Autor Wątek: przejście z traial na full  (Przeczytany 2260 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

matys

  • Gość
przejście z traial na full
« dnia: Luty 09, 2012, 16:24:46 »
Witam gram w eve od niedawna i mam pytanko.

Na razie gram na 60 dniowym trialu zostało mi jeszcze 34 dni gra mi się spodobała i chce pełną wersję. Dostałem @ o treści:


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GREAT NEWS FOR 60-DAY TRIAL PLAYERS

Bruce Odunen

 

In the past month or so, your new pilot has gained skills, acquired wealth and more than likely collected a sizable fleet of ships in their hangar. Whether you've joined one of the many player-run educational groups, joined a corporation or started one of your own, you're probably anxious to see where your next decision or chance encounter leads you. To aid in that endeavor, we've added a special offer to your Account Management page – 60 Days of EVE Online for only 19.95.

 

 

GO TO MY ACCOUNT PAGE

19.95 for 60 days of EVE Online

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Promocja jest ważna do 13.02 czy jeśli wykupie to dziś to czy stracę dni z traial czy wszystko się zsumuje i będę miał 94dni?

 

Tak w ogóle to witam wszystkich  :D

 

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: przejście z traial na full
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2012, 16:27:03 »
Sumuje się.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Trizos

  • Gość
Odp: przejście z traial na full
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2012, 14:09:55 »
Witam. Podpinam się pod ten post, coby nie zaczynać podobnego.

Otóż jak to jest z aktywacją konta trial? Czy trzeba kupować kod aktywacyjny za ok.50zl czy od razu mozna zakupic zwykle przedluzenie konta 60 dniowe?

 (Szukalem intensywnie odpowiedzi w poprzednich tematach, jednakze w sumie przewaza opinia o olaniu tej aktywacji i od razu zakupu zwyklego przedluzenia o 60 dni. Zrobil to juz ktos? Czy konto wtedy normalnie przejdzie na full aktywne?)


edit ---- dzieki wielkie!
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2012, 14:22:52 wysłana przez Trizos »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: przejście z traial na full
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2012, 14:10:39 »
Bierz regularne TC. To coś za pół stówy to jest wnyk na frajerów.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.