Autor Wątek: C0VEN - dyskusja  (Przeczytany 639649 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

[303SQ] Barwa

  • 303SQ
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Barwa
  • Korporacja: 303 Squadron
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1295 dnia: Luty 28, 2017, 12:06:16 »
Widzę że c0ven dalej się "rozpada"  :D

Shocky już uciekło czy jeszcze nie? ostatnio jak ich widziałem to sprzedawali super CBC razem z GBT  8) , ewentualnie jakieś szczury uciekały z tonącego okrętu...

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1296 dnia: Luty 28, 2017, 12:14:05 »
Ale to prawda dzidzi  ;D
Jak już się wypisuje takie bzdurki wypada to minimum wiedzy z historii mieć.
Nigdy nie traktuje poważnie ludzi w w wieku zaburzeń emocjonalnych których cechuje niedojrzałość to tylko tobie sie wydaje że jesteś miarodajny.

Z drugiej strony taki stary dziad jak xeo nie powinien wami kierować bo jego zdolność przystosowywania się do nowych sytuacji i umiejętność balansowania miedzy nimi jest na zbyt niskim poziomie więc Ty qulko byś byl lepszym ceo c0venu.

Widzę że c0ven dalej się "rozpada"  :D

Shocky już uciekło czy jeszcze nie? ostatnio jak ich widziałem to sprzedawali super CBC razem z GBT  8) , ewentualnie jakieś szczury uciekały z tonącego okrętu...

Jako monolit rozpadl sie miesiąc po założeniu potem latami coś gubił jak trędowaty.
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2017, 12:25:10 wysłana przez [SAK] Ramzes XII »
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1297 dnia: Luty 28, 2017, 12:23:49 »
Jak już się wypisuje takie bzdurki wypada to minimum wiedzy z historii mieć.
Konkretami kwiatuszku. Co i gdzie Ci się nie podoba. Zacytuj. Chętnie podejmę dyskusję.

Nigdy nie traktuje poważnie ludzi w w wieku zaburzeń emocjonalnych których cechuje niedojrzałość to tylko tobie sie wydaje że jesteś miarodajny.
Zabawne, że to akurat Ty to mówisz.

Alice zapytał co myślę, więc powiedziałem co myślę. Mnie nie obchodzi, czy to dla Ciebie jest miarodajne czy nie.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1298 dnia: Luty 28, 2017, 12:35:14 »
Tyle że nie mam o czym z Tobą dyskutować bo jak C0ven zaczął śmierdzieć to ty dopiero komputer na gwiazdkę dostawałeś ponadto wiesz o C0venie tyle ile o standartach demokracji jakie to niby mają mieć Polacy .
Po drugie zapisałeś się w eve jako zwykły" chujek" (opinia twoich ex memberow) a po 3  co mnie to ma obchodzić ?
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1299 dnia: Luty 28, 2017, 12:45:05 »
To ile Ramzes ty masz lat?

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1300 dnia: Luty 28, 2017, 12:53:42 »
Nie pamiętam, ale zaraz się wnuka zapytam
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1301 dnia: Luty 28, 2017, 13:00:07 »
Pogrywam ostatnio w Armę z ludźmi, gdzie najmłodszy ma 23 lata a najstarszy 52 i nie zdarzyło się żeby jeden drugiemu pojechał od dzieciaków czy staruchów. Więc gadanie o dzidziach tylko dlatego, że ktoś jest młodszy od ciebie o powiedzmy 15 lat jest średnio udane.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1302 dnia: Luty 28, 2017, 13:00:25 »
Tyle że nie mam o czym z Tobą dyskutować bo jak C0ven zaczął śmierdzieć to ty dopiero komputer na gwiazdkę dostawałeś ponadto wiesz o C0venie tyle ile o standartach demokracji jakie to niby mają mieć Polacy .
Ale ja proszę o dyskusję o historii. Stwierdziłeś rażące braki. Wskaż gdzie się nimi popisałem. Dla odmiany cytat proszę, bo do tej pory pierd*lisz tylko i wyłącznie na podstawie swojego widzimisię.

Co do C0venu, odnoszę się do obecnego stanu i obecnie stosowanych rozwiązań. Co było kiedyś? Chętnie nadrobię czerpiąc z danych źródłowych, które obiecałeś.

Po drugie zapisałeś się w eve jako zwykły" chujek" (opinia twoich ex memberow) a po 3  co mnie to ma obchodzić ?
Wnioskujesz po wymianie zdań z Herezją? Słyszałeś kiedyś o dywersyfikacji?
Misiewicz musi być niezwykle obiecującym, wartościowym politykiem, w końcu Macierewicz tak powiedział :)

Fajnie idzie Ci odwracanie kota ogonem, ale lubię konsekwentnie punktować takie zachowania. Nazwijmy to hobby :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2017, 13:43:21 wysłana przez Qlko1 »

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1303 dnia: Luty 28, 2017, 13:07:57 »
Miło że zdążyłeś looknac na yt demokracja w Polsce w 5 minut  ;D
Ty serio myślisz że mnie punktujesz?Spójrz lepiej na zegarek dzidzi :P
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1304 dnia: Luty 28, 2017, 13:12:31 »
Miło że zdążyłeś looknac na yt demokracja w Polsce w 5 minut  ;D
Śmiało, rozwiń tą wątłą myśl. A, no i może ten cytat mojej wypowiedzi, z którą się nie zgadzasz. Podyskutujmy :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2017, 13:19:13 wysłana przez Qlko1 »

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1305 dnia: Luty 28, 2017, 13:32:49 »
 Posty ostatnie to już pukanie w dno od dołu. Od mniej lub bardziej śmiesznych postów o rmt doszliśmy do przytyków na temat wieku? Na czym skończymy?  Na "twoja matka to..."?  Można lubić bądź nie lubić C0venu i jego kierownictwa, ale jak dotąd nie usłyszałem nic poza wyssanymi z palca bzdurami i stekiem wyzwisk. Nie macie nic Ramzes i Alicja poza swoją fantazją i nienawiścią. Żadnej wiedzy,  żadnych dowodów i żadnej kultury osobistej.  Żegnam.
Jeśli i mnie spróbujesz nazwać gówniarzem Ramzes to możesz się nieźle zdziwić.

jozume

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1306 dnia: Luty 28, 2017, 13:42:02 »
Posty ostatnie to już pukanie w dno od dołu. Od mniej lub bardziej śmiesznych postów o rmt doszliśmy do przytyków na temat wieku? Na czym skończymy?  Na "twoja matka to..."?  Można lubić bądź nie lubić C0venu i jego kierownictwa, ale jak dotąd nie usłyszałem nic poza wyssanymi z palca bzdurami i stekiem wyzwisk. Nie macie nic Ramzes i Alicja poza swoją fantazją i nienawiścią. Żadnej wiedzy,  żadnych dowodów i żadnej kultury osobistej. (...)
Zgadzam się z przedmówcą. Wymienione wyżej osoby niczego nie wnoszą do tematu aliancu, a jedynie odpychają nowych graczy od przygody z Eve. W końcu, kto by chciał grać z tak toksycznym community, jakiego wizerunek tworzą tu ww. osoby.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1307 dnia: Luty 28, 2017, 14:39:05 »
Trochę zmieniając temat pytanko do C0venu.
Opuszczając teren zwijaliście na pewno cytadele. W związku z tym pytanko jak to się odbywa i czy taką cytadelę może każdy sobie zwinąć po upływie timera czy tylko ktoś z corpa będącego właścicielem
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1308 dnia: Luty 28, 2017, 14:50:24 »
taki jest mój cel - odepchnąć nowych graczy aby xeowar i reszta nie mogli ich zescamować z tego co najcenniejsze - z ich własnego czasu w grze.
Robili to już wcześniej, zrobią to znowu - dla swoich własnych prywatnych celów i aby potem mogli sobie pogadać o tym przy grilu i po wyśmiewać innych jacy to są debile i jak się im dali.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1309 dnia: Luty 28, 2017, 14:55:41 »
taki jest mój cel - odepchnąć nowych graczy aby xeowar i reszta nie mogli ich zescamować z tego co najcenniejsze - z ich własnego czasu w grze.
Robili to już wcześniej, zrobią to znowu - dla swoich własnych prywatnych celów i aby potem mogli sobie pogadać o tym przy grilu i po wyśmiewać innych jacy to są debile i jak się im dali.
Ta gadka przypomina gadki ludzi którzy doświadczyli spotkania z ufo w swojej sypialni, ogródku i na polu kukurydzy. Do końca śmierci będą powtarzać że to prawda, ale dopytywani o szczegóły za wiele wytłumaczyć a tym bardziej udowodnić nie mogą :)
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2017, 15:05:22 wysłana przez Zgudi »

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1310 dnia: Luty 28, 2017, 15:03:12 »
Ta gadka przypomina gadki ludzi którzy doświadczyli spotkania z ufo w swojej sypialni, ogródku i na polu kukurydzy. Do końca śmierci będą powtarzać że to prawda, ale dopytywani o szczegóły za wiele udowodnić nie mogą :)
polatął byś trochę na cta np. o 2 w nocy gdzie celem jak się okazywało było bronienie jakiejś prywatnej szpili którą sobie jakiś znajomy xeowara postawił na grubym moonie też byś się wkurwił. coven to scam i strata czasu a nie prawdziwe aly. tak było i tak będzie bo ludzie ci sami.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1311 dnia: Luty 28, 2017, 15:09:34 »
Jestem kerbirem więc się nie znam, ale czy takie coś nie nazywa się tu generowaniem contentu?
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Kah

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kah'dael
  • Korporacja: Blackwater Company
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1312 dnia: Luty 28, 2017, 15:22:24 »
pozatym to chyba wy powinniście udowadniać że ja się mylę a nie ja że mam racje

Poza tym, chyba nie.
Art. 42 ust. 3 KRP
http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19970780483
Art. 5 § 1 KPK
http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19970890555

taki jest mój cel - odepchnąć nowych graczy aby xeowar i reszta nie mogli ich zescamować z tego co najcenniejsze - z ich własnego czasu w grze

Zaraz wpadną Trzej Królowie z podarunkami.

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1313 dnia: Luty 28, 2017, 15:26:29 »
polatął byś trochę na cta np. o 2 w nocy gdzie celem jak się okazywało było bronienie jakiejś prywatnej szpili którą sobie jakiś znajomy xeowara postawił na grubym moonie też byś się wkurwił. coven to scam i strata czasu a nie prawdziwe aly. tak było i tak będzie bo ludzie ci sami.

Tyle razy na cta z covenem bylem i akurat te mnie ominely... Wracam do kolyski bo mi mama wlasnie zrobila kakałko.  8)

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1314 dnia: Luty 28, 2017, 15:56:08 »
ja byłem, jakiś znajomy xeovara który był ceo innego ally w SW (PRZYPADEK? CZYSTE KOLESIOSTWO) zawołał i muslieliśmy lecieć robic kille przez 2h

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1315 dnia: Luty 28, 2017, 16:32:19 »
Kasa z allegro spływa a isk sellerzy urażeni że się o nich mówi ojoj. Macie tyle prywatnych tytkow z lewych iskow ale one tylko swieca w garażu dla szpanu  bo rzadni z was pvperzy tylko banda ksiegowych z takimi ludźmi daleko jako Ali nie zajedziecie  ;D
Bierzecie przykład z pawulonka co to pvp.Ten sojusz zawsze szedł w stronę wyselekcjonowanych cfaniakow.Tacy ludzie powinni siedzieć w więzieniu bo maja zly wpływ na normalnych ludzi.
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1316 dnia: Luty 28, 2017, 16:33:52 »
ja byłem, jakiś znajomy xeovara który był ceo innego ally w SW (PRZYPADEK? CZYSTE KOLESIOSTWO) zawołał i muslieliśmy lecieć robic kille przez 2h

Typowe u petow. Pan pryncypal wola to pet biegnie, a w wolnym czasie daje sie strzyc  8). Gdzie sa te logi ja sie pytam. Juz mi sie klawisz F5 wytarl na klawiaturze. Od 2 tyg nie robie nic tylko odswiezam ten topic. :'(

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1317 dnia: Luty 28, 2017, 16:35:38 »
Trochę zmieniając temat pytanko do C0venu.
Opuszczając teren zwijaliście na pewno cytadele. W związku z tym pytanko jak to się odbywa i czy taką cytadelę może każdy sobie zwinąć po upływie timera czy tylko ktoś z corpa będącego właścicielem

Chyba nikt Ci nie odpowiedział (chyba, bo postów Alicji i Ramzesa nie czytam, gorsze brednie to tylko w wiadomościach można usłyszeć)
Tak, po upływie timera każdy może zwinąć cytadelę, tylko że nigdzie w grze ten timer się nie pojawia. Poza informacją, którą dostajesz w momencie rozpoczęcia unanhora nikt nigdzie nie znajdzie, ile jeszcze czasu zostało do końca. Także wystarczy tego przypilnować i podlecieć w odpowiednim momencie.

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1318 dnia: Luty 28, 2017, 16:46:25 »
Chyba nikt Ci nie odpowiedział (chyba, bo postów Alicji i Ramzesa nie czytam, gorsze brednie to tylko w wiadomościach można usłyszeć)

Kayle wczesniej pisal tez w BZ, a ze chlop inteligentny to szybko zorientowal sie, ze musi zmienic miejsce swoich zyciowych przemyslen.

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1319 dnia: Luty 28, 2017, 16:55:30 »
bredzisz chłopie to nie kayl  :) - macie tylu wrogów i tyle niedokończonych spraw że potykacie się o własne sznurówki i boicie własnego cienia - bardzo to zabawne.

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1320 dnia: Luty 28, 2017, 17:21:32 »
Zabawne to są inne osoby w tym wątku, mam nawet ochotę rzucić im orzeszka... niestety przez monitor się nie da.

Co z logami? Nadal nic?  >:(

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1321 dnia: Luty 28, 2017, 17:25:44 »

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1322 dnia: Luty 28, 2017, 18:07:19 »
Ciekawe, C0ven taki biedny że kaczki chleb wam rzucają  a dyrkowie maja po pare tytkow...eh ruscy pozatym że handlują iskami to lądują grube triliony w swój sojusz a tu? Byly typy co spaly na kasie a szkoda im bylo na drejka wydac pare groszy niby ich nie ma ale patologia została bo kierownictwo przesiąkło złymi nawykami.
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1323 dnia: Luty 28, 2017, 18:16:07 »
[admin]Dobra, znudziło mi się wyrzucanie maili informujących że ktoś się skarży na poziom dyskusji. Alicja i Ramzes krótka piłka. Wyskakujecie z logów i nagrań z dowodami na to jaki rmt puszcza Xeo i reszta dyrekcji C0Ven albo grzecznie przepraszacie i mordy w kubeł. Każde inne rozwiązanie poskutkuje moim poirytowaniem. Reszta niech też skończy ten temat do rozstrzygnięcia dowodami lub przeprosinami. Próby pyskowania i niepodporządkowanie się nie będą tolerowane[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1324 dnia: Luty 28, 2017, 18:44:40 »
Tak, po upływie timera każdy może zwinąć cytadelę, tylko że nigdzie w grze ten timer się nie pojawia. Poza informacją, którą dostajesz w momencie rozpoczęcia unanhora nikt nigdzie nie znajdzie, ile jeszcze czasu zostało do końca. Także wystarczy tego przypilnować i podlecieć w odpowiednim momencie.
Dzięki za info.
A co z rzeczami, które zostaną na cytadeli?
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1325 dnia: Luty 28, 2017, 18:44:59 »
co to za tajemnicze "ktosie" towarzyszu ?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1326 dnia: Luty 28, 2017, 18:48:38 »
Popieram post Doom-a. Dodam, że dobrze byłoby wyznaczyć im nieprzekraczalny termin (dzień, godzina, minuta) na dostarczenie logów, którego przekroczenie zaskutkuje zba.... tym co admin zdecyduje. Koniec tematu :)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1327 dnia: Luty 28, 2017, 18:52:39 »
Dzięki za info.
A co z rzeczami, które zostaną na cytadeli?
Lecą do najbliższego (licząc po AU) lowseca i możesz je wykupić za 15% wartości.

BTW jaka jest metodologia wyceny, ktoś wie?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1328 dnia: Luty 28, 2017, 19:17:17 »
Lecą do najbliższego (licząc po AU) lowseca i możesz je wykupić za 15% wartości.

BTW jaka jest metodologia wyceny, ktoś wie?

Aż się zacząłem zastanawiać który low sec jest najbliższy WH  ;) No i czy w takim układzie warto kombinować z wywózką itemów
Co do wyceny to zakładam, że bazą jest mechanizm pokazujący wartość posiadanych itemów

sam zacznę sprzedawać plecy na allegro po 5zl bo tyle ich zestackowalen że nie wiem co z nimi robic 12 kont nam wbite na lata a tytkiem czasem cyno stawiam z lenistwa...
Skoro nie masz co robić z plexami to rozdaj je np. młodym graczom, a jak nie wiesz komu to mogę podesłać kilka nicków osób, które przestały grać i którym przydałby się taki plex na zachętę do powrotu do gry. Dodatkowo wtedy chociaż jedno twoje stwierdzenie miałoby pokrycie w rzeczywistości.
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1329 dnia: Luty 28, 2017, 19:56:39 »
Aż się zacząłem zastanawiać który low sec jest najbliższy WH  ;) No i czy w takim układzie warto kombinować z wywózką itemów
Co do wyceny to zakładam, że bazą jest mechanizm pokazujący wartość posiadanych itemów

The assets will be moved as follows:
    From Null Security space: to the nearest Low Security station, by AU.
    From Low Security space: to the nearest Low Security station, by AU.
    From High Security space: to the nearest High Security station, by AU.
    From Wormhole space: the assets will be dropped into a container where the Citadel was located and can then be retrieved by anyone in the area.

Źródło: https://support.eveonline.com/hc/en-us/articles/208289365-Asset-Safety