Autor Wątek: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?  (Przeczytany 83494 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HammerSnake

  • Gość
Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« dnia: Czerwiec 23, 2012, 20:30:18 »
No to, jak to jest? Jedni piszą o centrum walk skirmish, solo walkach w vagasach, cynabalach i bóg wie czym jeszcze itp, a tak naprawdę wszyscy latają w deskach? :o
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2012, 22:16:36 wysłana przez Colonel »

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2012, 20:36:41 »
Od strony Ammarskiej:
70% dnia wozimy sie traszerami czy frytami t1, natomiast drugie 30% to jak gang jakaś konkretna korporacja robi. My jesteśmy akurat wyjątkiem bo cały czas mamy zajawkę na vagasy czy cynabale, ale generalnie, traszer/frejka t1 powah
pewpew

kamel

  • Gość
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2012, 20:39:06 »
lata wszystko wszędzie aczkolwiek z uwagi na bardzo dużą ilość ludzi w systemach którzy tylko czają się na killa i możliwość nabicia naprawdę dużej ilości killi oraz lossów http://fweddit.com/kb/ obadaj statsy alt korpa testów którzy przyjmują wszystkich nie tylko z test bardziej opłaca się latanie t1 cruzami i deskami bo, że spadniesz masz niemal 100% gwarancje z uwagi na minmatarów którzy są pipkami i jak nie mają przewagi minimum 3:1 to nie atakują... pro pvp pffffff , ogólnie dla mnie teren zrobił się strasznie nudny i monotonny bo prawie zawsze możesz się spodziewać tego czego się spodziewasz a nie po to skillowałem w pizdu róznych statków i uzupełniałem hangar żeby latać non stop deskami a wylot czymś droższym równa się głupocie bo zaraz zblobuje cię flota minmatarów którzy jak muchy do gówna zlecą się z wszystkich okolicznych systemów bo jakiś wt`k wyleciał w commandzie albo bs`ie o.0 i tyle będziesz miał z zabawy shipami które skilowałeś mase czasu...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2012, 21:10:08 »
Czyli jednak wychodzi na to, że FW = przedszkole PvP?

Pytam serio i bez cienia trolla, po prostu z postów Gaunta/Kamela można wyciągnąć wniosek, że FW jest "średnie" dla bardziej zaawansowanych graczy.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

kamel

  • Gość
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 23, 2012, 21:23:28 »
W pewnym sensie tak, co nie oznacza, że wszędzie latają noobki itp. aczkolwiek w godzinach przed dt i tuż pod można dużo poubijać latając solo , pory wieczorne to już czas logowania się starych wyjadaczy i wtedy już tak wesoło nie jest, bo ludzie te bitki deskami i cruzami czy frytkami t1 dopracowali do perfekcji a wt`ków i tak zawsze jest więcej więc jak dla mnie trochę nudna sytuacja, a jak by zebrać flotkę nawet "banalnych" drejków, tackle i logi to minmatarzy pochowają się na stacjach i tyle ich widziałeś...

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 23, 2012, 21:36:19 »
i dlatego zawsze uwazalem ze piractwo jest najlepsze...
a w milicji jest tak jak bylo na poczatku, tanio i kupą.
...na pohybel ! >:D
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 23, 2012, 21:41:31 »
Czyli jednak wychodzi na to, że FW = przedszkole PvP?

Pytam serio i bez cienia trolla, po prostu z postów Gaunta/Kamela można wyciągnąć wniosek, że FW jest "średnie" dla bardziej zaawansowanych graczy.

dokłądnie, latasz deskami to Ciebie blobują, lecisz na bloba zorganizowanym gangiem, to ich FC każą dokować, przewagą matarów jest to, żę ich kręgosłup FC istnieje, natomiast amarrski odszedł wraz z patchem...
pewpew

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 23, 2012, 22:52:24 »
Czyli jednak wychodzi na to, że FW = przedszkole PvP?

Raczej na przedszkole bloba.

DrackUll

  • Gość
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 23, 2012, 23:19:49 »
Amarski kręgosłup FC odszedł na długo przed paczem...
W zasadzie era "potęgi" amarskiej milicji skończyła się wraz z odejściem Predatora Elite i spadku znaczenia korpów: PIE INc., The Imperial Fedaykin, Zero Heavy Industries i wzrostem znaczenia W-BR, Ci ostatni nie są już tak nastawieni na współpracę z resztą milicji.

A co do noobków w milicji, no cóż jest ich całkiem sporo ale jest też cała masa solo pilotów, którzy ogarniają ostro.
IMO rejon FW amarr/minmatar jest teraz rajem dla kogoś kto lubi solować w małych szipach ewentualnie latać gangami po 2-3 osoby :)


Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 24, 2012, 00:22:20 »
Amarski kręgosłup FC odszedł na długo przed paczem...
W zasadzie era "potęgi" amarskiej milicji skończyła się wraz z odejściem Predatora Elite i spadku znaczenia korpów: PIE INc., The Imperial Fedaykin, Zero Heavy Industries i wzrostem znaczenia W-BR, Ci ostatni nie są już tak nastawieni na współpracę z resztą milicji.

A co do noobków w milicji, no cóż jest ich całkiem sporo ale jest też cała masa solo pilotów, którzy ogarniają ostro.
IMO rejon FW amarr/minmatar jest teraz rajem dla kogoś kto lubi solować w małych szipach ewentualnie latać gangami po 2-3 osoby :)

Całkowicie się zgadzam, ale solo pilot co zabija? deski, frejki, czasami fregata t2 się trafi (no akurat może przesadzam bo ich stosunkowo dużo jest) Cały czas ta sama monotonia :P
pewpew

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 24, 2012, 01:26:01 »

CCP zlamiło i przekombinowało z nowymi zasadami FW.

CCP nie odrobiło lekcji z innych MMO, które nie są sand-boxami, a w których PvP opiera się na systemach WvW/RvR (czyli wypisz wymaluj, to co teraz mamy w FW) i jak dzieci we mgle powtórzyli najgorsze błędy. Nie będę rozpisywał się, ale imo brakuje dwóch elementów, które bardzo szybko są implementowane w innych grach MMO:
- kotwicy balansującej rozgrywkę (np. LP za "obronienie" wlasnego plexa, zwiększony reward za kille dla strony przegrywającej)
- elementów kampanii (np. zdobycie jednego systemu i jego rozbudowa otwiera możliwość ataku na kolejne, zwiększone wymagania dotyczące wchodzenia na wyższe cele tiery).

DrackUll

  • Gość
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 24, 2012, 02:51:19 »
No tak zabija się głównie deski, fryty i inne ścierwa, być może dla jednych jest to monotonia, kwestia indywidualna. Ja tam cieszę się jak dziecko gdy widzę plexującego wuteka w systemie, zawsze to potencjalna walka :D
Teraz w okresie letnim gdy aktywność mocno cierpi latanie w tych okolicach to świetna alternatywa dla szukających guza:)

Zmiany jak zmiany jednym pasują innym nie. IMO przyniosły sporo dobrego ale też i sporo napsuły, przed paczem w matarowie był gang na gangu, teraz okolica świeci pustkami ale za to można pobawić się w skirmish PvP i wojnę podjazdową w amarr space.
A jeśli ktoś chce i może zebrać gang mimo lata/euro/diablo 3 etc. zawsze może sobie polecieć do gallanciaków powalczyć z  ekipami typu Shadow Cartel, Snuffbox, DnD. Tylko, że tam to trzeba twardą dupę mieć :D
Także low sec objęty FW tętni życiem po zmianach, co i rusz pojawiają się nowe korpy czy to w milicji amarr czy matar, takiego napływu ludzi nie widziałem tu przez te 2 lata, które spędziłem w milicji.

@up

Tu masz rację, to,że nie ma nagrody za bronienie systemów jest na maksa skopane. W tym wzgl CCP zlamiło,  nie dość, że dostajemy w dupę to jeszcze jesteśmy odcięci od źródła zarobku - to przypomina trochę kopanie leżącego.
No i niezbyt dobrze świadczy o "potężnym" Imperium Amarrskim, że skąpi nagrody obrońcom swojego terytorium.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 02:59:01 wysłana przez Trolok »

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 25, 2012, 00:35:33 »
Przez dwa lata nie widziałem SnuffBoxa w ustawieniu, które nie jest gejowskie jak cholera. Zwykle wychodzi stosunek 1 DPS :1 Logi : 1 Falcon.
 Ci co byli na Caldari Faction Night mogą potwierdzić.

 Jak dotąd FW mnie rozczarowuje, bo oprócz wspomnianego wiele razy wylewu Thrasherów nic się nie zmieniło jeśli chodzi o PvP. Jak dla mnie 0.0 > low.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 25, 2012, 06:54:43 »
Jak dotąd FW mnie rozczarowuje, bo oprócz wspomnianego wiele razy wylewu Thrasherów nic się nie zmieniło jeśli chodzi o PvP. Jak dla mnie 0.0 > low.

Poprawka  ;)

0.0 + low > FW
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

RobekPL

  • Gość
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 25, 2012, 11:22:57 »
Poprawka  ;)

0.0 + low > FW

Jak rozumiem Col masz alta w FW i powyzsze porownania opierasz na wlasnych doswiadczeniach ?
Wg jakich wskaznikow tak to sobie sklasyfikowales ? Wg jakis policzalnych wartosci ?
Bo ja jestem umysl scisly i lubie liczby, i co nie zajrze na dotlan (tak od poltora miesiaca, prawie codziennie) to systemy Kamela, Kourmonen, Sosala, Tama sa ciagle w czolowce "most violent systems".

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 25, 2012, 11:39:04 »
Jak rozumiem Col masz alta w FW i powyzsze porownania opierasz na wlasnych doswiadczeniach ?
Wg jakich wskaznikow tak to sobie sklasyfikowales ? Wg jakis policzalnych wartosci ?
Bo ja jestem umysl scisly i lubie liczby, i co nie zajrze na dotlan (tak od poltora miesiaca, prawie codziennie) to systemy Kamela, Kourmonen, Sosala, Tama sa ciagle w czolowce "most violent systems".

Robek, przecież my mówimy cały czas o tym, że zabijasz traszery i inne małe statki, pod takim kątem się toczy dyskusja, przeczytaj cały temat a nie odnoś się do ostatniego posta.
pewpew

RobekPL

  • Gość
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 25, 2012, 11:51:46 »
Robek, przecież my mówimy cały czas o tym, że zabijasz traszery i inne małe statki, pod takim kątem się toczy dyskusja, przeczytaj cały temat a nie odnoś się do ostatniego posta.

orly ?
http://lostobsession.com/killboard/?a=alliance_detail&all_ext_id=99001853

desek na kb mojego aliancu jest ponizej 16 %

Gaunt, moje zdanie jest takie ze trzeba sie dopasowywac do sytuacji, zauwaz ze sytuacja w FW sie dosc dynamicznie zmienia.
Zapewne za pol roku bedzie panowal inny trend, tak jak pol roku temu dzialo sie cos zupelnie innego.


GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 25, 2012, 11:52:30 »
Bo ja jestem umysl scisly i lubie liczby, i co nie zajrze na dotlan (tak od poltora miesiaca, prawie codziennie) to systemy Kamela, Kourmonen, Sosala, Tama sa ciagle w czolowce "most violent systems".

A na evsco w top20 Blue Republic i Red Federation deklasują całą resztę.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

RobekPL

  • Gość
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 25, 2012, 11:56:33 »
A na evsco w top20 Blue Republic i Red Federation deklasują całą resztę.

chyba nie ma to zwiazku z tym o czym pisalem wczesniej...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 25, 2012, 12:07:10 »
Dlaczego tak myślisz? Statki te same, tempo mielenia statków również podobne.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

RobekPL

  • Gość
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 25, 2012, 12:16:34 »
Dlaczego tak myślisz? Statki te same, tempo mielenia statków również podobne.

oni bija sie miedzy soba glownie w high przeciez, co wyklucza z bitki przypadkowych uczestnikow
Z tego co widze robia wiecej kili niz cale FW razem wziete.
No ale jesli rozmawiamy o rejonach w EVE gdzie cos sie dzieje, to branie pod uwage takze konfliktu red vs Blue jest troche bez sensu.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 25, 2012, 12:36:52 »
oni bija sie miedzy soba glownie w high przeciez, co wyklucza z bitki przypadkowych uczestnikow
Występuja też gościnnie poza hi
No ale jesli rozmawiamy o rejonach w EVE gdzie cos sie dzieje, to branie pod uwage takze konfliktu red vs Blue jest troche bez sensu.
Mój post miał tylko i wyłącznie na celu pokazać kontrargument do tego że systemy FW są w czołówce. FW będące drukarnią isków powinno obfitować w bogate i ciekawe floty, a tymczasem wszyscy uskarżają się na monotonię t1 szitu. Wina mechaniki, wiem. No ale mimo wszystko.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

RobekPL

  • Gość
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 25, 2012, 12:46:34 »
Występuja też gościnnie poza hiMój post miał tylko i wyłącznie na celu pokazać kontrargument do tego że systemy FW są w czołówce. FW będące drukarnią isków powinno obfitować w bogate i ciekawe floty, a tymczasem wszyscy uskarżają się na monotonię t1 szitu. Wina mechaniki, wiem. No ale mimo wszystko.

ja osobiscie ten t1 szit bardzo lubie, i czy sie bede bil w traszerze, rupciu czy dreju nie robi to dla mnie wiekszego znaczenia.
Jasne, mozesz sobie latac w vagasie od gejta do gejta, bo na plexa gdzie masz duze prawdopodobienstwo bitki po prostu nie wlecisz.

Mam wrazenie, moze bledne ze niektorzy czuja sie jakby byli zmuszani do bycia w FW...

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 25, 2012, 13:24:03 »

Mam wrazenie, moze bledne ze niektorzy czuja sie jakby byli zmuszani do bycia w FW...

to nie chodzi o to, ludzie, którzy żyli od początku w 0.0 mieli co do FW jakieś konkretne wymagania, których FW nie spełniło niestety, stąd te (min. moje pojękiwania) :D
pewpew

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 25, 2012, 13:41:53 »
Tu spokojnie można latać czymś innym niż thrashery tylko trzeba:

1. Mieć ludzi ze skillami żeby zrobić taką flotkę
2. Trafić na matarów, którzy powalczą nie mają przewagi 3-5 do jednego lub nie mają zyliona jammerów.

... ale wiele osób woli latać shipem za zeta i wchorować się na kille w bezładnej milicyjnej masie, która często lata po okolicy.

Z moim obserwacji wynika, że największym problemem jest spełnienie punktu 2.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 25, 2012, 14:34:43 »
Jak w życiu - miliony grają w zdrapki w paczkach chipsów, żeby wygrać telewizor, ale tylko "elita" (tu puszczam oko, żeby nie było!) gra w pokera o miliony ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

HammerSnake

  • Gość
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 25, 2012, 18:42:36 »
Cytuj
Mam wrazenie, moze bledne ze niektorzy czuja sie jakby byli zmuszani do bycia w FW...

Szczerze mówiąc po tym co wcześniej czytałem na centrali o fw, wędrówkach lotnisk (przebazowaniach), mobilnych gangach, skirmisch walkach i innych opowieściach  zaliczyłem niezłego -" wtf?", po relacji ludzi wyżej.

Pewnie chłopaki po wyprowadzce z 0.0 mieli takie same wyobrażenie o fw jak ja wcześniej, a spotkali delikatnie mówiąc co innego.

A jak jest teraz z zarabianiem w fw po stronie ammar?
Wcześniej ludzie latali jak boty w bomberach i tengaczach, łykali misje i otwierała się drabina, a jak teraz są takie "walki" to idzie wam coś wyfarmić i jak jest teraz z tymi całymi podbojami?

Nadal kasa sama wpada w łape- 30b miesięcznie bomberem, czy jak to tam było?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2012, 18:48:45 wysłana przez HammerSnake »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 25, 2012, 18:49:49 »
Sądzę, że Ci co przylecieli z 0.0 zobaczyć nową mechanikę FW nie muszą zarabiać na misjach milicyjnych :P

HammerSnake

  • Gość
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 25, 2012, 19:30:47 »
W sumie jak tam się lata w deskach to i z samego salvagu ludzie mogą wyżyć.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 25, 2012, 19:38:10 »
 Cóż FW średnio wygląda - matarzy blobują, u nas letnia przerwqa a wbr tak ssie że strzela do własnych milicjantów.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 25, 2012, 20:39:57 »
Szczerze mówiąc, może wydzielmy kwestię FW do oddzielnego wątku ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 25, 2012, 21:34:53 »
Ja mam lenia, jak coś ganiajcie moderatorów :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Czy milicja łądna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 25, 2012, 22:15:26 »
podzielone  ;)
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 26, 2012, 07:17:51 »
FW to żol straszliwy, zdecydowanie najgorsze i najnudniejsze (tak tak, po raz 100 polowanie na trasera albo uciekanie przed blobem frytko-desek z 15 jammerami nie jest interesujące) miejsce w eve w jakim żyłem do tej pory. Jedyny plus jest taki, dzisiaj w dobie gdzie z poszczególnych corpów logują się po 2-3 osoby, że nawet w malutkim gangu da się coś podziałać.

A wystarczyło wychylić dzioba z tego dna i już fajna bitka w 0.0 była wczoraj :P

DrackUll

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 26, 2012, 07:31:53 »
Fakty są takie, że jeśli ktoś nie ma pomysłu na swój własny szip i na swoje latanie to dla niego FW ssie, tak jak będzie ssać cała reszta uniwersum EvE :P
Nie wiem Pany ja jak loguje to się nie nudzę, a i z blobem matarskim jakoś potrafię sobie poradzić, tylko, że raczej nie mam w zwyczaju kampić stacji od środka  ;D

Ale wiadomo dla każdego coś innego...np dla mnie 00 ssie bo nie mam pomysłu na latanie tam i przeraża mnie ta pustka...