Autor Wątek: C0VEN - dyskusja  (Przeczytany 638959 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #980 dnia: Styczeń 28, 2017, 10:40:57 »
Po 7 latach to chyba przypomnienie a nie pomówienie..przecież pierwsze poważne dramy w covenie x lat temu byly o boty dopiero później cały proceder byl maksymalnie utajniany a bot-siatki pospiesznie przenoszone do inverbrasu i tak to się zaczęło zmieniały się jedynie zasady będące stosunkiem dobra covenu, "mojego portfelu" a zwykłą chciwością.
Po 12 latach gry w tym większość w coven jestem wręcz zobligowany do przedstawienia całego procederu i tak będzie.
Zacznę prologiem a skończę xeovarem

Pozdrawiam wszystkich normalnych coveniakow i przedewszytkim młodych - grajcie dla siebie i brońcie swoich interesów a nie czyichś spłacanych kredytów w rl za pomocą allegro
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #981 dnia: Styczeń 28, 2017, 11:17:01 »
W pierwszym poście nie przypominałeś wydarzeń sprzed 7 lat tylko pytałeś o aktualne ceny. To oznacza, że uważasz że proceder dalej trwa.
Wiesz 7 lat temu, to czasy które nieźle pamiętam. Sam byłem przez jakiś czas wtedy w inver brasie i raportowałem floty które ewidetnie były botami, bo latało ich wtedy sporo, nie tylko w eso. Nie mam żadnej wiedzy na temat tego czyje to były alty. Jeżeli znałeś ludzi któży zajmowali się tym procederem z c0venu, czy nie z c0venu, to czemu wtedy tego nie zgłosiłeś? Pewnie nie grasz, to nie wiesz, ale dziś eve wygląda inaczej, floty botów zniknęły dawno temu. Ludzie zostali pobanowani, wiec troche się spóźniłeś.
Dalej jednak nie wyjaśniasz jak taki proceder miałby wpływać na działalność aliansu. Narazie machasz teczką jak Macierewicz swego czasu i twierdzisz, że masz kwity na każdego. To trochę mało żeby traktować Cię poważnie.



[BWTF] Old Piosall

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Old Piosall
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #982 dnia: Styczeń 28, 2017, 11:24:57 »
Po 7 latach to chyba przypomnienie a nie pomówienie..przecież pierwsze poważne dramy w covenie x lat temu byly o boty dopiero później cały proceder byl maksymalnie utajniany a bot-siatki pospiesznie przenoszone do inverbrasu i tak to się zaczęło zmieniały się jedynie zasady będące stosunkiem dobra covenu, "mojego portfelu" a zwykłą chciwością.
Po 12 latach gry w tym większość w coven jestem wręcz zobligowany do przedstawienia całego procederu i tak będzie.
Zacznę prologiem a skończę xeovarem

Pozdrawiam wszystkich normalnych coveniakow i przedewszytkim młodych - grajcie dla siebie i brońcie swoich interesów a nie czyichś spłacanych kredytów w rl za pomocą allegro

1 Big popcorn please ... czekam na lekturę. :)

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #983 dnia: Styczeń 28, 2017, 12:14:49 »
Omg, Kayle? Trafiles az tutaj? :D

bardzo mi przykro że perspektywa utraty monumentu Twojej personalnej vendetty wobec C0VENu na skutek tej inwazji (http://evemaps.dotlan.net/outpost/BZ-0GW) spowodowała że odczułeś potrzebę pospamowania centrali, jednakże mimo dram o bocenie i co najmniej kilku osób które robiły RMT na własną rękę przez te 10 lat istnienia sojuszu (wszyscy już z resztą dostali banana, ccp jest ostatnio bardzo dobre w polowaniu na RMT i boty), nigdy nie było to sankcjonowane.

Jeśli masz jakieś konkrety to chętnie poproszę, może ktoś nowy jest chętny na bana, nasze księgi które z resztą nie są tajne malują zupełnie inny obraz :P Większość sojuszy jest biedniejsza niż pojedynczy ich członkowie i C0VEN jest tego bardzo dobrym przykładem. A od czasu kradzieży tytanów jesteśmy bardzo bacznie pilnowani przez GMów i jakakolwiek nielegalna aktywność skończyłaby się szybkimi bananami....

Jak widać nawet w grze w internetowe pixele można dorobić się hejtera i teorii spiskowych :)

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #984 dnia: Styczeń 28, 2017, 12:29:56 »


W dodatku oklepany.

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #985 dnia: Styczeń 28, 2017, 13:50:52 »
Tu jest tak klarowna sytuacja że nawet nie trzeba łapać na gorącym uczynku
Pamiętacie dramę ze skradzionymi tytanami w coven ? Sory ale eve jak każda gra ekonomiczna promuje również i złodziejstwo - do czego  zmierzam ? Ano do tego ze w tamtym czasie grupa prominentów z xeo na czele z tego powodu rozdmuchała taką aferę jakby im w rl ktoś samochody podpierdzielił sprawa prawie na policji wylądowała to tylko potwierdza że tym osobą wszystko co z iskami sie kojarzy przeliczają na złotówki czyli wychodzi mentalność kogo?- isk sellera - którą łatwo rozszyfrować wystarczy uważnie czytać/słuchać a cała reszta to po prostu mydlenie oczu
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #986 dnia: Styczeń 28, 2017, 13:59:58 »
Tu jest tak klarowna sytuacja że nawet nie trzeba łapać na gorącym uczynku
Pamiętacie dramę ze skradzionymi tytanami w coven ? Sory ale eve jak każda gra ekonomiczna promuje również i złodziejstwo - do czego  zmierzam ? Ano do tego ze w tamtym czasie grupa prominentów z xeo na czele z tego powodu rozdmuchała taką aferę jakby im w rl ktoś samochody podpierdzielił sprawa prawie na policji wylądowała to tylko potwierdza że tym osobą wszystko co z iskami sie kojarzy przeliczają na złotówki czyli wychodzi mentalność kogo?- isk sellera - którą łatwo rozszyfrować wystarczy uważnie czytać/słuchać a cała reszta to po prostu mydlenie oczu

Rozumiesz słowo emocje ? :D
Piękna wypowiedź zapisze sobie :)

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #987 dnia: Styczeń 28, 2017, 14:01:02 »
To ma sens. Trzeba to zgłosić do CCP.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #988 dnia: Styczeń 28, 2017, 14:41:55 »
Tu jest tak klarowna sytuacja że nawet nie trzeba łapać na gorącym uczynku
Pamiętacie dramę ze skradzionymi tytanami w coven ? Sory ale eve jak każda gra ekonomiczna promuje również i złodziejstwo - do czego  zmierzam ? Ano do tego ze w tamtym czasie grupa prominentów z xeo na czele z tego powodu rozdmuchała taką aferę jakby im w rl ktoś samochody podpierdzielił sprawa prawie na policji wylądowała to tylko potwierdza że tym osobą wszystko co z iskami sie kojarzy przeliczają na złotówki czyli wychodzi mentalność kogo?- isk sellera - którą łatwo rozszyfrować wystarczy uważnie czytać/słuchać a cała reszta to po prostu mydlenie oczu

Ja bym to wszystko zebral do kupy, wrzucil w autotranslator i wyslal do CCP - potem tylko czekac, az w c0ven uderzy fala banow...
 >:D EVILLAUGH
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #989 dnia: Styczeń 28, 2017, 15:25:20 »

Z każdym kolejnym Twoim postem okazuje się, że jesteś jeszcze głupszy niż się wydawało po poście uprzednim   :o
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #990 dnia: Styczeń 28, 2017, 15:43:47 »
doskonała argumentacja, myślę, że swtorzyłbyś z macierewiczem doskonały duet w komisji smoleńskiej

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #991 dnia: Styczeń 28, 2017, 15:52:03 »
Za każdym kolejnym razem isk sellerzy udają zdziwionych a ich klienci robią personalne wycieczki
- dux rozumiem że to wszystko co masz do powiedzenia ? Co u cherrymana jego boty jeszcze kopia w hi seku czy dal sobie juz chłopak spokój ?


nigdy nie było to sankcjonowane.

To teraz zaprzeczasz sam sobie albo mówisz o sobie ? Ja wiem ile covenowych korpow miało chciało miec badz nie dostali na nie odgórnej zgody nie w tym rzecz liczą sie tylko intencje jak ktos to robił pod budowanie superow i tym samym używaniu tego do budowania potęgi soja ok, ale grupa chciwkow zrobila sobie rmt a ci f1 klikacze bronili waszych interesow z allegro ...to gdzie są te tryliony iskow ? Może powiesz ze na opłaty poszlo i reinburst
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2017, 16:38:42 wysłana przez [SAK] Ramzes XII »
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #992 dnia: Styczeń 28, 2017, 18:33:51 »
Teraz wyzywasz ludzi od klientów a jeszcze pare godzin temu sam chciałeś kupić.
Chciałbym wrócić do gry po przerwie i w tym celu będę potrzebować iskow(...)
Zatem czy cena plexow utrzyma sie na poziomie 30pln czy będzie podwyżka a jak będzie to o ile.
Pozdrawiam
Prawidłowość pokazana przez Duxa dalej działa

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #993 dnia: Styczeń 28, 2017, 18:42:33 »
Wystarczy sprawdzić na najpopularniejszym w Polsce portalu jakie są ceny...
Podejrzewam, że tamten wpis na początku to zwykłe provo, jak widać skuteczne  ;D
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #994 dnia: Styczeń 28, 2017, 22:01:15 »
Co u cherrymana jego boty jeszcze kopia w hi seku czy dal sobie juz chłopak spokój ?

Nie wiem. Czekam az znajdziesz moje boty :D
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #995 dnia: Styczeń 29, 2017, 00:45:42 »
Rozmowa o botach... czuję się zobligowany do zaznaczenia swojej obecności w tej dyskusji.

Już.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #996 dnia: Styczeń 29, 2017, 11:01:09 »
Kilkanaście postów temu chciałem napisać, że brak tylko wrzutki o skradzionych tytanach.  Nie zawiodłem się. Nie wpadłem tylko na to, że skradzione tytany dowodzą rmt w covenie. Coś w stylu "samolot po zderzeniu z glebą rozpadł się,  a więc to zamach!!"
Idźmy za ciosem i niech tradycji stanie się zadość. Teraz porozmawiamy o tym kto jest czyim petem i kto płaci za sova,  i komu.

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #997 dnia: Styczeń 29, 2017, 13:16:25 »
Idźmy za ciosem i niech tradycji stanie się zadość. Teraz porozmawiamy o tym kto jest czyim petem i kto płaci za sova,  i komu.


Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #998 dnia: Styczeń 29, 2017, 22:29:19 »
doskonała argumentacja, myślę, że swtorzyłbyś z macierewiczem doskonały duet w komisji smoleńskiej

Skąd wiesz, że Macierewicz nie gra w EVE? Albo chociaż Misiek? I że nie jest to Kyle?

No shit, można mieć do c0venu różne pretensje, można mieć lekki kompleks wyższości bądź niższości - ale ta Wasza obsesja to jest serio jakaś choroba.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #999 dnia: Styczeń 30, 2017, 08:04:07 »
Tak w ogóle to Coven ma jakieś tytany po tych 12 czy iluś tam latach isnienia?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1000 dnia: Styczeń 30, 2017, 08:45:23 »
Tak w ogóle to Coven ma jakieś tytany po tych 12 czy iluś tam latach isnienia?

Nie, ja je skradłem WSZYSTKIE.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1001 dnia: Styczeń 30, 2017, 10:30:24 »
Kiedy to było... od tego czasu to ja sam prawie na tytka uzbierałem a co dopiero Alliance.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1002 dnia: Styczeń 30, 2017, 13:53:20 »
do czego to doszlo. centrala broni covenu przed debilami: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Zlorf

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MK69A1
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1003 dnia: Styczeń 30, 2017, 14:03:59 »
do czego to doszlo. centrala broni covenu przed debilami: ]
Centrala to forum kowenu! UA też była c0venowa!

"SzlachcicPolny 1 mies. temu 0
@keneth_: Oczywiście że jest. Centrala od zawsze jest c0venowa. Dlatego nikt normalny tam nie wchodzi wiecej razy niz wymaga post rekrutacyjny i jego sprawdzanie co jakiś czas"
http://www.wykop.pl/wpis/21147651/witam-jestem-rekruterem-najwiekszego-polskiego-soj/
"Jeden kosi trawe, a drugi jest paladynem lvl 72"

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1004 dnia: Styczeń 31, 2017, 20:51:47 »
O ceny plexow sie nie martw, chlopaki z RLDS nadal swoje posy maja. C0ven jest tak przejrzysty jak gowno w szambie. To jedyny znany mi alians, ktory nie daje rozliczen swoim czlonkom : z skad, za co/ na co , za ile itp itp. Gdy bylem w ally i pytalem o te sprawy i posy w Stain/Eso kto jest wlascicielem i dlaczego taki podzial to robione ze mnie idiote i ze gownoburze krece.

 Pierwsza wieksza wtopa i alians stwierdzil, ze nie stac go na rekompensowanie strat po siedzieniu latami na promykach, posiadania ally renterskiego w postaci inter brass. Nikt niczego nie udowodni bo nikt poza paroma osobami nie ma do tego dostepu. Xeo jest fajnym czlowiekiem, ale ma takie panowanie nad swoim aliansem jak kierowca po 2 flaszkach wodki. Sam o sobie mowil, ze jest tylko ceo tytularnym bo nikt nie chcial zostac. Wielka kradziez tytanow byla mozliwa bo dali loginy i hasla do tych tytkow swoim znajomym z rl wiec w gre wchodzil pewnie ego, ze dali sie tak porobic. A z tego co zrozumialem to najwieksza wina byla Xeo bo zaufal Becollowi.

Do dzisiaj pamietam historie jak to juz nie pamietam nick gostka, byl oddelegowany do sprzedazy urobku z posow z Eso i przy rozliczaniu zapodzialo mu sie 200 bln przy przelewach (przynajmniej taka sume podawal na tsie). Kilka miesiecy pozniej znalazl ta kase i byl na tyle uczciwy, ze ja oddal i opowiadal o tym na tsie. Przez te kilka miechow w kabzie c0ven brakowalo 200 bln, ale nikt sie gostka nawet nie zapytal o te zagubiona forse. Wiec , albo taki burdel, albo takie male pieniazki wiec nikt sie nie przejal. Na temat aliansow capital bpo to nawet nie ma sensu zaczynac rozmowy w c0ven. Skonczylo sie na tym, ze swojego carriera budowalem z bpc kupionych w h-secu. Dla mnie c0ven to jest przypadek dlugiego conu i spijaniu smietanki przez kilka osob. Jestem ciekawy, kiedy to sie zakonczy i kto zabierze wszystkie zabawki. Zartuje przeciez wszyscy wiemy, ze to bedzie Xeo :D (po dramie z tytkami tylko on mial dostep, moze sie to zmienilo).
       
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1005 dnia: Luty 01, 2017, 00:13:44 »
Miło mi usłyszeć co o mnie myślisz po tym jak kilkukrotnie się z Tobą dogadałem i razem lataliśmy...

No cóż, tak mam, daję ludziom kredyt zaufania i czasem zdarza mi się na tym przejechać.

A co do przejrzystości to API COHO są dostępne dla członków sojuszu, audyty były robione kilkukrotnie, a bieżący manager COHO raportuje o miesiąc informacje finansowe dla wszystkich członków sojuszu.
Tylko jeden mój znajomy z RL gra w EVE... od czasu afery z tytanami staram się poznać kogoś osobiście zanim mu dam większe uprawnienia w COHO i dostęp do czegoś istotnego - zasada której kiedyś nie miałem i stąd sytuacja z becoolem.

Cóż mogę powiedzieć, czerpię fun z gry z bardzo specyficznego rodzaju metagamingu w postaci starania utrzymania przy życiu organizacji jaką jest C0VEN, oraz z dość rzadkich sytuacji konfliktowych jak te które teraz mają miejsce w Eso. Nie mam za dużo czasu, stąd moja ograniczona możliwość wpływu na sytuację w tej grze.
A jakoś tak się dzieje że jak coś istnieje dłużej to dorabia się balastu w postaci hejterów i innych trolli... c'est la vie....

Z zupełnie innej beczki, to co jest istotne to fakt, że po raz kolejny Esoteria jest atakowana przez przeważające siły wroga. Osoby które były z nami dla farmy i nie odczuwają więzi z sojuszem lub chęci walki o swoje same odchodzą, a reszta ma wiele okazji aby w praktyce podnosić swoje umiejętności bojowe.
Pomimo trudnej sytuacji, przewagi wroga oraz pewnych błędów taktycznych (khem khem bieżące timery w bz nie były w planie :P) bieżąca mechanika jest najlepsza w historii jak chodzi o możliwość bronienia się przed przeważającymi siłami wroga. Mamy zamiar wykorzystać to w całości, generalnie jest wesoło jak w 2007-8, wróg za miedzą, ciągłe bitki, żyć nie umierać :) Walczymy o to jak długo wytrzymamy i po cichu mamy nadzieję że może jednak uda się jakoś obronić :)

Jak ktoś chce się pobawić w wioskę galijską pod oblężeniem złych rzymian to zapraszamy do Eso, przez jakiś czas jeszcze na pewno będzie fajnie :) Logistyka działa, floty często i dużo a cele obok 24/7 ;)

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1006 dnia: Luty 01, 2017, 01:53:34 »
No cóż, tak mam, daję ludziom kredyt zaufania i czasem zdarza mi się na tym przejechać.

Znaczy że się kompletnie nie nadajesz w tej roli albo kryjesz rmt w covenie bo który kogut nie wie co się dzieje w kurniku ? A działo się za dużo żeby nie wiedzieć więc ? Coven przypomina mi KNF, Ty jego rzecznikiem a korpy typu lfn czy idea twory jak amber gold. Zaraz chyba napisze mittaniemu żeby zrobił korpa szkoleniowego dla ludzi z aspiracjami ceo-Ali.
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1007 dnia: Luty 01, 2017, 07:48:35 »
Znaczy że się kompletnie nie nadajesz w tej roli albo kryjesz rmt w covenie bo który kogut nie wie co się dzieje w kurniku ? A działo się za dużo żeby nie wiedzieć więc ? Coven przypomina mi KNF, Ty jego rzecznikiem a korpy typu lfn czy idea twory jak amber gold. Zaraz chyba napisze mittaniemu żeby zrobił korpa szkoleniowego dla ludzi z aspiracjami ceo-Ali.
Co ma piernik do wiatraka? To gra komputerowa, otaczają Cię ludzie których nie znasz. A komuś musisz dać uprawnienia, bo inaczej będzie paraliż.

Pierwszy raz słyszę, żeby zarządzający nie nadawał się do tej roli, bo obdarza ludzi kredytem zaufania  0.o

Trochę gram w tą grę, jak mam być szczery, to nie widzę, żeby c0ven odstawał od średniej wśród innych większych ally. Każde zgromadzenie ludzi jest generatorem dramy.

Co do pilnowania kur w kurniku, sam szczególnym dozorcą nie jesteś. W każdym poście spierd*la Ci kompozycja zdania albo interpunkcja.

Do durnego porównania z KNF nie będę się odnosił, ręce mi opadły.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1008 dnia: Luty 01, 2017, 08:43:53 »
Pamiętam, że Alice9 pisał bardzo podobnie stylistycznie. Też nie uznawał przecinków i też miał teorie spiskowe odnośnie c0ven.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1009 dnia: Luty 01, 2017, 08:50:45 »
Mam wrażenie że przez wasze posty przemawia logika:
Jakim cudem istnieją 10 lat i się ne rozlecieli? To muszą być czary! Spalić ich za to na stosie!!!
Potwierdzam słowa Xeo. Jako szeregowy member mam wgląd w wallety sojuszu. Zresztą, przelećcie się po naszych systemach i policzcie cytadele nastawiane przez c0ven. Porównajcie to z innymi alli tej wielkości. Najlepiej zabierzcie ze sobą shipy pvp i składajcie aplikacje do nas, fun jest przedni.
I nie oceniajcie nigdy grupy ludzi przez pryzmat kilku czarnych owiec, bo takie zawsze się znajdą w każdej grupie większej niż 2 osoby.

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1010 dnia: Luty 01, 2017, 09:55:41 »
A ile lat wglądu nie miałeś? Ja do covenu nic nie mam tylko do kilku do ludzi którzy mając do wyboru srp i allegro wybrali to drugie. Jesteście petem ruskich bo to bociaze i wygoda to istniejecie proste i oczywiste niestety project steinvagon upadl w chwili kiedy jest problem z zebraniem jednej calej floty a takie aaa powinni zmienić nazwę na banda piętnastu ale nie o tym chciałem przypomnieć o sile Ali i jego przejrzystych dochodach świadczy jego srp i z moich wyliczeń wychodzi (techmoony rent boty etc) ze coho winno miec na srp co miesiąc przynajmniej 2 triliony iskow ale triliony szly na allegro przecież.
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1011 dnia: Luty 01, 2017, 10:02:32 »
A ile lat wglądu nie miałeś? Ja do covenu nic nie mam tylko do kilku do ludzi którzy mając do wyboru srp i allegro wybrali to drugie. Jesteście petem ruskich bo to bociaze i wygoda to istniejecie proste i oczywiste niestety project steinvagon upadl w chwili kiedy jest problem z zebraniem jednej calej floty a takie aaa powinni zmienić nazwę na banda piętnastu ale nie o tym chciałem przypomnieć o sile Ali i jego przejrzystych dochodach świadczy jego srp i z moich wyliczeń wychodzi (techmoony rent boty etc) ze coho winno miec na srp co miesiąc przynajmniej 2 triliony iskow ale triliony szly na allegro przecież.
D00m, czy w grę wchodzi chociaż warn za gwałcenie języka polskiego ze szczególnym okrucieństwem?

Jako typowy wzrokowiec czuję się pokrzywdzony.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1012 dnia: Luty 01, 2017, 10:08:16 »
Ja bylem szczególnie pokrzywdzony jak kiedys oglądałem twoje mierne pvp ;D aż cie z litości nie ujebalem żeby mi nikt nie zarzucał grifu i kilowania kerberow nawiasem mówiąc byleś i jesteś za cienki na mój kb pisze jak se chce a drugie primo z dzieciakami nie gadam wiec czuj sie wyróżniony
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1013 dnia: Luty 01, 2017, 10:18:41 »
@ramirez
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1014 dnia: Luty 01, 2017, 10:30:57 »
Ja bylem szczególnie pokrzywdzony jak kiedys oglądałem twoje mierne pvp ;D aż cie z litości nie ujebalem żeby mi nikt nie zarzucał grifu i kilowania kerberow nawiasem mówiąc byleś i jesteś za cienki na mój kb pisze jak se chce a drugie primo z dzieciakami nie gadam wiec czuj sie wyróżniony
Mam moralnego kaca, czuję, że znęcam się nad Tobą intelektualnie samym faktem prowadzenia dialogu :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka