Autor Wątek: Delve War  (Przeczytany 41162 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Delve War
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 03, 2012, 17:35:30 »
Ja ci powiem. Pół regionu Esoteria przynosi mniej przychodu niż 2 moony z techem (aktualnie moon z techem to 20-25b/mies). Tak się przypadkiem składa że to tyle co zarabiamy, bo własnych botów niet. A my mamy dość drogi koszt najmu z tego co plotka niesie...


Moja matematyka 100*24*30*173000 daje 12,5 b na miesiąc, minus upkeep posa. Nie wiem skąd wziąłeś 20-25b.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Delve War
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 03, 2012, 17:38:56 »
Na północy zwykli ludzie tak samo mogą bocić jak na południu. Różnica w boceniu a techmoonach jest taka, że to pierwsze jest nielegalne.
Porównując oba źródełka to z legalną kasą możesz robić co chcesz, z nielegalną masz zawsze groźbę bana co jest robione. Nie wiem, na jakiej podstawie chcesz Tooten porównywać te rzeczy.

Darmowa legalna kasa >>> darmowa nielegalna kasa.

Nawet przy takich samych jakościowo pilotach strona mająca  nieograniczone zasoby wygrywa chyba, że jest wyjątkowo upośledzona. Nie chce być inaczej.

Sorry ale sugerowanie, że na południu wszyscy kradną wspólną kasą, a na północy rozdają ją biednym jest po prostu śmieszne :P

Ilekroć miałem do czynienia z goonsami to zawsze wygrywali masą i kolejnymi falami tłuszczy. Tam się nawet roamować nie dało, bo nie umieli / bali się pobawić. Centralnie nigdy.
Sugestie, że na północy są wspaniali FC gdy na południu ich nie ma jest z czapy. Północ zawsze robiła to samo - uber bloob na ryj, nawet na gang 15 osób. Najlepiej z 2 stron i z 4+ razy większą przewagą, tak dla pewności.

Podczas pobytu w Venal, nie licząc mieszkańców npc space jeszcze tylko WN chciało się strzelać po ludzku, podobnie jak kiedyś (za czasów Atlasu) nasi sąsiedzi Solarzy.


Reasumując nie ma co się spinać chłopaki :) Osobiście tak samo nienawidzę botów jak i obecnych tech moonów bo uważam, że obie rzeczy psują nam zabawę.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 03, 2012, 17:43:58 »
Ilekroć miałem do czynienia z goonsami to zawsze wygrywali masą i kolejnymi falami tłuszczy. Tam się nawet roamować nie dało, bo nie umieli / bali się pobawić. Centralnie nigdy.
Sugestie, że na północy są wspaniali FC gdy na południu ich nie ma jest z czapy. Północ zawsze robiła to samo - uber bloob na ryj, nawet na gang 15 osób. Najlepiej z 2 stron i z 4+ razy większą przewagą, tak dla pewności.

Ja pierdziele, znowu mamy 2008 rok. Poczytaj sobie o ludziach typu Vily, Rydis, Laz, dbrb (zgrozo), suas, scavok etc. Eve online to nie partia szachow, adapt or die. I nie zaczynaj o blobach, bo to taki durny argument, że o ja pierdziele. Swoja droga GF ma pełno tzw skirmish FC.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Delve War
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 03, 2012, 17:48:23 »
-A-, nulli, SF czy stainwagon nie potrafią przyciągnąć luda/zaplanować i wykonać bitki i zabrać tych moonów. Nie mam zamiaru gloryfikować boba, ale gdyby molle i ludki ze starych corpów boba grali i się zebrali, to w miesiąc OTEC połowy tych moonów by nie miało. Taka prawda
zomg!!!

w przeciwienstwie do gowienka z poludnia to na polnocy sa partnerzy, a nie peciarnia i to jest to co od zawsze roznilo RSF/CFC od wszystkiego innego. Ludzie sie szanowali od zawsze.
Na poludniu peciarnia a na polnocy ludzie sie szanuja, no nie, czegos takiego jeszcze nie slyszalem - Twoja ignorancje skladam na karb tego, ze nie masz od wielu lat nic wspolnego z EVE i komentujesz sytuacje z punktu widzenia omszalego lesnego dziadka ktory swpomina jak to bylo w 39'  :D. Ja mam chary i na polnocy, i na poludniu, i siedze na roznych jabberach i kanalach w grze, na ktorych moge sobie poczytac jak odnosza sie do siebie nawzajem liderzy KFC, to sie naprawde az przykro czyta - wyzywanie od petow, grozenie resetami, kiedys nawet mielismy na forum taki specjalny dzial gdzie sie wrzucalo smieszne klotnie liderow roznych Goonsowych petow po kazdym awoxingu 8) Co do poludnia to zgodze sie co do AAA, ktore ma podobne tendencje, ale reszta w porownaniu z ukladami na polnocy to sielanka, np cokolwiek by nie powiedziec uklad Nulli/VeraCruz/HUN jest bardzo partnerski, podobnie w SW czy miedzy ROL a Kadeshi stosunki sa bardziej na luzie i naprawde ludzie sie lubia. Ale ciebie i tak nie przekonam, przeciez wiesz lepiej bo grales ostatnio... w 2007? Tankowales posy goonsom, tak? Jak ta funkcja sie nazywala, Logistic Director? Czyli cos w stylu Konserwator Powierzchni Plaskich  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Delve War
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 03, 2012, 17:56:12 »

Ilekroć miałem do czynienia z goonsami to zawsze wygrywali masą i kolejnymi falami tłuszczy. Tam się nawet roamować nie dało, bo nie umieli / bali się pobawić.

A nie prawda bo potrafimy się doskonale bawić oto dowód:

http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=13861603   video z floty  http://www.youtube.com/watch?v=UBWnAo63cH8&feature=youtu.be
http://kb.f-con.us/?a=kill_related&kll_id=166845

I wcale nam nie przeszkadza ze wróg lata lepszymi od nas t3-kami  ;)
Sponsored By Technetium  ;D

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Delve War
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 03, 2012, 17:56:35 »
Na północy zwykli ludzie tak samo mogą bocić jak na południu. Różnica w boceniu a techmoonach jest taka, że to pierwsze jest nielegalne.
Porównując oba źródełka to z legalną kasą możesz robić co chcesz, z nielegalną masz zawsze groźbę bana co jest robione. Nie wiem, na jakiej podstawie chcesz Tooten porównywać te rzeczy.

Darmowa legalna kasa >>> darmowa nielegalna kasa.

Bo choć bocenie jest nielegalne, to dzierżawienie botom terenu już nie. A różnica między północą i południem jest taka, że na północy "żywi ludzie" ciągle się kręcą, jak nie jeden sojusz to trzeci, dziesiąty. Na południu jak ktoś wynajmie jakieś zadupie to będzie bocił przez miesiąc i nikt go nie najdzie.

Cytuj
Sorry ale sugerowanie, że na południu wszyscy kradną wspólną kasą, a na północy rozdają ją biednym jest po prostu śmieszne

A bynajmniej, nie sugeruję, że wszyscy kradną. Ale gdyby ktoś to robił, może to łatwo ukryć, a nikt wyciągów finansowych przecież nie dostanie. Wszystko jest "na słowo".

Co do FC, latam tu, latałem tam, i nie widzę żadnej różnicy między północnymi a południowymi. Może tylko to, że o ile południowi FC wypalali się zaraz po wojnie, bo wszystko się rozłaziło, to tutaj latałem pod jednym FC 3 lata temu, i mogę latać pod nim dziś... Ktoś musi robić coś dobrze.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 03, 2012, 18:10:33 »
zomg!!!
Na poludniu peciarnia a na polnocy ludzie sie szanuja, no nie, czegos takiego jeszcze nie slyszalem - Twoja ignorancje skladam na karb tego, ze nie masz od wielu lat nic wspolnego z EVE i komentujesz sytuacje z punktu widzenia omszalego lesnego dziadka ktory swpomina jak to bylo w 39'  :D. Ja mam chary i na polnocy, i na poludniu, i siedze na roznych jabberach i kanalach w grze, na ktorych moge sobie poczytac jak odnosza sie do siebie nawzajem liderzy KFC, to sie naprawde az przykro czyta - wyzywanie od petow, grozenie resetami, kiedys nawet mielismy na forum taki specjalny dzial gdzie sie wrzucalo smieszne klotnie liderow roznych Goonsowych petow po kazdym awoxingu 8) Co do poludnia to zgodze sie co do AAA, ktore ma podobne tendencje, ale reszta w porownaniu z ukladami na polnocy to sielanka, np cokolwiek by nie powiedziec uklad Nulli/VeraCruz/HUN jest bardzo partnerski, podobnie w SW czy miedzy ROL a Kadeshi stosunki sa bardziej na luzie i naprawde ludzie sie lubia. Ale ciebie i tak nie przekonam, przeciez wiesz lepiej bo grales ostatnio... w 2007? Tankowales posy goonsom, tak? Jak ta funkcja sie nazywala, Logistic Director? Czyli cos w stylu Konserwator Powierzchni Plaskich  ;)

Haha spoko. Trzeba grać aktywnie by mieć dostęp do zasobów związanych z CFC. Good job, dla Twojej informacji mimo statusu "nie aktywny" wciąż mam dostep do ludzi z którymi grałem i mam informacje z pierwszej reki (jabber i fora dyrektorskie). Ba nie trzeba grać w grę by śledzić polityke i poczynania ludzi. Pozdrowienia od GIA. A grałem ostatnio w tym roku na trialu by popatrzeć na zmiany, no i pierdolnął Twoj domek z kart.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Delve War
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 03, 2012, 18:12:59 »
mam informacje z pierwszej reki.
To czemu piszesz takie bzdury  :)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 03, 2012, 18:19:58 »
To czemu piszesz takie bzdury  :)

Gdyby to były bzdury CFC by sie już dawno rozsypało. Jak są problemy da się je obejść by utrzymać jednośc - w CFC nikt nikomu nie płaci za bycie w CFC. Zreszta za uczestnictwo w bloku każdy jest nagradzany jak może. Wystarczy spojrzeć na branch czy tam tenal (my mieliśmy dług do spłacenia w stosunku do Razor'a) czy rozdzielenie ksieżyców. Ja radziłbym zatrudnić nowych szpiegów takich zdolnych coby mogli troche informacji wykraść z zasobów www.goonfleet.com.

A jeżeli mówisz o resetach takich sojuszy jak OWN well. Jak ktoś rucha własnych ludzi to jest tylko jedna kara.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Delve War
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 03, 2012, 18:55:41 »
Gdyby to były bzdury CFC by sie już dawno rozsypało. Jak są problemy da się je obejść by utrzymać jednośc - w CFC nikt nikomu nie płaci za bycie w CFC.

A jeżeli mówisz o resetach takich sojuszy jak OWN well. Jak ktoś rucha własnych ludzi to jest tylko jedna kara.
Owszem, Goonsi traktuja swoj plankton przyzwoicie, nie wnikam czy z wyrachowania czy z dobroci serca  :P
Natomiast juz stosunki miedzy poszczegolnymi petami sa bardzo dalekie od "partnerskich", bulldogi sie gryza pod dywanem gdy tylko moga, i szczerze sie nienawidza, traktuja sie nawzajem z pogarda, kopia pod soba dolki, intryguja, a Mittani z wysokosci swojego wysokiego tronu udaje, ze tego nie dostrzega, pozwalajac raz na jakis czas umrzec najslabszym (OWN, Black Mark, Black Core, FCON, TNT, co tam jeszcze, jakies convicted itd itp) - w mysl zasady dziel i rzadz. Ja tego nie oceniam, byc moze jest to skuteczne i wlasnie tak ma byc - po prostu troche mnie smieszy, ze znowu jak co roku przychodza wakacje, masz torche wiecej czasu wiec zjawiasz sie tutaj ze swoimi wyssanymi z palca teoriami jakoby stosunki na polnocy byly "partnerskie", a na poludniu peciarnia, i jak zwykle popierasz te swoje wypociny jakims blizej nieokreslonym "kontaktem w szefostwie Goonsow", ktory daje ci prawo do autorytarnego pieprzenia bzdur  ;) Ale pamietam, ze kiedys sie klociles, ze Stainwagon zajal Esoterie bez walki, wiec juz mnie raczej nic nie zdziwi....




« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2012, 19:13:34 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 03, 2012, 19:08:26 »
Owszem, Goonsi traktuja swoj plankton przyzwoicie, nie wnikam czy z wyrachowania czy z dobroci serca  :P
Natomiast juz stosunki miedzy poszczegolnymi petami sa bardzo dalekie od "partnerskich", bulldogi sie gryza pod dywanem gdy tylko moga, i szczerze sie nienawidza, traktuja sie nawzajem z pogarda, kopia pod soba dolki, intryguja, a Mittani z wysokosci swojego wysokiego tronu udaje, ze tego nie dostrzega, pozwalajac raz na jakis czas umrzec najslabszym (OWN, Black Mark, Black Core, FCON, TNT, co tam jeszcze, jakies convicted itd itp) - w mysl zasady dziel i rzadz. Ja tego nie oceniam, byc moze jest to skuteczne i wlasnie tak ma byc - po prostu troche mnie smieszy, ze znowu jak co roku przychodza wakacje, masz torche wiecej czasu wiec zjawiasz sie tutaj ze swoimi wyssanymi z palca teoriami jakoby stosunki na polnocy byly "partnerskie", a na poludniu peciarnia, i jak zwykle popierasz te swoje wypociny jakims blizej nieokreslonym "kontaktem w szefostwie Goonsow", ktory daje ci prawo do autorytarnego pieprzenia bzdur  ;) Ale pamietam, ze kiedys sie klociles, ze Stainwagon zajal Esoterie bez walki, wiec juz mnie raczej nic nie zdziwi....

Rownie dobrze moglbym napisac to samo o Twoich kosmicznych wymyslach. 

A co moje kontakty - a co ja mam Ci screenshota wkleić z moja lista znajomych z gf.com czy tez z msn wtf. Taka Rydis poznalem dlugo przed zanim byla np w GS. Znam ja z czasow kiedy szpiegowala dla nas BoB'a, ba byla chyba jeszcze wtedy w Triumvirate. To byly czasy Max1 albo lekko przed. Nie mam zamiaru i nie musze sie tlumaczyc z tego kogo znam badz nie wtf.

Widzisz jak czlowiek ma troche wiecej wolnego czasu to pozawala sobie na odwiedzanie starych smieci, a jak uwazasz ze forum publiczne powinno byc tylko dla ludzi ktorzy posiadaja subskrypcje to lepiej sie udaj na CAOD bo tam takie wymaganie akurat jest v0v. I zeby nie bylo Stainwagon zajal esoterie bez walki po wtopie c9n nie bylo zadnej wiekszej bitwy o esoterie poza roamami, a pozniej GS wygral Eve poprzez rozwiazanie BoB'a i teatr walk przeniosl sie gdzie indziej. No chyba, ze strzelanie do posow bez oslony uwazasz za bitwe pelna emocji to ja moge osobiscie pogratulowac podejscia.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Delve War
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 03, 2012, 19:13:01 »
Rownie dobrze moglbym napisac to samo o Twoich kosmicznych wymyslach. 

A co moje kontakty - a co ja mam Ci screenshota wkleić z moja lista znajomych z gf.com czy tez z msn wtf. jak uwazasz ze forum publiczne powinno byc tylko dla ludzi ktorzy posiadaja subskrypcje to lepiej sie udaj na CAOD

Ale mi nie przeszkadza, ze sobie tutaj piszesz bzdury, w koncu to forum do tego sluzy :) Tylko gdy twierdzisz, ze masz te informacje od jakichs wysoko postawionych Goonsow, z ktorymi jestes w stalym kontakcie od kiedy tankowales im posy w 2008, bo to juz jest troche smieszne :)

A wracajac do tematu, Makalu ma juz internet, bo wlasnie wyslal na kugu swoj nowy statement, ktory zrobil furrore. Mozliwe, ze AAA przestanie sie w koncu miotac jak kurczak bez glowy ^^
24 Minutes Ago #1870
Makalu Zarya

Okay...here is the thing

    We came to delve for fights...the cfc want to take the south and win eve...you think that you can blob and win...you might take delve and querious but we dont care...if you invade catch we'll just take it back as soon as you leave

    We don't care about sov...we're a small gang alliance...we don't like being blobbed and we'll just bomb you whenever you try,

    this is the thing:
    1. We have never cared about sov.
    2. We don't need to blob to win.
    3. You won't be able to kill us...we'll survive no matter what you do and take our space back as soon as you're gone.
    4. We don't need our allies to live...if you kill them we'll be just fine...

    If you want to take catch then go right ahead...we'll be there waiting until you have to go home.

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 03, 2012, 19:20:22 »
Ale mi nie przeszkadza, ze sobie tutaj piszesz bzdury, w koncu to forum do tego sluzy :) Tylko gdy twierdzisz, ze masz te informacje od jakichs wysoko postawionych Goonsow, z ktorymi jestes w stalym kontakcie od kiedy tankowales im posy w 2008, bo to juz jest troche smieszne :)

Tzn co jest smieszne, ze utrzymuje kontakt z ludzmi z ktorymi sie w jakis sposob zzylem i gram z nimi w rozne gry/spotykam sie. Ja pierdziele Ty zyjesz pod kamieniem ? To jest prosty przyklad relacji miedzyludzkich o_O.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Delve War
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 03, 2012, 19:24:34 »
Tzn co jest smieszne, ze utrzymuje kontakt z ludzmi z ktorymi sie w jakis sposob zzylem i gram z nimi w rozne gry/spotykam sie. Ja pierdziele Ty zyjesz pod kamieniem ? To jest prosty przyklad relacji miedzyludzkich o_O.

Nie, smieszne jest ze wypisujesz takie glupoty, i twierdzisz ze nie musisz grac zeby sie orientowac w sytuacji, i ze "wiesz to napewno bo masz kolegow w Goonswarmie", i robisz tak od lat w kazde wakacje ^^
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 03, 2012, 19:31:52 »
Nie, smieszne jest ze wypisujesz takie glupoty, i twierdzisz ze nie musisz grac zeby sie orientowac w sytuacji, i ze "wiesz to napewno bo masz kolegow w Goonswarmie", i robisz tak od lat w kazde wakacje ^^

Ok nastepnym razem bede pisal raport na eve-centrala.com.pl z moich spotkan ze znajomymi, ba napisze krotka notke sluzbowa z kazdego posta na gf.com (ma sie ich ponad 10 tysiecy yo) tak by akurat nie wychodzilo ze tylko to robie w wakacje, a i dolacze referencje z podpisami od moich kolegow by oczywiscie udowodnic blizej nieokreslonej osobie, ze mowie prawde.




SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Delve War
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 03, 2012, 19:39:34 »
Makalu żałosny jak zwykle


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 03, 2012, 19:42:27 »
Makalu żałosny jak zwykle

Bardzo mi sie podobaja akapity, ze byciu malym sojuszem i o tym jak wrzucic wlasnych sojusznikow pod kola autobusu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Delve War
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 03, 2012, 19:45:33 »
Ok nastepnym razem bede pisal raport na eve-centrala.com.pl z moich spotkan ze znajomymi, ba napisze krotka notke sluzbowa z kazdego posta na gf.com (ma sie ich ponad 10 tysiecy yo) tak by akurat nie wychodzilo ze tylko to robie w wakacje, a i dolacze referencje z podpisami od moich kolegow by oczywiscie udowodnic blizej nieokreslonej osobie, ze mowie prawde.

Ale mi nie musisz nic udowadniac, serio. To forum sluzy do wypisywania glupot, tak bylo od zawsze - i doskonale sie w tym odnajdujesz. Po prostu gdy piszesz kolejna glupote na temat gry, w ktorej juz od dawna sie nie orientujesz, to rob to na swoj wlasny rachunek, a nie usprawiedliwiaj sie w stylu "to wszystko prawda, bo mam kolegow w Goonswarmie", bo od takiego uzasadniania to co piszesz nie staje sie ani odrobine bardziej wiarygodne. Postepujac w ten sposob stawiasz w niekorzystnym swietle albo swoj intelekt, albo (przy odrobinie dobrej woli) wiedze swoich tajemniczych Wysoko Postawionych Goonow na temat gry, w ktora badz co badz - w przeciwienstwie do Ciebie - graja  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 03, 2012, 19:47:37 »
Ale mi nie musisz nic udowadniac, serio. To forum sluzy do wypisywania glupot, tak bylo od zawsze - i doskonale sie w tym odnajdujesz. Po prostu gdy piszesz kolejna glupote na temat gry, w ktorej juz od dawna sie nie orientujesz, to rob to na swoj wlasny rachunek, a nie usprawiedliwiaj sie w stylu "to wszystko prawda, bo mam kolegow w Goonswarmie", bo od takiego uzasadniania to co piszesz nie staje sie ani odrobine bardziej wiarygodne. Postepujac w ten sposob stawiasz w niekorzystnym swietle albo swoj intelekt, albo (przy odrobinie dobrej woli) wiedze swoich tajemniczych Wysoko Postawionych Goonow na temat gry, w ktora badz co badz - w przeciwienstwie do Ciebie - graja  ;)

Spoko bede pamietal by kazda Twoja jakakolwiek opinie zlac Cieplym moczem bo rownie dobrze moge powiedziec o Tobie ze chuja wiesz :).

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Delve War
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 03, 2012, 19:58:09 »
rownie dobrze moge powiedziec o Tobie ze chuja wiesz :).

Owszem, mozesz, i mi to zupelnie nie przeszkadza. Napisales, ze na polnocy panuja stosunki partnerskie, a na poludniu jest peciarstwo - niestety nie moge sie zgodzic z Twoja opinia, poniewaz jako osoba posiadajaca chary w jednym i w drugim obozie, jestem w stanie te stosunki porownac, i jest dokladnie na odwrot (z drobnymi wyjatkami). Zamiast wdac sie w dyskusje, i udowodnic mi ze sie myle, stwierdziles ze co prawda nie grasz ale napewno masz racje, bo tak ci powiedzieli Wysoko Postawieni Koledzy z Goonswarmu. Ja tylko delikatnie wydrwilem tego typu postawe, to wszystko. A teraz ty mozesz wydriwc to, ze gram w ta gre, i mozesz wyszydzac cokolwiek napisze, naprawde mi to nie przeszkadza bo sie przyzwyczailem, jako wytrawny forum warrior ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 03, 2012, 20:05:47 »
Owszem, mozesz, i mi to zupelnie nie przeszkadza. Napisales, ze na polnocy panuja stosunki partnerskie, a na poludniu jest peciarstwo - niestety nie moge sie zgodzic z Twoja opinia, poniewaz jako osoba posiadajaca chary w jednym i w drugim obozie, jestem w stanie te stosunki porownac, i jest dokladnie na odwrot (z drobnymi wyjatkami). Zamiast wdac sie w dyskusje, i udowodnic mi ze sie myle, stwierdziles ze co prawda nie grasz ale napewno masz racje, bo tak ci powiedzieli Wysoko Postawieni Koledzy z Goonswarmu. Ja tylko delikatnie wydrwilem tego typu postawe, to wszystko. A teraz ty mozesz wydriwc to, ze gram w ta gre, i mozesz wyszydzac cokolwiek napisze, naprawde mi to nie przeszkadza bo sie przyzwyczailem, jako wytrawny forum warrior ;)

To, że Ty grasz to Twoj problem - ja mam swoje podejscie do eve online i nie bede placil za cos co nie sprawia mi przyjemnosci. Wracam do eve ze wzgledu na polityke bo jest unikalna i jakby nie patrzec wciaz udzielam sie na forum zwiazanym ze swoim bylym sojuszem na porzadku dziennym. Gram z ludzmi, ktorzy lubia wisiec w posie po 6 godzin chociazby w d3. Skoro masz chary w obu obozach to ewidetnie masz klapki na oczach bo nawet ludzie na kugutsumen w nowym watku o delve o tym mowia. Jednak co ja tam moge wiedziec - nie gram w eve i mam wysoko postawionych kolegow - zreszta jestem chamska pszczola co spamuje local.

Cytuj
Jak są problemy da się je obejść by utrzymać jednośc - w CFC nikt nikomu nie płaci za bycie w CFC. Zreszta za uczestnictwo w bloku każdy jest nagradzany jak może. Wystarczy spojrzeć na branch czy tam tenal (my mieliśmy dług do spłacenia w stosunku do Razor'a) czy rozdzielenie ksieżyców

o_O

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Delve War
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 03, 2012, 20:08:45 »
ewidetnie masz klapki na oczach bo nawet ludzie na kugutsumen o tym mowia.
rotfl.

zreszta jestem chamska pszczola co spamuje local.

I dlatego nie dostales admina na Centrali ^^


Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 03, 2012, 20:10:41 »
rotfl.

I dlatego nie dostales admina na Centrali ^^

Spytaj Doom'a o pewna PMke to moze spadna Ci klapki z oczu. Odpisalem po 3 dniach bo mialem troche innych zajec.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Delve War
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 03, 2012, 20:20:14 »
Heh dobrze czytam, Makalu już się poddał? Good game  ;)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 03, 2012, 20:24:05 »
Heh dobrze czytam, Makalu już się poddał? Good game  ;)

W ogole watek na kugutsu jest zajebisty. Dobrze sie posmialem w pracy :).

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Delve War
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 04, 2012, 07:06:04 »
Ja radziłbym zatrudnić nowych szpiegów takich zdolnych coby mogli troche informacji wykraść z zasobów www.goonfleet.com.

I am happy to oblige. So there we were with a standard Wrik Hoover unprobable tornado fleet chilling in 319- sniping the undock baddies while the SoCo was starting to form up with a about 400-450 hostiles in system and perhaps about 300 dudes already in RA/init fleets formed.

We opened a cyno on the PL pos to bridge in 3 tornadoes, and suddenly here is Lord Xander on our mumble asking "is the cyno still open"? To which Wrik responds "yeah, you can still bridge in".

30 seconds later Loomina our cyno-everywhere gurl says "umm... there's a goon Nyx at our cyno...?" To which we chuckle "year right". Few seconds later Loomina goes: "Well, it's still here and it's now approaching the shields on the PL pos". I do a quick dscan, confirm a fucking nyx on cyno and start yelling.

Lord Xander responds: "yea, I'm the nyx -- I saw a shadoo fleet on finder and assumed it was supercaps. Was I not supposed to be here?". I go into Armor Hacs mode for 3 minutes and Lord Xander turns down his speaker volume while he aligns and warps to a TEST PWDed pos.

Once safe, the chill comes out again and we laugh how SoCo just saw a Nyx jump into their staging system, approach a tower he could not get into shields for, then chill there while we got a warpin @ TEST tower and warp off... About 5 min on the only cyno in system with 400+ hostiles and 2 fully formed fleets in.

Mind was blown. Sorry for yelling Xander, I still love you :).
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 04, 2012, 07:11:40 »
I am happy to oblige. So there we were with a standard Wrik Hoover unprobable tornado fleet chilling in 319- sniping the undock baddies while the SoCo was starting to form up with a about 400-450 hostiles in system and perhaps about 300 dudes already in RA/init fleets formed.

We opened a cyno on the PL pos to bridge in 3 tornadoes, and suddenly here is Lord Xander on our mumble asking "is the cyno still open"? To which Wrik responds "yeah, you can still bridge in".

30 seconds later Loomina our cyno-everywhere gurl says "umm... there's a goon Nyx at our cyno...?" To which we chuckle "year right". Few seconds later Loomina goes: "Well, it's still here and it's now approaching the shields on the PL pos". I do a quick dscan, confirm a fucking nyx on cyno and start yelling.

Lord Xander responds: "yea, I'm the nyx -- I saw a shadoo fleet on finder and assumed it was supercaps. Was I not supposed to be here?". I go into Armor Hacs mode for 3 minutes and Lord Xander turns down his speaker volume while he aligns and warps to a TEST PWDed pos.

Once safe, the chill comes out again and we laugh how SoCo just saw a Nyx jump into their staging system, approach a tower he could not get into shields for, then chill there while we got a warpin @ TEST tower and warp off... About 5 min on the only cyno in system with 400+ hostiles and 2 fully formed fleets in.

Mind was blown. Sorry for yelling Xander, I still love you :).


Co ty mi cytujesz jakis badziew z TWR, zacytuj mi cos z forów dyrektorskich. Przeciez kazdy sojusznik ma dostep do ogolnych rzeczy :cripes:

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Delve War
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 04, 2012, 07:16:18 »
ale ja to cytuje glownie dlatego, ze to jest zabawne, a nie zeby ci cos udowodnic :)

a teraz cytat z forum dyrkowego Goonow:

Niggy Niggrah Nigger Nigga Niggy ^
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Delve War
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 04, 2012, 09:22:22 »
ale ja to cytuje glownie dlatego, ze to jest zabawne, a nie zeby ci cos udowodnic :)

a teraz cytat z forum dyrkowego Goonow:

Niggy Niggrah Nigger Nigga Niggy ^

To musi być boat.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Delve War
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 04, 2012, 09:23:02 »
@Soul - bez obrazy ale nie grając w Eve ciężko jest być swietnie poinformowanym o polityce.

To tak jakbys zachwalał pizzę, której nigdy nie jadłes ale ktos jadł i powiedział że jest dobra. Nie jest ważne, że przechodziłes obok pizzerii, że jadłes jej skladniki kiedys z osobna. Ty po prostu nie masz pojęcia o tej pizzy :)

tomassz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nyu Qiusantus
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Delve War
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 04, 2012, 09:53:06 »
@Soul - bez obrazy ale nie grając w Eve ciężko jest być swietnie poinformowanym o polityce.
Tutaj muszę wziąć strone Soulscreama, z tego co zauważyłem wiekszość polityki odbywa się właśnie na forach, tsie i pogawędkach na różnych komunikatorach. Także żeby być na bieżąco nie trzeba mieć aktywnego konta w grze.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Delve War
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 04, 2012, 10:01:37 »
@Soul - bez obrazy ale nie grając w Eve ciężko jest być swietnie poinformowanym o polityce.
A dlaczego nie, powiedz czy wiesz co się dzieje w pracy Twojej żonki, dziewczyn etc. założę się że doskonale pomimo że nie widziałeś miejsca na oczy :P. A to dlatego że przy obiedzie nie mówi o niczym innym jak o pracy. Widać że chłopak interesuje się polityką, ma znajomych interesujących się tym samym. Trudno jest rozmawiać z takimi znajomymi o czyś innym jak o własnych zaiteresowaniach. And thats it  :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Delve War
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 04, 2012, 10:29:36 »
To tak jakbys zachwalał pizzę, której nigdy nie jadłes ale ktos jadł i powiedział że jest dobra. Nie jest ważne, że przechodziłes obok pizzerii, że jadłes jej skladniki kiedys z osobna. Ty po prostu nie masz pojęcia o tej pizzy :)

Czyżby chodziło Ci o syndrom "erotomana-gawędziarza"? ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 04, 2012, 10:59:47 »
@Soul - bez obrazy ale nie grając w Eve ciężko jest być swietnie poinformowanym o polityce.

To tak jakbys zachwalał pizzę, której nigdy nie jadłes ale ktos jadł i powiedział że jest dobra. Nie jest ważne, że przechodziłes obok pizzerii, że jadłes jej skladniki kiedys z osobna. Ty po prostu nie masz pojęcia o tej pizzy :)

Mittani tez praktycznie nie gra i loguje sie raz na 30 dni i jakos siedzi w polityce. Ba jest jej glownym graczem. Swoja droga to Twoje porownanie mozna zrozumiec tak, ze jak sie nie jest poslem to sie nie powinno politykowac o_O.

A dlaczego nie, powiedz czy wiesz co się dzieje w pracy Twojej żonki, dziewczyn etc. założę się że doskonale pomimo że nie widziałeś miejsca na oczy :P. A to dlatego że przy obiedzie nie mówi o niczym innym jak o pracy. Widać że chłopak interesuje się polityką, ma znajomych interesujących się tym samym. Trudno jest rozmawiać z takimi znajomymi o czyś innym jak o własnych zaiteresowaniach. And thats it  :)

O to to

Tutaj muszę wziąć strone Soulscreama, z tego co zauważyłem wiekszość polityki odbywa się właśnie na forach, tsie i pogawędkach na różnych komunikatorach. Także żeby być na bieżąco nie trzeba mieć aktywnego konta w grze.

I to to też

To musi być boat.

Predzej Mister Vee ;).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2012, 11:06:50 wysłana przez Soulscream »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Delve War
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 04, 2012, 11:07:13 »
Cytuj
Mittani tez praktycznie nie gra i loguje sie raz na 30 dni i jakos siedzi w polityce.
Znaczy tuz po tym jak zejdzie mu jeden ban i tuż przed tym jak dostanie kolejny za jakis nowy wybryk? ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.