Autor Wątek: C0VEN - dyskusja  (Przeczytany 639007 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1260 dnia: Luty 24, 2017, 01:17:21 »
Nazwijmy to Ramzes. Żeś się napił albo coś zażył i zacząłeś pisać o niewyobrażalnym konflikcie interesów, o banach dla członków c0ven, o spektakularnym końcu xeovara, o szokujących logach zawierających dowody ciężkiego kalibru, które właśnie czytasz i sklejasz... a faktycznie przejrzałeś to i stwierdziłeś, że tam zwykłe gównoburze i gadanie o dupie maryny. Temat rozwiązany :)

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1261 dnia: Luty 24, 2017, 04:31:08 »
Dealport też się ujebał nie? - tylko Zgubi wie co i jak  ;)

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1262 dnia: Luty 24, 2017, 07:46:04 »
W sumie jakbyście we trzech pili to by pasowało  ;D
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1263 dnia: Luty 24, 2017, 07:57:01 »


Najpierw przetłumaczę na islandzki i wyśle do ccp .
Myślę, że popełniłeś błąd. W Ccp ktoś na pewno zna angielski. Daj tu te logi, przetłumaczymy.


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1264 dnia: Luty 24, 2017, 12:07:04 »
Dealport też się ujebał nie? - tylko Zgubi wie co i jak  ;)

Deall to raczej coś cięższego brał, jak dla mnie to ten gość zawsze był na jakichś prochach, albo prochach z wódą.


A zeby nie było samego pierdolenia od rzeczy:

https://zkillboard.com/related/30003138/201702231800/

Zacny wpierdol, milordowie ze Stainwagonu. :)

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1265 dnia: Luty 24, 2017, 13:05:59 »
Jak na bitkę o anchorującą się cytadelę, gdzie nie spodziewaliśmy się walk, w środku dnia i środku tygodnia, gdzie de facto walczyło mniej więcej po 10os na stronę plus alty (z naszej większość z jednego korpa który stawiał cytkę) i w sumie bitka była dość wyrównana do momentu jak romulanie wrzucili całkiem nieoczekiwane matki, zakończenie godzinnego starcia wynikiem 28b vs 17b, gdzie cytkę obroniliśmy i zlootowaliśmy z pola walki 6b, w mojej skromnej opinii dalekie jest od feedowania... ale wg was ja jestem baronem rmt, wielkim manipulatorem ludźmi i korpami oraz sprawcą wszelkiego zła więc zapewne się mylę....

8)
Wszyscy wszystko robią

On nie moze wrzucic tych logow - to spowodowaloby potezny miedzygalaktyczny konflikt interesow.
Wszyscy wszystko wiedzą

@Isen to że oni mogut prowadzić caps floty to wiadomo nie od dziś szkoda że C0ven wjebał swoje na noobspownie. Jeden whorowany hell na kb wiosny nie czyni a widzę że czyszczenie stein z posow się zaczęło.
Gdzie teraz boty będą dokować o man o man ...
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Gal Anonim

  • CAS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gal Anonim
  • Korporacja: Center for Advanced Studies
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1266 dnia: Luty 24, 2017, 14:18:31 »
Jeśli wklejacie raporty z bitew, to chociaż wklejajcie poprawne dane

https://zkillboard.com/related/30003138/201702231900/

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1267 dnia: Luty 24, 2017, 14:39:47 »
Natworzył "strasznych" teorii i naobiecywał dowody na to ale teraz nie da "bo wszyscy wszystko wiedzą". Ramzes, wiesz czym się charakteryzuje osobowość dyssocialna? Jedną z ważniejszych cech jest to, że osoba przyłapana na zmyślaniu od razu przechodzi nad tym do porządku dziennego i kontynuuje temat z innej strony jak gdyby nigdy nic. :)
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2017, 14:59:02 wysłana przez Zgudi »

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1268 dnia: Luty 24, 2017, 14:41:12 »
Jeśli wklejacie raporty z bitew, to chociaż wklejajcie poprawne dane

https://zkillboard.com/related/30003138/201702231900/

A no własnie coś mi mało tych dreadów po stronie SW wychodziło.

Tylko też wrzuciłeś Tri. i CO2 po stronie Stainwagonu, a oni zdaje się wpadli na trzeciego na bitkę.

A co do Ramzesa, to ewidentnie jest on prawicowym publicystą (RAFALE ZIEMNIAKIEWICZU, UJAWNIJ SIĘ!).

"Mamy dowody, takie dowody, że spadniecie z krzesła!

...

No przecież wszyscy to wiedzą, więc po co komu dowody?"

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1269 dnia: Luty 24, 2017, 15:10:29 »
Natworzył "strasznych" teorii i naobiecywał dowody na to ale teraz nie da "bo wszyscy wszystko wiedzą". Ramzes, wiesz czym się charakteryzuje osobowość dyssocialna? Jedną z ważniejszych cech jest to, że osoba przyłapana na zmyślaniu od razu przechodzi nad tym do porządku dziennego i kontynuuje temat z innej strony jak gdyby nigdy nic. :)

Napisz jakiś ciekawy temat o milicji a nie nabijasz sobie posty tutaj na krzywy ryj licząc na gratisowe plusy  ;D - to nie biedronka

@Isen - Ty też przyczyniłeś się do tego że C0ven podupadł więc nie podskakuj za wysoko tylko ciesz się subskrypcją . 
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1270 dnia: Luty 24, 2017, 15:18:27 »


Napisz jakiś ciekawy temat o milicji a nie nabijasz sobie posty tutaj na krzywy ryj licząc na gratisowe plusy  ;D - to nie biedronka

@Isen - Ty też przyczyniłeś się do tego że C0ven podupadł więc nie podskakuj za wysoko tylko ciesz się subskrypcją .
Kurcze no, nie rozpraszaj się takimi pierdołami, czekamy na te logi...


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1271 dnia: Luty 24, 2017, 16:17:48 »
A no własnie coś mi mało tych dreadów po stronie SW wychodziło.

Tylko też wrzuciłeś Tri. i CO2 po stronie Stainwagonu, a oni zdaje się wpadli na trzeciego na bitkę.

CO2 jest po stronie testów, w końcu koalicja to TESCO :)
Tri do tej pory miało plusa z TESCO nie sądze żeby wczoraj byli na trzeciego :)

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1272 dnia: Luty 24, 2017, 16:18:44 »
@Isen - Ty też przyczyniłeś się do tego że C0ven podupadł więc nie podskakuj za wysoko tylko ciesz się subskrypcją .

Widzisz Isen, każdy kto był w C0VEN przyczynił się do jego rozpadu :) sorry upadku, rozpad i śmierć chodzi nam po głowie od 2007 i jakoś jeszcze się nie udało....

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1273 dnia: Luty 24, 2017, 16:39:29 »
Widzisz Isen, każdy kto był w C0VEN przyczynił się do jego rozpadu :) sorry upadku, rozpad i śmierć chodzi nam po głowie od 2007 i jakoś jeszcze się nie udało....

DZIE SOM MOJE SZEKLE SEROWAR?  8)

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1274 dnia: Luty 24, 2017, 16:46:57 »
DZIE SOM MOJE SZEKLE SEROWAR?  8)

Postawie Ci piwo jak będę w Wawie następnym razem ;)

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1275 dnia: Luty 24, 2017, 16:47:14 »
Widzisz Isen, każdy kto był w C0VEN przyczynił się do jego rozpadu :) sorry upadku, rozpad i śmierć chodzi nam po głowie od 2007 i jakoś jeszcze się nie udało....

ah niedobrzy ci ludzie - wyszli z C0ven i przyczynili się do upadku - niedobrzy nie wspierali prawdziwego polaka w jego misji służenia innym - niedobrzy gracze to ich wina  ;D

kaziu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1276 dnia: Luty 24, 2017, 16:53:40 »
Odbiegnę trochę od tematu tej ciekawej dyskusji.

Nie lepiej by było z perspektywy C0Venu i  całego sojuszu StainWagon, gdybyście dogadali się z Redami i wycofali do Period Basis? Jest tam w ciul pustych systemów i dobre miejsce wypadowe na Paragon Soul i Esoterie. Chyba, że tak dobrze jest w Stain.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1277 dnia: Luty 24, 2017, 17:27:20 »
Odbiegnę trochę od tematu tej ciekawej dyskusji.

Nie lepiej by było z perspektywy C0Venu i  całego sojuszu StainWagon, gdybyście dogadali się z Redami i wycofali do Period Basis? Jest tam w ciul pustych systemów i dobre miejsce wypadowe na Paragon Soul i Esoterie. Chyba, że tak dobrze jest w Stain.

Stain is life, Stain is love.  ;D Stainwagon ma to do siebie, że raz na 2-3 lata musi zostać wyparty do Stainganistanu, w którym najeźdźcy następnie grzęzną, tracą czas i środki, aż wreszcie Ruscy organizują Operację Bagration no. 2322612 i odbijają Esoterię, Feythabolis, by z kolei overextendować się do Catch i po dwóch latach znów zwinąć się do Stain. :D

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1278 dnia: Luty 24, 2017, 18:20:18 »
do tego wzajemna wrogość rusko-ruska jest tak wielka, że spięcia w polskim kurwidołku community to przy tym kolacja wigilijna, więc nie ma szans na dogadanki

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1279 dnia: Luty 27, 2017, 17:50:57 »
Pierdolenie pierdoleniem, ale chyba robimy norme ;) Chyba że statystyki kłamią, to czekam na kontrprzykład


Czytaj uważnie albo idź do okulisty.
Takie kile gdzie ruscy domykali wami floty to nie kile tylko zwykły whoring aby staty się zgadzały u goonsow by to nie przeszlo a czy 1 czy 100 dmg jeden chu..już nie mówiąc o whoringu na blu capsle których macie pełno aby tylko staty byly na + tak to pierwszy lepszy noob będzie się tasował ile to kili nie zrobił. Kile to garon robił albo rychu pozdro.
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1280 dnia: Luty 27, 2017, 18:01:05 »
już nie mówiąc o whoringu na blu capsle których macie pełno aby tylko staty byly na +

Pokaż chociaż trzy albo to będzie tradycyjny bullshit. Mogą byc nawet te horba na dreadach black legionu ;v

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1281 dnia: Luty 28, 2017, 09:44:53 »
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=354574 oj biedni wy...
to kiedy c0ven rusza do goonswarmu ? ? ?

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1282 dnia: Luty 28, 2017, 10:35:05 »
Pokaż chociaż trzy albo to będzie tradycyjny bullshit. Mogą byc nawet te horba na dreadach black legionu ;v

Nie bądź śmieszy, byłem / widziałem i słyszałem na tsie pozatym to chyba wy powinniście udowadniać że ja się mylę a nie ja że mam racje a ja tu widzę tylko odbijanie piłeczki i obrażanie właśnie tym się różnią wielcy gracze od kmiotków - jedni umieją się przyznać do błędu inni będą iść w zaparte jak ci z PZPR-u.Jakbyście chcieli budować tru ali pvp (a nie kurwidol RMT dla bezrobotnych/frankowiczow itp itd) to korpy pvp by od was nie odchodzily tylko przychodziły więc sami rozliczcie odpowiedzialnych za ta sytuacje .Wstyd żeby nie zadbać o doplyw prawdziwych fc bo powinniście miec co najmniej 10 od 20fo200+ bo to do nich ciągną ludzie i generują kontent .Tak to jest jak się odstrzeliwało po kolei wszystkich ludzi z wizją.Kilku księgowych to za mało żeby prowadzić Ali a atrapa zawsze nią pozostanie.Xeo caly czas udawadnia ze woli być lemingiem i pachołkiem bez jaj z bandą nieudolnych dupowlazow którzy nie potrafią samodzielnie myśleć.Z tego co widzę na godne reprezentowanie polskiego komunity zasługuje tylko cbc i minionki.

@alicja - po stypie a pogrzeb jeszcze trwa
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1283 dnia: Luty 28, 2017, 10:46:39 »
Nie bądź śmieszy, byłem / widziałem i słyszałem na tsie pozatym to chyba wy powinniście udowadniać że ja się mylę a nie ja że mam racje
Wręcz odwrotnie, jeśli oskarżasz, to powinieneś udowodnić zarzucany czyn. Jak nazwę Cię gwałcicielem, to spróbuj znaleźć dowody, że nim nie jesteś... skrajny debilizm.

a ja tu widzę tylko odbijanie piłeczki i obrażanie właśnie tym się różnią wielcy gracze od kmiotków
Właśnie nazwałeś siebie kmiotkiem. Przecież obrażanie innych i odbijanie piłeczki to Twój jedyny wkład w tą dyskusję.

Ja się pytam, gdzie są logi, które zniszczą ład dzisiejszego świata?



Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1284 dnia: Luty 28, 2017, 11:01:40 »
to odpowiedz sobie Qlko na pytanie - dlaczego C0ven przez tyle lat to niczego nie doszedł - mieli tereny, bo nikt tego inny nie chciał taka prawda - mieli kasę i co... i nico. Pierwsza lepsza ekipa z lowseka spuściła by covenowi taki łomot że by się nie pozbierali.
Xeowar zwala winę na graczy którzy odeszli - winę byle dalej od siebie już nie wspominając o 0rowym ustosunkowaniu się do zarzutów Dealporta - bo się nie ma do czego ustosunkowywać.. tak było - przykra prawda.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1285 dnia: Luty 28, 2017, 11:04:09 »
Przypomnę :)
Cytat: Ramzes XII
Na szczęście jest coś takiego jak logi z" pewnego "covenowego kanalu >:D (stare książęta covenu wiedzą o który chodzi) dotyczącego rmt. Na samym poczatku napisałem gwoli ścisłości ze to jedynie prolog i wszystko z czasem wyjdzie ;D .Mi sie nie śpieszy mam czas a u mnie w korpie grają ludki z cpp którzy robią inwentaryzację tytkow i matek bo impreza sie dopiero rozkręci 8). Ciekawe co panowie z coven powiedzą na te logi :)))) albo lepiej - co memberzy powiedzą :] i bynajmniej to nie są te logi cmhq_łidżeta o botach w coven tylko dużo mocniejsze - te już maja swój ciężar gatunkowy  8) - narazie wylowilem trochę ale łowię dalej żeby nic nie bylo wyrwane z kontekstu :)) nie jest to latwe bo logow z eve od 2003 uzbieralo mi sie  prawie 50 giga :)) ale dam radę. Będzie śmiech,lincz,totalna dyskredytacja i perma ban od cpp :))
Cytat: Ramzes XII
Caly czas to sklejam w spójną całość cierpliwości  8)

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1286 dnia: Luty 28, 2017, 11:11:28 »

Xeowar zwala winę na graczy którzy odeszli
Gdzie? :D
Bo czytajac ten wniosek to dochodze do wniosku że xeo nam kazał nic nie mieć, a jedyne zwalanie na odejście to nau nas jest nkoty i zakalve, bo to dobrzy gracze, duzo robili a nowe pokolenia tylko legendy po nich słyszą.
Serio, pokaz gdzie xeo zwala cos na odeszkych, bo te posty to chyba z czapki generujesz :D

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1287 dnia: Luty 28, 2017, 11:17:22 »
nie chce mi się już kopać leżącego - idźcie do goonswarmu tam was nauczą grać a Xeowarowi nałożą kaganiec  :)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1288 dnia: Luty 28, 2017, 11:27:45 »


to odpowiedz sobie Qlko na pytanie - dlaczego C0ven przez tyle lat to niczego nie doszedł - mieli tereny, bo nikt tego inny nie chciał taka prawda - mieli kasę i co... i nico. Pierwsza lepsza ekipa z lowseka spuściła by covenowi taki łomot że by się nie pozbierali.
Xeowar zwala winę na graczy którzy odeszli - winę byle dalej od siebie już nie wspominając o 0rowym ustosunkowaniu się do zarzutów Dealporta - bo się nie ma do czego ustosunkowywać.. tak było - przykra prawda.

Z mojego punktu widzenia C0ven osiągnął więcej niż wiele innych aliansów... przetrwał naprawdę wiele lat.  A czemu obecnie jest w takiej słabej kondycji? Nie mam gotowej odpowiedzi.

Wydaje mi się, że dlatego, że jesteśmy Polakami. Gdzie 2ch naszych dyskutuje, tam są co najmniej 3 opinie. A w C0venie niestety nie ma zamordyzmu. Każda korporacja ciągnie to prześcieradło w swoją stronę, więc co chwilę się rwie, ktoś odchodzi ze swoim kawałkiem.

A dlaczego Polska to takie bagno? Bo politycy to złodzieje? Nie, bo ludzie to ku*wy niezasługujące na dojrzały system demokracji.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1289 dnia: Luty 28, 2017, 11:39:55 »
Właśnie qulko udowodniłeś ze jesteś gowniarzem 20+
Czego ty wymagasz ? To nie USA my mamy postsowiecką "demokracje" od 89 do 2005 i lewacko żydowską papke dla lemingow do 15 + trochę dla równowagi teraz.
Kiedys byla szlachta mieszczanie  chlopi i zdrajcy ojczyzny dzis sa złodzieje lemingi  analfabeci i zdrajcy ojczyzny.
C0ven poprostu nigdy nie miał lidera z jajami u slowoan dyktatura sprawdza sie naj lepiej tylko dobra ala Piłsudski.
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1290 dnia: Luty 28, 2017, 11:41:37 »

Z mojego punktu widzenia C0ven osiągnął więcej niż wiele innych aliansów... przetrwał naprawdę wiele lat.  A czemu obecnie jest w takiej słabej kondycji? Nie mam gotowej odpowiedzi.

Wydaje mi się, że dlatego, że jesteśmy Polakami. Gdzie 2ch naszych dyskutuje, tam są co najmniej 3 opinie. A w C0venie niestety nie ma zamordyzmu. Każda korporacja ciągnie to prześcieradło w swoją stronę, więc co chwilę się rwie, ktoś odchodzi ze swoim kawałkiem.

A dlaczego Polska to takie bagno? Bo politycy to złodzieje? Nie, bo ludzie to ku*wy niezasługujące na dojrzały system demokracji.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Nie Qlko - jak już uderzasz do Polski to jest jak jest dlatego że nas w ostatnim wieku 2 razy zaorali, najlepszych wymordowali, potem 50 lat komunizmu a potem był okrągły stół i dzielenie się łupami przez towarzyszy... I potem zostają tylko ludzie co słoma im z butów wystaje...

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1291 dnia: Luty 28, 2017, 11:52:17 »
Właśnie qulko udowodniłeś ze jesteś gowniarzem 20+
Tak, mam 27 lat. Będziesz używać argumentu wieku? Czytam Twoje wypociny i najwyraźniej głupi ludzie też się starzeją.

Czego ty wymagasz ? To nie USA my mamy postsowiecką "demokracje" od 89 do 2005 i lewacko żydowską papke dla lemingow do 15 + trochę dla równowagi teraz.
Kiedys byla szlachta mieszczanie  chlopi i zdrajcy ojczyzny dzis sa złodzieje lemingi  analfabeci i zdrajcy ojczyzny.
Na bank jesteś w grupie analfabetów, przyporządkujesz się gdzieś jeszcze?
A czego wymagam? Niczego. Stwierdzam fakt, nie mam zamiaru ani płakać z tego powodu, ani kopać się z koniem, by cokolwiek z tym zrobić. Adapt or die :)

C0ven poprostu nigdy nie miał lidera z jajami u slowoan dyktatura sprawdza sie naj lepiej tylko dobra ala Piłsudski.
To właśnie napisałem. C0ven nie ma jednego lidera, ma wielu CEO z ambicjami i demokrację, co jest, moim zdaniem, średnim rozwiązaniem w grach komputerowych.

Nie Qlko - jak już uderzasz do Polski to jest jak jest dlatego że nas w ostatnim wieku 2 razy zaorali, najlepszych wymordowali, potem 50 lat komunizmu a potem był okrągły stół i dzielenie się łupami przez towarzyszy... I potem zostają tylko ludzie co słoma im z butów wystaje...
Ty piszesz o powodach, ja o skutku. Skutkiem okupacji i wybicia inteligencji jest degradacja intelektualna, co prowadzi do korzystania przez społeczeństwo z demokracji na tak żenującym poziomie jaki mamy obecnie. Więc wychodzi na to, że się zgadzamy :)


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1292 dnia: Luty 28, 2017, 11:57:38 »
W kuluarach mówią że qulko wszytko połknie  :P
Mam odpowiedz - miłego dnia dzieciaku ;D
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1293 dnia: Luty 28, 2017, 12:00:32 »
To właśnie napisałem. C0ven nie ma jednego lidera, ma wielu CEO z ambicjami i demokrację, co jest, moim zdaniem, średnim rozwiązaniem w grach komputerowych.
Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

:D demokracja towarzyszów po koveńsku

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1294 dnia: Luty 28, 2017, 12:01:15 »
W kuluarach mówią że qulko wszytko połknie  :P
Mam odpowiedz - miłego dnia dzieciaku ;D
Uznam tą mizerną odpowiedź za pass z Twojej strony.

Mój wiek to ostatnia rzecz, na punkcie której mógłbym mieć jakiś kompleks. Keep tryin.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka