do null czy do milicji. Pytałem się różnych ludzi i jednak poszedłem do null, bo powiedzieli mi, że w milicji standingi lecą na łeb na szyję. Więc jak dojdziesz do milicji Amarskiej to długo wysokich standów do Matarów nie będziesz miał.

KernHallerson

  • Gość
Odp: Jak zmienia standingi FW
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 19, 2012, 15:39:45 »
To jak standy polecą zależy od tego, czy zamierzasz robić misje milicyjne  czy też tylko będziesz zabijał wrogich milicjantów, a jeśli tak to w jakich ilościach.
W moim przypadku stand do Matarów poleciał strasznie ze względu na misje, które jednak obecnie po zmianach w FW nie zapewniają godziwego dochodu.
Tak więc się nie przejmuj, spróbuj pozabijać Matarów... ale żeby zabijać trzeba ich najpierw złapać :)

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Jak zmienia standingi FW
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 19, 2012, 16:36:30 »
Dokładnie jak pisze Kern, u nas np. musielismy nieco się nastarać, żeby wejść do Amarrów. Za to w ogóle nie spadają nam standy do matarów (których i tak nie mieliśmy :P) bo nikt nie robi milicyjnych misji.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Jak zmienia standingi FW
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 19, 2012, 18:09:46 »
stand do Matarów poleciał strasznie ze względu na misje, które jednak obecnie po zmianach w FW nie zapewniają godziwego dochodu.

A "godziwy zysk" to ? 100mil/h ? 200 ?

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Jak zmienia standingi FW
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 19, 2012, 19:27:04 »
A "godziwy zysk" to ? 100mil/h ? 200 ?

Myślę, że 100 mil/h+ to poprawna definicja. Albo przynajmniej równowartość tych 100 mil w lp-kach.

Btw. Ktoś chyba te misje jednak u Amarrów robi, bo jakoś gedony, slicery czy inne omeny navy nie zniknęły z rynku.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

KernHallerson

  • Gość
Odp: Jak zmienia standingi FW
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 19, 2012, 19:34:31 »
Godziwy zysk bez żadnego wysiłku i bez kombinowania co kupować za LPki z misji wynosił 150 mil/godzinę.
I to przy założeniu że sprzedawało się BS'y na buy orderach.
Jak ktoś miał cierpliwość i sam sprzedawał itemki (nie tylko BSy ale inne rzeczy), można było zarobić dużo więcej.
Niestety po zmianach w FW ceny itemów kupowanych za LPki z misji znacznie zdrożały.
Ale za to ci, co zrobili sobie spore zapasy shipów mogą je teraz sprzedawać po fajnych cenach.
Np. Slicerki sprzedawały się po 12 milonów przed zmianami, a teraz schodzą mi po 34.


Cytuj
Btw. Ktoś chyba te misje jednak u Amarrów robi, bo jakoś gedony, slicery czy inne omeny navy nie zniknęły z rynku.
Milicjanci mają jeszcze spore zapasy. Niektórzy bardzo spore. Na wiele misięcy starczy bo przecież lepiej puszczać na rynek po trochu a nie od razu wszystko.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Jak zmienia standingi FW
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 19, 2012, 19:35:29 »
Myślę, że 100 mil/h+ to poprawna definicja. Albo przynajmniej równowartość tych 100 mil w lp-kach.

Btw. Ktoś chyba te misje jednak u Amarrów robi, bo jakoś gedony, slicery czy inne omeny navy nie zniknęły z rynku.

Godziwy zysk bez żadnego wysiłku i bez kombinowania co kupować za LPki z misji wynosił 150 mil/godzinę.
I to przy założeniu że sprzedawało się BS'y na buy orderach.
Jak ktoś miał cierpliwość i sam sprzedawał itemki (nie tylko BSy ale inne rzeczy), można było zarobić dużo więcej.
Niestety po zmianach w FW ceny itemów kupowanych za LPki z misji znacznie zdrożały.
Ale za to ci, co zrobili sobie spore zapasy shipów mogą je teraz sprzedawać po fajnych cenach.
Np. Slicerki sprzedawały się po 12 milonów przed zmianami, a teraz schodzą mi po 34.

Milicjanci mają jeszcze spore zapasy. Niektórzy bardzo spore. Na wiele misięcy starczy bo przecież lepiej puszczać na rynek po trochu a nie od razu wszystko.

jaja sobie robicie, że tyle sie na misjach da zarobić wtf =D
pewpew

Danath Riddick

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Danath Riddick
  • Korporacja: Devion Corporation
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Jak zmienia standingi FW
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 19, 2012, 19:35:48 »
Jeżeli bijesz raty na plexach i robisz misje dla milicji to stand spada i do minmatarów i w mniejszym stopniu do gallente. Jeżeli natomiast masz zamiar tylko bić graczy w przeciwnej milicji to stand do frakcji nie spadnie. Spada jedynie stand do korpa o nazwie Tribal Liberation force jeżeli gracz którego zatłuczesz jest bezpośrednio w tym NPC korpie a nie jest w milicji za pośrednictwem Pleyer Corpa lub za pośrednictwem sojuszu. Skomplikowane ale mam nadzieje ze zrozumiesz.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Jak zmienia standingi FW
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 19, 2012, 20:15:10 »
jaja sobie robicie, że tyle sie na misjach da zarobić wtf =D
Zerknij na misje w 0.0 ;)

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Jak zmienia standingi FW
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 19, 2012, 23:18:27 »
W null to się zarabia znacznie więcej na misjach :P

RobekPL

  • Gość
Odp: Jak zmienia standingi FW
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 20, 2012, 09:26:59 »
Spadki standa do frakcji w FW zaleza od sytuacji.
Tak wiec przykladowo, bedac w Amarr milicji, bedzie spadal Twoj stand do frakcji minimatar kiedy:
-zaatakujesz i/lub zniszczysz NPC minmatarskiego (misje FW albo plexy)
-zaatakujesz i/lub zniszczysz strukture minmatarska NPC - za to jest najwiekszy spadek standa

Moze tez spadac Twoj stand do Amarr jesli:
-zaatakujesz i/lub zniszczysz innego milicjanta Amarskiego (duzy spadek)
-zniszczysz wrak nalezacy do innego milicjanta Amarskiego (duzy spadek)
-wezmiesz misje FW i jej nie wykonasz
-zaatakujesz i/lub zniszczysz NPC amarskiego (misje FW albo plexy)

Jednakze robic plexy mozna sobie standy poprawic.
Sa 2 rodzaje plexow, defensywne i ofensywne.
Za robienie plexow ofensywnych, czyli probujacych przejac system dostajesz LP, jednakze musisz zniszczyc pewna ilosc NPC na takim plexie, lub ich wytankowac.
Na plexie defensywnym bronisz systemu nalezacego do Twojej frakcji, NPC na plexie sa po Twojej stronie i nie beda Cie atakowac, ty takze lepiej ich nie atakuj bo to skutkuje spadkiem standa. Jednakze za obrone takiego plexa, dostajesz niewielka poprawe standa do frakcji.

MrYogi

  • Gość
Odp: Jak zmienia standingi FW
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 20, 2012, 10:02:35 »

-wezmiesz misje FW i jej nie wykonasz


Akurat na misjach milicyjnych jak weźmiesz misje i jej nie wykonasz ot stand wogole nie spada. Spada tylko jeśli ją weźmiesz i potem będziesz chciał odrzucić to leci na pysk, ale jak odczekasz niecałe 12h to misja znika, dostajesz komunikat, ale stand nie spada.

RobekPL

  • Gość
Odp: Jak zmienia standingi FW
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 20, 2012, 10:19:08 »
Akurat na misjach milicyjnych jak weźmiesz misje i jej nie wykonasz ot stand wogole nie spada. Spada tylko jeśli ją weźmiesz i potem będziesz chciał odrzucić to leci na pysk, ale jak odczekasz niecałe 12h to misja znika, dostajesz komunikat, ale stand nie spada.

Tak, masz racje ale nie do konca.
Jesli wezmiesz misje i nic z nia nie zrobisz, misja staje sie przeterminowana i zeby dostac kolejna od agenta musisz ja odrzucic. Wtedy jest spadek standa.
Jesli wezmiesz jednak misje i ja otworzysz ale nie wykonasz, misja sama ci zniknie z journala po 12 godz bez jakichkolwiek konsekwencji.

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Jak zmienia standingi FW
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 21, 2012, 12:53:23 »
Ok to next pytanie czy Lp tez dostaje sie za czyste pvp czy wylacznie plexy/misje ?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jak zmienia standingi FW
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 21, 2012, 13:15:42 »
Pytanie pomocnicze przed odpowiedzią: Mówisz o sensownych lp czy o jakijkolwiek ich liczbie?
W drugim wypadku: http://community.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&bid=671 <<< jeśli się nie mylę tutaj znajdują się aktualne przeliczniki lp otrzymywanych za pure pvp w FW

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.