Autor Wątek: [PvE] Ishtar do exploracji All In One.  (Przeczytany 5591 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
[PvE] Ishtar do exploracji All In One.
« dnia: Kwiecień 21, 2012, 01:17:17 »
Witam.
Poszukuję jakiegoś sensownego fitu do Ishtara do exploracji typu All In One. Na początek chodzi o exploracje HighSec ale z czasem na pewno Low również. Czy wtedy wystarczy dodać Cloak device czy też fit będzie wyglądał zupełnie inaczej niż ten pod High?

Przeglądając różne fity w necie spotkałem np coś takiego:

[Ishtar, Exploration, Angel]
Medium Armor Repairer II
Khanid Navy Energized Adaptive Nano Membrane
True Sansha Armor Kinetic Hardener
True Sansha Armor Explosive Hardener
True Sansha Armor Explosive Hardener

10MN Afterburner II
Codebreaker I
Analyzer I
Cap Recharger II
Large Capacitor Battery II

150mm Railgun II, Antimatter Charge S
150mm Railgun II, Antimatter Charge S
150mm Railgun II, Antimatter Charge S
Salvager I
Sisters Core Probe Launcher, Core Scanner Probe I

Auxiliary Nano Pump I
Auxiliary Nano Pump I

Ogre II x 5
Guarde II x 5
Hammerhead II x 5
Hobgoblin II x 5

Hardenery oczywiście pod raty. W przypadku LowSec exploracji w miejsce trzeciego guna Cloaking Device? Wątpliwości też mam co do pojedynczej reperki, nie za mało aby? Zastanawiałem się również nad Omnidirectional Tracking Link I bo zauważyłem że moje drony czasem sporo missują a nie widziałem skilli poprawiających ich celność (być może ślepota) tyle że nie za bardzo mam co wywalić jeżeli nie chce non stop dokować aby wymieniać moduły (analyzer/codebreaker).

Wszelkie poprawki/sugestie mile widziane a wręcz wskazane  :)


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2012, 01:28:45 wysłana przez Asag »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [PvE] Ishtar do exploracji All In One.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2012, 10:16:44 »
Od siebie dodam, że analizer w hi się raczej nie przydaje bo na saitach śmieci z puszek wyciągasz. Podobnie jest z salvagerem. Raty frakcyjne w hi to fregaty zwykle i warto tylko te salvagować, które dają intact armor plates więc ...

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: [PvE] Ishtar do exploracji All In One.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 21, 2012, 12:37:03 »
Oczywiście najchętniej latałbym tylko Radar i combat/DED plexy. Tylko że w HighSec jest taka konkurencja że bardzo szybko są one czyszczone i w sumie jak w całym systemie nic nie ma oprócz magneto to czemu nie. Na kilkanaście do tej pory zrobionych magneto 90% to same śmieci faktycznie ale raz czy dwa udało się wyciągnąć 20-25 mln a robi się je szybko.

A co do salvagera, używam na domination npc i już parę razy (parę na DED4/10, parę z fregat na eskalacjach) wypadł salvage warty 10 mln na markecie (nie pamiętam nazwy tego). Dla starych graczy pewnie grosze ale dla mnie miły dodatek.

PS: Kocham losowość exploracji, parę DED 4/10 i eskalacji bez ciekawego lootu a dzisiaj w nocy wyciągnąłem w sumie 560 mln, sry musiałem się pochwalić, w końcu mogę kupować sobie plexy za ISKi  i zapomnieć o GTC ;D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PvE] Ishtar do exploracji All In One.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 21, 2012, 12:56:56 »
Z domination ratów może wypaść tritbar t2, nie tak cenny jak intact armorka, ale wciąż drogi mimo że od nano nerfa już chyba ze 3 lata minęły :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.