Autor Wątek: C0VEN - dyskusja  (Przeczytany 639767 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #700 dnia: Kwiecień 25, 2015, 06:14:30 »
Bo to tak zawsze bywa że wszyscy solidarnie jebią strukturki  a potem wybrańcy spijają śmietankę i robi się polskie piekiełko ;) Zobaczymy czy coven z polską naturą przetrwa na swoim podwórku.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Net

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Net Malone
  • Korporacja: BUMSI
  • Sojusz: S
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #701 dnia: Kwiecień 25, 2015, 07:03:53 »
Odezwałem się w tym wątku bo poziom roszczeń wysuwanych w stronę c0venu przekroczył granicę przyzwoitości.

Normalnie WOW ! Ale tak właśnie myślałem, że opis porządnej infrastruktury dla gornikow i producentów
kapitali to będzie szok kulturowy dla niektórych :)

W którym momencie następuje przekroczenie granic dobrego smaku i w którym przyzwoitości ?

- system z dobrym security
- darmowy system
- system na końcu "pajpa"
- obaniowany gate
- dostęp do intela
- dostępne JB
- cynojammer
- ochrona infrastruktury
- rozwalanie małych gangów pałętających się po okolicy  ;)

Więc gdzie są te horrendalnie wygórowane wymagania ? :)  A tak przy okazji, oprócz tego, że
to jest opis dobrego miejsca do industry to właściwie opisałem jak wyglądał system BY- gdy
wynajmowała go jakas niemiecka korporacja industrialna. Jasne ? To co właśnie odczuwasz
to wpływ jaki ma na organizm kontakt z nieznanymi faktami, szok kulturowy :)  Chyba, że
masz jakieś argumenty przeciw niemieckiej dokładności i efektywności ich zaplanowanych
działań ;)

Zauważ też, że C0ven szuka "mieszkańców" Eso (aka petów w obecnych czasach), którzy
przy okazji by im pomogli z industry. Czysty zysk dla C0venu. Sprawa miejsca dla
polish-community to dodatkowa i inna sprawa. Prawdopodobnie jest w drodze do PS :)

A tak przy okazji zdaje się, cały wątek kręci się dookoła mitycznej postaci "minera". Który
z jakiegoś bliżej nieokreślonego powodu kopie skałki godzinami i jest z tego całkowicie
zadowolony. A przecież, jak powszechnie wiadomo kopanie jest zupełnie nieopłacalne!
W godzine zarabia się tyle co racąc w jeden tick... Albo i 10 razy mniej. Ten górnik to
taki niepojęty fenomen, nierozwiązywalna za-gad-ka ! Ale dobrze, że kopie ! Bo
potrzebujemy minerałów a przecież sami kopać nie będziemy. Co tam jakieś teorie
naukowe, podaż-i-popyt (bo potrzebujemy tych cholernych minerałów!) - górnik ma
kopać! Niech sobe siedzi w tym lipnym systemie, który ofiarujemy mu !za darmo!
i ma ryć te skałki! To, że obok jest !nasz! system, którego nie używamy, co go to
wogole k* obchodzi ? Ma rozum czy co ? Niech tyle nie myśi bo.... !!!

No to taki przygłupi "miner" nie istnieje. Młodzi gracze kopia bo tylko na to mają skile.
Starsi natomiast kopią z różnych ale całkowicie logicznych powodów. Bo chcą sobie
pograć afk bo nie mogą cały czas patrzeć w monitor. Bo zbierają minerałki na carriera.
Bo są industrialistami i bardziej im sie opłaca nakopać na te kapitale niż kupować.
Bo lubią czasem pokopać naj-uber skałki ;)

Tak więc pomijając graczy bez skili kopanie to jakas forma biznesu. Racjonalne angażowanie
się w to co się robi. Nikt dobrowolnie nie pakuje się w bezsensowną sytuacje gdzie więcej
można stracić niż zyskać.

Zobaczcie co zrobiło Brave - mieli jeden korp, albo nawet jednego goscia, który zarabiał
na produkcji kapitali dla nich. Niby ich naciągał ale gosciu poszedł gdzie indziej i kapitali
niet. Za darmo to sie pomaga ludziom w trudnej sytuacji zyciowej a nie buduje sobie
baze przemysłową :)
--
Net

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #702 dnia: Kwiecień 25, 2015, 08:26:09 »
No i wyjdzie że szuka się współpracy partnerskiej z bot-masterami.


Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #703 dnia: Kwiecień 25, 2015, 08:27:03 »
Za darmo to sie pomaga ludziom w trudnej sytuacji zyciowej a nie buduje sobie
baze przemysłową :)
Zazwyczaj za infrastrukturę przemysłową płaci producent, ale co ja tam wiem. Jasne, należy jak najwięcej ułatwić, stworzyć dogodne warunki, ale producent ma dzielić ryzyko. A ty chcesz za darmo, chcesz dużo, chcesz gwarancji.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #704 dnia: Kwiecień 25, 2015, 09:07:21 »
Zazwyczaj za infrastrukturę przemysłową płaci producent, ale co ja tam wiem. Jasne, należy jak najwięcej ułatwić, stworzyć dogodne warunki, ale producent ma dzielić ryzyko. A ty chcesz za darmo, chcesz dużo, chcesz gwarancji.

On nie napisał że chce/(musi), zapytał o warunki  i je zaproponował/zasugerował, a następnie wypunktował że żywym graczom producentom i kopaczom na obecnych warunkach to się nie opłaca przywozić koparek, rorquala, BPC/BPO. A C0ven może, i jak widać nie wie co producent potrzebuje.

Wiesz że C0ven da infrastrukturę i upgrady do systemów za darmo?
Bo założę się że będzie coś w umowie typu x kadłubów na miesiąc /per korporacja. (przegrałem?)

Choć ktoś oczywiście może uważać że za darmo to warunki są doskonałe.
Do walenia do ratów lub pvp...

[FUSEN] Nhered Spor

  • FUSEN
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nhered Spor
  • Korporacja: Fusion Enterprises Ltd
  • Sojusz: Shadow of xXDEATHXx
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #705 dnia: Kwiecień 25, 2015, 11:09:18 »
hmm jestem politycznym noobem i żyję  w pełnej nieświadomości jak to działa tu w EVE Online.

Widząc ponownie c0ven na mapie pusciłem wodze fantazji - może to te piwko :/
I oczami wyobraźni widziałem c0ven rosnący w silę wraz z przyjmowanymi nowymi korporacjami( wiadomo do utrzymania obszaru trzeba więcej jak tylko elity pvp.)

J już widziałem oczyma wyobraźni taka rozmowę:

"c0ven elita pvp: wczoraj 3 godziny latania po okolicy ale pogoniliśmy tych .!@!#@%! na powrocie ten gówniany blob !@@#!
                                           ..... no i po naszej flocie :(
 c0ven gornik/producen: wiem gdyby nie wy to by mi na tym pasku wszystkie koparki pospadały, dzieki,
                                          wiesz mam kilka  statków pod te wasza flotę wpadnij na stacje to dam.
c0ven elita pvp:kurcze miałem strzelać do krzyżyków ale przez tych @!@#%!@  gówno z tego wyszło,wiec wiesz u mnie no  nadal dziura w portfelu
c0ven gornik/producen: a kto tu mówi o iskach gdyby nie wym to bym już musiał produkcje przestawi na nowe koparki."

Jeden c0ven jedne zasady dla wszystkich
jedni potrafią pvp inni wola robić zabawki pod pvp jeszcze inni zawsze maja wyfarmione iski, wszystko się zazębia razem i ślicznie działa.

Efekt z tej przypowieści jest  taki ze nie ma co pić bo kolejnego dnia pozostaje tylko niesmak w gębie.


                     
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2015, 11:53:38 wysłana przez [FUSEN] Nhered Spor »

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #706 dnia: Kwiecień 25, 2015, 11:58:33 »
Dobry jesteś :D

Masz, poczytaj, pewnie Ci się spodoba: http://www.gutenberg.org/ebooks/2130 :)

Net

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Net Malone
  • Korporacja: BUMSI
  • Sojusz: S
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #707 dnia: Kwiecień 25, 2015, 12:09:17 »
Zazwyczaj za infrastrukturę przemysłową płaci producent, ale co ja tam wiem. Jasne, należy jak najwięcej ułatwić, stworzyć dogodne warunki, ale producent ma dzielić ryzyko. A ty chcesz za darmo, chcesz dużo, chcesz gwarancji.

Generalnie masz tu racje i tak jest w RL. Ale tu mamy Eve wiec budynkow, tartakow i fabryk nie trzeba stawiac.
Nie ma jakich wydatkow ponosic. Czyli producent ma to z glowy. Chyba, ze koniecznie chcesz tak zrobic, zeby
gornicy tracili koparki, bo... bo tak, pvprzy tez traca ! ;)

Natomiast druga strona transakcji ma dac teren pod zabudowe. Zdobywaja teren raz (bo i tak lubia zdobywac)
i potem juz nic nie musza robic. No, musza przestrzegac jakichs zasad społecznej współegzystencji, o w tym
moze byc problem. Duzo latwiej co niektorym przebywac w zupełnie pustej przestrzeni, niż zamieszkałej...

"Gwarancja" ? Znaczy co, ze banie na gejcie sa bee ? CJ psuje, nie wiem, konstelacje, daje ujemne kile albo
zabawe neutralnym altom ? A jak ktos bedzie strzelal do posow twojego korpa/aliansu industrialnego
to nie polecisz pomuc ?

Wiec gornicy maja kopac w skalki dla C0venu przy jak najwiekszym narazeniu na gankowanie ? I wtedy jest ok
i wszystko w porzadku ? Taka sytuacja bardziej odpowiada C0venowi ? ;)


qlko1, problem jest taki, ze C0veny nie chca zrobic porzadnego industry nawet dla samych siebie !

Spojrz na mape Esoterii !!

http://evemaps.dotlan.net/map/Esoteria#sec

Proponowana konstelacja dla IBRA z D-P w srodku... I co mamy ?

BZ- (dobre kopanie, rafineria) -- E1, D-P (produkcja)  -- G-Y (research) -- A1- (biura) -- WWE

No ja p*! Doskonale miejsce na industry wraz z dobrze umiejscowionym systemem dla
gorników !!! Kto wogole stawial te stacje ?? Ale nieeee..... "BZ- bedzie dla nas bo... a bo tak! Bo
jestesmy lepsi!".

A w calym tym cholernym industry gornicy sa najbardziej narazeni na spadniecie (i nude!)
i jednoczesnie sa bardzo potrzebni bo nikomu nie chce sie ryc tych skal. W tym samym
czasie mozna zarobic 3 razy tyle wkladajac mniej wysilku. Troche troski jest po prostu
wymagane przez engine gry :)
--
Net

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #708 dnia: Kwiecień 25, 2015, 12:19:02 »
No ja p*! Doskonale miejsce na industry wraz z dobrze umiejscowionym systemem dla
gorników !!! Kto wogole stawial te stacje ?? Ale nieeee..... "BZ- bedzie dla nas bo... a bo tak! Bo
jestesmy lepsi!".
Generalnie tak. BZ będzie dla zdobywców bo... GO KURWA ZDOBYLI. Nie dość że za darmo to jeszcze dajcie mi ten teren który ja chcę, a nie ten który wy chcecie mi dać.

Taniej i spokojniej będzie po staremu teren "sprzedać" na rent i za to płacić za transport z Jity. Dla corpów produkcyjnych 50% zniżki, zawsze trochę odciążą logistykę. I będą dziękować i całować po rękach że mają taniej. Najgorzej jest dać za darmo. Bo zawsze za mało.

Rainbow shit                 
Pij mniej  ;D

Net

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Net Malone
  • Korporacja: BUMSI
  • Sojusz: S
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #709 dnia: Kwiecień 25, 2015, 12:35:28 »
Generalnie tak. BZ będzie dla zdobywców bo... GO KURWA ZDOBYLI. Nie dość że za darmo to jeszcze dajcie mi ten teren który ja chcę, a nie ten który wy chcecie mi dać.

Sluchaj trollu... Jak jest wojna to tworzą się dead zony, ziemie niczyje i rozne takie... Po wojnie
natomiast wszystko wraca do "normy" - odbudowuje sie fabryki, domy... A jak sie nie odbudowuje
to nawet trawa wie jak powinno byc i sama odrasta... Ale jak lubisz miec wszedzie dookola siebie
strefy radioaktywne, pola minowe, pustkowie i wluczace sie watachy bezpanskich psow to twoja
sprawa. OUT.
--
Net

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #710 dnia: Kwiecień 25, 2015, 17:49:43 »
Sluchaj trollu... Jak jest wojna to tworzą się dead zony, ziemie niczyje i rozne takie... Po wojnie
natomiast wszystko wraca do "normy" - odbudowuje sie fabryki, domy... A jak sie nie odbudowuje
to nawet trawa wie jak powinno byc i sama odrasta... Ale jak lubisz miec wszedzie dookola siebie
strefy radioaktywne, pola minowe, pustkowie i wluczace sie watachy bezpanskich psow to twoja
sprawa. OUT.
A co to ma do rzeczy?

Natomiast druga strona transakcji ma dac teren pod zabudowe. Zdobywaja teren raz (bo i tak lubia zdobywac) i potem juz nic nie musza robic. No, musza przestrzegac jakichs zasad społecznej współegzystencji, o w tym moze byc problem. Duzo latwiej co niektorym przebywac w zupełnie pustej przestrzeni, niż zamieszkałej...
To też niezła perełka. Nikt nie lubi zdobywać terenu. To nudne i frustrujące napieprzanie struktur. Nikt tego nie zdobywa dla przyjemności. Robi się to dla PIENIĘDZY. Czy nic nie muszą później robić? Muszą pilnować żeby nikt nie odstrzelił Ci dupy. Normalnie musisz za tą ochronę płacić rent. Tu dają darmo. Ale ty chcesz lepsze darmo i więcej darmo. Jakby za sam fakt Twojego istnienia w esoterii ktoś miał być wdzięczny. A jak przyjdzie co do czego to cenę wyprodukowanych statków pewnie przypieprzysz 125% Jita. Hajs się musi zgadzać, ale pewnie tylko po Twojej stronie, nie?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2015, 18:06:22 wysłana przez qlko1 »

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #711 dnia: Kwiecień 26, 2015, 13:11:56 »
Hah, jaka ozywiona dyskusja.

Wiec tak.
Minerzy - szczerze nie spodziewamy sie zadnych innych poza tymi co beda kopac lod.
( Nie wiem czemu jest to cos magicznego i zawsze minerow przyciaga. )

Industry - spodziewam sie glownie PI , glownie dlatego, ze da sie to w 95% czasu robic na AFK.

Efekt pracy jak i jednego jak i drugiego dla c0venu jest potrzebny - to co kupimy na miejscu nie musimy ciagnac z highseca.

Jesli zas sie chodzi o czysta produkcje , to spodziewam sie raczej tego ze ludzie beda :
1. Racic
2. Rozstawiac MTU
3. Mielic modulki i z tych materialow cos skladac

Jesli okaze sie ze beda skladac cos uzytecznego i w rozsadnej cenie to naprawde bedziemy zainteresowani.
Nie skreslami rowniez osob ktore przyleca kopac.

Interesuje nas jednak oglnie pojeta wspolpraca , w drodze jest corp, ktory siedzi w WH , a przylatuje altami aby polatac sobie PVP.

Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #712 dnia: Kwiecień 26, 2015, 13:16:22 »


, w drodze jest corp, ktory siedzi w WH , a przylatuje altami aby polatac sobie PVP.

FUBU? :P
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #713 dnia: Kwiecień 26, 2015, 13:44:36 »
nie, my sekcja gornicza, tylko ale tylko velda
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #714 dnia: Kwiecień 28, 2015, 08:06:32 »
SZOKUJACE DONIESIENIA...

Pandomiki widac jak c0ven jest zachlanny na posy, postanowil opracowac nowa technologie uzbrojenia. Jeszcze dokladnie nie wiemy jak to dziala, ale jeden z wielu tajnych szpiegowskich altow Anthara zdolal uchwycic jedna z ofiar tej straszliwej broni. Cloaki indyki juz czekaja na swoich stanowiskach z szpilkami w cargo, aby przy najblizszej nadarzajacej sie okazji zajac moona.(proby to sciema na odwrocenie uwagi)
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=300783

"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #715 dnia: Kwiecień 28, 2015, 08:13:26 »
O jest i brzoza :)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #716 dnia: Kwiecień 28, 2015, 08:21:31 »
Nie myśleliście o tym aby zrobić jakieś C0venowe Promo Video ?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #717 dnia: Kwiecień 28, 2015, 08:35:54 »

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #718 dnia: Kwiecień 28, 2015, 08:50:57 »
Fitti po prostu zazdrosci.
Juz nie raz mowil ze brakuje mu mozliwosci komentowania na naszym KB :D
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #719 dnia: Kwiecień 28, 2015, 08:56:12 »
Dzięki Karaś, Twój post to był dobry początek dnia :D.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #720 dnia: Kwiecień 28, 2015, 09:20:08 »
Wracajac do tematu.

Zapraszamy Polskie corpy do naszego Sova. (http://hq.c0ven.pl/index.php?topic=12025.0)

Oferujemy dostep do space, moonow , PI bez oplat.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #721 dnia: Kwiecień 28, 2015, 09:55:38 »
Karaś zrobiłeś mi dzień. :D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #722 dnia: Kwiecień 28, 2015, 10:02:42 »
Wracajac do tematu.

Zapraszamy Polskie corpy do naszego Sova. (http://hq.c0ven.pl/index.php?topic=12025.0)

Oferujemy dostep do space, moonow , PI bez oplat.

[admin]/me usiłuje sobie przypomnieć czy to przypadkiem nie Antharowi obiecał lute gazrurką w nery za spam rekrutacyjny[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #723 dnia: Kwiecień 28, 2015, 10:02:57 »
Pyszne Karaś, trafia do mojego składziku z obrazkami :)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #724 dnia: Kwiecień 28, 2015, 11:09:40 »
/me usiłuje sobie przypomnieć czy to przypadkiem nie Antharowi obiecał lute gazrurką w nery za spam rekrutacyjny

Zapłaciłbym nawet za taką transmisję na VOD :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #725 dnia: Kwiecień 28, 2015, 12:00:17 »
Zapłaciłbym nawet za taką transmisję na VOD :)

Proszę



Numer mojego konta w Eve znasz ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #726 dnia: Kwiecień 28, 2015, 12:03:56 »
że niby jestem czarnuch?
pamietasz sokole jak kiedyś pisałeś że mogłbyś robić mi za brloczek? właśnie skłoniłeś mnie do rozważań w tym kierunku

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #727 dnia: Kwiecień 28, 2015, 12:18:15 »
że niby jestem czarnuch?

To jest poetycka metafora Twojej czarnej, jak wnętrze wałbrzyskiego biedaszybu, duszy :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #728 dnia: Kwiecień 28, 2015, 12:20:17 »
zmieniłem zdanie bardziej mi sie przyda ten Twój kawałek który można przerobić na sakiewkę

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #729 dnia: Kwiecień 28, 2015, 12:50:23 »
zmieniłem zdanie bardziej mi sie przyda ten Twój kawałek który można przerobić na sakiewkę

Jeśli to jest ten sam kawałek, o którym ja myślę, to masz za niskie dochody, żeby taką sakiewkę napełnić :D #fatality #finishhim


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

[I-DEA] Squilo

  • I-DEA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Squilo
  • Korporacja: LOST IDEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #730 dnia: Kwiecień 28, 2015, 13:34:26 »
Najwięcej do powiedzenia mają ci co nie są w c0ven.

Wiedzą kurwa wszystko. Jak jest, jak powinno być. ..
Po prostu trolle forumowe. Nic więcej.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #731 dnia: Kwiecień 28, 2015, 14:40:06 »
Najwięcej do powiedzenia mają ci co nie są w c0ven.

Wiedzą kurwa wszystko. Jak jest, jak powinno być. ..
Po prostu trolle forumowe. Nic więcej.
A czego się spodziewasz w warunkach
a) nieustannego (który_jak_się_nie_zmieni_to_zostanie_brutalnie_uk rócony) spamu Anthara
b) klaryfikujących postów Xeowara kiedy ten pierwszy mocno przegnie
c) braku aktywności innych użyszkodników z ticketem C0ven (a podobno centrala to przecież forum C0venu)
d) otwartego topicku dyskusyjnego gdzie każdy z uprawnieniami do pisania w dziale ma prawo sie wypowiedzieć, a posty takie jak Twój mogą jesli moderator / admin będą mieli humory zostac potraktowane jako flamebait

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #732 dnia: Kwiecień 28, 2015, 15:09:48 »
Najwięcej do powiedzenia mają ci co nie są w c0ven.

Wiedzą kurwa wszystko. Jak jest, jak powinno być. ..
Po prostu trolle forumowe. Nic więcej.

Anthar bo racja jest po naszej stronie
https://youtu.be/xAbkVBKHSGA
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #733 dnia: Kwiecień 28, 2015, 15:47:33 »
Najwięcej do powiedzenia mają ci co nie są w c0ven.

Wiedzą kurwa wszystko. Jak jest, jak powinno być. ..
Po prostu trolle forumowe. Nic więcej.
Jak weteran forum c0venu powinieneś się przyzwyczaić :D
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #734 dnia: Kwiecień 28, 2015, 15:49:59 »
Najwięcej do powiedzenia mają ci co nie są w c0ven.

Wiedzą kurwa wszystko. Jak jest, jak powinno być. ..
Po prostu trolle forumowe. Nic więcej.

Masz rację, mnie też to oburza.