Autor Wątek: Jove Empire  (Przeczytany 2676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AB1

  • Gość
Jove Empire
« dnia: Maj 26, 2012, 12:17:33 »
Pod zakładką "agent finder" nie wyszukuje mi tej nacji, jednak można ich spotkać w różnych regionach. Zawsze mam - "agent not avitable for you"..
Jak można zacząć robić misje dla nich ?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jove Empire
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2012, 12:59:51 »
Nie można. Jove to jest taka super frakcja NPC która jest zla niedobra i uber potężna, przez co za kazdym razem jak sie miesza w sprawy normalnych npc robi sie w galaktyce eve cholernie ciekawie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

piotrektt

  • Gość
Odp: Jove Empire
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 26, 2012, 13:19:27 »
to nie jest pewna informacja ale chyba CCP mieszka w JOVE. ale tak jak mówie, mogę się mylić. (czytalem o tym i z owego artykulu tak by niby wynikalo). zrodla nie podam, bo nie pamiętam  ???

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Jove Empire
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 26, 2012, 13:28:22 »
to nie jest pewna informacja ale chyba CCP mieszka w JOVE. ale tak jak mówie, mogę się mylić. (czytalem o tym i z owego artykulu tak by niby wynikalo). zrodla nie podam, bo nie pamiętam  ???

Jove space jest puste, CCP ma konstelacje polaczona z jove space, tam przeprowadzaja roznego rodzaju testy na TQ i holduja mecze AT.

AB1

  • Gość
Odp: Jove Empire
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 26, 2012, 13:37:06 »
Niby każda nacja ma tam jakąś swoją fabułe, Sisters coś tam się kręci wokół jakiegoś EVE Gate Thukkersi to taki jakby bardziej hardcorowy rodzaj matarów - mniejsza z tym..
Chodzi mi o to że jeśli opowiadasz się po jakiejś stronie i ciągniesz ich fabułe, to czy zmienia się więcej oprócz innych itemów za LP ?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jove Empire
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 26, 2012, 13:42:15 »
Tak niektóre nacje znielubią Cię za to że inni Cię lubią co może prowadzic nawet do atakowania przez ich npc na bramach itp

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.