Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

C0VEN - dyskusja

<< < (2/353) > >>

Xeovar:

--- Cytat: Pol Kent w Czerwiec 21, 2012, 12:51:23 ---To tam jeszcze jacyś ludzie żyją ?? Bo wieści chodziły, że tylko pasterze botów zostali.  ;D :P

--- Koniec cytatu ---

Taaa, no właśnie o taki PR z zamierzchłych czasów chodzi. Dziwnym trafem na roama 20-30 os się znajduje a na CTA i po 50-60. Daleko od wypasu ale od śmierci także.

I żeby nie było że unikamy odpowiedzi na to pytanie.
W C0ven botów nie ma, jak jakiś jest to dostaje w banię i kopa.
Natomiast, g... nas obchodzi co robią rentierzy, jak ktoś w IB boci, to problem jego i CCP, my nie jesteśmy policją etyczną żeby szukać botów u ludzi którzy u nas wynajmują teren. Można oczywiście polemizować nad aspektami etycznymi czerpania przychodów z prostytucjibocenia, jednakże to gra jest i to nie dla miłych misiów, więc mamy to gdzieś, zwłaszcza że w swej mądrości CCP na południu zostawiło tylko ugory bez techu więc innych źródeł przychodu niż rentierzy nie mamy.
Natomiast plotka z frontu rentierskiego niesie że bociarze ostatnimi czasy często "znikają".... ;)

Pol Kent:
Spokojnie Xeovar to był joke z mojej strony. Tylko i wyłącznie.

Nie mam/nie miałem zamiaru wywoływać dyskusji na temat botów w C0ven czy poza nim. Choć jak widzę to co napisałem wystarczyło żebym oberwał następnego minusa od kogoś :P nerwowi jacyś ludzie się zrobili, zero dystansu.

Natomiast skoro to topic dyskusyjny to już napisze, że rzeczywiście chyba c0ven przezywa teraz jakiegoś doła/stagnację/etc... bo zdecydowanie mało o Was słychać w jakimkolwiek kontekście. Niby wojenek jakichś głośnych na południu nie ma ale fakt pozostaje faktem.

Edyta: WoW ! Zanim skończyłem pisać już drugi minus poleciał.  ;D :P Skąd tyle frustracji w narodzie ?

Xeovar:

--- Cytat: Pol Kent w Czerwiec 21, 2012, 13:24:03 ---Spokojnie Xeovar to był joke z mojej strony. Tylko i wyłącznie.

--- Koniec cytatu ---

Ja jestem spokojny :) Tylko ten temat ma już taką brodę, że pamięta naszych FC których większość pilotów C0ven nie pamięta :D


--- Cytuj ---Nie mam/nie miałem zamiaru wywoływać dyskusji na temat botów w C0ven czy poza nim. Choć jak widzę to co napisałem wystarczyło żebym oberwał następnego minusa od kogoś :P nerwowi jacyś ludzie się zrobili, zero dystansu.

--- Koniec cytatu ---

Jak widać nerwowi. Może dlatego że jak wleziesz na Polish to jest taki pan którego imienia nie wspomnę, który regularnie ten temat magluje. Tuż obok tego jakie z C0ven ch***e, dymają wszystkich i w ogóle. Fakt że ten pan sam boci regularnie i ma na swoim koncie inne dziwne wybryki mu w tym nie przeszkadza :)


--- Cytuj ---Natomiast skoro to topic dyskusyjny to już napisze, że rzeczywiście chyba c0ven przezywa teraz jakiegoś doła/stagnację/etc... bo zdecydowanie mało o Was słychać w jakimkolwiek kontekście. Niby wojenek jakichś głośnych na południu nie ma ale fakt pozostaje faktem.

Edyta: WoW ! Zanim skończyłem pisać już drugi minus poleciał.  ;D :P Skąd tyle frustracji w narodzie ?

--- Koniec cytatu ---

Owszem, przeżywa. Nie tylko C0ven, całe południe i StainWagon.... My mamy dołek, SE po raz pierwszy w historii istnienia ma dużo niższe niż zwykle wyniki na KB, Rumuni praktycznie nie żyją, trzymają się ally tylko dlatego że są w ATX. W Stain w tym momencie operują jedynie dwa wrogie sojusze, z czego jeden mały. W Delve mamy Nullków z przydupasami, którzy albo nie walczą, albo mają 2x większe floty z którymi trudno nam walczyć (bo walczą tylko na swoim terenie, więc nie dość że przewaga, to jeszcze reship i ciągłe uzupełnienia w walce). Łatwo nie jest. Liczymy na to że po poprawkach do hi/lo secu, CCP w końcu zabierze się za null.

Tloluvin:

--- Cytat: Pol Kent w Czerwiec 21, 2012, 13:24:03 ---Skąd tyle frustracji w narodzie ?
--- Koniec cytatu ---
Polska odpadla z Euro  ;)

Jonas:

--- Cytat: Xeovar w Czerwiec 21, 2012, 13:44:46 ---Liczymy na to że po poprawkach do hi/lo secu, CCP w końcu zabierze się za null.

--- Koniec cytatu ---
To są jakieś poprawki do hi/low?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej