Autor Wątek: C0VEN - dyskusja  (Przeczytany 639146 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1050 dnia: Luty 04, 2017, 19:43:00 »
Wyobraziłem sobie kogoś kto przychodzi do korpa, żeby "wkoło Macieju" opowiadać jaki to jest dobry i co potrafi. :)
  :)
Fcowanie zacząłem skilowac w the forsaken empire i uwierz mi byłem pilnym i pojętnym uczniem do końca 2015  :D niestety nie mogę ( narazie ) pisać nawet z allta bo wiem że na tym forum są 3 osoby które mogą mnie rozpoznać a w tym momencie moje chary są tak ulokowane że dla po stronnej osoby kształtuje się obraz niewyobrażanego konfliktu interesów.
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1051 dnia: Luty 04, 2017, 20:29:08 »
C0ven i boty, kradzione tytany, kayle/aleya w formie, iski z moonów na allegro



I do tego jakieś anony z wypoka czy innych chanów prężące epena, quo vadis centralo  ???

Powodzenia w walce, teści już raz rzucali się na Stain, ciekawe jak to wspominają i z kim tym razem się pokłócą :)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1052 dnia: Luty 05, 2017, 06:59:32 »
(...) nie mogę ( narazie ) pisać nawet z allta bo wiem że na tym forum są 3 osoby które mogą mnie rozpoznać a w tym momencie moje chary są tak ulokowane że dla po stronnej osoby kształtuje się obraz niewyobrażanego konfliktu interesów.
To jesteś mega szycha, że aż rozpoznanie twojej tożsamości mogłoby doprowadzić do niewyobrażalnego konfliktu :)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1053 dnia: Luty 05, 2017, 08:01:32 »
niestety nie mogę ( narazie ) pisać nawet z allta bo wiem że na tym forum są 3 osoby które mogą mnie rozpoznać a w tym momencie moje chary są tak ulokowane że dla po stronnej osoby kształtuje się obraz niewyobrażanego konfliktu interesów.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1054 dnia: Luty 05, 2017, 08:47:08 »
  :)
Fcowanie zacząłem skilowac w the forsaken empire i uwierz mi byłem pilnym i pojętnym uczniem do końca 2015  :D niestety nie mogę ( narazie ) pisać nawet z allta bo wiem że na tym forum są 3 osoby które mogą mnie rozpoznać a w tym momencie moje chary są tak ulokowane że dla po stronnej osoby kształtuje się obraz niewyobrażanego konfliktu interesów.

pewpew

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1055 dnia: Luty 05, 2017, 08:47:12 »
moje chary są tak ulokowane że dla po stronnej osoby kształtuje się obraz niewyobrażanego konfliktu interesów.

Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1056 dnia: Luty 05, 2017, 09:23:48 »
Oho, zaczyna się robić groźnie. Za chwile kolega odbierze nam smak życia i zniczy grę w kosmos.

Panowie, proponuję odpuścić. Ja pół nocy nie mogłem usnąć :-/.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1057 dnia: Luty 05, 2017, 10:01:09 »
w tym momencie moje chary są tak ulokowane że dla po stronnej osoby kształtuje się obraz niewyobrażanego konfliktu interesów.



Cytuj
W każdym razie jak wrócę do gry to (...)
Jak wrócisz do gry to za pół ceny będziesz sprzedawał graty jakiemuś lokalsowi po krótkiej panice w systemie pod tytułem: "czy zdążę się zawchorować na kill" :) Taki to będzie niewyobrażalny konflikt interesów. :)
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2017, 11:48:52 wysłana przez Zgudi »

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1058 dnia: Luty 05, 2017, 13:07:03 »
  :)
Fcowanie zacząłem skilowac w the forsaken empire i uwierz mi byłem pilnym i pojętnym uczniem do końca 2015  :D niestety nie mogę ( narazie ) pisać nawet z allta bo wiem że na tym forum są 3 osoby które mogą mnie rozpoznać a w tym momencie moje chary są tak ulokowane że dla po stronnej osoby kształtuje się obraz niewyobrażanego konfliktu interesów.


Oho wyczuwam tu alty w dwóch wrogich milicjach xD

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1059 dnia: Luty 05, 2017, 15:46:31 »
 :)
Powiedzmy że jednym pomagam a innym szkodzę na poziomie korp-ali-soj

Niestety pudło coś tak trywialnego jak asesty na wrogim sovie czy alty w dwóch milicjach to jest raczej drobna niedogodność w drugiej pięćdziesiątce niż rzeczywisty problem ale strzelajcie dalej  ;D

Btw jakie sa teraz zarobki w milicji ? Kiedyś będąc w invicta. śmialiśmy się z tych lolow na forum piszących co to za sxit i po co to komu  :D - 10b dziennie poświęcając pare godzin to całkiem niezły wynik nawet dziś  :)
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1060 dnia: Luty 05, 2017, 15:53:58 »
innym szkodzę na poziomie korp-ali-soj

Zgłaszam się na ochotnika.



Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1061 dnia: Luty 05, 2017, 16:37:59 »
Powiedzmy że jednym pomagam a innym szkodzę na poziomie korp-ali-soj

Niestety pudło coś tak trywialnego jak asesty na wrogim sovie czy alty w dwóch milicjach to jest raczej drobna niedogodność w drugiej pięćdziesiątce niż rzeczywisty problem ale strzelajcie dalej  ;D
Jeśli alty we wrogich milicjach czy asety we wrogim sovie to tylko drobna niedogodność w porównaniu tego co faktycznie trzymasz to jest tylko jedna możliwość: trzymasz c0ven-owe tytany. :) 

Mam wrażenie, że chcesz powiedzieć, że byłeś zdolny zrobić jakiś bardzo gruby wałek i teraz masz nieodpartą chęć się tym pochwalić w c0ven-owym wątku :)
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2017, 16:51:49 wysłana przez Zgudi »

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1062 dnia: Luty 05, 2017, 18:23:24 »
Horb to Ty?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1063 dnia: Luty 05, 2017, 19:00:15 »
Mam wrażenie, że chcesz powiedzieć, że byłeś zdolny zrobić jakiś bardzo gruby wałek i teraz masz nieodpartą chęć się tym pochwalić w c0ven-owym wątku :)
Klasyczne wiem, ale nie powiem. W tej zabawie gramy niezwykle ważną, a zarazem tajemniczą osobę, która nigdy nie będzie mogła wyjawić jak bardzo jest ważna. Ale jest bardzo ważna, musisz uwierzyć na słowo  ;D

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1064 dnia: Luty 05, 2017, 19:25:02 »
Od momentu kiedy pewnemu ali pokazaliśmy jak "odłowić" informacje z serwera odnośnie zapalanych cyno w eve co poskutkowało perma zbanowaniem 30% moich altów już nie robię grubych wałków :( ale zabawa była dopóki ccp patcha nie wprowadziło:/ a co do covenu mam poprostu sentyment bo sporo tam robiłem swoim altem dobrego (wymyślałem doktryny,nauczyłem rycha fcowac będąc w goonsach na main tsie xD pomagałem ozziemu przejąć władzę w lfn ale byl niestety nieudolny to nasze drogi sie rozeszły hmm co tam jeszcze...pokazywalem chłopakom zbugowaną plexe w stain, patenty na oficery w stain , disco bot farme,zbugowane silosy i wiele różnych ale onich juz nie mogę pisać:) pozatym coven to nie byl teren na prawdziwe walki od tego bylo dronkowo :))) w sumie oplacila się nauka rosyjskiego i niemieckiego sowicie.

Nie Isen - ja swoim altem od spraw pvp nie wydurniałem się

Btw qulko to czyj alt  ?
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1065 dnia: Luty 05, 2017, 19:52:06 »
Klasyczne wiem, ale nie powiem. W tej zabawie gramy niezwykle ważną, a zarazem tajemniczą osobę, która nigdy nie będzie mogła wyjawić jak bardzo jest ważna. Ale jest bardzo ważna, musisz uwierzyć na słowo  ;D


BORZE JAROSŁAW POLSKĘZBAW GRA W EVE JAKO RAMZES XII  :o

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1066 dnia: Luty 05, 2017, 23:56:06 »
Od momentu kiedy pewnemu ali pokazaliśmy jak "odłowić" informacje z serwera odnośnie zapalanych cyno w eve co poskutkowało perma zbanowaniem 30% moich altów już nie robię grubych wałków :( ale zabawa była dopóki ccp patcha nie wprowadziło:/ a co do covenu mam poprostu sentyment bo sporo tam robiłem swoim altem dobrego (wymyślałem doktryny,nauczyłem rycha fcowac będąc w goonsach na main tsie xD pomagałem ozziemu przejąć władzę w lfn ale byl niestety nieudolny to nasze drogi sie rozeszły hmm co tam jeszcze...pokazywalem chłopakom zbugowaną plexe w stain, patenty na oficery w stain , disco bot farme,zbugowane silosy i wiele różnych ale onich juz nie mogę pisać:) pozatym coven to nie byl teren na prawdziwe walki od tego bylo dronkowo :))) w sumie oplacila się nauka rosyjskiego i niemieckiego sowicie.

Nie Isen - ja swoim altem od spraw pvp nie wydurniałem się

Btw qulko to czyj alt  ?

Co do twojego posta, sugerujesz ewidentnie że przez pewien czas pociągałeś zakulisowo za sznurki w grze zwanej EVE.


Cytuj
Btw qulko to czyj alt  ?
Qlko to main, chyba słabo się orientujesz w sytuacji, że go nie znasz. :)

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1067 dnia: Luty 06, 2017, 00:11:31 »
ramirez, hehe...

"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1068 dnia: Luty 06, 2017, 07:40:31 »


Qlko to main, chyba słabo się orientujesz w sytuacji, że go nie znasz. :)

Main to ZOMO Zenek, stan na dziś. Ale zawsze legitymowałem się jako Qlko.

Dostrzegam pewien zgrzyt. Kilka postów temu wspaniałomyślnie oszczędziłeś mnie ze względu na reprezentowany poziom pvp, a teraz pytasz kim latam :D

Oj, gubimy się we własnych kłamstwach...

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1069 dnia: Luty 06, 2017, 13:18:27 »
A to jednak jesteś tym noobem który uczył się latać w matarowie czasem lepiej się upewnić bo dużo kont poszło na sell ( w szczególności bufu ) i nigdy nie wiadomo czy to ta osoba w 100% ale pamiętam Cię przyklejonego do gejta w low do hi ... latałem solo i chyba otworzyłeś convo do mnie przed tym jak Cię miałem puknąć. To było wtedy gdy w milicji matarskiej staliśmy na bramach po pijaku tytkami i waliliśmy jak do kaczek xD swoją drogą kupę funu dali nam ccp tamtym patchem pamiętam jaki kebab byl zdziwiony jak mu zasugerowalem anomalki 8)... ah te stare dobre czasy dram i c i a.
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1070 dnia: Luty 06, 2017, 14:56:34 »
Nah, nie przypominam sobie tytka na gejcie w lolsecu. Może podobny nick.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1071 dnia: Luty 06, 2017, 20:00:39 »
Piękny wątek i cieszę się że centrala się kręci, ale wtf to wszystko ma wspólnego z C0VEN?

Poza faktem że kolega "konflikt-interesów-vel-jestem-przechujem-fc-szpiegiem-w-jednym-i-tak-tajnym-że-nikt-nie-wie" uważa nas za chujowy sojusz i dlatego chce kupić od nas plexy na allegro (logiki tego zapytania nie ogarniam, zwłaszcza że to nielegalna transakcja...) ???

:D

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1072 dnia: Luty 06, 2017, 22:49:50 »
no... teraz to się urząd skarbowy może dojebać  :-X będziecie musieli podatki płacić od selowanych isków.
złe czasy... pis u włądzy.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1073 dnia: Luty 07, 2017, 01:11:21 »
no... teraz to się urząd skarbowy może dojebać  :-X będziecie musieli podatki płacić od selowanych isków.
złe czasy... pis u włądzy.
Alice9 a dlaczegoż to się nie zalogowałeś na stare konto? :)

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1074 dnia: Luty 07, 2017, 01:27:45 »
banik za mówienie jak jest.

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1075 dnia: Luty 07, 2017, 08:47:52 »
Nasi hejterzy wyciągają jakieś brednie o rmt, bo o postawie c0venu w wojnie złego słowa nie można powiedzieć.  Wbrew oczekiwaniom wielu c0ven siedzi w A1 i walczy. Zabawa jest przy tym świetna. Wróg w każdą stronę, można wydokować i zaraz znajdzie się jakiś cel. Pozostałych członków Stain Wagonu to niestety spina, ale c0ven daje sobie z tym radę. Wczoraj podczas cta mieliśmy we flocie tyle samo osób co Sovieci. Nasi wrogowie też to zauważyli. https://www.twitch.tv/videos/119648363
Polecam podłuchać co Vily mówi w 38 minucie. Przy okazji wszystkich zapraszam do esoterii, ten raj pvp nie potrfa wiecznie, niedługo zostaną tylko testowe raciarki.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1076 dnia: Luty 07, 2017, 09:09:37 »
Ktoś mógłby namalować na mapce jak wygląda aktualny rozkład power bloków?

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1077 dnia: Luty 07, 2017, 09:20:29 »
http://evenews24.com/verite-renditions-sov-map/

Tu masz dwie mapki, aktualizowane codziennie, chociaż ten podział na bloki lekko kuleje. Wings wanderers i Kids With Guns to nie stain wagon na przykład.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1078 dnia: Luty 07, 2017, 09:25:48 »
Nasi hejterzy wyciągają jakieś brednie o rmt, bo o postawie c0venu w wojnie złego słowa nie można powiedzieć.  Wbrew oczekiwaniom wielu c0ven siedzi w A1 i walczy. Zabawa jest przy tym świetna. Wróg w każdą stronę, można wydokować i zaraz znajdzie się jakiś cel. Pozostałych członków Stain Wagonu to niestety spina, ale c0ven daje sobie z tym radę. Wczoraj podczas cta mieliśmy we flocie tyle samo osób co Sovieci. Nasi wrogowie też to zauważyli. https://www.twitch.tv/videos/119648363
Polecam podłuchać co Vily mówi w 38 minucie. Przy okazji wszystkich zapraszam do esoterii, ten raj pvp nie potrfa wiecznie, niedługo zostaną tylko testowe raciarki.

Podziałam solo czy raczej lepiej się tam nie pchać?
pewpew

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1079 dnia: Luty 07, 2017, 09:28:43 »
http://evenews24.com/verite-renditions-sov-map/

Tu masz dwie mapki, aktualizowane codziennie, chociaż ten podział na bloki lekko kuleje. Wings wanderers i Kids With Guns to nie stain wagon na przykład.
To bardzo kuleje, dlatego pytam :)

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1080 dnia: Luty 07, 2017, 10:25:42 »
Podziałam solo czy raczej lepiej się tam nie pchać?

Malymi liczbami jest bardzo ciezko cos ugrac, bo przewalaja sie hordy testow. najsmieszniejsze jest to, ze najciemniej jest pod latarnia i jesli chcesz cos puknac, to polecam DTX.
5j od A1 jest juz pustynia, a najlepiej samu sie przekonaj. warto
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1081 dnia: Luty 07, 2017, 16:07:15 »
Nasi hejterzy wyciągają jakieś brednie o rmt, bo o postawie c0venu w wojnie złego słowa nie można powiedzieć.  Wbrew oczekiwaniom wielu c0ven siedzi w A1 i walczy. Zabawa jest przy tym świetna. Wróg w każdą stronę, można wydokować i zaraz znajdzie się jakiś cel. Pozostałych członków Stain Wagonu to niestety spina, ale c0ven daje sobie z tym radę. Wczoraj podczas cta mieliśmy we flocie tyle samo osób co Sovieci. Nasi wrogowie też to zauważyli. https://www.twitch.tv/videos/119648363
Polecam podłuchać co Vily mówi w 38 minucie. Przy okazji wszystkich zapraszam do esoterii, ten raj pvp nie potrfa wiecznie, niedługo zostaną tylko testowe raciarki.

pomyślałeś kiedyś o tym że jedynym powodem hejtu jaki jest na c0ven nie jest postawa poszczególnych członków covenu czy korporacji ale typa który to wszystko za mordę trzyma dla swoich własnych korzyści? Trzeba byś skończonym durniem aby walczyć o jego interes, a dobre pvp, szmal i możliwości znajdzie się w bardzo wielu miejscach i nie trzeba na szklaną górę zwaną stein latać. To co taki Dealport i np. Striker zrobili źle to to że jak wiedzieli że np. te hi-endwe posy są "prywatne" (odsyłam do posów dealporta gdzie o tym pisze) nie zebrali ludzi i nie zaorali tego w cholere tylko dali się rolować w nieskończoność panowi xeowarowi i jego altom. Ludzie są do pew pew potrzebni jak trzeba czegoś bronić/zdobywać a potem won - xeowar i jego alty sobie poradzą.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1082 dnia: Luty 07, 2017, 16:29:35 »
pomyślałeś kiedyś o tym że jedynym powodem hejtu jaki jest na c0ven nie jest postawa poszczególnych członków covenu czy korporacji ale typa który to wszystko za mordę trzyma dla swoich własnych korzyści? Trzeba byś skończonym durniem aby walczyć o jego interes, a dobre pvp, szmal i możliwości znajdzie się w bardzo wielu miejscach i nie trzeba na szklaną górę zwaną stein latać. To co taki Dealport i np. Striker zrobili źle to to że jak wiedzieli że np. te hi-endwe posy są "prywatne" (odsyłam do posów dealporta gdzie o tym pisze) nie zebrali ludzi i nie zaorali tego w cholere tylko dali się rolować w nieskończoność panowi xeowarowi i jego altom. Ludzie są do pew pew potrzebni jak trzeba czegoś bronić/zdobywać a potem won - xeowar i jego alty sobie poradzą.
Skoro Ty i Ramzes jesteście niezbicie pewni, że Xeovar czy inny dyrektor 'trzepie prawdziwą kasę na naiwniakach'  to dawajcie dowody, bo samym gadaniem dla gadania nic tu nie wskóracie prócz kolejnej porcji memów.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2017, 16:36:42 wysłana przez Zgudi »

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1083 dnia: Luty 07, 2017, 16:32:36 »
prawdziwą czy wirtualną to nie ma znaczenia - to że robił ludzi w h to masz jasno w tym wątku wyłuszczone i potwierdzone nie przez jakąś alicje delicje ale ważnych członków covenu. On nie jest głupi i nikt go za rękę nie złapie że handluje iskami, ale taki pawlut jest na alegro 10 lat.. niewiele jest takich osób które mogły by podtrzymać handel lewymi plexami tak długo, instytuacja zwana xeowar jest jedną z z nich.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1084 dnia: Luty 07, 2017, 17:23:40 »
On nie jest głupi i nikt go za rękę nie złapie że handluje iskami, ale taki pawlut jest na alegro 10 lat.. niewiele jest takich osób które mogły by podtrzymać handel lewymi plexami tak długo, instytuacja zwana xeowar jest jedną z z nich.
Fajnie, że o tym wspomniałeś.
1. przez 10 lat na pewno ktoś z graczy w c0venie w końcu wpadłby na jednoznaczny dowód.
2. przez 10 lat CCP na pewno połączyłoby kropki i skończyłoby się to wielkim banem (bo nie wierzę, że powstrzymałeś się z napisaniem donosu).

Anonimowość internetu sprawia, że możesz spokojnie rzucać oskarżeniami bez konieczności udowodnienia czegokolwiek i wzięcia odpowiedzialności za własne słowa.