Informacje > Ogłoszenia

Style dla Centrali

<< < (3/5) > >>

NeX:

--- Cytat: ManganMan w Kwiecień 19, 2012, 16:21:25 ---...nie wiem, dlaczego nikt inny nie wysłał nic ciekawego (choć mam pewną teorię)...

--- Koniec cytatu ---

  To zamierzone działanie cyklistów i masonów, którzy przeniknęli wiadomymi siłami Centralę :D
Nie ma dobrych theme za darmo, trzeba albo zrobić własny, albo modyfikować to co jest. Ja używałem czarno pomarańczowego z podstawowych dla smf. Był łatwy w modyfikacji.

Doom:
Herezja Twoje uwagi mało mnie w tej materi interesują. Nie podoba Ci sie któryś styl to poprostu wybierzesz inny. Dokończenie przeniesienia (w tym doinstalowanie portalu który najwyraźniej większość aktywnych osób polubiła zważywszy na to że co chwila ktoś mnie pyta dlaczego go nie ma) wstrzymałem właśnie po to żeby dodać wam kilka stylów cobyście nie byli ograniczeni do Evechick i bazowego thema.

Raina Nives:
Żaden, chcę żeby wrócił jasny default. :)

Doom:
profil -> opcje wyglądu -> "zmień" w nawiasie przy parametrze obecny styl (pierwsza linia zakładki opcje wyglądu) -> wybierasz styl

Raina Nives:
Niestety nie mam takiej opcji jakoś tak od pierwszych zmian na forum (1.04). Mogę jedynie wybrać zestaw emot, zmienić format czasu itp. Wyboru skórki niet.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej