Autor Wątek: [BHI] Bane Heavy Industries  (Przeczytany 24227 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [BHI] Bane Heavy Industries
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 24, 2012, 14:15:19 »
Lepiej być nazywanym "pet(y)" czy nie?
Co do bycia/nie bycia dumnym - to hm nie mam z tym problemu jak co poniektórzy, choć pisanie o peciarstwie (ma być obraźliwe?!) no to jest, ale przyżyje...
Wolimy nową myśl polityczą w EvE niż wzorować się na podejściu AAA.
W przeciągu trzech postów trzy różne postawy.



Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: [BHI] Bane Heavy Industries
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 24, 2012, 14:59:43 »
W przeciągu trzech postów trzy różne postawy.

Bo:
Nielubienie określenia pet(y) oznacza, że mam z tym problem?

Brawo Szerloku ale:
    "Lepiej być nazywanym "pet(y)" czy nie?"
    "Wolimy nową myśl polityczą w EvE niż wzorować się na podejściu AAA."

To jest równoznaczne, czyli nowa myśl polityczna = nie nazywają Nas Petami.

Dwa:
Co do bycia/nie bycia dumnym - to hm nie mam z tym problemu jak co poniektórzy, choć pisanie o peciarstwie (ma być obraźliwe?!) no to jest, ale przyżyje...

Jak znalazłeś te trzy postawy? ()

Reasumując:
Wali mnie to czy nazywają mnie Petem czy nie, ale przy okazji mi to się nie pdoba, może mi się nie podobać, może, proszę, proszę...
BTW: Śliczny kucyk wydrukuję dla córki, ona też lubi kucyki.

Waxis

  • Gość
Odp: [BHI] Bane Heavy Industries
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 24, 2012, 16:02:52 »
Theronth z tym tytanem jak z jabłecznikiem napisałem to z humorem nawet emotke dałem więc nie traktujcie tego jako jakiegoś naszego celu. Chyba że ktoś chce ten przepis na jabłecznik to na pma wyśle  ;D Nigdy też nie planowaliśmy kupować czy budować żadnego supera. Może kiedyś.

O których ty latach piszesz. Korp postanowił spróbować życia w 0 mniej więcej rok temu i były w tym przerwy na przeprowadzki czy szukanie ally. Zaczęliśmy od red citizenów i dalej nie będę się rozpisywał. Wcześniej jak byliśmy w high to każdy zarabiał dla siebie. Maksymalny abonament wynosił 30m a korp nigdy nie był nie wiadomo jak liczny żeby się z tego jakaś niesamowita suma zrobiła. Z tego co się uzbierało kupiliśmy JF , POSa, i inny sprzęt do naszego pierwszego 0. Sam abonament nigdy nie wynosił dużo więcej niż nam było potrzebne w niektórych miesiącach nawet wychodziliśmy na minus i się brało wtedy iski z zapasu.

Co do bycia petem peta to nie kryjemy się z tym gdzie jesteśmy i z kim latamy. Fakt trzeba by dopisać do historii że teraz latamy z testami ale jak pisałem później to uzupełnię. Samo nazewnictwo mi nie przeszkadza. Najważniejsze jest to że dobrze się bawimy i znalazło się tu dla nas miejsce. Niestety coven jest po przeciwnej stronie barykady. Osobiście bym wolał strzelać do kogoś innego. W tym miejscu pozdrawiam inesgrimusa który zaczynał grę w naszym korpie. Obecnie jest przyjacielem korpa mimo tego że jest w covenie.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: [BHI] Bane Heavy Industries
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 24, 2012, 19:37:54 »
Oj tam oj tam chłopaki po prostu są dumni, że są petami których nikt petami nie nazywa, a nie jak te wredne -A- i reszta które sprawy stawiają jasno, co za chamstwo!  ;D
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: [BHI] Bane Heavy Industries
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 24, 2012, 20:14:17 »
Oczywiście masz racje.


[załącznik usunięty przez administratora]