Eve Online > Background

Opowieści pilota Ezoko - blog

<< < (2/33) > >>

Ezoko:
RPGowe podejście do EvE - ciąg dalszy. Tym razem coś w rodzaju short-story, których mam zamiar potworzyć więcej, zależnie od tego jak rozwijać się będzie kariera piracka (a nawet jak nie będzie się rozwijać - to będzie "drama short story" ;)).

Zapraszam do czytania ( i jednocześnie przepraszam za pierwszą wersję tej wiadomości bez wprowadzającego opisu)

http://graniaczas.blogspot.com/2012/06/ducktape-i-guma-do-zucia.html

 :)

fly safe!
Ez

Crux:

--- Cytuj ---pirat pragnie krwi
--- Koniec cytatu ---
Chyba wampir ;D
Obrazek tornada strasznie ciemny, a widoczny kursor drażni oczy.
Nie powinienem czepiać się tytułu, ale mi osobiście nie podoba się te ponglishowe "ducktape i guma do żucia".
Co do tematu wpisu to radziłbym poczekać na prawdziwą bitkę albo jakiegoś naprawdę tłustego killa  :)
Ciekawi mnie co miałeś na myśli pisząc o tornado:
--- Cytuj ---Szczególnie operowanie tarczami i nawigacja - w tym była naprawdę dobra
--- Koniec cytatu ---
Latasz na aktywnym tornadzie czy jak?

Ezoko:

--- Cytat: Crux w Czerwiec 21, 2012, 13:18:37 ---Chyba wampir ;D
Obrazek tornada strasznie ciemny, a widoczny kursor drażni oczy.
Nie powinienem czepiać się tytułu, ale mi osobiście nie podoba się te ponglishowe "ducktape i guma do żucia".
Co do tematu wpisu to radziłbym poczekać na prawdziwą bitkę albo jakiegoś naprawdę tłustego killa  :)
Ciekawi mnie co miałeś na myśli pisząc o tornado:  Latasz na aktywnym tornadzie czy jak?

--- Koniec cytatu ---

Dzięki z uwagi  ;)

Jest taki cykl książek dla dzieciaków - "Vampiracy" więc... vampir, pirat, jeden kij ;)

Co do ponglisha - hmm, może racja, ale taki mam styl. Zakładam, że blog to blog, czasem dziennik, czasem miejsce na para-opowiadanie... ale nie oficjalne wydawnictwo z korektą i wiązaniem rąk autorowi. (osobiście, lubię czytać opowiadania pisane luźnym, slangowym językiem; puryzm językowy mnie drażni).

shieldy - hmm.. mam wyskilowane je na maksa więc różne statki z różnym rodzajem shield-tanka. Przy tornadzie jeszcze nie wiem co będzie, bo go nie mam :) (Ezoko przeglądała tylko katalog...)

Isengrim:
No i co to jest tak "Kacza Taśma"?

Colonel:

--- Cytat: Crux w Czerwiec 21, 2012, 13:18:37 ---Obrazek tornada strasznie ciemny, a widoczny kursor drażni oczy.

--- Koniec cytatu ---

http://lajfmajster.pl/2009/10/24/kalibracja-kolorow-proste-i-szybkie-ustawienie-gamma



--- Cytat: Crux w Czerwiec 21, 2012, 13:18:37 ---Co do tematu wpisu to radziłbym poczekać na prawdziwą bitkę albo jakiegoś naprawdę tłustego killa  :)

--- Koniec cytatu ---


Ezoko pisze kiedy czuje ze musi napisac a nie wtedy,
kiedy inni poczuliby ze musza poleciec pochwalic sie nowym resorakiem  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej