Autor Wątek: C0VEN - dyskusja  (Przeczytany 639594 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Naicinh

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #210 dnia: Maj 22, 2013, 10:45:07 »
Odliczanie do skoku=skakanie na hura? Logistyki zawsze skacza ostatnie, widac ze malo masz z nimi doswiadczenia ;)

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #211 dnia: Maj 22, 2013, 10:50:44 »
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=214015

Przejebana akcja
Takie sytuacje że ktoś znoobi zdarzają się i będą zdarzać szczególnie w dużych flotach.
Największy błąd popełnił FC który kazał przeskakiwać na hura, trzeba było wyskoczyć całym dpsm, potem logistykami.
Manewr z przeskokiem na rympał to se można robić szybką flotą bez TD.

Z tego co widac na filmie, logistyki dostawaly remote eccm/sb od czesci floty, wiec skakanie 'razem' bylo w tym przypadku jak najbardziej uzasadnione. Poza tym jak juz maja do nich strzelac na przeskoku to lepiej zeby strzelali do stankowanych T3, ktore zawsze moga wskoczyc jezeli jest potrzeba (jesli nie boostuja logi)
Trochu burdel na ts jak wspomnial gaunt.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #212 dnia: Maj 22, 2013, 10:51:12 »
Odliczanie do skoku=skakanie na hura? Logistyki zawsze skacza ostatnie, widac ze malo masz z nimi doswiadczenia ;)

I znowu kula w płot ;)
Fitti to akurat z logistykami ma bardzo dużo doświadczenia bo nimi regularnie lata.

Po prostu:
Sokół -> komentarz Fittiego --> zero obiektywności --> total troll 8)

Pabllo

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pabllo
  • Korporacja: Black Souls Industries
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #213 dnia: Maj 22, 2013, 10:54:56 »
czemu tyle osób pierdoli na tsie niepotrzebnie?
burdel w chuj

No to jeszcze nie słyszałeś co było na mumblu jak świetej pamięci BSI walczyło :P

Goomich

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #214 dnia: Maj 22, 2013, 10:57:19 »
nie wiem o co cały ten spam. :P

O C0ven.

Naicinh

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #215 dnia: Maj 22, 2013, 10:59:47 »
a to sorry nigdy nie widzialem go w kanale logi poprostu, pewnie sie mijamy :P

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #216 dnia: Maj 22, 2013, 11:34:53 »
Jednak mi się niechce trollować :P

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #217 dnia: Maj 22, 2013, 11:39:14 »
No dobra trochę strollowałem  8)
Poza tym nie mam czasu teraz oglądać filmu :)

Ale powiedzcie czemu logistyk nie krzyczał że ma agro ?
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Naicinh

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #218 dnia: Maj 22, 2013, 11:46:50 »
mowil Rashu, musisz Tasmy Prawdy chyba jescze raz obejrzec >:D

czupster

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #219 dnia: Maj 22, 2013, 11:49:10 »
Jednak mi się niechce trollować :P

Ty się najpierw naucz pisać a później za pvp i trolowanie zabierz !!!

Skoro od wczoraj w korpie, to uzupełnij profil. M.

Szanowny Moderatorze
Nie ma obowiązku uzupełniania profilu. W związku z czym apeluję o zmianę przyjętej formy. Nakaz uzupełnienia profilu bardziej by do mnie dotarł ze słowem proszę ect.
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2013, 12:41:45 wysłana przez czupster »

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #220 dnia: Maj 22, 2013, 11:49:48 »
Ty się najpierw naucz pisać a później za pvp i trolowanie zabierz !!!

Widze od wczoraj w korpie i juz kozaczy hm?

Barwa

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #221 dnia: Maj 22, 2013, 13:11:03 »
Szacun dla ROPLI ze sie wstawiaja za ziomkiem do konca tbh. Pewnie by predzej wyszli z C0ven niz wyjebali go z corpa. Wydaje mi sie ze kolega Pompidur nie gawarisz po ongielsku ni chuja ciebia, albo to albo kretyn albo awox. Simples ;)

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=pilot_detail&plt_ext_id=90080545&view=kills
gracz niedzielny jak sie patrzy ::)

No i właśnie dlatego jesteś ograniczony jak rybka w akwarium, Bo kolega Pomodor zna lepiej angielski niż Ty i pewnie byś to wiedział gdybyś miał jakiekolwiek pojecie o tym gościu ale najlepiej napisać że jest niereformowalnym imbecylem itp jak Sokół >:D no sorry ale w tym momencie straciłem jakikolwiek szacunek do osoby Sokoła, bo do Ciebie to nigdy nie miałem  ;D bo jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś tak płakał po wdupieniu statku i to do PVP

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #222 dnia: Maj 22, 2013, 13:27:47 »
Bo kolega Pomodor zna lepiej angielski niż Ty i pewnie byś to wiedział gdybyś miał jakiekolwiek pojecie o tym gościu


Szkoda ze nie wykorzystal tej znajomosci do posluchania FC i nie zdeagrowal. Proponuje EOT z Waszej strony, ludzie zupelnie nie zwiazani ani z PBN, ani z c0venem wytykaja gdzie Pomordor zrobil z siebie idiote, rage Sokola nie dotyczyl utraty jego statku, tylko czesci floty, ktora miala byc naszym trademarkienlm.

czupster

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #223 dnia: Maj 22, 2013, 13:39:14 »
Widze od wczoraj w korpie i juz kozaczy hm?

Czy do napisania tego zadnia musiałeś użyć Worda ?  :)


W nawiązaniu do zachowania Pomodora podczas tej sławnej floty to nie podlega żadnej dyskusji, że było tragiczne i nie może być usprawiedliwiane.
IMHO powionno zostać potraktowane jako awox albo kompletny brak przygotowania do gry. W obu przypadkach ROPL powinien wyciągnąć odpowiednie wnioski.
Najwiecej jednak jak dla mnie stracił Sokół, który podczas flot sprawiał wrażenie osoby opanowanej. Szkoda, że tu wygrały emocje i przyleciał zabić Pomodora. Kolego czemu to służyło ?
Po czymś takim, głupio jest mieć jakieś pretensje i roszczenia w kierunku ROPL i Pomodora.

Szkoda, że też dyrekcja ROPL nie staneła na wysokości zadania. Dżentelmeni oddali by poszkodowany utracone ISKi i podziwiali rozwój dyskusji na centrali.


Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #224 dnia: Maj 22, 2013, 14:40:01 »
bump
zeby watek nie uciekl

aciddrinker

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #225 dnia: Maj 22, 2013, 15:03:11 »
boże ale problemy, gość zjebał ewidentnie duża część ludzi wypowiada się nie znając mechaniki gry, soko popnoł mu tego małego shipa, drama jak diabli, za mniejsze błędy carriery na flotach spadały od blue.
Ogólnie wszyscy jesteście chujowi, a ja jestem ZAJEBISTY.
EoT.

[mod]Ty też sobie uzupełnij profil. M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2013, 15:41:33 wysłana przez Mona X »

Zlorf

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MK69A1
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #226 dnia: Maj 22, 2013, 15:03:56 »
W nawiązaniu do zachowania Pomodora podczas tej sławnej floty to nie podlega żadnej dyskusji, że było tragiczne i nie może być usprawiedliwiane.
IMHO powionno zostać potraktowane jako awox albo kompletny brak przygotowania do gry. W obu przypadkach ROPL powinien wyciągnąć odpowiednie wnioski.
Najwiecej jednak jak dla mnie stracił Sokół, który podczas flot sprawiał wrażenie osoby opanowanej. Szkoda, że tu wygrały emocje i przyleciał zabić Pomodora. Kolego czemu to służyło ?
Po czymś takim, głupio jest mieć jakieś pretensje i roszczenia w kierunku ROPL i Pomodora.

Szkoda, że też dyrekcja ROPL nie staneła na wysokości zadania. Dżentelmeni oddali by poszkodowany utracone ISKi i podziwiali rozwój dyskusji na centrali.

+1
"Jeden kosi trawe, a drugi jest paladynem lvl 72"

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #227 dnia: Maj 22, 2013, 15:26:10 »
Najwiecej jednak jak dla mnie stracił Sokół, który podczas flot sprawiał wrażenie osoby opanowanej. Szkoda, że tu wygrały emocje i przyleciał zabić Pomodora. Kolego czemu to służyło ?
Po czymś takim, głupio jest mieć jakieś pretensje i roszczenia w kierunku ROPL i Pomodora.

Pomidor bezpośrednio po zaaplikowaniu poda został przeze mnie poinformowany, że albo zapłaci mi za shipa (ponieważ był aliansowy reimbursement, oddam wtedy kasę COHO), albo jest dla mnie perma-red. Płakał, że kasy nie ma, więc za każdym razem gdy ja albo jeden z moich altów zobaczy go na gridzie - będzie spadał. Także w hisecu.

kolega Pomodor zna lepiej angielski niż Ty i pewnie byś to wiedział gdybyś miał jakiekolwiek pojecie o tym gościu ale najlepiej napisać że jest niereformowalnym imbecylem itp jak Sokół >:D no sorry ale w tym momencie straciłem jakikolwiek szacunek do osoby Sokoła, bo do Ciebie to nigdy nie miałem 

W realu to on może być doktorem prawa na UJ, ale w grze JEST imbecylem. Eve bez niego byłoby lepszą grą.

Co do tekstów "straciłem szacunek do Sokoła" - moi drodzy, mam to w poważaniu. Nie gram w Eve dla Waszego poklasku, tylko po to, żeby wygrywać dobre bitki. Jeśli lecicie w mojej flocie, mam konkretne oczekiwania co do Waszego zachowania. Kto leciał ten wie, że poza ogólnymi zasadami nie ma u mnie wielkiej spinki - pod warunkiem, że każdy robi to co do niego należy. Ja staję wtedy na uszach, żeby bitka była i żeby wygrać ją bez strat - bo szanuję Wasz czas (także ten przeznaczony na farmienie, żeby wystawić odpowiednie shipy) i zaangażowanie. Ale jak ktoś odwala kretyńskie numery, to niech nie myśli, że nie będzie konsekwencji - bo niszczy nie tylko mój fun, ale i Wasz.

"To tylko shipy" - pomijając to, że akurat raz się trafił reimbursement - zarób na tego shipa cwaniaku? Czy ja nie mam co w życiu robić poza farmieniem, żeby jakiś przez jakiegoś kretyna w jeden wieczór z dymem puścić prawie dużą bańkę? No bez jaj. 


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #228 dnia: Maj 22, 2013, 15:37:07 »
Pomidor bezpośrednio po zaaplikowaniu poda został przeze mnie poinformowany, że albo zapłaci mi za shipa (ponieważ był aliansowy reimbursement, oddam wtedy kasę COHO), albo jest dla mnie perma-red. Płakał, że kasy nie ma, więc za każdym razem gdy ja albo jeden z moich altów zobaczy go na gridzie - będzie spadał. Także w hisecu.

Człowieku, strach z tobą grać, jeszcze trochę się nakręcisz i chatę mu podpalisz :)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #229 dnia: Maj 22, 2013, 15:41:17 »
Pomidor bezpośrednio po zaaplikowaniu poda został przeze mnie poinformowany, że albo zapłaci mi za shipa (ponieważ był aliansowy reimbursement, oddam wtedy kasę COHO), albo jest dla mnie perma-red. Płakał, że kasy nie ma, więc za każdym razem gdy ja albo jeden z moich altów zobaczy go na gridzie - będzie spadał. Także w hisecu.

W realu to on może być doktorem prawa na UJ, ale w grze JEST imbecylem. Eve bez niego byłoby lepszą grą.

Co do tekstów "straciłem szacunek do Sokoła" - moi drodzy, mam to w poważaniu. Nie gram w Eve dla Waszego poklasku, tylko po to, żeby wygrywać dobre bitki. Jeśli lecicie w mojej flocie, mam konkretne oczekiwania co do Waszego zachowania. Kto leciał ten wie, że poza ogólnymi zasadami nie ma u mnie wielkiej spinki - pod warunkiem, że każdy robi to co do niego należy. Ja staję wtedy na uszach, żeby bitka była i żeby wygrać ją bez strat - bo szanuję Wasz czas (także ten przeznaczony na farmienie, żeby wystawić odpowiednie shipy) i zaangażowanie. Ale jak ktoś odwala kretyńskie numery, to niech nie myśli, że nie będzie konsekwencji - bo niszczy nie tylko mój fun, ale i Wasz.

"To tylko shipy" - pomijając to, że akurat raz się trafił reimbursement - zarób na tego shipa cwaniaku? Czy ja nie mam co w życiu robić poza farmieniem, żeby jakiś przez jakiegoś kretyna w jeden wieczór z dymem puścić prawie dużą bańkę? No bez jaj.


Chomczul

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chomczul1
  • Korporacja: VIDE
  • Sojusz: STFU.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #230 dnia: Maj 22, 2013, 15:45:05 »
Sokół ty masz jakieś zółte papiery ? xD

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #231 dnia: Maj 22, 2013, 15:45:21 »
Internet Spaceships: Serious Business

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #232 dnia: Maj 22, 2013, 15:46:52 »
Sokół ty masz jakieś zółte papiery ? xD

Wydaje sie ze chyba wszyscy w PBN powinni je miec skoro podzielamy stanowisko Sokoła.
Ale wlasnie dlatego PBN jest jakie jest   - banda pokreconych swirow zawsze gotowych do bitki.No chyba ze mamy lenia i nam sie nie chce.

Chomczul

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chomczul1
  • Korporacja: VIDE
  • Sojusz: STFU.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #233 dnia: Maj 22, 2013, 15:48:19 »
Wydaje sie ze chyba wszyscy w PBN powinni je miec skoro podzielamy stanowisko Sokoła.

Swój do swego ciągnie :)

Keniutek

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Keniutek
  • Korporacja: Rave Technologies Inc.
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #234 dnia: Maj 22, 2013, 15:56:31 »
Dobrze, że sytuacja nie miała miejsca podczas jakiegoś LAN PARTY.  :o

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #235 dnia: Maj 22, 2013, 15:58:26 »
Mówią, że przysłowia są mądrością narodów więc parafrazując lekko napiszę, że wolę zgubić z PBN
niż znajdować z retadrami pokroju Pomidora.
Regards

Pimp

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #236 dnia: Maj 22, 2013, 16:00:40 »
Człowieku, strach z tobą grać, jeszcze trochę się nakręcisz i chatę mu podpalisz :)

A czy ja gdzieś coś napisałem na temat real life? Niech mu słonko świeci :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #237 dnia: Maj 22, 2013, 16:22:41 »
Pomidor bezpośrednio po zaaplikowaniu poda został przeze mnie poinformowany, że albo zapłaci mi za shipa (ponieważ był aliansowy reimbursement, oddam wtedy kasę COHO), albo jest dla mnie perma-red. Płakał, że kasy nie ma, więc za każdym razem gdy ja albo jeden z moich altów zobaczy go na gridzie - będzie spadał. Także w hisecu.
Załosne. Po prostu żałosne.  :-[ :-[


W realu to on może być doktorem prawa na UJ, ale w grze JEST imbecylem. Eve bez niego byłoby lepszą grą.
Sokole mam nadzieję, że u Ciebie nie jest odwrotnie. I po odejściu od komputera nie jesteś tu cytat "imecylem" bo z Twoich wypowiedzi jasno widać, ze uważasz że doktorat z pixel-games już masz. Chłopie otwórz okno i pooddychaj głęboko. A może zrób sobie break od EVE bo jak się trafi następny podobny numer to pojedziesz szukać gościa z kosą albo bejsbolem i rozwalisz mu łeb (i podpalisz chatę jak to ktoś już napisał)  ???

Co do tekstów "straciłem szacunek do Sokoła" - moi drodzy, mam to w poważaniu. Nie gram w Eve dla Waszego poklasku, tylko po to, żeby wygrywać dobre bitki. Jeśli lecicie w mojej flocie, mam konkretne oczekiwania co do Waszego zachowania. Kto leciał ten wie, że poza ogólnymi zasadami nie ma u mnie wielkiej spinki - pod warunkiem, że każdy robi to co do niego należy. Ja staję wtedy na uszach, żeby bitka była i żeby wygrać ją bez strat - bo szanuję Wasz czas (także ten przeznaczony na farmienie, żeby wystawić odpowiednie shipy) i zaangażowanie. Ale jak ktoś odwala kretyńskie numery, to niech nie myśli, że nie będzie konsekwencji - bo niszczy nie tylko mój fun, ale i Wasz.
Chyba jednak niszczy TWÓJ fun, bo jakoś nikt inny go nie odstrzelił i póki co nie zadeklarował perma-red. Czyżby inni grający w pixel-ships przerastali Cię inteligencją i dystansem do było nie było GRY !!!  :(

"To tylko shipy" - pomijając to, że akurat raz się trafił reimbursement - zarób na tego shipa cwaniaku? Czy ja nie mam co w życiu robić poza farmieniem, żeby jakiś przez jakiegoś kretyna w jeden wieczór z dymem puścić prawie dużą bańkę? No bez jaj.
No tu nie da się nie zacytować pierwszej zasady EVE - nie lataj shipami na których stratę Cię nie stać !!!! Zapomniało się ? Nie płacz tylko wracaj do farmy na następnego a nie podoba się to "wypierd**laj" jak powiedział klasyk. Nikt Ci nei każe latać shipami z dużą bańkę. Jatasz = stać Cię. Nie płacz że spadł. Miej choć małe cohones.
Jest FW, sa cruzy T1 - jak sam pisałeś znacznie lepsze po zmianach.
Sokole, nie wiem kim jesteś w realu ale jeśli masz więcej tzw. normalnym, dorosłym facetem to powinieneś przemyśleć sprawę jakiejś jogi czy czegoś innego pomagającego panować nad emocjami.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #238 dnia: Maj 22, 2013, 16:25:21 »
Stary, ale Ty własnie najebałeś 1000 słów referatu o tym jak straszne jest zabijanie blue shipa w pixel game i jak to świadczy o ludzkiej psychice xDxD
Hipokryzja lvl 5 :D

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #239 dnia: Maj 22, 2013, 16:48:21 »
Proponuje EOT z Waszej strony, ludzie zupelnie nie zwiazani ani z PBN, ani z c0venem wytykaja gdzie Pomordor zrobil z siebie idiote, rage Sokola nie dotyczyl utraty jego statku, tylko czesci floty, ktora miala byc naszym trademarkienlm.
To tylko nieudolna kopia naszego setupu!  8)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #240 dnia: Maj 22, 2013, 16:49:11 »
To tylko nieudolna kopia naszego setupu!  8)

Dlaczego nieudolna? :P A co do Waszego autorstwa to nikt nawet nie próbuje twierdzić nic innego.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #241 dnia: Maj 22, 2013, 16:58:32 »
Stary, ale Ty własnie najebałeś 1000 słów referatu o tym jak straszne jest zabijanie blue shipa w pixel game i jak to świadczy o ludzkiej psychice xDxD
Hipokryzja lvl 5 :D
Stary. Nie o tym jak straszne jest zabijanie shipa w pixel game tylko jak bardzo pixel-game wpływa na psyche realnych ludzi.
Czytanie ze zrozumieniem lvl 1.  :P
I nie 1000 tylko 300. reszta to cytat z Sokoła.
Rozumienie tego co czytasz lvl 1  :P

Ale i tak widać że mam racje, "anonimowe" minusy od emo-rage'owców już lecą  ;D

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #242 dnia: Maj 22, 2013, 16:59:21 »
Mówią, że przysłowia są mądrością narodów więc parafrazując lekko napiszę, że wolę zgubić z PBN
niż znajdować z retadrami pokroju Pomidora.
Regards

Pimp

Kwestia definiowania retardów  :P
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #243 dnia: Maj 22, 2013, 16:59:36 »
A teraz jeszcze Cię minusy na forum bolą
GL HF

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #244 dnia: Maj 22, 2013, 17:01:57 »
A teraz jeszcze Cię minusy na forum bolą
GL HF

Sokoła też, trolololol