Autor Wątek: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D  (Przeczytany 47318 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 22, 2012, 00:50:54 »
Dec wreszcie ktoś z kim można się będzie strzelać :) bo te Matarskie raty robią się nudne


a i kup sobie ze 30, bo dwa to na 10 min wystarczą, poważnie
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 22, 2012, 08:35:55 »
Nie mam czasu na czytanie centrali ani tym bardziej na pisanie tutaj

TO MÓJ OSTATNI POST W TYM TEMACIE, ŻYGAĆ MI SIE CHCE JAK CZYTAM WASZE OBRZUCANIE SIE GÓWNEM NA TYM FORUM, TYCZY SIĘ TO WSZYSTKICH TEMATÓW, NIE TYLKO TEGO.
 AVE o/

Wracając do tematu

...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 22, 2012, 08:36:55 »
Centrala to narkotyk ;)

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 22, 2012, 08:56:36 »

a i kup sobie ze 30, bo dwa to na 10 min wystarczą, poważnie

nic nie muszę kupować, złoże sobie z truchła waszych lśniących stateczków, które z tego co kb donosi sporo się unosi wokół znienawidzonych przez was wrót  >:D

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 22, 2012, 09:08:42 »
Jeśli ktoś od nas obecnie tam lata to go zabijcie za głupotę bo sam nie wiem po jakiego grzyba się tam szlaja :P

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 22, 2012, 09:13:48 »
Jeśli ktoś od nas obecnie tam lata to go zabijcie za głupotę bo sam nie wiem po jakiego grzyba się tam szlaja :P

spokojnie już trwają pertraktacje z ccp coby nam go przenieśli bliżej was  >:D >:D

RobekPL

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 22, 2012, 11:10:59 »
Re: Do kolegow Matarow

Przykro mi sie czyta wasze posty na centrali nie widzac Was w ciagu ostatnich 2 dni w bitwach, w dwoch najwazniejszych systemach dla naszej frakcji - Kourm i Kamela.
Panowie i Panie, toz widzialem dzis w nocy ludzi w VIDE aktywnie walczacych, a wasz staz w milicji troche dluzszy wiec chyba powinno sie wiecej wymagac od Was.
Mam nadzieje ze po patchu wezmiecie sie za siebie i wylecicie z tego Eszur, w czyms wiekszym od traszera...i niech Was bedzie nawet duzo, wiecej od nas.
Cos moze na to zaradzimy :)

poconick2

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 22, 2012, 12:05:17 »
Nie wymagaj od ludzi, których jedynym pomysłem na grę jest kampienie gejta, jakichś walk lub inicjatywy, ewentualnie zrobienia czegoś ciekawszego niż siedzenie w 1 systemie przez większość swojego stażu gry a później smuty, że gra jest nudna :)

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 22, 2012, 12:18:43 »
Czoko-czoko is comming... :)

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 22, 2012, 12:30:29 »
jak panowie można z wami konkurowac? sami widziecie,  bije od was taki blask zajebistości, że jedyne co nam zostaje to ucieczka w popłochu.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 22, 2012, 12:31:37 »
@Dec - po prostu zrób tak żebyś miał dużo GF.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 22, 2012, 12:36:52 »
ITT:

- RPG
- porownywanie statow na killboardzie
- porownywanie czlonkow
- Militis uczacy ludzi pisac prawidlowa polszczyzna

BEST THREAD SINCE EARLY 2011!

RobekPL

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 22, 2012, 12:48:41 »
jak panowie można z wami konkurowac? sami widziecie,  bije od was taki blask zajebistości, że jedyne co nam zostaje to ucieczka w popłochu.

Dla nieznajacych lepiej tematu, post Dec'a  ironizuje nasze zazalenia w kierunku jego ekipy...nic bardziej mylnego, Minmatarscy mieszkancy Eszur, najczesciej wlasnie dokuja w poplochu kiedy na gejcie pojawi sie cos nad czym nie maja conajmniej 4-krotnej przewagi (co stanowi pewna norme dla calej Minimatarskiej milicji, maja taki styl po prostu).

@Dec tak sie sklada ze osoby z Waszej ekipy (i mysle tu o wszystkich Polakach zamieszkujacych Eszur, nie tylko ze stricte polskich korpow) z ktorymi mozna sobie napisac na lokalu "GF" mozna policzyc na palcach, dokladnie dwoch.

I to ze macie duzo kili i malo loosow nie czyni Was krolami "centralnego" low, smutne jest ze do swojego chorego pomyslu na gre wciagacie dosc spora korporacje jaka jest TRIAD, ktora mimo wszystko potrafi sie (potrafila) w tej grze dobrze zabawic, zyskujac przy tym mniejszy lub wiekszy szacunek innych graczy. Mam nadzieje ze VIDE nie da sie Wam zbalamucic Waszymi 3.5k scan resu traszerami.

Wylec poza Eszur, low jest piekne :)

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 22, 2012, 13:01:14 »
jak panowie można z wami konkurowac? sami widziecie,  bije od was taki blask zajebistości, że jedyne co nam zostaje to ucieczka w popłochu.

Dec, bo potrafimy się bawić bez "gejta", że bawimy się mimo niesprzyjających warunków, że wyciągamy z patcha, to co najlepsze? Zobacz na mapę ile Amarom zostało systemów? Powinniśmy być tymi, którzy krzyczą Veto, na ten patch, nasze morale nie powinno istnieć, ale my się cieszymy, a dlaczego?...bo panika przed patchem spowodowała, że plewy wyszły z milicji amarskiej, bo się bali, i zostali tylko Ci co są tu nie dla kasy, ale dla walki. Śmiało mogę powiedzieć, że jesteśmy zajebiści, że została elita!, i nie ważne umiejętności i skill, najważniejsze są chęci do walki, i pod tym względem jesteśmy Elitą, i to zajebistą. Mało tego ciągną do nas zastępy pilotów, którzy tak samo jak my mają już dawno za sobą okres ISkmani, i chcą zobaczyć krew na kadłubach, i nie ważne czyja to będzie krew, matara, galenciaka, amarska, caldaryjska, czy jakiegoś neuta, liczy się tylko fun i kille...ach żeby jeszcze te je.... sentry dały sobie na wstrzymanie :P

Nie ma się co dziwić że chwilami w Kameli są 4 aktywne floty, nie zawsze są z nami, ale zawsze są chętni na wymianę antymateri :)

Osobiście mogę tylko współczuć Wam tych liczb, ale cieszę się, że jednak wśród Was są jeszcze Ci co chcą walczyć, przynajmniej na razie.

Myślałem, że po obronie Esoterii jesienią 2010 roku mam już najlepsze co mnie może spotkać w Eve za sobą, a jednak się myliłem, tyle funu jaki mi dają te walki w "byleczym", w ich spontanicznym stylu, już dawno nic mi nie przyniosło, i mam nadzieję że taki stan zaangażowania Matarów jak przez ostatnie 2 dni utrzyma się jeszcze bardzo długo.

Dlatego wracaj do gry bierz trashera, albo dwa, Gejta na hol, i przylatuj w okolice Kurmonen, bo Eszur trzeba zacząć bronić już w Kurmonen :)

a na znak naszej dobrej woli damy Wam Jurka i Militisa (te dwie nagie pałki) :)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 22, 2012, 13:06:36 »
a na znak naszej dobrej woli damy Wam Jurka i Militisa (te dwie nagie pałki) :)

Hahahaha, Chupa wraca do formy! :D

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 22, 2012, 13:33:47 »
...
Głuptasku, nie zauważyłeś że to już nowy temat, co? ;)

Draggston

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 22, 2012, 13:35:05 »
No to dobrze że macie fun z przepychanek w Kameli. Dobrze że to lubicie. Ale nie zmuszajcie mnie bym lubiał cos na siłe. Nie bawi mnie thrasher blob 50 vs 50 wraz z niekontrolowaną utratą poda w lagu, nie bawi mnie zabawa w pleksowanie i walki z flotą której w ktorej kompozycji jest 30% blackbirdów. Gdyby mi to sprawiało przyjemność, napewno bym w tym uczestniczył, ja jednak wole pozostać przy tym co lubie o/

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 22, 2012, 14:02:49 »
No to dobrze że macie fun z przepychanek w Kameli. Dobrze że to lubicie. Ale nie zmuszajcie mnie bym lubiał cos na siłe. Nie bawi mnie thrasher blob 50 vs 50

100 vs 100

wraz z niekontrolowaną utratą poda w lagu,

Te zjawisko nie wystąpiło

nie bawi mnie zabawa w pleksowanie i walki z flotą której w ktorej kompozycji jest 30% blackbirdów.

Max 10% i szybko znikały.

Gdyby mi to sprawiało przyjemność, napewno bym w tym uczestniczył, ja jednak wole pozostać przy tym co lubie o/

To co się plujesz ża wlatujemy wam w kampy? Niektórzy lubią.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 22, 2012, 14:16:31 »
Głuptasku, nie zauważyłeś że to już nowy temat, co? ;)

Profil sobie uzupełnij
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 22, 2012, 14:18:55 »
No to dobrze że macie fun z przepychanek w Kameli. Dobrze że to lubicie. Ale nie zmuszajcie mnie bym lubiał cos na siłe. Nie bawi mnie thrasher blob 50 vs 50 wraz z niekontrolowaną utratą poda w lagu, nie bawi mnie zabawa w pleksowanie i walki z flotą której w ktorej kompozycji jest 30% blackbirdów. Gdyby mi to sprawiało przyjemność, napewno bym w tym uczestniczył, ja jednak wole pozostać przy tym co lubie o/

Draggston, też byśmy woleli żebyście przynajmniej Bckami przylecieli, o Bsach nawet nie wspomnę, to nie nasza wina że Matarzy wolą deski, a BBki to też wasze formacje.

Draggston, a co Wy teraz będziecie robić skoro ruch w Eszur skazany jest na wymarcie, oprócz Was Gatefilów reszta chce być w centrum wydarzeń.
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Draggston

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 22, 2012, 14:32:50 »
Ruch w Eszur nie jest skazany na wymarcie, po prostu duuużo mniej amarrów przez Eszur będzie przelatywało.
Eszur dalej będzie systemem przelotowym łączącym low seci heimatar i metropolis i tu zawsze będzie okazja do killi.
A nasze życie w Eszur to nie tylko detonowanie amarrów na gejcie. Mamy wiele różnych przygód z neutami,  Mothra to nie tylko 10:1 na gejcie i chciałbym żebiście to wreszcie zrozumieli. Mieszkanie w Eszur jest dla mnie fajne bo to system przelotowy jak juz wspomniałem, 1000-2000 jumpów na dzień, tu naprawde potrafi się dużo dziać. To jest właśnie sens mieszkania w Eszur - po co mam lecieć na roama, skoro roam sam przyleci do mnie...
Więc nawet jeśli na naszym kb są po kolei kille tylko z eszur nie znaczy to że wszyscy Ci ludzie zginęli na gejcie zgwałceni przez gang, każdy kill ma towarzyszącą mu historię.

PS: zauważcie też że gdybyśmy zabijali tylko pojedyńcze szipy na gejt kampie to mielibyśmy znikomą ilość lossów, a lossy są na naszym kb w chyba nie mniejszej ilości niż u innych korpów
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2012, 14:42:49 wysłana przez Draggston »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 22, 2012, 14:50:46 »
Głuptasku, nie zauważyłeś że to już nowy temat, co? ;)

Widze, ze zmiana jednak nie wyszla ci na dobre - tak jak wczesniej dupiles bzdury na aliansowym chacie, tak teraz dupisz na Centrali  ;D

Bardzo mi sie podoba ten temat, tak trzymac, dawno sie tak nie ubawilem
GOGOGO MINMATAR!!!!
AMAR VICTOR!!!!
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 22, 2012, 15:12:45 »
Widze, ze zmiana jednak nie wyszla ci na dobre - tak jak wczesniej dupiles bzdury na aliansowym chacie, tak teraz dupisz na Centrali  ;D

Bardzo mi sie podoba ten temat, tak trzymac, dawno sie tak nie ubawilem
GOGOGO MINMATAR!!!!
AMAR VICTOR!!!!
Hooohoo.. przyganiał kocioł garnkowi.

PS
Wiesz co, nawet nie próbuj się zmieniać, tobie żadna zmiana nie wyjdzie na dobre :p

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 22, 2012, 15:13:29 »
Kot, gdzie byl ten Twoj slawetny post wszystkich postow na temat "AzbugaToLama" i "bramy nie udalo sie ze soba zabrac"?  >:D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 22, 2012, 15:53:29 »
Kot, gdzie byl ten Twoj slawetny post wszystkich postow na temat "AzbugaToLama" i "bramy nie udalo sie ze soba zabrac"?  >:D

Nie pamietam, i jakos nie odczulem zeby byl szczegolnie slawetny :)

Hooohoo.. przyganiał kocioł garnkowi.

PS
Wiesz co, nawet nie próbuj się zmieniać, tobie żadna zmiana nie wyjdzie na dobre :p

Pomijajac niczym nieuzasadnione osobiste wycieczki w dyskusji dotyczacej wojny Amarrow z Matarami, ktory postanowiles zanieczyscic swoim dupieniem - przejrzalem wszystkie twoje 15 (!) postow na tym forum (ppm na nicku, i pokaz wiadomosci), i wychodzi na to, ze:

2 z nich zostaly napisane w pelni po angielsku, w tym jeden zawiera same cytaty i linki  ::)

w kolejnym namawiasz nowicjusza do kopania
TIP of Day:
Nie skilluj rafinacji i procesingu - znajdź kogoś kto ma już te skille na 5, a sam skup się wyłącznie na wydobyciu.
w nastepnym stwierdzasz, ze RAVE sie z kims merguje (lol)
tu robisz 2 orty w jednym zdaniu:
60d Trial owszem był dostępny ale już nie jest. CCP udostępniło subskryberą po jednym voucherze na konto z określonym czasem na ich wykorzystanie - bodajże do lutego.
tutaj postanowiles podac linka do killa, ktory nie istnieje:
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=182831

w nastepnym czepiasz sie forum o to, ze shoutbox jest w nieodpowiednim miejscu (what?)
Możecie mi powiedzieć dlaczego niema shoutboxa tam gdzie powinien być na tym forum. Jakie porządne forum pozwoliło by na takie przeoczenie?!?

tutaj wydajesz wyjatkowo glupi osad, zaczynajac od nazwania osobu o ktorej piszesz gluptaskiem
Głuptasku, nie zauważyłeś że to już nowy temat, co? ;)

kolejne dwa posty to slabo interesujace linki do youtube w offtopiku

to nam daje 90% spamu z dupy - z tego co pamietam, to na aliansowym C0venu tez ciagle wtracales sie w dyskusje, ktorych nie rozumiales, na kazdy temat miales cos do powiedzenia, i czesto zadawalismy sobie pytanie, kto to wlasciwie jest, bo nikt cie nie znal - ani z kb, ani ze wspolnych akcji :P stad moj wniosek, ze nic sie nie zmienilo, a zmiana nie wyszla ci na lepsze - nadal dupisz bzdury  ;D

sKILL YOURSELF (w postowaniu)

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

jasko11234

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 22, 2012, 16:01:27 »
ejj ale ja polecialem z vide i dostalem wp**ol w kurm ;p czy to znaczy ze jestem juz fajny ??? :P:P:P

PS. wiecie ze nas w jest w mothrze proprostu dosc niewielu wiec trudno nam sie zebrac  -  a przyjemniej sie zbiera na gejcie niz na jakims posie. Pozatym stacjonarna kampa ma ta zalete ze zawsze mozesz zrobic log off a to jest choelrnie wygodne ;p

bajerle

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 22, 2012, 16:21:45 »
UUUUUU LA LA to i ja sie dolacze do tej epickiej trollni :) jak tam nubki? ardar nie da sie utrzymac i teraz bedziecie kleic sie do dupy wbr zeby bylo latwiej cos zblobowac pod pretekstem 'walk w kameli i kurm jakze waznych dla tej wojny i przyszlosci milicji' ...  ? ;P

Jonas

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 22, 2012, 16:47:56 »
UUUUUU LA LA to i ja sie dolacze do tej epickiej trollni :) jak tam nubki? ardar nie da sie utrzymac i teraz bedziecie kleic sie do dupy wbr zeby bylo latwiej cos zblobowac pod pretekstem 'walk w kameli i kurm jakze waznych dla tej wojny i przyszlosci milicji' ...  ? ;P
W jakim ty świecie żyjesz? Utrzymać Ardar? A to kiedyś było nasze, że mamy je utrzymywać? Siedzieliśmy tam, bo tam były fajne bitki. A że CCP zrobiło nam prezent i założyło kłódkę na stację to mieliśmy pewnie do brudasów przejść, aby ciągle móc dokować, co? Przenieśliśmy się więc tam, gdzie ponownie są fajne bitki. Nasz kb wskazuje, że był to właściwy krok. A stwierdzenie, że to my blobujemy w ustach matara to jakieś omamy chorego umysłu, więc daruj sobie. Wracaj lepiej na bramę, bo ją ktoś ukradnie i stracicie sens życia.

RobekPL

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 22, 2012, 16:56:33 »
UUUUUU LA LA to i ja sie dolacze do tej epickiej trollni :) jak tam nubki? ardar nie da sie utrzymac i teraz bedziecie kleic sie do dupy wbr zeby bylo latwiej cos zblobowac pod pretekstem 'walk w kameli i kurm jakze waznych dla tej wojny i przyszlosci milicji' ...  ? ;P

Nie wiem jak wyglada zdanie chlopakow z -FS- ale z mojego punktu widzenia jak "klejenie" bedzie obustronne, a na to sie zapowiada to mi sie to juz podoba,
bo to beda blizsze i dalsze podroze, a podroze ksztalca ;p

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 22, 2012, 17:37:45 »
Sam nie wiem, kogo już brać: minmatarów, by wymiatać Macharielem czy amarrami, by to robić Nightmare'm...
Bo amarrzy moim zdaniem to, cytując:
Cytat:  Nonsensopedia - EVE
imperialiści z bezpodstawnym poczuciem wyższości. Tak bardzo są zaślepieni poczuciem władzy nad światem, że nie zauważyli że mają przestarzałą technologię i upadające imperium. Pod publiczkę klepią paciorki, a po kątach biegają za dupami i chleją do nieprzytomności. Najprawdopodobniej są potomkami Rosjan lub Polaków
, a minmatarzy to, także cytując:
rasa barbarzyńców, która nie wiadomo jakim cudem wyzwoliła się z pozycji amarrskich niewolników. Żyją w plemionach (jakby to absurdalnie nie brzmiało w 34 wieku...). Trudno mówić jakie okręty montują inżynierowie Minmatar bo tych inżynierów nie ma. Zamiast tego każdy Matar stara się poskładać swój statek sam z tego co akurat ma pod ręką - z reguły jest to zezłomowane pozostałości poprzednich Minmatarskich okrętów. Ulubioną bronią Minmatar są prymitywne, wielkokalibrowe działa. Zamiast komputerów i silników, liczą trajektorię na palcach i obracają działa korbami - dlatego tylko najlepiej wyszkoleni kiedykolwiek coś trafiają. Ich statki są najszybsze ze wszystkich i tylko dzięki temu czasem dolatują na miejsce starcia nim się rozpadną. Jest ich sporo, dlatego zawsze są w stanie dokopać Amarrom.
Mam zamiar w przyszłości ruszyć do boju, a nie wiem do ky nędzy kogo wybrać na maina  :-\


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 22, 2012, 17:47:53 »
Sam nie wiem, kogo już brać: minmatarów, by wymiatać Macharielem czy amarrami, by to robić Nightmare'm...
Bo amarrzy moim zdaniem to, cytując: , a minmatarzy to, także cytując:
rasa barbarzyńców, która nie wiadomo jakim cudem wyzwoliła się z pozycji amarrskich niewolników. Żyją w plemionach (jakby to absurdalnie nie brzmiało w 34 wieku...). Trudno mówić jakie okręty montują inżynierowie Minmatar bo tych inżynierów nie ma. Zamiast tego każdy Matar stara się poskładać swój statek sam z tego co akurat ma pod ręką - z reguły jest to zezłomowane pozostałości poprzednich Minmatarskich okrętów. Ulubioną bronią Minmatar są prymitywne, wielkokalibrowe działa. Zamiast komputerów i silników, liczą trajektorię na palcach i obracają działa korbami - dlatego tylko najlepiej wyszkoleni kiedykolwiek coś trafiają. Ich statki są najszybsze ze wszystkich i tylko dzięki temu czasem dolatują na miejsce starcia nim się rozpadną. Jest ich sporo, dlatego zawsze są w stanie dokopać Amarrom.
Mam zamiar w przyszłości ruszyć do boju, a nie wiem do ky nędzy kogo wybrać na maina  :-\

Gallente
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 22, 2012, 17:51:28 »
Gallente

Btw. wiesz, że można/należy wyskillować statki wszystkich ras, tak?

To wiem :P, problemem jest to, jaką rasę Polacy uznają za bardziej atrakcyjną (lub popularną jeśli ktoś uzna to za perwersję :D)


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 22, 2012, 18:03:35 »
wybierz amara, amarzy są zajebiści

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 22, 2012, 18:26:30 »
wybierz amara, amarzy są zajebiści
Ale są jak moherowe berety!!! :P

kurde, od grania w Mass Effecta i upału, doznałem olśnienia w postaci EVE Effect - konceptu wprawdzie, ale co tam


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 22, 2012, 18:44:12 »
Nie pamietam, i jakos nie odczulem zeby byl szczegolnie slawetny :)

Pomijajac niczym nieuzasadnione osobiste wycieczki w dyskusji dotyczacej wojny Amarrow z Matarami, ktory postanowiles zanieczyscic swoim dupieniem - przejrzalem wszystkie twoje 15 (!) postow na tym forum (ppm na nicku, i pokaz wiadomosci), i wychodzi na to, ze:

2 z nich zostaly napisane w pelni po angielsku, w tym jeden zawiera same cytaty i linki  ::)

w kolejnym namawiasz nowicjusza do kopania w nastepnym stwierdzasz, ze RAVE sie z kims merguje (lol)
tu robisz 2 orty w jednym zdaniu:tutaj postanowiles podac linka do killa, ktory nie istnieje:
w nastepnym czepiasz sie forum o to, ze shoutbox jest w nieodpowiednim miejscu (what?)
tutaj wydajesz wyjatkowo glupi osad, zaczynajac od nazwania osobu o ktorej piszesz gluptaskiem
kolejne dwa posty to slabo interesujace linki do youtube w offtopiku

to nam daje 90% spamu z dupy - z tego co pamietam, to na aliansowym C0venu tez ciagle wtracales sie w dyskusje, ktorych nie rozumiales, na kazdy temat miales cos do powiedzenia, i czesto zadawalismy sobie pytanie, kto to wlasciwie jest, bo nikt cie nie znal - ani z kb, ani ze wspolnych akcji :P stad moj wniosek, ze nic sie nie zmienilo, a zmiana nie wyszla ci na lepsze - nadal dupisz bzdury  ;D

sKILL YOURSELF (w postowaniu)
To mój szusty czy siódmy post na tym forum. Ty napisałeś ich 913, a mimo to jakoś średnio cię kojarzę z pisania czegoś godnego uwagi - nie zrozum mnie źle, najwyraźniej narąbałeś taką ilość postów w topikach, które mnie nie interesują(bo są z dupy czy coś). To miłe że postanowiłeś przejrzeć wszystkie moje posty, szkoda że z matmą nie idzie ci tak dobrze jak z polskim(ale przecież nie można mieć wszystkiego). Owszem, dwa posty napisałem po angielsku(tak między nami mówiąc to tylko jeden, drugi przykleiłem), wyślie się i powiem coś na swoje usprawiedliwienie: jestem inteligentny i znam języki :D. Co do postu w którym rzekomo namawiam nowicjusza do kopania, myślę że powinieneś przeczytać cały topick. Borys Jelcym na samym początku topicku napisał że jest kopaczem, zaproponowałem mu specjalizacje czyli innymi słowy delikatnie nakłoniłem go do znalezienia sobie corporacji - może kiedyś trafi do rave i z czasem wyrośnie na drugiego Patyka :) . Co do rave, to wszyscy mówią że się z kimś mergujecie, dziwie się że ktoś tak elokwentny jak ty w "przesyłaniu informacji" nic o tym nie słyszał. Sam przyznaje że trochę mnie to dziwi, bo przecież wasza corporacji ma się dobrze.  Link o którym mówisz to http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=16415919 pierwotnie znajdował się na kb c0ven(na co sam link wskazuje) z zazdrości, czy przypadkiem - ktoś go skasował. Shoutbox powinien być na forum, może to wina mojej przeglądarki że go nie widzę. Skoro robię tak niewiele postów to jak mogę być osobą, która wtrąca się w każdy temat, musiałeś mnie z kimś pomylić. Co do głuptaska, to sorry ale po sposobie w jaki postujesz odniosłem wrażenie że jesteś takim pupilem forumowym, który musi się pojawić w każdym topicku na forum, jest upierdliwym utrapieniem każdego i wszyscy mu mówią że go lubią tylko tylko dlatego że mają go trochę dość :)

 No popatrz jak to się ludzie czasami potrafią pomylić ;)