Autor Wątek: C0VEN - dyskusja  (Przeczytany 639993 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

MikeX

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 09, 2012, 00:03:12 »
Nic nie stoi w miejscu. Pewnie brakuje Ci Pixel Shader 3.0? Zgadza się?
Teraz to właściwie.... wszystkiego :p
A tak poważnie:
Tak, brakuje mi pixel shadera 3.0 (Nvidia GeForce FX 5200 )
Co do procka, to da radę, jeżeli obsługuje "SSE2" (Athlon XP 3200+) - nie wiem gdzie mogę to sprawdzić :P
Resztę mam na ponad zalecane, więc git :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2012, 02:41:50 wysłana przez MikeX »

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 09, 2012, 00:30:42 »
Po dzisiejszym dniu stwierdzam że Xeo kompletnie stracił kontrolę na trollami z c0venu :)

A świat stanął na głowie na kerbir naczelny i największa maruda c0ven, co to nigdy nie uprawiała pvp innego niż blobwarfare - Tolene, oraz cyferkomaniak którzy chyba nawet nie wie do czego służą działka Badyl - zagrozili że mnie zastrzelą mimo że jestem blue ^^.


Dzięki chłopaki dawno się tak nie uśmiałem ;P
A Xeo miał takie dobre chęci.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 09, 2012, 00:38:07 »
A co się stało z Twoim zajebistym korpem?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 09, 2012, 00:39:03 »
EvEWho zaczęło pokazywać że istnieję więc go zamknąłem.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 09, 2012, 00:45:07 »
Nie Milits, ja cię nie chcę mieć na niebiesko :] To że znalazłeś się w korpie który właśnie plusujemy było przykrym zaskoczeniem, które już korygujemy.
Wydałem także zgodę na odstrzał Twojej skromnej osoby mimo tego przypadkowego blue standa.

To, że C0ven nie ma zamiaru wynagradzać strat poniesionych przez nasz sojusz rentierski na skutek Twojego zachowania, nie oznacza, że mamy zamiar kiedykolwiek w przyszłości mieć Cię na niebiesko. Nie mam bladego pojęcia o jakie moje dobre chęci Ci chodzi, ale jeśli Ci się wydawało że kiedykolwiek mógłbyś do nas wrócić, to chyba Cię Mahomet opuścił....

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 09, 2012, 00:47:46 »
Hahaha, bardziej bym to nazwał chwilowym brakiem kobity, co wiąże się z nagłym przypływem wolnego czasu/hajsu itd. :P
Gdzieś ją posłał ? :)

Cytuj
Dlaczego eve ma teraz takie wymagania !!!! :( Pamiętam jak kilka lat temu na tym kompie pocinałem na wysokich detalach, a teraz to nawet na minimalnych wymaganiach mi nie pociągnie ;/
Niestety, eve coraz ładniejsze, do tego to chodzenie po stacjach co go nie ma... ;)
Cytuj
Szkoda mi teraz mojego chara... parę dobrych lat był przeze mnie skillowany i o ile dobrze pamiętam, to jeszcze Ty z CC go później używaliście :P
A co z nim zrobiles ? Myslalem ze cc nadal go uzywal jak grał ostatnio ?

MikeX

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 09, 2012, 02:16:36 »
Gdzieś ją posłał ? :)
Długa historia :P
Cytuj
A co z nim zrobiles ? Myslalem ze cc nadal go uzywal jak grał ostatnio ?
Zajawka na eve dopiero niedawno mi wróciła, więc nie miałem kiedy się spytać  brata o konto :P
Zresztą tak czy siak teraz nie dam rady pograć, najpierw muszę sobie jako tako maszynę złożyć - prawdopodobnie procek i karta graficzna do wymiany (poczekam jeszcze co mi Herezja odpisze) i będzie można śmigać na małe opy :) Znając życie, na większe op musiałbym wybulić dwie wypłaty na nowego kompa :)
Coś mi się o uszy obiło, że można mieć własne planety lub coś w tym stylu. To prawda ? :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2012, 02:50:05 wysłana przez MikeX »

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 09, 2012, 04:25:17 »
Coś mi się o uszy obiło, że można mieć własne planety lub coś w tym stylu. To prawda ? :P
No własne planety to może lekka przesada (chyba, że korpowe/ally w uproszczeniu  :P), ale fakt można na planetach zakładać instalacje, wydobywać surowce, przerabiać je etc. które później przeznaczyć można do wytwarzania posów i całej związanej z nimi infrastruktury, stuff'u T2 etc, etc. Albo po prostu sprzedać  ;)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 09, 2012, 09:52:41 »
Z moich obserwacji wynika, że jak masz słabego procka a dobrą w miarę grafikę to gra się spokojnie uruchomi (trochę więcej czasu zajmuje przeskok między systemami i czasem masz większe lagi w większych bitkach niż inni ale to chyba uda Ci się przeboleć?).
Zmień grafę, jak gra będzie działała to po co inwestować dalej za to jeśli nie będzie to się zastanowisz nad zmianą zabaweczki.

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 17, 2012, 11:31:18 »
MikeX czegos nie rozumiem, kobite pusciles i nie masz kasy na kompa ?
z moich wyliczen wynika ze puszczenie kobity to +70-80% do pensji, 1 miech i masz nowego kompa,
wracaj wracaj

zenekburczymucha

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 18, 2012, 13:15:23 »
Wyliczenia do dupy . Jak kobieta odchodzi to zostawia małe prezenty w postaci alimentów i nowego adresu zazwyczaj  :P

MikeX

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 20, 2012, 17:10:43 »
MikeX czegos nie rozumiem, kobite pusciles i nie masz kasy na kompa ?
z moich wyliczen wynika ze puszczenie kobity to +70-80% do pensji, 1 miech i masz nowego kompa,
wracaj wracaj
Ehhh... Jak nie kobita, to wyjazdy ze znajomymi ;) Nigdy tego nie uzbieram ;p

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #117 dnia: Marzec 18, 2013, 17:49:35 »
Cytuj
End of the line.......Please read this all carefully.
От: DNLeviathan
Отправлено: 2013.03.17 14:04
Кому:

Also, some people will be recieving another mail after this, so please dont jump the gun.

I can no longer keep up the running of this Alliance in its current state. I have tried desperately hard to solve things in any way that I can and to the point that I just about lost my wife, my family and my job over this. The final straw was as trivial as not getting 1 person to x up this morning to have eyes in a particular system so that I could spend time with my daughter on her 13th birthday.

Zombie Ninja Space Bears will be taking a couch position in the HBC from now on. The key difference between our current position and the new one is that we will not be holding any sovereignty or stations. We will still have full access to all HBC space (with the exception of Raiden. space), and we will still have full access to HBC fleets. Our new home will be in Delve, which constellation I am not entirely sure of atm although this may change in the near future as we decide where would be best for us. Personally I would like to be even closer to empire space for logistics as we can possibly get. This will be up for discussion possibly tomorrow evening (Monday 18th March 22:00 eve time). Once we have the basics and strength sorted, then we will consider a return to owning sovereignty but not before we function properly as an alliance.

You are ofcourse free to look for other alliances to join, should our choices not be suitable for you. However, with a few exceptions, the corporations that remain will be consolidated into one larger corporation (with some form of leadership merge). This we hope will help towards getting everyone on the same track and keep a close eye on participation etc.

One of the bioggest issues we had was the amount of sovereignty that we picked up. We were only meant to claim the space we have in Paragon Soul and 1 station. Before we could organise just that, we ended up with sovereignty in 34 systems and 10 stations. Until very recently, the majority of corporations were here purely for themselves and left us to foot the bill for them. I could go on all day about this but I wont.

Another major change that will happen is zero alliance fees or rental fees. The only cost we will have is the basic alliance ownership fee.

HBC will start the arrangement today for the transfer of our space. This does not mean you start panicking and remove all your stuff immediately. We are still blue and have full access which means you have plenty of time to get stuff sorted. I would suggest that if you intend to come with us, you re-group what you can in GQ2S-8 as we will be moving noncaps through PB and the JB network from there.

To those of you who have just recently joined us, I am truly sorry for this inconvenience, but if you are willing to stay with us, I am still very sure that we can make your game experience better than it was before. Again I shall repeat that the main difference is that we will not hold sovereignty but you will still have full access to mine, rat and plex anywhere in HBC space.

Regards
DNLeviathan
Zombie Executor

Otarcie łezki po stracie tyteksów. Może rekonkwista? ^^ Rozwalił mnie tekst, że gość FCował zamiast zająć się córeczką... Nie no, kurde ja wiem, że EVE to serious 40 000 PLN business, ale...
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #118 dnia: Marzec 18, 2013, 19:19:24 »
Otarcie łezki po stracie tyteksów. Może rekonkwista? ^^ Rozwalił mnie tekst, że gość FCował zamiast zająć się córeczką... Nie no, kurde ja wiem, że EVE to serious 40 000 PLN business, ale...

No, u nas kiedys jednemu FC dzieciak zdjal pieluche w czasie jak prowadzil CTA, i rozsmarowal wszystko po poscieli w swoim pokoju - od tego czasu polecial do Curse i prowadzi tylko male roamy, taka trauma... :P
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Mauhur Purson

  • Hospes, hostis. CEO
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mauhur Purson
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #119 dnia: Marzec 18, 2013, 19:27:03 »
I was there
:D

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #120 dnia: Marzec 18, 2013, 19:32:46 »
I was there
:D

@Mauhur Purson tak piszesz jak byś był tą pieluchą albo przynajmniej ją sprzątał ];)))

Mauhur Purson

  • Hospes, hostis. CEO
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mauhur Purson
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #121 dnia: Marzec 19, 2013, 10:39:01 »
Dwuznacznosc w zamysle :)

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #122 dnia: Marzec 23, 2013, 01:32:01 »
Mam pytanie odnośnie rekrutacji. Który korp wchodzący w skład c0venu mógłby z otwartymi rękami przyjąć mnie, czyli osobę która nie może się pochwalić ogromnym KB ale ma chęć zwiększenia swojego doświadczenia i która lubi postrzelać do ratów?

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #123 dnia: Marzec 23, 2013, 02:22:40 »
Mam pytanie odnośnie rekrutacji. Który korp wchodzący w skład c0venu mógłby z otwartymi rękami przyjąć mnie, czyli osobę która nie może się pochwalić ogromnym KB ale ma chęć zwiększenia swojego doświadczenia i która lubi postrzelać do ratów?
REPUBLIKA ORŁA - http://hq.c0ven.pl/kb/?a=corp_detail&crp_id=13872  >:D
Zapraszamy   :)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #124 dnia: Marzec 23, 2013, 02:25:36 »
i think lost idea  (http://hq.c0ven.pl/kb/?a=corp_detail&crp_id=8319) jest z kim pogadac postrzelac, zapraszam ofc musisz z rekrutowcem porozmawiac.

rople siooo moze on chce zostac pedziem :D

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #125 dnia: Marzec 23, 2013, 02:45:01 »
Trol mode on
O Republice nic nie wiem ale Lost Idea kiedyś się chwaliła, że jest bardzo gejowska ];)
Trol mode off

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #126 dnia: Marzec 23, 2013, 03:04:25 »
Trol mode on
O Republice nic nie wiem ale Lost Idea kiedyś się chwaliła, że jest bardzo gejowska ];)
Trol mode off
Bo my się podobno alienujemy... wróć! My się integrujemy, ale w trochę inny sposób niż IDEA (słyszałem plotki  >:D:D
Mamy sporo nowych osób które chcą się uczyć i kilku doświadczonych pilotów gotowych podzielić się swoją wiedzą na każdy właściwie temat dot. EVE [i nie tylko] ;)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #127 dnia: Marzec 23, 2013, 09:51:55 »
Dzięki :). Odezwę się prędzej czy później.

Azotox

  • F1
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Azotox
  • Korporacja: Dreddit
  • Sojusz: Test Alliance Please Ignore
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 21, 2013, 22:13:02 »
C0ven ma u mnie plus. W prawdziwie szlacheckim stylu wjechał JFem w Burn Jita - przynajmniej tak na kb to widać. Raz się zabija frachty w Palas, raz się je traci :)

kb: http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=210328
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2013, 22:21:01 wysłana przez Azotox »

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 21, 2013, 22:27:34 »
--OFFTOP ON--
Czy ja dobrze widzę? Mamy testa w naszych szeregach... :X
--OFFTOP OFF--


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #130 dnia: Kwiecień 21, 2013, 22:29:48 »
C0ven ma u mnie plus. W prawdziwie szlacheckim stylu wjechał JFem w Burn Jita - przynajmniej tak na kb to widać. Raz się zabija frachty w Palas, raz się je traci :)

kb: http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=210328
Nie liczy się. GBT słyną z utylizacji JF'ów

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #131 dnia: Kwiecień 22, 2013, 10:12:58 »
Nie liczy się. GBT słyną z utylizacji JF'ów

Cytuj
[-GBT-] Pawulonek: 2013-04-21 16:40:12
stac nas kurwa:D:D

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #132 dnia: Maj 19, 2013, 16:34:48 »
Nasza wczorajsza, mała bitewka w T-8, gdzie razem z naszymi rosyjskim przyjaciółmi przełamaliśmy (w końcu) obronę neo pozostającego do tej pory w rękach HBC.

http://dog-net.org/brdoc/?brid=18950
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=213748
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Goomich

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #133 dnia: Maj 19, 2013, 16:40:16 »
Mieliście -73 przewagi liczebnej...

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #134 dnia: Maj 19, 2013, 16:53:23 »
Nasza wczorajsza, mała bitewka w T-8, gdzie razem z naszymi rosyjskim przyjaciółmi przełamaliśmy (w końcu) obronę neo pozostającego do tej pory w rękach HBC.

http://dog-net.org/brdoc/?brid=18950
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=213748

Ciężko coś wyczytać z tych kb. Ale to już jest stara zmora.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 19, 2013, 19:53:29 »
Hahaha, bez TEST i PL ta koalicja jest niczym.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 20, 2013, 01:14:03 »
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=213997

Cytuj
Podobno ta flota nie ma prawa wdupić
Nie ma prawa, o ile się nie bierze retardów do gangu  :-\

Cytuj
[23:04:48] SokoleOko > dostalem mega emo rage'a
http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=17853774

Jak rozwinie się historia Floty-Tytanica?
Kto straci offensive sub V, a kto będzie kampiony na klonowni?
To be continued...
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2013, 01:24:41 wysłana przez Theronth »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #137 dnia: Maj 20, 2013, 01:25:32 »
Tak to jest jak się pluje panu Merphemu w twarz. Za każdym razem jak czytam / słyszę coś o setupie nie do rozjebania najpóźniej tydzień później widzę ten setup na kb jako tego kto był dymany a nie dymał. Nie ważne eve, czołgi, gry bitewne >:D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #138 dnia: Maj 20, 2013, 02:03:47 »
Tak to jest jak się pluje panu Merphemu w twarz. Za każdym razem jak czytam / słyszę coś o setupie nie do rozjebania najpóźniej tydzień później widzę ten setup na kb jako tego kto był dymany a nie dymał. Nie ważne eve, czołgi, gry bitewne >:D

To nie jest flota do wrzucania na blobfesta - pomijając drobnostkę, że a) wystawili nas DD a b) znalazł się ten retard, który uniemożliwił flocie zdeaggrowanie odnawiając timer o 45 sekund.

Dzień wcześniej i dwa dni wcześniej poszło bardzo dobrze. I nadal będziemy tego używać.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #139 dnia: Maj 20, 2013, 02:07:37 »
Możesz mi wyjaśnić jak działenie jednego pilota udupiło całą flotę? Banię wam na ryj postawił jak mieliście wiać czy co?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.