Autor Wątek: Caldari Faction Night  (Przeczytany 57104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 08, 2012, 13:11:17 »
Ludzie nie mają dość jaj żeby pokazać się w raptorze :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Shaila Er

  • Gość
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 08, 2012, 13:33:04 »
Bardziej chodziło mi o oczy w cepie czy frytce :P No chyba, ze to latanie na hura,raz, dwa, trzy i wskakujemy.

Jonas

  • Gość
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 08, 2012, 14:00:54 »
Tackle to nie to samo co oczy. I jak znam życie i prowadzącego będzie miał na podorędziu ze 3-4 własne oczy rozrzucone po okolicy.

Shaila Er

  • Gość
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 08, 2012, 14:05:10 »
Zostałam oświecona  ;D

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 08, 2012, 15:12:36 »
ludzie dokladnie nie maja jaj latac w cepach :) a taki cepach to nie tylko tackla ale i dobre szybkie oczy gdy nagle ich potrzeba. szkoda ale i tak bedzie dobrze :)

Shaila Er

  • Gość
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 08, 2012, 15:43:26 »
hej, tu sznupo z shaili konta..
usłyszałem, że będziemy bardziej latać w low s. więc nie wiem czy ten mój onyx się nada (nie mogę bańkować low),
mogę latać crow-em albo raptorem jeżeli jest potrzebny takl/scout ew. tengu
shaila też może lecieć cepem ewentualnie
właściwie to:
możemy latać wszystkimi caldari (hi SP), co potrzebujecie to weźmiemy
czekamy na decyzję
pozdro :)
sznupo

kamel

  • Gość
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 08, 2012, 16:28:58 »
Siema Sznupo :)

Jak coś to skrypt do punktowania na onyxa zamiast standardowej bańki :)

RobekPL

  • Gość
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 08, 2012, 16:53:41 »
Siema Sznupo :)

Jak coś to skrypt do punktowania na onyxa zamiast standardowej bańki :)

hic zawsze sie przyda :) moze komus przyjdzie do glowy przyeskalowac superami, i bedzie jak znalazl :)

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 08, 2012, 17:33:54 »
ja wezmę tenguska mojego Kochanego :), przeżył tyle to przeżyje gang night :P
(tylko tym razem się pojawie hrhrhhrr)
pewpew

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 08, 2012, 20:59:59 »
Onyx jest mile widziany w low secu, tak samo raptor i inne cepy. Pamietajcie ze w low dzialaja sentry. Dlatego taki cep jest dla asów co potrafia sie wyrzec killi dla dobra ogolu :)

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 09, 2012, 01:31:58 »
Na chwilę obecna w tabeli mamy 60 pilotów a w tym:

8x Bazylisk
4x Falcon
2x Rook
13x Tengu
18X Drake
1x Onyx
4x Cerberus
1x Rokh
1x Raven
1x Scorpion NI
2x Ferox
1x Gila
1x Nighthawk

To tak z grubsza bo na pewno jest cos czego nie policzylem :) przydało by się trochę więcej dpsu!
Tabelka ciagle sie powieksza, zapraszam do wpisywania się. Standardowo potrzebuję kogos kto zajmie sie frapsowaniem. Bede tez bardzo wdzieczny za fajne art screeny z calej imprezy.

EverSin

  • Gość
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 09, 2012, 10:55:57 »
eee, dajcie te "specjalne" fity gdzieś... bo stronka zdechła ;)

Altem bym poleciał :D

Shaila Er

  • Gość
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 09, 2012, 13:03:02 »
Dpsu jest dużo  :P Ja wezmę falcona (pisałam w tabelce) lub cokolwiek innego jeżeli potrzeba ale zamaczam, że nie grałam 1,5 roku więc cep może być ze mnie kulawy chociaż nie koniecznie  :D

Teretalu

  • Gość
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 09, 2012, 13:18:33 »
More falcons!

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 09, 2012, 13:59:34 »
fity mało ważne przecież lecimy blobem :D


kamel

  • Gość
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 09, 2012, 14:01:14 »
More falcons!

Je baććć je baććć Eceeeeeemmmm !!!!!  >:D

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 09, 2012, 14:29:29 »
Je baććć je baććć Eceeeeeemmmm !!!!!  >:D
Podpisuję się pod tym obiema rękoma  ;D

quubaa

  • Gość
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 10, 2012, 09:46:07 »
hiden na następny faction night napisz ze jest to flota promująca twój aliance
bo myślę ze ludzie powinni o tym wiedzieć a bynajmniej ja jako pilot i fc c0venu chciałbym o tym wiedzieć a nie dopiero na flocie sie otym dowiaduje
jako kolega chętnie ci pomogę bo najważniejsze dla mnie to wyciągnąć ludzi z hiseca i pokazać im ze pvp to najlepsze co daje nam eve i nie ważne gdzie pójdą czy do milicji, pbn, bufu, coven, czy gdzie indziej ważne aby bawili sie w pvp
pozdro 4all

Shaila Er

  • Gość
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 10, 2012, 09:52:33 »
To kiedy kolejne takie spotkanie?  ;D

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 10, 2012, 11:44:20 »
Fajna była akcja z archonami jak prawie  przeoraliśmy go do końca
pewpew

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 10, 2012, 12:09:39 »
A może jakieś mniej lub bardziej fabularyzowane przedstawienie zdarzeń można prosić ?

Crux

  • Gość
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 10, 2012, 13:17:04 »
hiden na następny faction night napisz ze jest to flota promująca twój aliance
Duh!
Przecież to oczywiste, a testowanie statków caldari to tylko pretekst.
Ofc ja osobiście nie mam żadnych pretensji, ba... uważam, że to całkiem niezły sposób na promocję swojej ekipy (o wiele lepszy niż np. spamowanie na forach).
Jedyna ostoja altruizmu to dziś chyba tylko UA, a i to nie do końca (niektórzy szkoleniowcy werbują tam ludzi do swoich korporacji/ sojuszy).

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 10, 2012, 14:25:26 »
ja o działalność marketingową żadnych sprzeciwów nie mam
jeśli ktoś chce pokazać że potrafi coś zorganizować dla innych to znaczy że w korpie / ally robi to jeszcze lepiej
to jest uważam słuszny kierunek marketingowy
o niebo lepszy niż dmuchanie e-peena na forum
po drodze inni piloci korzystają bo wchodzą na gotowe i jest fajnie

jeśli coś mniej fajnego ...
ja myślałem po zapowiedziach że więcej życia jest w low.
poza docking games z shadow cartel i tą drugą grupą która uparcie ustawiała starcie tak żeby sobie rape fight zrobić to nie dużo tam było widać...
Sneer Quen

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 10, 2012, 14:56:17 »
hiden na następny faction night napisz ze jest to flota promująca twój aliance
bo myślę ze ludzie powinni o tym wiedzieć a bynajmniej ja jako pilot i fc c0venu chciałbym o tym wiedzieć a nie dopiero na flocie sie otym dowiaduje
jako kolega chętnie ci pomogę bo najważniejsze dla mnie to wyciągnąć ludzi z hiseca i pokazać im ze pvp to najlepsze co daje nam eve i nie ważne gdzie pójdą czy do milicji, pbn, bufu, coven, czy gdzie indziej ważne aby bawili sie w pvp
pozdro 4all

Może przesadziłęm troche z promocją :D ale uważam, że nikogo to nie powinno razić w końcu sam każdy może sobie ocenić czy mu sie podobało czy nie. Diablo 3 obniżył nam aktywność i moja frustracja tym faktem odbiła sie w reklamówkach. Oczywiste jest to, że event jest jak by forma promocji, ale każdy może z niej korzystać. Kiedyś mieliście pomysł by na poprzedni event c0ven przyleciał w logistykach co też miało promować waszą ekipe. BUFU przyleciało w samych armagach navy też promując siebie. Sądze, że to mało istotny aspekt biorąc pod uwage fun.


jeśli coś mniej fajnego ...
ja myślałem po zapowiedziach że więcej życia jest w low.
poza docking games z shadow cartel i tą drugą grupą która uparcie ustawiała starcie tak żeby sobie rape fight zrobić to nie dużo tam było widać...


Tutaj należy sie sprostowanie. Nasza flota też była widaczna dla innych, wiec ci co mieli oczy na nas uciekali przed nami. Na codzień latając grupa do 30 osób sa większe szanse na bitke a nieżeli lecąc flota 60+, to też jest oczywiste. Mnie cieszy fakt, że przynajmniej nie lataliśmy kompletnie bez celu i coś tam udało sie zabić, ale też mogło być lepiej i będzie lepiej następnym razem.

Dzięki wszystkim za przybycie. Uznaje event za udany i mam nadzieje, że wam też sie podobało. Jak widać można zebrać się razem i mieć wspólny fun. Oby tak dalej!

p.s zabieram sie za BR

kamel

  • Gość
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 10, 2012, 15:25:21 »

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Caldari Faction Night - zapowiedź
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 10, 2012, 15:50:04 »
BR = event raport :D

Mamy drugą odsłonę eventu Faction Night za nami. Jako organizator jestem zadowolony. Frekwencja dopisała mimo niesprzyjających warunków ( słoneczko, Euro2012 itp.)

Flota zbierała się ponad pół godziny. Na początku był problem z vojsem, gdy został on rozwiązany na 10 minut przed ustalonym wylotem prawie każdy we flocie dostal DC. Szybki reolog nowa flota ustawianie składów ostatnie szlify na statkach i wreszcie wydok. Ludzie rozmieszczeni byli w 3 miejscach. Połączyliśmy floty w systemie Anka i wyruszyliśmy w kierunku pierwszego desta – system Labapi – gdzie liczyłem na bitke z matarska milicją, ponieważ w ostatnich dniach intensywnie odbijaliśmy ten system z ich rąk. Gdy flota wylądowała na Kamela gejt w Sosali atmosfera była mocno wyluzowana. Trafił się pierwszy kill w postaci dominixa, który nieopatrznie wpadl na naszego bloba.

http://frozen-synapse.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=1632

 Flota w chwili wylotu z Sosali liczyła sobie 66 pilotów. Dominix szybko pufną, pierwszy skład, który stanowić miał grupę zaczepną wskoczył do kameli i już mieli lecieć na Kourmonen (następny gejt po descie) gdy zdropiła na nich smieciowa flota amarrskiej milicji otwierając ogien do neutralnych pilotow w naszej flocie. Moja decyzja była szybka i prosta. Wszyscy jump do Kameli i free fire. Uprzedzałem Amarów o naszym przelocie i prosiłem by trzymali się z daleka. Sprawa została już wyjasniona. W potyczce tej straciliśmy bazyla, pilotowanego przez pilota z statusem outlaw.
Polecieliśmy dalej snując się powoli i czekając na nasze zguby, które dostawały sporadycznie DC. Dolecieliśmy do Labapi gdzie było pusto i wyznaczyliśmy nowy dest 23j od nas. System Sujarento to home system ekipy Snuff Box i tam właśnie zmierzaliśmy. Po drodze nic się nie działo i jedyne raporty jak padały to „ drake! drake! neutralny drake! czy to nasz? - tak to nasz!”
Dopiero w systemie Aeschee zatrzymał nas raportowany wczesniej Vindycator. Okazało się, że ekipa shadow cartel podejmie wyzwanie ale pod stacją. Sytuacja się zaogniła i cała nasza flota dropneła na ich stację gdzie w naszym overview pojawiły się lotniskowce, battle shipy i pare dredów. Udało nam się przebić przez tanka kilku bsów redukując tym samym ich dps i zabraliśmy się za archona który był w triage pod stacja. Niestety za późno podjąłem ta decyzje o agrowaniu archona i archon nie spadł. No ale cos tam się przynajmniej działo. Już wtedy pomyślałem sobie „uff przynajmniej nie ma lipy, że zero killi”.

http://frozen-synapse.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=1640

Zebraliśmy loot i polecieliśmy dalej, troche uszczupleni bo spadl nam falcon i cos jeszcze. Dwa jumpy dalej wpakowaliśmy się w małą flote milicjantow galantte, głownie cryzy i male gowna, rozpędziliśmy ich lapiac kilka killi.

http://frozen-synapse.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=1637

WTEM ! dostaliśmy raport o fajnej flocie 5j przed nami. Wróciliśmy się jeszcze po naszego tengu 2j za nami co dostal DC pod stacją szadołów i popędziliśmy na spotkanie z tamtą flota. I tutaj mały fail bo akurat zagarowali coś tam na gejcie gdy nasz sklad zaczepny dropil do nich na grida. Goście przestraszyli się nie jasnej sytuacji. Szybko uciekli i nic się nie udało zlapać. Czekając na jakis nowy cel zabiliśmy drejka, który bardzo niefortunnie wpadl na naszego bloba (że takie rzeczy jeszcze się zdarzają). W systemie przed nami koles napisal na lokalu żebyśmy lecieli na pierwszy pasek w tamie i ze jesteśmy dzifkami. Rozdrażnieni obelgą i nie zwlekając uczyniliśmy to. Ponieważ nic się nie wydarzyło zrobiliśmy sobie bio brejka.

Po przerwie i po wydoku lokal w Tama gdzie bylismy spuchl o 30 osob. W Skanie pojawily się Bsy i guardiany. Goscie polecieli pod stacje wiec nie bardzo uśmiechało nam się z nimi włączyć gdy ich 7 guardianow mialo opcje na dockowanie w tej stacji. Gdy ruszyli na gejta naiwnie polecieliśmy za nimi na optimal 50 i 70 km potestowac ich tanka. Tank mieli dobry ale nie chcieli włączyć i wyskoczyli… jak się okazalo po posilki i po przesiadke. Wrocili do nas w jakiejs dziwne przesadzonej formie 9 guardianów, 12 macharieli, 3 protki, 3 loki, vindycatory, armagi navy i abadony. Na prawde flote mieli przesadzona i tutaj zaczela się dyskusja. Szczerze powiem nie byłem na to przygotowany, goscie byli ustawieni pod nas i nie bardzo mielismy szanse coś tutaj ugrać. Owszem można było spektakularnie wdupic caly nasz gang co tez dalo by ludziom wrażeń i emocji, ale decyzja większości postanowiliśmy nie walczyc. Udalo nam się wycofac i wyprzedzić ich o 1j, ale goscie szybko wyladowali na tytanie i wyslali za nami cyno. Cyno pojawiło się w systemie Heydieles na bramie z której wlasnie wyskakiwaliśmy. Plan był taki aby po przeskoku najpierw algin a pozniej zabic cyno zanim dropna. Z powodu mega opóźnien przy załadunku grida plan się nie udal i stracilismy dwa statki bo koledzy mieli freza.

http://frozen-synapse.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=1649

Wróciliśmy do domu do sosali bez większych przeszkód.
Jak napisałem na wstępie ja jestem bardzo zadowolony z eventu. Cieszy mnie, że potrafimy sobie polatac na luzie. Jeszcze bardziej cieszy mnie ten piękny "screen" z kompozycja floty gdzie wszystkie statki są z jednej rasy. Już dla samego takiego widoku warto robić te eventy.

Raz jeszcze dziękuję za przybycie!

Fly safe o/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2012, 16:06:21 wysłana przez hidden Q »

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Caldari Faction Night
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 10, 2012, 16:47:14 »
Cytuj
o przerwie i po wydoku lokal w Tama gdzie bylismy spuchl o 30 osob. W Skanie pojawily się Bsy i guardiany. Goscie polecieli pod stacje wiec nie bardzo uśmiechało nam się z nimi włączyć gdy ich 7 guardianow mialo opcje na dockowanie w tej stacji. Gdy ruszyli na gejta naiwnie polecieliśmy za nimi na optimal 50 i 70 km potestowac ich tanka. Tank mieli dobry ale nie chcieli włączyć i wyskoczyli… jak się okazalo po posilki i po przesiadke. Wrocili do nas w jakiejs dziwne przesadzonej formie 9 guardianów, 12 macharieli, 3 protki, 3 loki, vindycatory, armagi navy i abadony. Na prawde flote mieli przesadzona i tutaj zaczela się dyskusja. Szczerze powiem nie byłem na to przygotowany, goscie byli ustawieni pod nas i nie bardzo mielismy szanse coś tutaj ugrać. Owszem można było spektakularnie wdupic caly nasz gang co tez dalo by ludziom wrażeń i emocji, ale decyzja większości postanowiliśmy nie walczyc.
Zakładając, że Snuffbox robi coś innego niż kampienie Nourv/Tama i walka tylko wtedy gdy nie mogą przegrać  :P

KernHallerson

  • Gość
Odp: Caldari Faction Night
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 10, 2012, 19:37:11 »
Miało mnie nie być, ale udało mi się jakimś cudem zalogować.
Mocno spóźniony, ale dogoniłem naszą flotę lecąc kilkanaście jumpów bez scouta po lowsecu, no i załapałem się na parę killi.
Fajnie było... czekam na następny wypad we wrześniu... co to będzie ... Gallente?

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Caldari Faction Night
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 10, 2012, 20:46:01 »
Miało mnie nie być, ale udało mi się jakimś cudem zalogować.
Mocno spóźniony, ale dogoniłem naszą flotę lecąc kilkanaście jumpów bez scouta po lowsecu, no i załapałem się na parę killi.
Fajnie było... czekam na następny wypad we wrześniu... co to będzie ... Gallente?


TAK! następne jest Gallente chociaż wczoraj byłem mocno przekonany, że kolej na Minimatar. Będzie to pierwszy lub drugi weekend wrzesnia, sobota lub niedziela. Skillować się! mam nadzieję zobaczyć dużo długich scrambli :)

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Caldari Faction Night
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 10, 2012, 21:34:01 »
mimatarzy i 50+ alfa flota przy tej strategii walki jaką widziałem w wykonaniu obu przeciwników poskutkuje tym ze oni nie wydokują ....
Sneer Quen

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Caldari Faction Night
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 21, 2014, 08:54:22 »
Cytuj
Racial Roams Take 2

Howdy all

For this weeks Sunday racial roam we will be taking the Caldari out for a spin.

Form up is in HEK at 18:00 on the 23rd

Ship types: Any CALDARI
Fitting: Shield
and that is the only 2 rules ;) and yes. you can bring the damn drake.

Look forward to seeing you all there.

Ashurman

Więcej info na kanale in game "Spectre Fleet"
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?