Autor Wątek: Zostałem orżnięty przez CCP na ok 1,5B - 2B  (Przeczytany 2409 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shaggyy28

  • Gość
Zostałem orżnięty przez CCP na ok 1,5B - 2B
« dnia: Czerwiec 21, 2012, 00:12:45 »
Witka.

Mam taki problem iz zostałem orżnięty przez CCP na ok 1,5b - 2b. Sytuacja wygląda tak.

Ogolnie zajmuje sie Station Tradingiem siedze w Jita i spekuluje.  Zlecenia Buy Orders wystawiam na czas 1Day.

Wczoraj pod wieczór kiedy ostatni raz sie logowałem miałem w Buy Ordersach kolo 2,5b a w Sellach kolo 1,5b (ale to tutaj nieistotne). A w wallet moze kolo 50m.  W item hangarze duperelek na ok 500m.

Dzisiaj wieczorem loguje sie i buy ordery wygasly (czego sie spodziewalem). A do Wallet powinna trafic cala suma z Buy orderow (mialme tylko buy-e na 1Day), i nie mam skilla Margin trading. Lecz w Walllet zobaczylem troche ponad 500m , a duperelki w hangarze maily wartosc kolo 700m.

Jak widac z matematyki wynika iz zosalem orżnięty na sporą sumkę przez CCP.
Mam pytanie do was forumowicze czy ktos sie spotkał z takim czymś ?
Czy to sie kwalifikuje na na jakiś "ticket" do CCP ? Jeśli tak to jak mam im to udowodnić iż miałem tyle a tyle w Buy Orderach i dostałem mniej do Wallet ?
Czy moze to jakiś "Bug" - kolejna przeszkoda dla graczy aby nei bylo zbyt latwo sie dorobić ?


Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Zostałem orżnięty przez CCP na ok 1,5B - 2B
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2012, 00:16:29 »
To normalne, sell order jak wygaśnie to itemy wracają do hangaru dopiero po najbliższym DT, nie sprawdziłem osobiście buy orderów, ale zasada pewno jest ta sama. Zaloguj jutro po DT, wszystko będzie dobrze.

2012.04.06 11:29:00   GM Homonoia
------------------------------------------------------------------------
Hi,

It usually takes a downtime for items to reappear after a sell order runs its course. Are you still missing the items?

With kind regards,
Senior GM Homonoia
The EVE Online Customer Support Team
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Zostałem orżnięty przez CCP na ok 1,5B - 2B
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2012, 15:22:00 »
tu idzie nie o itemki a kase z buy orderow, nie pamietam jaki to skill (moze ten marginal trading o ktorym wspominasz)
ale ogolnie dziala to tak, wystawiasz buy order na wartosc 100mil ale wydajesz na niego tylko 10m (wlasnie dzieki skillowi)
dopiero jesli ktos faktycznie ci sprzeda jakies towary to pojdzie pozostale 90mil z walleta,

teraz jesli faktycznie nie masz tego skilla i faktycznie wywaliles z walletu 2,5bil i tej kasy nie odzyskales to spokojnie powiedz
ze logi walleta wykazuja brak jakiejs tam kwoty (czyt. przed 24h miales walet 2,5bil a teraz masz 500mil

daj ticket jako blad gry i tyle