Autor Wątek: C0VEN - dyskusja  (Przeczytany 639015 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1435 dnia: Marzec 08, 2017, 16:30:20 »
jp.. weź pisz dalej proszę bo to się naprawdę zabawne robi...

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1436 dnia: Marzec 08, 2017, 16:40:36 »
Wracajac do tematu...

Gdzie sa logi i inne tasmy prawdy o rmt?

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1437 dnia: Marzec 08, 2017, 16:43:48 »
Wracajac do tematu...

Gdzie sa logi i inne tasmy prawdy o rmt?

Xeo i Karamba shackowali komputer Ramzesowi i uniemożliwili ujawnienie, ale dowody były MU-RO-WA-NE.

BTW Amek, Ty w NC jesteś, Bec00l i spółka to jeszcze grają? :D

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1438 dnia: Marzec 08, 2017, 16:47:09 »
Spłoszyliście Ramzesa Tymińskiego z jego teczką a teraz pytacie się o logi  :D

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1439 dnia: Marzec 08, 2017, 16:49:38 »
głupi jesteście i tyle - na to nic sie nie da poradzić więc nie zamierzam kontynuować tego tematu - za dużo mety, za mało gammingu.

Za każdym razem, kiedy brakuje Ci argumentów zaczynasz się zachowywać jak intelektualny inwalida. To przemyślana strategia, czy tracąc grunt pod nogami pokazujesz prawdziwą naturę?

Faktem jest, że każdy gracz w eve był lub będzie w sytuacji, w której będzie mógł coś komuś ukraść. A decyduje się na to bardzo niewielki odsetek. Twoje 95% to kpina.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1440 dnia: Marzec 08, 2017, 16:52:46 »
Qlko w tej grze nie ma czegoś takiego jak kradzież w twoim rozumieniu.
pojmij to w końcu. CCP tak to obmyśliło i na tym polega jeden z aspektów tej gry. Jak masz ból dupy to jest na to maść  ;D

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1441 dnia: Marzec 08, 2017, 16:57:08 »
Qlko w tej grze nie ma czegoś takiego jak kradzież w twoim rozumieniu.
pojmij to w końcu. CCP tak to obmyśliło i na tym polega jeden z aspektów tej gry. Jak masz ból dupy to jest na to maść  ;D
A to dopiero rewelacja. Oczywiście że jest coś takiego jak kradzież. Co jakiś czas jest drama, że ktoś korporacji wyczyścił hangar. Co to niby jest?

W eve za kradzież nie ma żadnej bolesnej kary (poza piętnem community). A mimo to większość ludzi nie decyduje się na takie praktyki. Stąd Twoją tezę o skurwysynstwie wszystkich uważam za bzdurę.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1442 dnia: Marzec 08, 2017, 17:02:49 »
nie ma bo ccp nie przewidziało kary za kradzież. W wielu grach są kary, bany itd, w evce jest zachęcenie do tego. Jesteś ograniczony umysłowo
dla tego nie jesteś w stanie ogarnąć bogatego świata eve w dostarczającym zakresie, stąd się nie rozumiemy.
Może kiedyś dojrzejesz  ;D.

dlatego pomijając inne aspekty działalności, gameplay Xeowara - to on naprawdę dobrze pograł - wyruchał tak wielu na tak wiele
i tak długo to czynił  ;D no cholera mistrz! Wystarczy się nadąsać i wszystko można  :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2017, 17:10:43 wysłana przez [FNA] Alicja Delicja »

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1443 dnia: Marzec 08, 2017, 17:09:34 »
nie ma bo ccp nie przewidziało kary za kradzież. W wielu grach są kary, bany itd, w evce jest zachęcenie do tego. Jesteś ograniczony umysłowo
dla tego nie jesteś w stanie ogarnąć bogatego świata eve w dostarczającym zakresie, stąd się nie rozumiemy.
Może kiedyś dojrzejesz  ;D.

Obrażanie i wyzywanie ludzi jest faktycznie przejawem wielkiej dojrzałości. Mój 3 letni synek przechodzi ten etap, myślę że byście się dogadali. Chociaż nie, nie dałbym mu z tobą rozmawiać, bo nie chcę mieć rozpuszczonych bachorów.


A z ciekawostek okołostainowych - do Circle of Two dołączył właśnie znany i lubiany wśród c0venowców corp United Warriors z północno-zachodniego Stain. Kuszące są pastwiska Esoterii. :D Ciekawe jak długo wytrzymają, bo (sz)UWARy znane są z tego, że w każdym większym sojuszu wytrzymują ile... kwartał?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1444 dnia: Marzec 08, 2017, 17:14:57 »
nie ma bo ccp nie przewidziało kary za kradzież. W wielu grach są kary, bany itd, w evce jest zachęcenie do tego. Jesteś ograniczony umysłowo
dla tego nie jesteś w stanie ogarnąć bogatego świata eve w dostarczającym zakresie, stąd się nie rozumiemy.
Może kiedyś dojrzejesz  ;D.
Czyli kradzież nie jest kradzieżą bo nie ma za to kary... Przedkładasz zasady moralne przyjęte przez twórców gry komputerowej nad normy społeczne wynikające z kilku tysięcy lat moralnej ewolucji.

To dopiero jest skurwysyństwo. Umoralnienie swoich czynów brakiem kary...

Dla mnie złodziej to złodziej. Jeśli zrobił to w grze komputerowej, to zdolny będzie zrobić to poza nią.

I powtórzę się, znakomita większość ludzi w eve miała okazję, ale z niej nie skorzystała. Wnioski wysuń sam.


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1445 dnia: Marzec 08, 2017, 17:15:05 »
Alice, ty masz taki problem, że nie umiesz być umiarkowany. Wszystkie twoje teorie są radykalne. Chcesz wmówić innym, ze najgorszy możliwy przypadek jest najbardziej prawdopodobny.

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1446 dnia: Marzec 08, 2017, 17:15:23 »
kocham zadkladane alty na 1 posta poka jaja o ile je masz

Cytuj
Cytat: PAwulonek w Wczoraj o 17:47:11
Pamietam ostatnie odbicie ESO i osoby wywolane tu z nickow jak na TS mowily "do 3 w nocy latalem i zajmowałem mony szpilami bez paliwa" efekt 80% monow zajetych przez 3 osoby w 1000 ally
Powiedzcie czy jak traciliscie to cos sie zmienilo w tym temacie  :)

Moim zdaniem jak teraz jako c0ven nie mozecie oczyscic pocetu t-8 z romulanow to sorry disband i kazdy w swoja droge , a ze korpy w stylu shoky odchodza nie powinno was dziwic zerowa wartosc bojowa (bez urazy)

To co powiesz o GBT które uciekło na pierwszą wieść o wojnie ? Został tylko Galtan z tych co latają.
Z c0venu odejdzie zaraz więcej osób na początek BWTF i IDEA.
Policzmy:
SHCK to minus ok 40 graczy
BWTF minus ok 33 graczy
IDEA minus ok 20 graczy

Zostaje:
RAV (7 osób, z których już kilka poaplikowało do CBC i SHCK)
PTF - jedna osoba
GBT - jeden Galtan (Markus offline od tygodni)
TOWA - alty Xeo i Karamba plus znajomych. Nie walczą.
ROPL - jeden Hetman Crown
BWC zero
BCPM dwóch ok graczy Roberto i Tamir
HPLD zero
COHO - patrz TOWA

Wartość bojowa c0venu będzie ujemna.

To jest "dobra zmiana" w c0venie. Wyznaczenie Karamby jako CEO i zaproponowany przez niego plan dał konkretny "dobry" efekt. Swoi przejęli władze. I dalej władze C0venu będą obarczać winą kerbirów, eskimosów i złą pogodę a nie siebie za sytuację.
Jak słusznie wspomnieliście złotej góry się nie opuszcza, trzeba zostać by pilnować setki posów Karamby. Nie ważne czego chcą gracze. Nowa władza pokaże silną rękę. Stain to spokojna okolica i nikt tych struktur nie ruszy jeszcze długo. Sztuczne liczby na dotlanie obronią C0ven.



Ps ja ucieklem juz w 2015 ku*** przeczucie czy co ;)


LOOL qolko bot-net wzor przyzwoitosci  >:D


[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1447 dnia: Marzec 08, 2017, 17:18:28 »
no napewno bardzo obraziłem i zwyzywałem. to mnie tu raczej cisną. widocznie za mało maści mają  :)
*doom i dzięki doceniam inwencję!  ;D ;D so fun.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1448 dnia: Marzec 08, 2017, 17:21:56 »
LOOL qolko bot-net wzor przyzwoitosci  >:D

Tak, automatyzacja tępych, powtarzalnych czynności niewątpliwie jest zbrodnią :) Informatycy na stos :)

Jeśli czujesz się skrzywdzony to przeleję  Ci 100 baniek w ramach zadośćuczynienia.


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1449 dnia: Marzec 08, 2017, 17:25:33 »
To dopiero jest skurwysyństwo. Umoralnienie swoich czynów brakiem kary...
Dla mnie złodziej to złodziej. Jeśli zrobił to w grze komputerowej, to zdolny będzie zrobić to poza nią.
I powtórzę się, znakomita większość ludzi w eve miała okazję, ale z niej nie skorzystała. Wnioski wysuń sam.
Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Qlko serjo czy kiedykolwiek miałeś profit z gry komputerowej ??
jeśli nie to powinieneś rozumieć różnicę między grą a rzeczywistością, ty jej kompetnie nie odróżniasz.
Jak byś zacża grać w mario to byś był mario. Gra to nie jest real i nigdy nim nie bedzie - ściganie kogoś za "zbrodnie" w grze
jest jak palenie na stosie kogoś za mokre sny... ŚREDNIOWIECZE...
ostatnia odpowiedź... z szacunku do Twojej osoby w realu.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1450 dnia: Marzec 08, 2017, 17:31:20 »
Qlko serjo czy kiedykolwiek miałeś profit z gry komputerowej ??
jeśli nie to powinieneś rozumieć różnicę między grą a rzeczywistością, ty jej kompetnie nie odróżniasz.
Jak byś zacża grać w mario to byś był mario. Gra to nie jest real i nigdy nim nie bedzie - ściganie kogoś za "zbrodnie" w grze
jest jak palenie na stosie kogoś za mokre sny... ŚREDNIOWIECZE...
ostatnia odpowiedź... z szacunku do Twojej osoby w realu.
Ależ doskonale rozumiem. Różnimy się tylko w kilku punktach. Ja nie wierzę, że człowiek siadając do komputera doświadcza rozdwojenia jaźni.

Moim zdaniem większość ludzi czy to w grze czy w realu będzie działać według podobnych schematów. Różnice wynikają z konsekwencji.

Ty stwierdzasz że wszyscy to chuje w grze. Ja jestem zdania, że tyle samo jest w eve jak i poza nią, tylko poza nią nie wychylają się tak często. I moim zdaniem to nie jest 95%.

I nie postuluję o karanie ludzi za zachowania w grze. Co nie zmienia faktu, że świadomie nie zatrudniłbym w firmie księgowego opier*alającego assetsy swojej korporacji w grze :) Jakoś bym nie miał zaufania.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2017, 17:56:35 wysłana przez Qlko1 »

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1451 dnia: Marzec 08, 2017, 17:35:55 »
piosal c0ven nie refundowal superow do polowy 2015 moze pozniej cos sie zmienilo ale watpie

no i chyba bal sie tego tajemniczego awoxu minionkow  ;)

[BWTF] Old Piosall

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Old Piosall
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1452 dnia: Marzec 08, 2017, 17:56:11 »
piosal c0ven nie refundowal superow do polowy 2015 moze pozniej cos sie zmienilo ale watpie

no i chyba bal sie tego tajemniczego awoxu minionkow  ;)
Nie pisalem ze to robil.

Coven to nie tylko pare osob ktore mialo paranoje na waszym punkcie.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1453 dnia: Marzec 08, 2017, 18:03:44 »
wiem  ;)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1454 dnia: Marzec 08, 2017, 18:06:28 »
Alice zdradzę Ci sekret, jak w RL nie dasz się złapać na kradzieży to też nie poniesiesz konsekwencji,
a jeśli nie ma konsekwencji to kradzież nie jest zła 
#AliceLogic  :-\
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1455 dnia: Marzec 08, 2017, 18:11:40 »
Alicja, poczytaj sobie dzieła Thomasa Hobbsa. Twórca pojęcia umiwy społecznej. Eve to piękny przyklad prawdziwości jego założeń.

W eve zaczynasz grę w stanie wojny wszystkich ze wszystkimi. Coś co Hobbes uważał za naturalne. W eve jest to jeszcze bardziej prawdziwe bo nie zaczynasz z wiezami emocjonalnymi z rodziną. Ccp nie ingeruje w ten stan, nie kara za nic co wewnątrz gry.
Gracze sami stworzyli coś co można nazwać społeczeństwem. Sami sobie kształtują zasady. Co jest akceptowalne, a co nie. W tym sensie jeżeli grupa nie akceptuje kradzieży to kara za nią i to bardzo surowo, bardziej niż w realu, wykluczeniem z grupy.
Tak samo działa realny świat. W prawdziwym życiu też żaden Bóg nie ześle na ciebie pioruna za popełnione przestępstwo, nie zabije cie i nie wyświetli napisu "dostałeś bana". Kara za przestepstwo jest tak samo umowna sprawą grupy w ktorej żyjesz.
Ba, spójż na abonament telewizyjny, jak akceptowalne jest okradanie społeczeństwa (bo telewizja jest przecież własnością publiczną) i zauważ też, że nie ma za to kary.
Także skoro kradzież w realnym świecie jest tak samo dozwolona jak w wirtualnym, to jak widzisz, możesz spokojnie iść i kraść.

Zauważ jednak, że nie wszyscy kradną, nawet jeżeli mogą. Uważają to za niewłaściwe nie zależnie od kary lub jej braku.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1456 dnia: Marzec 08, 2017, 18:18:56 »
i kto pisał, że dyskusja w temacie o c0venie ma 41 stron i nic nie wnosi, jak my tu takich ważnych tematów dotykamy !
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1457 dnia: Marzec 08, 2017, 20:27:42 »
Można iść dalej tą chłodną i właściwie dość szaloną logiką, że występek zależy tylko od kary, a jak nie ma kary to nie ma występku i stwierdzić, że moralność, zasady, umowy, przepisy, ustawy, dobro, zło to wymysł ludzkości i jak Kajetan czy inny wariat po kryjomu zabić sąsiada i zjeść go z majonezem bo jestem głodny. Tylko że, gdyby tacy ludzie byli nie było by naszej cywilizacji, nigdy by nie powstała.
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2017, 20:44:17 wysłana przez Zgudi »

[SINS0] Maichin Civire

  • SINS0
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Maichin Civire
  • Korporacja: Sinister Spinster
  • Sojusz: Funatix
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1458 dnia: Marzec 08, 2017, 22:12:40 »
Ja tak sobie tu czytam, i czytam, i chyba moje postanowienie izolacji od polskiego community to był dobry pomysł...

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1459 dnia: Marzec 08, 2017, 23:04:48 »
Alice zdradzę Ci sekret, jak w RL nie dasz się złapać na kradzieży to też nie poniesiesz konsekwencji,
a jeśli nie ma konsekwencji to kradzież nie jest zła 
#AliceLogic  :-\

też ci zdradzę sekret - nie ma złodziejstwa w evie bo wszystko co uważasz że masz nie jest twoje tylko ccp. Nie można ukraść czegoś co nie jest twoją własnością, poczytaj se eula. Jedyne co tracisz to czas, czyli standardową walutę gry którą tracisz przy różnej formie przegranych. Ludzi "złodzejstwo w eve" wnerwia bo po prostu nie lubią przegrywać i nie mogą pogodzić się z porażką  :)

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1460 dnia: Marzec 09, 2017, 00:20:23 »
Nie można ukraść czegoś co nie jest twoją własnością,

Cale szczescie moge ukrasc jedynie to co jest moja wlasnoscia inaczej bym sie pochlastal.

Jedyne co tracisz to czas, czyli standardową walutę gry którą tracisz przy różnej formie przegranych. Ludzi "złodzejstwo w eve" wnerwia bo po prostu nie lubią przegrywać i nie mogą pogodzić się z porażką  :)

Tekst napisany pod wplywem ogromnych emocji, kilka razy przeredagowywany a znak interpunkcyjny zle wstawiony. Chodzi oczywiscie o kropencje miedzy przegranych a ludzi. Jesli nie bylo to pisane ze slownikiem wlaczonym a raczej nie bylo ... do tego podwojnie uzyte slowo tracisz, ktore jest niezwykle negatywne. Prawdopodobnie bylo tam troche wiecej tekstu co sugeruje, ze "Waluta" jako czas placony za relaks i odpoczynek byl druga opcja.
Popelniony karygodny blad zmiany "ludzi" z duzej litery wskazuje, ze ktos czuje sie przegrany bo tam jest najbardziej i najmocniej popelniony blad. Ktos tu spedzil duzo czasu w grze, zostal brutalnie wy*uchany w ucho i ... coz :)

Dobrze, ze zapisalem sie kiedys na kurs parapsychologiczny dla gospodyn wiejskich 50+

Dawajcie dalej ten shit talk, bo chce miec do czego rano zjesc sniadanie :)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1461 dnia: Marzec 09, 2017, 00:33:17 »
też ci zdradzę sekret - nie ma złodziejstwa w evie bo wszystko co uważasz że masz nie jest twoje tylko ccp. Nie można ukraść czegoś co nie jest twoją własnością, poczytaj se eula. Jedyne co tracisz to czas, czyli standardową walutę gry którą tracisz przy różnej formie przegranych. Ludzi "złodzejstwo w eve" wnerwia bo po prostu nie lubią przegrywać i nie mogą pogodzić się z porażką  :)

Ludzi złodziejstwo w eve wnerwia, bo odebrane im przedmioty definiują jako swoje. Więc, czemu wbrew wszelkiej logice starasz się zaprzeczyć, denerwuje ich fakt kradzieży. I zasady narzucone przez ccp nic do tego nie mają. Kradzież w eve nie jest karana przez ccp, jednak jest piętnowana przez społeczności graczy.

Najpierw próbowałeś udowodnić, że kradzież jest ok, bo ccp na to pozwala. Teraz twierdzisz, że kradzież nie istnieje, bo kradziony stuff należy do twórców gry. Co dalej?

Idąc Twoim rozumowaniem: jeśli ukradnę Ci konto w eve to nie ma mowy o kradzieży i będzie ok? W końcu nic, co jest na tym koncie, nie należy do Ciebie.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2017, 00:39:47 wysłana przez Qlko1 »

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1462 dnia: Marzec 09, 2017, 07:59:43 »
Ludzi złodziejstwo w eve wnerwia, bo odebrane im przedmioty definiują jako swoje. Więc, czemu wbrew wszelkiej logice starasz się zaprzeczyć, denerwuje ich fakt kradzieży. I zasady narzucone przez ccp nic do tego nie mają. Kradzież w eve nie jest karana przez ccp, jednak jest piętnowana przez społeczności graczy.
Najpierw próbowałeś udowodnić, że kradzież jest ok, bo ccp na to pozwala. Teraz twierdzisz, że kradzież nie istnieje, bo kradziony stuff należy do twórców gry. Co dalej?
Idąc Twoim rozumowaniem: jeśli ukradnę Ci konto w eve to nie ma mowy o kradzieży i będzie ok? W końcu nic, co jest na tym koncie, nie należy do Ciebie.
Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

oczywiście że ludzi to działanie wnerwia, ale czy myślisz strzelanie 20 na 1dnego, rozwalanie indyków w hiseku, polowanie na górników, lub ludzi grających tylko pve, kampienie systemu w cloaku, piratka, podowanie w implantach, avox, rozpieprzanie frachtów itd - nie wkurwia ofiar w tym samym stopniu? Ja tylko mówię że to jest podobne działanie do innych działań w eve które definiują że w niej przegrałeś - ot taka gra. Ile lat stałęś na bramie i strzelałeś do samotnych ludzi popijając piwko z innymi? I tu nagle mówisz... że te aspekty gry są ok, a jakieś wyimaginowane "złodziejstwo" jest bee - nie bądź śmieszny chłopie już... to element gry jak wszystkie pozostałe.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1463 dnia: Marzec 09, 2017, 08:26:50 »
Ile lat stałęś na bramie i strzelałeś do samotnych ludzi popijając piwko z innymi? I tu nagle mówisz... że te aspekty gry są ok, a jakieś wyimaginowane "złodziejstwo" jest bee - nie bądź śmieszny chłopie już... to element gry jak wszystkie pozostałe.
Nie no, zgadza się. Jest to element gry. Ale nie o to się spieramy. Ja twierdzę że popełnienie elementu gry jakim jest kradzież definiuje gracza.

Ty uważasz że w eve 95% to złodzieje i krętacze. Ja twierdzę, że zdecydowanie mniej, bo, mimo możliwości, mało kto się na to decyduje.

Ty uważasz, że złodziejstwo w eve jest ok, bo mieści się w ramach zasad napisanych przez jakiegoś nerda z ccp.
Ja uważam, że złodziej to złodziej i brak kary i wirtualność dóbr w żaden sposób tego nie usprawiedliwia.

Odpowiedz mi szczerze na jedno pytanie. Gdybyś znał w eve gościa, który okradł swoich kolegów, bo w hangarze corpa przez przypadek miał dostęp do powiedzmy 100b, to czy dałbyś mu pracę u siebie w firmie np. na stanowisku głównego księgowego?
Skoro kradzież to tylko element gry, to rozumiem, że bez wahania?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1464 dnia: Marzec 09, 2017, 08:42:44 »
Jesteś jednostką wyjątkowo aspołeczną, to nie rozumiesz. Ja jestem osobą, która bardzo lubi się socjalizować w grze, więc patrze na to inaczej.
Logując się do eve jestem w stanie wojny ze wszystkimi, któży nie są dla mnie blue, nbsi. Czym innym jest więc jak odstrzeli mnie neut, a czym innym jest awox. Awox to zdrada, ktoś komu ufałem, umówiłem się z nim, że do siebie nie strzelamy, zniszczył mi statek.
Z gościem który poprostu mnie zestrzelił moge napisać gf na lokalu, pogadać o tym jaki miał fit i o tym jaki jest ruch w systemie. Z avoxerem nie będę gadał, tylko pójdę zgłosić to do dyplomaty, żeny go wyrzucił z korpa.
Być może jesteś w grupie, w której avox i okradanie się nawzajem jest w porządku, ale ja wybieram korporacje, gdzie mogę do pewnego stopnia ufać ludziom z którymi gram. Do pewnego stopnia, czyli moge im powierzyć wszystko poza hasłami do konta i wiem że nikt mnie nie okradnie.

steven0ise

  • Gypsy style
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
    • PROJECT HAVEN
  • Imię postaci: steven0ise
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1465 dnia: Marzec 09, 2017, 09:04:22 »
a my międzyczasie ubiliśmy HELLa CO2

https://www.youtube.com/watch?v=MTJx-dJ8DCU&t

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1466 dnia: Marzec 09, 2017, 09:28:17 »
klasyczne co2,
hehe debil kupil SC na astra i sie zesral zamiast wyskoczyc zaraz po wydoku: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1467 dnia: Marzec 09, 2017, 10:18:44 »
Jesteś jednostką wyjątkowo aspołeczną, to nie rozumiesz. Ja jestem osobą, która bardzo lubi się socjalizować w grze, więc patrze na to inaczej.
Logując się do eve jestem w stanie wojny ze wszystkimi, któży nie są dla mnie blue, nbsi. Czym innym jest więc jak odstrzeli mnie neut, a czym innym jest awox. Awox to zdrada, ktoś komu ufałem, umówiłem się z nim, że do siebie nie strzelamy, zniszczył mi statek.
Z gościem który poprostu mnie zestrzelił moge napisać gf na lokalu, pogadać o tym jaki miał fit i o tym jaki jest ruch w systemie. Z avoxerem nie będę gadał, tylko pójdę zgłosić to do dyplomaty, żeny go wyrzucił z korpa.
Być może jesteś w grupie, w której avox i okradanie się nawzajem jest w porządku, ale ja wybieram korporacje, gdzie mogę do pewnego stopnia ufać ludziom z którymi gram. Do pewnego stopnia, czyli moge im powierzyć wszystko poza hasłami do konta i wiem że nikt mnie nie okradnie.

piękna teoria naprawdę, ale może sprawdź wpierw gdzie jesteś, popytaj starych o przekręty grupy z którą się utożsamiasz, zobacz kto trzyma łapę na asetach i dlaczego, to co mówisz to totalny bulsheet - w eve się z nikim ślubu nie bierze. Ale to już różnice zdań, skoro uwaliłem wam wszystkie argumenty związane z grą to się oddelegowuję.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1468 dnia: Marzec 09, 2017, 11:04:43 »
Ale to już różnice zdań, skoro uwaliłem wam wszystkie argumenty związane z grą to się oddelegowuję.
Serio czujesz, że "uwaliłeś" nam którykolwiek argument? Chyba żyjesz na stałe w swoim kolorowym, wyimaginowanym świecie.

Twoja argumentacja to czyste chciejstwo poparte jedynie Twoją patologiczną wizją świata.

To jakaś mało znana jednostka chorobowa?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1469 dnia: Marzec 09, 2017, 11:13:20 »
Serio czujesz, że "uwaliłeś" nam którykolwiek argument? Chyba żyjesz na stałe w swoim kolorowym, wyimaginowanym świecie.

Twoja argumentacja to czyste chciejstwo poparte jedynie Twoją patologiczną wizją świata.

To jakaś mało znana jednostka chorobowa?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Qlko dla mnie jesteś krypto psychopatą, który nie odróżnia reala od virtuala - to że staram się być grzeczny nie znaczy że nie umiem być niegrzeczny więc zamknij wkońcu tą swoją mordę bo ci znajdę dokładnie twoją jednostkę chorobową, po prostu się grzecznie pożegnaj.