Autor Wątek: C0VEN - dyskusja  (Przeczytany 639496 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

[GRZEB] Grzebalec

  • GRZEB
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grzebalec
  • Korporacja: Grzebalec Corporation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #875 dnia: Listopad 20, 2015, 13:00:32 »
c0ven home defence :



[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jNTIhCqYajc[/youtube]

[BWTF] Old Piosall

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Old Piosall
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #876 dnia: Listopad 22, 2015, 10:29:53 »
Żadko chce mi sie pisać na centrali, ale postanowiłem ostatecznie coś skrobnąć.

Byłem w c0ven w 2008-2009 potem w poźniejszych latach. Co się zmieniło? Nic, zmieniają się tylko ludzie którzy mają kaktusa w tyłku i wiecznie im coś wadzi.

Wcześniej był PBN drący jape żę górnik to heretyk zło wcielone itp itd.
Potem BUFU drące jape żę posiaże to heretycy i wogóle o co chodzi.
Teraz Minionki które wyszły z c0ven drąc jape że kerbirka itp itd.

Te nazwy korpów/aliansow mozna by zmieniac przekladac dawac osoby prosze nie brać tego personalnie bo nie jestem typem drama maker. Jest to irytujące, że ciągle tam przewija sie ktoś kto zazdrości ci czegos, ktoś kto ma problem z twoim sposobem na grę, że ktoś ma problem z czymś. To będzie zawsze, nie przeskoczymy tego, nie da się tego obejść, bo taki jest nasz naród i nie zmienimy tego.

Kwetia jest jak długo ktoś wytrzyma, niektórzy nie wytrzymują i odchdzą. Myślę, że gdyby ludzie odsuneli dume i wzieli przez palce pier.. niktórych podmiotów to naprawdę dałoby radę zrobić coś quwa wielkiego. A da się.. tylko trzeba chcieć, i trzeba się nauczyć najważniejszego, że CCP dąży do asymilacji PVP + PVE + INDUSTRY. Do momentu kiedy Jazgoty tego nie zrozumieją do tego momentu nic sie nie zmieni. Polskie corpy beda rozjebane po calym EvE.

A szkoda...

o/ Chyba tyle chcialem powiedziec :)

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #877 dnia: Listopad 22, 2015, 11:54:40 »
[...] Jest to irytujące, że ciągle tam przewija sie ktoś kto zazdrości ci czegos, ktoś kto ma problem z twoim sposobem na grę, że ktoś ma problem z czymś.
Nigdy nie byłem w covenie i mogę się mylić ale czy coven nie aspirował do bycia ally stricte pvp? jeśli tak, to może tutaj leży problem.

Jeżeli interesuje mnie pew-pew i przychodzę do ally pvp, to zazwyczaj oczekuje że będę miał z kim latać i pozostali membersi tego ally siedzą tam w podobnym celu, jeśli okazuje się inaczej to nie ma sensu się kisić. Ludzie jednak szybko przywiązuj się do własnej marki, każdy jednak dorzuca do tego własną cegiełkę w postaci czasu jaki zainwestował w daną organizacje, stąd zawsze "ktoś ma problem z czymś", nikt nie chce odpuścić i zaczynać od nowa. Pomijam tu dramamaker'ow którzy po prostu zajmują się kręceniem dram i których w covenie z tego co wiem nie brakuje  8)

Nie znam dokładnie całej historii związanej z wyjściem korpów które wymieniłeś, wiem dlaczego wyszedł PBN, wiem też że wszystkie te korpy były nastawione na PvP i tylko PvP, myślę że to dużo wyjaśnia.

To będzie zawsze, nie przeskoczymy tego, nie da się tego obejść, bo taki jest nasz naród i nie zmienimy tego.

To nie jest kwestia narodowa, w większości międzynarodowych ally jest podobnie, to bardziej kwestia czy ally zrzesza ludzi specjalizujących się w konkretnych dziedzinach czy rekrutuje wszystkich jak leci a później stara się wymusić/oczekuje określonych rezultatów.

Kwetia jest jak długo ktoś wytrzyma, niektórzy nie wytrzymują i odchdzą. Myślę, że gdyby ludzie odsuneli dume i wzieli przez palce pier.. niktórych podmiotów to naprawdę dałoby radę zrobić coś quwa wielkiego. A da się.. tylko trzeba chcieć, i trzeba się nauczyć najważniejszego, że CCP dąży do asymilacji PVP + PVE + INDUSTRY. Do momentu kiedy Jazgoty tego nie zrozumieją do tego momentu nic sie nie zmieni. Polskie corpy beda rozjebane po calym EvE.

Ale na co komu wielki polski alians? może dla ludzi którzy ni w ząb nie potrafią english'a ma to sens.. dla wszystkich pozostałych lepszym rozwiązaniem jest znalezienie paczki o podobnych celach/zainteresowaniach/stylu grania niż wybór przez jakieś kwestie narodowe.
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2015, 12:01:17 wysłana przez Zsur1aM »

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #878 dnia: Listopad 22, 2015, 12:02:01 »
niestety piosal ale c0ven nadal ma w statucie
Cytuj
We are Polish-International null-sec PvP alliance.
zmienicie statut na PVE/IND to skoncza sie dramy ,przestana przychodzic ludzie nastawieni na pvp  ;)

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #879 dnia: Listopad 22, 2015, 12:32:15 »


Kwetia jest jak długo ktoś wytrzyma, niektórzy nie wytrzymują i odchdzą. Myślę, że gdyby ludzie odsuneli dume i wzieli przez palce pier.. niktórych podmiotów to naprawdę dałoby radę zrobić coś quwa wielkiego. A da się.. tylko trzeba chcieć, i trzeba się nauczyć najważniejszego, że CCP dąży do asymilacji PVP + PVE + INDUSTRY. Do momentu kiedy Jazgoty tego nie zrozumieją do tego momentu nic sie nie zmieni. Polskie corpy beda rozjebane po calym EvE.



asymilacja jest potrzebna tylko sov holderom, którzy mają dużo terenu, duże liczby i dużo isków z tego. Członkowie takich ally są trochę jak chłopy pańszczyźniane, odrywane tylko od pługa w celu zduszenia najazdu wroga. Taki twór potrzebuje tylko kilku ogarniętych fc, dużych liczb i zamordyzmu w wymuszaniu obecności na CTA. Ten zamordyzm wydaję się być kluczowy, bo inaczej taki twór rozpadnie się w anarchii.  Wychodzi Ci z tego coś na kształt imperium w którym są same kraby (zadowolone z tego, bo nikt im nie każe latać na roamy, tylko na ważne CTA), które nie potrafią nic zabić nie mając 5 krotnej przewagi nad wrogiem. Chyba, że mają wybitniejszych FC, to ścierają się nawet w podobnych liczbach 100+. Oczywiście są w stanie każdego nakryć czapką, wrzucić milion superów i dużó tytanów (bo przecież po coś farmią i kopią non stop) i jest ok, jak to komuś sprawia frajde. Nie da się zasymilować ludzi, którzy mają inne cele, inne zainteresowania i czerpią przyjemność z innej gry. Albo określasz swojego korpa czy ally takim jakie jest w rzeczywistości i od razu jasno określasz czego wymagasz i jakie masz zasady i je przede wszystkim egzekwujesz, albo wprowadzasz kogoś w błąd, dajesz obietnice bez pokrycia i liczysz, że się zadomowi i przymknie oko na wszystko co mu się nie podoba. Najlepsze jest to, że 90% ludzi w eve nie szuka ally czy korpów stricte PVP. Bo bezpiecznej przystani do zarabiania isków u takich nie znajdziesz. Takie ally są dla ludzi, których interesuje TYLKO zabijanie innych. Z doświadczenia wiem, że jest ich bardzo mało.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #880 dnia: Listopad 22, 2015, 18:28:45 »
Takie ally są dla ludzi, których interesuje TYLKO zabijanie innych. Z doświadczenia wiem, że jest ich bardzo mało.
     
Dla scislosci.
Minionki raca na altach w sovie.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #881 dnia: Listopad 22, 2015, 19:00:35 »
oczywiście, że racą. Za co niby mają latać i kupować plexy ? To, że większość statków mamy z korpowej i alliancowej kasy, nie znaczy, że ludzie nie potrzebują isków na imple i na inne statki, które sami chcą mieć, którymi sami chcą latać itd. Chodzi o to, co ludzie robią wieczorami, czy stawiają posy, kopią skały, czy nakurwiają kile, bo to ich bawi. Moim zdaniem, żeby uniknąć dram i nieporozumień, ludzie nie powinni być w jednej wielkiej szcześliwej  wszechpolskiej rodzinie, bo to nigdy nie wyjdzie. Powinni być w grupach, w których się dobrze czują i mają wspólny fun i cel. Później są gadki typu, dlaczego ja mam się bić o sova, w którym jeden koleś ma 100 posów, a drugi nic nie robi tylko jebie anomki 24/7. Po co to komu ?

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #882 dnia: Listopad 22, 2015, 19:13:00 »
Cytuj
Dla scislosci.
Minionki raca na altach w sovie

a c0ven niby nie  ;) np Ibra/gonsowo/jakies greje czy inne peciarstwo poprostu jedni graja aby framic kopac nie wazne pod jaka bandera a ze teraz c0ven ma sov to wrocili  ;D My chcemy sie strzelac a nie bronic biednego kerbira aby mogl odpalic swoje 5 smarciarek/koparek czy bronic posow osobnikow ktory nie maja na nic czasu bo te 100 posow zabiera im caly czas przeznaczony na gre przynajmniej ja to tak widze

[GRZEB] Grzebalec

  • GRZEB
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grzebalec
  • Korporacja: Grzebalec Corporation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #883 dnia: Listopad 22, 2015, 19:13:20 »
Minionki maja alty milicyjne!!

[WILD5] Sindri Egdald

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • EL SINDROME DEL DZBANO
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sindri Egdald
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #884 dnia: Listopad 22, 2015, 19:32:21 »
     
Dla scislosci.
Minionki raca na altach w sovie.

Ja nie race w zadnych altach :\

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #885 dnia: Listopad 22, 2015, 19:49:25 »
Czy ja mowie , ze nie?
Po prostu ktos mogl odniesc wrazenie, ze w Minionkach racenie jest zabronione.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Garwin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garw'in
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #886 dnia: Listopad 22, 2015, 21:13:46 »
Po prostu ludzie się wkurzają, bo przychodzą do ally które określa siebie stricte pvp, a okazuje się, że tak nie jest, że jednak większość bez bata do floty nie wejdzie. Dlatego cisną innych i sami się denerwują, a finalnie odchodzą. Tak jak napisał ktoś wyżej. Jeśli c0ven zmieni sobie statut na "głównie pve z okazyjnym pvp" to nikt się czepiać nie będzie. Obecnie c0ven, który w swoich szeregach ma 766 pilotów i 11 korpów, ma minimalnie więcej killi w miesiącu niż Minionki, gdzie lata 210 osób w 4 korpach. Z czego znaczna część killi c0venu się pokrywa z tymi minionkowymi, bo parę osób lata z nami na roamy. Gdzieś się pogubiliście i w tym farmieniu na statki pvp i została już tylko sama farma dla farmy. Szkoda

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #887 dnia: Listopad 22, 2015, 21:44:57 »
Czemu mam wrażenie, że wszyscy pod podprogowo kierują tą dyskusje chujowy c0ven vs super Minionki :D
pewpew

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #888 dnia: Listopad 22, 2015, 22:10:56 »
#Gaunt, ojtamojtam
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #889 dnia: Listopad 22, 2015, 22:15:34 »
eh miało być o wszechpolskim sojuszu, pomyśle szczytnym lecz absurdalnym i o wykorzystywaniu swoich walorów itd, a wyszło jak zwykle bez sensu

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #890 dnia: Listopad 22, 2015, 22:25:25 »
Jesteśmy terytorialnym ally trzymającym sov.
Tak, celem jest pvp, bo nie da się trzymać sova holding bez siły militarnej, a bez ciśnienia na wojsko, przeciętny mieszkaniec 0.0 będzie średnio zainteresowany. Taka natura ludzka.
Sov holding coraz bardziej wymaga (i celowo, do tego dazy CCP) zrównoważonych umiejętności, zarówno pve/indy jak i militarnej (pvp). Bardzo dużą szkodą dla C0venu jest odejście minionkow, bo utraciliśmy wpizdu siły militarnej którą będziemy musieli mozolnie odbudowywać. A do tego cześć ludzi którzy chcą latać tylko pvp (a chcąc grać w tym modelu najlepiej mieszkać w therze, taka prawda) pewnie będzie nas opuszczać, bo 0.0 nie jest takie fajne z tej perspektywy.
Ot, c'est la vie :) A my nadal do przodu, bo C0ven będzie kiedyś zamykał tranquility ;)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #891 dnia: Listopad 23, 2015, 09:25:36 »
Czemu mam wrażenie, że wszyscy pod podprogowo kierują tą dyskusje chujowy c0ven vs super Minionki :D
Bo to najbardziej wydajna forma rekrutacji.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #892 dnia: Listopad 23, 2015, 11:28:48 »
Czemu mam wrażenie, że wszyscy pod podprogowo kierują tą dyskusje chujowy c0ven vs super Minionki :D
Bo to najbardziej wydajna forma rekrutacji.
Przejrzalem topiki rekrutacyjne c0venu i minionkow.

Topik minionkow :
Poza podpitym MKX nikt inny z c0venu w topiku minionkow nie pisal ze sa "do dupy".
W sumie nikt dokladnie nie wie o co MKX chodzilo  ;D

Topik c0venu :
Co chwile ktos z minionkow pisze jaki to c0ven jest zly a minionki sa fajne.

Jakis kompleks ?


Drobna prosba do dyrekcji minionkow.
Jesli Xeo jest w stanie zapanowac nad c0venowymi trollami to moze pokazcie , ze jestescie to samo w stanie zrobic ze swoimi.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2015, 11:35:11 wysłana przez Anthar »
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #893 dnia: Listopad 23, 2015, 11:39:03 »
Ja nie miałem takiego zamiaru. Chciałem tylko odpowiedzieć Old Piosalowi, że ludzi w tej grze, czasami za dużo dzieli, żeby dało się ulepic z tego coś zintegrowanego. A co do rekrutacji to raczej będziemy ją zamykać chwilowo, bo mamy trochę ponad normę. Przynajmniej tak mi się wydaje.

[GRZEB] Grzebalec

  • GRZEB
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grzebalec
  • Korporacja: Grzebalec Corporation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #894 dnia: Listopad 23, 2015, 12:13:08 »
Sov holding coraz bardziej wymaga (i celowo, do tego dazy CCP) zrównoważonych umiejętności, zarówno pve/indy jak i militarnej (pvp). Bardzo dużą szkodą dla C0venu jest odejście minionkow

Nic starconego można połączyć dwie najsilniejsze cechy obu aliansów czyli zdolność do mordowania i do zarabiania. Niech c0ven płaci minionkom za ochronę!

PS.
Może mały restet pomoże podjąć decyzję?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #895 dnia: Listopad 23, 2015, 12:14:02 »
Drobna prosba do dyrekcji minionkow.
Jesli Xeo jest w stanie zapanowac nad c0venowymi trollami to moze pokazcie , ze jestescie to samo w stanie zrobic ze swoimi.

Od kiedy Xeo jest w stanie nad Tobą zapanować  :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #896 dnia: Listopad 23, 2015, 12:17:07 »
Włąśnie, ze 2-3 tygodnie temu pisał że masz indywidualnego bana na centralę :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #897 dnia: Listopad 23, 2015, 13:31:13 »
asymilacja jest potrzebna tylko sov holderom, którzy mają dużo terenu, duże liczby i dużo isków z tego. Członkowie takich ally są trochę jak chłopy pańszczyźniane, odrywane tylko od pługa w celu zduszenia najazdu wroga. Taki twór potrzebuje tylko kilku ogarniętych fc, dużych liczb i zamordyzmu w wymuszaniu obecności na CTA. Ten zamordyzm wydaję się być kluczowy, bo inaczej taki twór rozpadnie się w anarchii. 

Nie masz pojęcia o czym piszesz. Własnie brak zamordyzmu spowodował że NC->CFC->Imperium stało się takie popularne.
niewielkie minimalne wymogi  partycypacji w strat opach no i to gracz wybiera sobie z reguły miejsce, czas i rodzaj opa nic poza tym.Inna sprawa ze zdecydowana większość wyrabia więcej niż minimum ale nikt ich do tego nie zmusza bo maja z tego fun.  Z pańszczyzna na pewno nie ma to nic wspólnego.
Oczywiście liczby są bardzo ważne bo własnie dzięki nim nie trzeba tego zamordyzmu wprowadzać. Co z tego ze 2500 osobowy elite pro hardcore pvp alians spinając poślady wystawi 20% procent osób (czyli 500 co jest bardzo dobrym wynikiem) na floty  skoro IMperium może to skontrować i uzyskać 5 -krotną przewagę wystawiając 4% lub mniej stanu osobowego i żadnego CTA ogłaszać naprawdę nie musi. Swoja droga to ja prawdziwego CTA w CFC/Imperium nawet nie pamiętam.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2015, 00:04:24 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #898 dnia: Listopad 23, 2015, 13:48:16 »
Masz rację imperium może być złym przykladem. Że względu na liczbę ludzi, imperium o nic nie musi się starać. Takie easy mode. Rób co chcesz i jest ok, bo takich jak Ty jest wiele tysięcy. Inne koalicje, raczej nie maja takiego komfortu. Kwestia wyboru jest czy chcesz o coś się bić. Czy poprostu zabierać innych, bez żadnego wysilku

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #899 dnia: Listopad 23, 2015, 13:48:36 »
Ciagle sie zastanawiam, czyim altem jest Grzebalec.
http://evewho.com/corp/Grzebalec+Corporation

Widze alty Vurionka, ale wypowiedzi przypominaja mi to o czym sporo nawija
http://evewho.com/pilot/Naicinh


Sporo razy widzialem frachty tego corpa w high.
Z samej ciekawosci pokopie troche na ten temat, bo juz ktoras osoba gdybala kto to jest ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2015, 13:57:03 wysłana przez Anthar »
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #900 dnia: Listopad 23, 2015, 13:59:59 »
Może wystarczy zapytać ?
Czy to za łatwe dla superszpiega?

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #901 dnia: Listopad 23, 2015, 14:03:39 »
Może wystarczy zapytać ?
Czy to za łatwe dla superszpiega?
Nie , po prostu lubie "kopac" ;D

Pozatym jakiego szpiega, evka jest w takim stanie , ze konta juz powygaszalem bo sensu nie ma oplacac to.

Włąśnie, ze 2-3 tygodnie temu pisał że masz indywidualnego bana na centralę :P
W sumie racja , nie widze opcji kasowania konta, ale po prostu wrzuce random haslo i problem z glowy.

Edit:
Done , milego trollowania!
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2015, 14:29:14 wysłana przez Anthar »
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

[GRZEB] Grzebalec

  • GRZEB
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grzebalec
  • Korporacja: Grzebalec Corporation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #902 dnia: Listopad 23, 2015, 15:01:14 »
Ciagle sie zastanawiam, czyim altem jest Grzebalec.

Już odpowiadam. Ponieważ mój main stał się altem, mój main był czyimś mainem już dawno uznałem że to nie ma sensu i Grzebalec jest moim mainem a reszta to alty.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #903 dnia: Marzec 14, 2016, 14:34:56 »
Eeej no napiszcie coś więcej.

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=321302

Noł hejt, po prostu powoli wracam do gry i jak widzę coś takiego to chętnie bym posłuchał co jak (no i kto to tak utopił w zabagnionym lowsecu w Mai)...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #904 dnia: Marzec 14, 2016, 15:06:33 »
To nie tytan. nothing here to watch, move along.

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #905 dnia: Marzec 14, 2016, 15:13:21 »
to dość prawdziwa wersja wydarzeń:
https://www.reddit.com/r/Eve/comments/4a9lut/rekkingcrew_watchlis20_sphere_ed_proves_effective/d0yk2f8
Jak widać po killboardzie c0venu, prawdziwa tożsamość pilota jest wciąż ustalana, komisja próbuje odtworzyć jego twarz z czegoś co przypomina barszcz wzbogacony o surowe mięso mielone

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #906 dnia: Marzec 14, 2016, 15:26:40 »
to dość prawdziwa wersja wydarzeń:
https://www.reddit.com/r/Eve/comments/4a9lut/rekkingcrew_watchlis20_sphere_ed_proves_effective/d0yk2f8
Jak widać po killboardzie c0venu, prawdziwa tożsamość pilota jest wciąż ustalana, komisja próbuje odtworzyć jego twarz z czegoś co przypomina barszcz wzbogacony o surowe mięso mielone

Ciekawe, że komentator ma Soviet-Union przy obrazku na reddicie. Troll?

Anthartoni Macierewicz jeszcze gra? Toż przecież nie powinno być problemu z ustaleniem tożsamości... :)

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #907 dnia: Marzec 14, 2016, 15:29:30 »
Ciekawe, że komentator ma Soviet-Union przy obrazku na reddicie. Troll?
Wybierasz sobie flare przy nicku z dostepnych tu: https://www.reddit.com/r/Eve/wiki/flairs - ten poniżej ma c0ven a to raczej nie nasz.
Taki meta-troll.
Z innych wieści, udało nam się wciągnąć w pułapkę flote broniącą posa w stain:
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=321291

Rzuciliśmy hurki i feroxy na ich machy, zaczeli logowac carriery, jeden z carrierow wyrzucil nawet mtu przy posie zeby z nadzieja ze zlootuja nam całą flotę, ganialismy sie 30minut o systemie w oczekiwaniu na zielone swiatlo od 2 polowy floty, przewarpilismy system wzdłóż i wszerz, i jak już myśleli że nas mają...
DROP DROP DROP DROP DROP, GF! ;D
Lokalni okazali się zaskoczeni tym, że nowe gridy > cynoinhibitor z jego 100km zasięgiem jak flota zdropiła. Kto by pomyślał że eve się zmienia!
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2016, 15:37:25 wysłana przez [BWC] Xapitan Bomba »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #908 dnia: Marzec 14, 2016, 17:07:12 »
LFN znowu w strukturach C0venu? o.0

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #909 dnia: Marzec 14, 2016, 19:03:57 »
LFN zostało odtworzone, bo stary korp padł a wrócił do gry jeden z dawnych wełniaków ;)

A Nyx był produktem eksportowym, tylko ekhem, logistyka zawiodła ;)