Autor Wątek: zadania logistyczne  (Przeczytany 4544 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

RobekPL

  • Gość
zadania logistyczne
« dnia: Maj 28, 2012, 21:45:28 »
Skill "logistics" osiagnal poziom V i chcialbym sie bardziej poswiecic pracy logistycznej we flotach w ktorych biore udzial jednakze nie zawsze sprawy ida tak jak sobie wczesniej zalozymy, tak wiec chcialbym zapytac o kilka spraw, a takze bede wdzieczny za cenne uwagi.
W chwili obecnej moje "skill priority" to triage archon, i do momentu jak w niego wsiade chcialbym rozwiazac trapiace mnie kwestie.
Logi jakie biore pod uwage to tylko "chainowe" guard i bazyl. Scimi i Oneyrosem nie lubie, nie chce i wogole moga nie istniec.

Kiedy we flocie sa 2-3 guardy sprawa jest prosta, a przy wiekszej ilosci, kiedy jest  zachwianie cap chaina zastanawiam sie czy przerywac robote repujaca do momentu az chain nie wroci do porzadku czy kombinowac ? Przyznam ze zdarzylo mi ze ze dosc sporej grupie logow, kilka spadlo, czy zniknelo z powodu dc, w sekunde sie wykapowalem i postawilem w dosc ciezkiej sytuacji.

Druga sprawa to implanty...co sugerujecie - zestaw zwiekszajacy poziom punktow radar/gravimetric (Grail) czy bardziej przydatny bedzie set zmniejszajacy sygnature statku (Halo) czy po prostu zwykle Slave :) ?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: zadania logistyczne
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2012, 21:55:19 »
Rozumiem, że macie kanał dla logistyków na którym ustawiony jest cap-chain? Dzięki temu przerwy powinny być minimalne. Dodatkowo, z logi V powinieneś zachować trochę capa z jednym transferem in/out.

Logi z którymi jesteś w chainie powinieneś mieć na górze watchlisty - od razu zauważysz, jak któryś zniknie.

Halo moim zdaniem nie jest warte zachodu - Guardian i tak ma malutką sygnaturę, a Bazylowi lekkie zmniejszenie sygnatury nie pomoże. CartelDOT używał setów do sensor strenght, ale też i nasze ahace miały remote ECCM-y, które boostowały Guardiany. AFAIR wychodziło ponad 100 punktów na Guardianie. Slave może ciut pomóc, ale pamiętaj - albo tank trzyma, albo i tak spadniesz, tylko te 15 sekund później ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

RobekPL

  • Gość
Odp: zadania logistyczne
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2012, 22:17:19 »
tak, oczywiscie jest kanal, tyle ze w sytuacji kiedy logi zaczynaja grubo obrywac; kolejka sie zmienia i najgorszy jest ten moment zanim wroci chain do porzadku, zdarzylo mi sie btc wykapowany z dwoma transferami wlaczonymi sam nie dostajac, bo uznalem ze to przeciez oczywiste ze kolejka sie musi zmienic, a brak doswiadczenia spowodowal to co spowodowal, wydaje mi sie ze powinienem zrobic jeden chain i poczekac az dostane capa. A tak kombinowalem jak kon pod gore, probujac repowac i jakos tego capa odzyskac :)

Watchliste mam opanowana, robie identycznie jak napisales.

To chyba sie jednak skusze na graile, zamiennie ze slave, bo jednak czasem te 15 sek pozwoli przezyc walke :)
Dzieki

Goomich

  • Gość
zadania logistyczne
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2012, 23:38:44 »
1. Nie boj sie odezwac na TSie, zeby uwazac na lancuch.
2. Scimi to dobry statek jest, ale do szybkich gangow.
3. Chrupnij sobie mindflooda, x-intinct, lub quafe zero (one sie moga wykluczac, wiec musisz wybierac, takze ze wzgledu na kary). Do archona wymienisz iksa na tego, ktory bonusuje repki.

Danath Riddick

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Danath Riddick
  • Korporacja: Devion Corporation
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: zadania logistyczne
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2012, 23:55:12 »
Czyli Blue Pill Booster na Shield
Exile Booster na Armor

Do tego warto zainwestować w skile odpowiedzialne na Dragi czyli
Biology
Naurotoxin Recovery
Nanite Control



Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: zadania logistyczne
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2012, 00:18:37 »
Blue Pill działa tylko na lokalny tank.
Podobnie Exile.

Goomich

  • Gość
zadania logistyczne
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 29, 2012, 10:30:14 »
Moze i tylko lokalny, ale triage z tego tez skorzysta.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: zadania logistyczne
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 29, 2012, 19:51:41 »
Triage Basi, najlepszy basi  ;D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: zadania logistyczne
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 29, 2012, 20:34:51 »
Za trolowanie w noobgarten bardziej zasłuzonych dla forum pałowalem więc waść zastanów się czy ta krotochwila warta tego? :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: zadania logistyczne
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 29, 2012, 21:03:57 »
Za trolowanie w noobgarten bardziej zasłuzonych dla forum pałowalem więc waść zastanów się czy ta krotochwila warta tego? :P
OP nie pisał nic o carrierach, więc nie wiem co triage i boostery mają do tematu.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: zadania logistyczne
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 29, 2012, 21:05:35 »
Cytuj
W chwili obecnej moje "skill priority" to triage archon, i do momentu jak w niego wsiade chcialbym rozwiazac trapiace mnie kwestie.
Porady mimmo że prosil  na mąłe logi do triga dostał w bonusie :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: zadania logistyczne
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 30, 2012, 02:30:28 »
OP nie pisał nic o carrierach,

Skill "logistics" osiagnal poziom V i chcialbym sie bardziej poswiecic pracy logistycznej we flotach w ktorych biore udzial jednakze nie zawsze sprawy ida tak jak sobie wczesniej zalozymy, tak wiec chcialbym zapytac o kilka spraw, a takze bede wdzieczny za cenne uwagi.
W chwili obecnej moje "skill priority" to triage archon, i do momentu jak w niego wsiade chcialbym rozwiazac trapiace mnie kwestie.