Autor Wątek: C0VEN - dyskusja  (Przeczytany 639562 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

[BWTF] Old Piosall

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Old Piosall
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1365 dnia: Marzec 07, 2017, 07:09:37 »
ciekawe czemu twórca filmiku nie zakłada możliwości stworzenia nowego aliansu, bez ludzi którzy chcą "zostać" w stein. Smoki ze swoich kup złota nie zejdą...
Dzisiaj tytki nie są aż tak potrzebne, ważniejsze są liczby i linja produkcyjna indykóœ t1  ;D, gdybyście się zebrali szybko byście sami wyfarmili na nowe tytany dla nowego ally a oni niech sobie zostaną z tym złomem w stein.
Bo ludzie nie lubia wyzwan. Spoleczenstwo w grach bardzo sie zmienilo. Widac to nawet w developmencie eve. Gra jest upraszczana, jest to proces dopasuwojacy gre do trendu. Co powoduje ze eve nie jest tak popularna jak wow? Bo nie jest prosta. Bo jak ci ktos nastuka to faktycznie tracisz.

Za dawnych czasow widac bylo parcie na walke i podbijanie. Teraz jest tak iz ludzie wola isc na cos latwiejszego, a dinozaury niestety nie maja juz tylko kota jak kiedys ale rodziny i bardzo czesto rodziny z bonusami. Ciezej jest znajdowac czas.

Kij ma zawsze dwa konce.



Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1366 dnia: Marzec 07, 2017, 07:17:57 »
ciekawe czemu twórca filmiku nie zakłada możliwości stworzenia nowego aliansu, (...)

A skąd wiesz, że nie zakłada? Przedmiot zarejestrowanej wypowiedzi to C0ven. Nawet w tytule masz "make C0ven great again". Autor zgłasza swoje postulaty co do tego jak w jego mniemaniu ma sojusz ten wyglądać. Słuszne, niesłuszne, mało ważne. Taka jest jego opinia. Co zrobi, jeśli sprawy nie pójdą tak jak on uważa, że iść powinny, to inna para kaloszy.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


[BWTF] Old Piosall

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Old Piosall
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1367 dnia: Marzec 07, 2017, 07:30:42 »
Autor filmu opusci coven za jakies 1.5 tygodnia.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1368 dnia: Marzec 07, 2017, 07:39:52 »
...dinozaury niestety nie maja juz tylko kota jak kiedys ale rodziny i bardzo czesto rodziny z bonusami.

Ale stołka nie oddadzą  :P
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1369 dnia: Marzec 07, 2017, 07:44:31 »
Ale stołka nie oddadzą  :P
Bo nie bardzo jest komu :) Wiesz, wszyscy krzyczą, że trzeba zmian, ale nikt nie ma ochoty podwinąć rękawów i wziąć się do roboty.

A sterowanie całym tym pieprznikiem to na pewno bardzo wdzięczna i szanowana robota :) [SARKAZM]

C0ven nie kurczy się tak nagle z powodu złego zarządzania, bo takie samo funkcjonowało 3mce temu. Kurczy się z powodu utraty anomalek do smarcenia.


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2017, 08:13:09 wysłana przez Qlko1 »

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1370 dnia: Marzec 07, 2017, 08:19:56 »
Auto filmu mówi że jest komu i podaje listę. Niektórzy z tej listy byli w top 10 zabijaków jak palili ezoterię... naprawdę nie ma komu oddać czy to kwestia przyspawania się do stołków?

ps. Czy centrala jest atakowana? nie mozna postów normalnie pisać jakby jakiś ddos się odbywał.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1371 dnia: Marzec 07, 2017, 08:29:54 »
Auto filmu mówi że jest komu i podaje listę. Niektórzy z tej listy byli w top 10 zabijaków jak palili ezoterię... naprawdę nie ma komu oddać czy to kwestia przyspawania się do stołków?
To, że chciałbyś komuś przekazać buławę nie jest tożsame z tym, że on chciałby ją dźwigać.

Z video wynika, że są ludzie, którzy się nadają, a nie, że są chętni :(

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Xeyo

  • ΞVΞ
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 167
  • (>_<)○------(^o^)○
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeyo
  • Korporacja: project HAVEN
  • Sojusz: No Handlebars.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1372 dnia: Marzec 07, 2017, 08:36:01 »
Przyznano sie do wielu popelnionych bledow przed i podczas wojny, ale wiekszych zmian w dowodztwie nie ma byc.

Tak samo jak u mnie w RL firmie... EVE is real! ^^

jozume

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1373 dnia: Marzec 07, 2017, 08:56:36 »
Ciężkie czasy idą dla C0venu z tego widzę. Tak czy inaczej życzę powodzenia C0venowi jak korporacji Shocky.

[BWTF] Old Piosall

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Old Piosall
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1374 dnia: Marzec 07, 2017, 10:20:14 »
Ale stołka nie oddadzą  :P
Jak sie zaliczam do nich to moj zwolni sie niedlugo.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1375 dnia: Marzec 07, 2017, 10:31:52 »
Nie wiem co tak się martwicie o C0ven. Ten istnieje od wielu lat, przetrwał juz niejeden kryzys i z pewnością teraz też da sobie radę . Nie sądzę aby utrata jednej czy 2 korporacji jakoś szczególnie uszczupliła ich zdolności bojowe.
Ani się obejrzycie jak za 2-3 mies jakiś region (esoteria?) będzie miał ticker C0venu. Trochę wiary.

A co do filmiku i Goonow to nie wiem jak trzeba być naiwnym aby sądzić, że gooni chcieli ratować stationwagon który nawet sam siebie ratować nie chcial , jaki niby mieli w tym interes?. Zreszta  nie jest wielką tajemnica że gooni dbają tylko o siebie i wystawiają wszystkich "sojuszników" do wiatru przy najbliższej okazji (wielokrotnie w historii). Nasi sojusznicy dzielą się na tych którzy zostali "wy!@#31ni" i na tych którzy dopiero będa... , taki urok alliance  ;D


« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2017, 10:54:07 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1376 dnia: Marzec 07, 2017, 10:37:02 »
Jak sie zaliczam do nich to moj zwolni sie niedlugo.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Nie wiem czy miałeś kota i czy teraz masz dzieci  ;)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BWTF] Old Piosall

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Old Piosall
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1377 dnia: Marzec 07, 2017, 10:51:48 »
W 2008 mialem kota ^^ teraz mam zone i dziecko ^^

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1378 dnia: Marzec 07, 2017, 10:55:05 »
i tęsknisz za kotem? :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[BWTF] Old Piosall

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Old Piosall
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1379 dnia: Marzec 07, 2017, 11:02:20 »
No.. :( musialem oddac .. ale do tej jakze porzadanej wladzy w c0ven, krainy miodem i iskami plynacej dorobilem sie juz majac zone i dziecko ^^

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1380 dnia: Marzec 07, 2017, 11:05:08 »
Nie wiem co tak się martwicie o C0ven. Ten istnieje od wielu lat, przetrwał juz niejeden kryzys i z pewnością teraz też da sobie radę . Nie sądzę aby utrata jednej czy 2 korporacji jakoś szczególnie uszczupliła ich zdolności bojowe.
Ani się obejrzycie jak za 2-3 mies jakiś region (esoteria?) będzie miał ticker C0venu. Trochę wiary.

A co do filmiku i Goonow to nie wiem jak trzeba być naiwnym aby sądzić, że gooni chcieli ratować stationwagon który nawet sam siebie ratować nie chcial , jaki niby mieli w tym interes?. Zreszta  nie jest wielką tajemnica że gooni dbają tylko o siebie i wystawiają wszystkich "sojuszników" do wiatru przy najbliższej okazji (wielokrotnie w historii). Nasi sojusznicy dzielą się na tych którzy zostali "wy!@#31ni" i na tych którzy dopiero będa... , taki urok alliance  ;D

hyhy
jak się podaje full api trzeba rzyć mieć wypiętą non stop i nasmarowaną oliwą  ;D

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1381 dnia: Marzec 07, 2017, 11:05:53 »
Mam zadatki na dyrka... miałem kota, nawet dwa w porywach  8)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1382 dnia: Marzec 07, 2017, 11:12:41 »
Bo nie bardzo jest komu :) Wiesz, wszyscy krzyczą, że trzeba zmian, ale nikt nie ma ochoty podwinąć rękawów i wziąć się do roboty.

A sterowanie całym tym pieprznikiem to na pewno bardzo wdzięczna i szanowana robota :) [SARKAZM]

C0ven nie kurczy się tak nagle z powodu złego zarządzania, bo takie samo funkcjonowało 3mce temu. Kurczy się z powodu utraty anomalek do smarcenia.


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Miałem nic nie pisać, ale mi się nie udało.

Przez ostatni miesiąc w stain zarobiłem na anomkach tyle samo co w eso przez ostatni rok, czyli zero. Podobnie wiele innych osób które odchodzą teraz z c0venu. Ba, tam gdzie ide też nie zrobie żadnej anomki, nie mam zamiaru.

To jest wszystko bardziej skomplikowane. Tak, brakowało ludzi do roboty w sojuszu, ale jak spojrze na swoją korporacje to tutaj nigdy nie było takiej sytuacji. Poprostu mieliśmy kilku liderów, ktoży zarażali swoją wizją resztę, odwalali kawał roboty i patrząc na nich człowiek aż chciał im pomóc. W miarę możliwości i czasu oczywiście. Na poziomie sojuszu to tak nie wyglądało, bo Xeo czekał aż ktoś inny zacznie coś robić, a Karamba wszystko robił sam, bo uważał, że wszystko zrobi najlepiej.

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1383 dnia: Marzec 07, 2017, 11:44:11 »
kiedyś pewien mechanik samochodowy powiedział mi - "panie ja już tak nie zasówam - zrozumiałem po zawale że sam całego chlebka nie opierdolę"  ;D

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1384 dnia: Marzec 07, 2017, 11:51:24 »
Gaavrin, bardzo dobry risercz na temat trzonków od miotły.  ;D

Nieco gorszy na temat duumwiratów, ale nikt nie jest doskonały. Plus akurat duet Karamba - Piosall miałby szansę działać na poziomie współpracy wewnętrznej, bo z tego co wiem, to chłopaki mają zbieżne zainteresowania i sposób działania, obaj są organizatorami i logistykami...

Tylko rozumiem też, że to nie jest kierunek, w którym znaczna część znanych mi c0venowców chciałaby iść, i nie ma się co dziwić. Ja też z jakiegoś powodu nie jestem w c0venie od prawie dwóch lat. A także rozumiem, że władza bez odpowiedzialności (całe szambo dostawałby Xeo, a Xeo nie ma, więc nikt nie jest odpowiedzialny) jest kiepskim rozwiązaniem.

Ciekawe są osoby, które wymieniasz jako potencjalnych CEO - chyba żadna z nich nie należała do c0venu w czasie, kiedy stamtąd odchodziliśmy z Minionkami (a przynajmniej nie była znana) - to dobrze, że są nowi liderzy, pytanie czy faktycznie są to osoby z doświadczeniem i znajomością realiów EVE na tyle dużym, żeby dowodzić bądź co bądź do niedawna średniej wielkości sojuszem?

Aha, trochę mnie dziwi żal o nieuprzejmość Karamby, skoro sam postulujesz dyktaturę. Dyktator niestety czasem musi wydrzeć mordę. :)

Z mojej prywatnej perspektywy - nie dziwię się tym, którzy chcą iść do Goonów. Czasy wojny 2008 to jednak trochę daleko i przez ostatnie lata Gooni, jeśli w ogóle, to częściej pomagali SW niż z nim walczyli (jedyny epizod to chyba nieudana demonstracja siły Goonów w Providence, tuż przed World War Bee), więc robienie z nich teraz "bad guys" nie ma sensu. Ja bym wolał iść jako sojusz, ale skoro Gooni nie chcą wziać c0venu do Imperium, a i c0ven jako całość się nie pali.. cóż. Wasza sprawa, nie zrobiłbym tego, ale rozumiem.

Natomiast nie rozumiem, jestem zdziwiony i zaskoczony tym, że pojawiła się w c0venie grupa osób (jak rozumiem, jeden z dwóch głównych corpów), rozważająca dołączenie do CO2, sojuszu należącego do koalicji, która właśnie wyrugowala Stainwagon z Esoterii i okolic. To szczerze mówiąc wyraźnie wskazuje, że chodzi o anomalki w Esoterii, a nie o "content". Jest to trochę smutne.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1385 dnia: Marzec 07, 2017, 12:00:43 »


Ja bym wolał iść jako sojusz, ale skoro Gooni nie chcą wziać c0venu do Imperium, a i c0ven jako całość się nie pali.. cóż. Wasza sprawa, nie zrobiłbym tego, ale rozumiem.
C0ven jako całość nie miał raczej nic przeciwko.

Gooni też raczej nie mieliby problemu, gdyby nie uprawianie polityki na własną rękę przez cześć korporacji. Szczegóły zapewne ujrzą światło dzienne kiedy cała sytuacja przestanie budzić takie emocje.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1386 dnia: Marzec 07, 2017, 12:16:36 »
Ciekawe są osoby, które wymieniasz jako potencjalnych CEO - chyba żadna z nich nie należała do c0venu w czasie, kiedy stamtąd odchodziliśmy z Minionkami (a przynajmniej nie była znana) - to dobrze, że są nowi liderzy, pytanie czy faktycznie są to osoby z doświadczeniem i znajomością realiów EVE na tyle dużym, żeby dowodzić bądź co bądź do niedawna średniej wielkości sojuszem?
Jako że zostałem w komentowanym wideo wywołany z nicka, pora odnieść się do tego pomysłu. Nie nadaję się na kierowanie jakąkolwiek grupą osób większą niż zero. Po prostu. :)

Natomiast nie rozumiem, jestem zdziwiony i zaskoczony tym, że pojawiła się w c0venie grupa osób (jak rozumiem, jeden z dwóch głównych corpów), rozważająca dołączenie do CO2, sojuszu należącego do koalicji, która właśnie wyrugowala Stainwagon z Esoterii i okolic. To szczerze mówiąc wyraźnie wskazuje, że chodzi o anomalki w Esoterii, a nie o "content". Jest to trochę smutne.
Akurat CO2 ma całkiem pasujący profil dla osób, które po prostu chcą strzelać do innych - nie ma tu żadnego zaskoczenia, dobry wybór. Gdyby chodziło tylko o anomalki, TEST są znacznie lepszym wyborem.
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1387 dnia: Marzec 07, 2017, 12:37:21 »
Jako że zostałem w komentowanym wideo wywołany z nicka, pora odnieść się do tego pomysłu. Nie nadaję się na kierowanie jakąkolwiek grupą osób większą niż zero. Po prostu. :)

No cóż, lepszy zdrowy samokrytycyzm niż mania wielkości i próby pchania się do steru bez kwalifikacji. :)

Cytuj
Akurat CO2 ma całkiem pasujący profil dla osób, które po prostu chcą strzelać do innych - nie ma tu żadnego zaskoczenia, dobry wybór. Gdyby chodziło tylko o anomalki, TEST są znacznie lepszym wyborem.

Nigdy za CO2 nie przepadałem, aktualnie wyglądają na zbieraninę dziwnych "spadów" takich jak niesławne TAATO, pod dowództwem serbskich pojebów - no ale może faktycznie bliżej Polakom do Serba, niż do amerykańskiego alt-rightowca z Dredditu. :)

P.S. A do kogo właściwie CO2 "chce strzelać"? Bo na razie to są kawałkiem konkretnego blue donuta na południu, i strzelają tylko do Goonów w jakichś skirmishach na granicy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2017, 12:54:55 wysłana przez Isengrim »

Gal Anonim

  • CAS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gal Anonim
  • Korporacja: Center for Advanced Studies
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1388 dnia: Marzec 07, 2017, 13:11:47 »
A także rozumiem, że władza bez odpowiedzialności (całe szambo dostawałby Xeo, a Xeo nie ma, więc nikt nie jest odpowiedzialny) jest kiepskim rozwiązaniem.

To może włącz telewizor. To jest tzw. meta władza gdzie łamanie wszelkich zasad systemu całkiem dobrze się sprawdza z pkt. widzenia sprawujących władzę. Problem w tym, że myślisz schematami. A coven chyba nazbierał za dużo złej karmy, po prostu ;).

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1389 dnia: Marzec 07, 2017, 13:24:14 »
To może włącz telewizor. To jest tzw. meta władza gdzie łamanie wszelkich zasad systemu całkiem dobrze się sprawdza z pkt. widzenia sprawujących władzę. Problem w tym, że myślisz schematami. A coven chyba nazbierał za dużo złej karmy, po prostu ;).

Pisałem z punktu widzenia teoretycznego c0venowicza, a nie władzy. Telewizor wyłączyłem parę lat temu i przezornie nie włączam, ale i bez niego (czy może właśnie dzięki jego brakowi) widać, że władza bez odpowiedzialności to rak i w grze, mającej co do zasady służyć przyjemności, nie powinno się tego raka implementować. :P

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1390 dnia: Marzec 07, 2017, 13:35:51 »
P.S. A do kogo właściwie CO2 "chce strzelać"? Bo na razie to są kawałkiem konkretnego blue donuta na południu, i strzelają tylko do Goonów w jakichś skirmishach na granicy.
Aktualne cele dla CO2:
1. PL i NC. zrobiło deployment do Curse/Catch, żeby farmić brave. CO2 pomaga Brave.
2. Tri regularnie organizuje floty/kampy na linii HED<->36N w Catch.
3. Provibloc jest zaraz obok.
4. Około 40% flot NPSI kierujących się w stronę null wybiera Catch jako region docelowy (więcej lata tylko do Pandemic Horde) - minimum kilka razy w tygodniu pojawia się flota, która będzie chciała podjąć walkę.
5. Wspomniani Gooni.
6. Querios i Curse jest relatywnie niedaleko - dobre kierunki dłuższych roamów.

Nie spodziewałbym się wielkich walk o sov/struktury (bo wspomniany blue donut), a raczej dużej ilości niezobowiązującego pvp, w którym jedynym celem są kille i dobra zabawa. Ostatnie 2-3 tygodnie dość sporo latałem po Catch i okolicach, teren prezentuje się bardzo przyjemnie patrząc na zakres od solo do średnich (30-70 pilotów) flot, przynajmniej w czasie od 17:00 do 02:00.
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1391 dnia: Marzec 07, 2017, 17:47:11 »
Pamietam ostatnie odbicie ESO i osoby wywolane tu z nickow jak na TS mowily "do 3 w nocy latalem i zajmowałem mony szpilami bez paliwa" efekt 80% monow zajetych przez 3 osoby w 1000 ally
Powiedzcie czy jak traciliscie to cos sie zmienilo w tym temacie  :)

Moim zdaniem jak teraz jako c0ven nie mozecie oczyscic pocetu t-8 z romulanow to sorry disband i kazdy w swoja droge , a ze korpy w stylu shoky odchodza nie powinno was dziwic zerowa wartosc bojowa (bez urazy)

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1392 dnia: Marzec 07, 2017, 18:07:46 »
Oj ale że potem był wielki reclaim moonów z powodu tej dramy i próby sprawiedliwego dzielenia które nie wyszło tez mogłeś napisać.
Ale wypisz-wymaluj sytuacja była jak podczas zasiedlania obecnego zachodniopomorskiego po 1945 - każdy brał co widział, niektórzy pierwsze z brzegu, niektórzy mieli misję a potem weź to ogarnij jako zarządzający. Chyba kwestia mentalności :D

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1393 dnia: Marzec 07, 2017, 18:20:05 »
Oj ale że potem był wielki reclaim moonów z powodu tej dramy i próby sprawiedliwego dzielenia które nie wyszło tez mogłeś napisać.
Ale wypisz-wymaluj sytuacja była jak podczas zasiedlania obecnego zachodniopomorskiego po 1945 - każdy brał co widział, niektórzy pierwsze z brzegu, niektórzy mieli misję a potem weź to ogarnij jako zarządzający. Chyba kwestia mentalności :D

CZY VURIONEK ODDAŁ JUŻ POSA W T-8?

(A może to było I-ME?)

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1394 dnia: Marzec 07, 2017, 18:26:30 »
Hm. Niec0venowa czesc c0venu moze go zrefować w poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie, dołożycie jakieś pomocne torpedy:?

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1395 dnia: Marzec 07, 2017, 18:29:17 »
Hm. Niec0venowa czesc c0venu moze go zrefować w poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie, dołożycie jakieś pomocne torpedy:?

Przyznajcie się, że to o tego posa chodziło, wychodzicie ze Stainwagonu żeby móc wreszcie strzelać do Vurionka.




(plot twist: Vurionek dość dobrze zna się z Goonami)

[BWTF] Old Piosall

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Old Piosall
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1396 dnia: Marzec 07, 2017, 18:43:31 »
Pamietam ostatnie odbicie ESO i osoby wywolane tu z nickow jak na TS mowily "do 3 w nocy latalem i zajmowałem mony szpilami bez paliwa" efekt 80% monow zajetych przez 3 osoby w 1000 ally
Powiedzcie czy jak traciliscie to cos sie zmienilo w tym temacie  :)

Moim zdaniem jak teraz jako c0ven nie mozecie oczyscic pocetu t-8 z romulanow to sorry disband i kazdy w swoja droge , a ze korpy w stylu shoky odchodza nie powinno was dziwic zerowa wartosc bojowa (bez urazy)

Pawu edycje eso ci sie myla ^^
W drugiej edycji mialem 40 posow kopiacych. W trzeciej moj corp mial 40 reakcyjnych z czego 10 kopiacych. :)

Jednak drama o posy wieczna zawsze.

 Choc patrzac na to z boku ex posiaza w tezeciej edycji to nie bylo zadnych dram o posy. Zadnego zestawienia zarobkow z posow r16 ect. Ludzie potrafili sie dogadac. Wystarczylo poprosic.





Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1397 dnia: Marzec 07, 2017, 22:46:34 »
Nie to bylo ostatnim razem

Z tego co slysze to juz kompletny kaput

WSTYD panowie isc do Gówswarmu  ;D

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1398 dnia: Marzec 07, 2017, 22:47:47 »
ej, skoro zawsze byliśmy petami gónów i ruskich to to chyba naturalne?

[IAC] Ak Mushkin

  • IAC
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ak Mushkin
  • Korporacja: Imperial Academy
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1399 dnia: Marzec 07, 2017, 23:46:47 »
Pamietam ostatnie odbicie ESO i osoby wywolane tu z nickow jak na TS mowily "do 3 w nocy latalem i zajmowałem mony szpilami bez paliwa" efekt 80% monow zajetych przez 3 osoby w 1000 ally
Powiedzcie czy jak traciliscie to cos sie zmienilo w tym temacie  :)

Moim zdaniem jak teraz jako c0ven nie mozecie oczyscic pocetu t-8 z romulanow to sorry disband i kazdy w swoja droge , a ze korpy w stylu shoky odchodza nie powinno was dziwic zerowa wartosc bojowa (bez urazy)

To co powiesz o GBT które uciekło na pierwszą wieść o wojnie ? Został tylko Galtan z tych co latają.
Z c0venu odejdzie zaraz więcej osób na początek BWTF i IDEA.
Policzmy:
SHCK to minus ok 40 graczy
BWTF minus ok 33 graczy
IDEA minus ok 20 graczy

Zostaje:
RAV (7 osób, z których już kilka poaplikowało do CBC i SHCK)
PTF - jedna osoba
GBT - jeden Galtan (Markus offline od tygodni)
TOWA - alty Xeo i Karamba plus znajomych. Nie walczą.
ROPL - jeden Hetman Crown
BWC zero
BCPM dwóch ok graczy Roberto i Tamir
HPLD zero
COHO - patrz TOWA

Wartość bojowa c0venu będzie ujemna.

To jest "dobra zmiana" w c0venie. Wyznaczenie Karamby jako CEO i zaproponowany przez niego plan dał konkretny "dobry" efekt. Swoi przejęli władze. I dalej władze C0venu będą obarczać winą kerbirów, eskimosów i złą pogodę a nie siebie za sytuację.
Jak słusznie wspomnieliście złotej góry się nie opuszcza, trzeba zostać by pilnować setki posów Karamby. Nie ważne czego chcą gracze. Nowa władza pokaże silną rękę. Stain to spokojna okolica i nikt tych struktur nie ruszy jeszcze długo. Sztuczne liczby na dotlanie obronią C0ven.