Autor Wątek: Star Conflict  (Przeczytany 159916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 13, 2016, 17:12:55 »
Brzmi jak hajsek :)

Pytanie bonusowe: czy jak ktoś mnie zabije w open space to coś tracę (np shipa, moduly które kupiłem/wyprodukowałem)?
Tracisz kasę za statek musisz się naprawić i wszystko co miałeś w ładowniach, a czasem to są spore sumy :) albo epickie plany broni albo minerały.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 14, 2016, 21:30:42 »
Xantinos

W EVE istnieje potężny rynek gdzie można wszystko wystawić na sprzedaż. Czy w Star Conflict jest jakikolwiek market gdzie inny gracz wystawia na sprzedaż cokolwiek??? Krzem bym kupił bo na pociski potrzebny a mi się skończył. Czy, gdzie i od kogo mogę kupić ten minerał???

Posłuż dobrą radą panie "SC to nowa odsłona EVE"
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2016, 21:41:36 wysłana przez Zgudi »

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 15, 2016, 11:44:03 »
Xantinos

W EVE istnieje potężny rynek gdzie można wszystko wystawić na sprzedaż. Czy w Star Conflict jest jakikolwiek market gdzie inny gracz wystawia na sprzedaż cokolwiek??? Krzem bym kupił bo na pociski potrzebny a mi się skończył. Czy, gdzie i od kogo mogę kupić ten minerał???

Posłuż dobrą radą panie "SC to nowa odsłona EVE"

Nie ma tego bo jest to kompletnie niepotrzebne masz być samowystarczalny i spróbować każdego aspektu gry samemu :) chyba, że jesteś niecierpliwy to masz paczki za złoto w których jest wszystko co trzeba tylko niestety losowo.
Przecież każdy pro EVE gracz marudzi że kerbiry , że kopacze, że są niepotrzebni i psuja grę, to się zdecydujcie czy eve to pvp, kerbirka czy co  ?
Już widzę tych wszystkich pro jak mozolnie i uczciwie pracują na każdy swój statek hahahaha to nie ten typ.
Mnie się podoba w SC, że o wygranych decyduje w większości umiejętność gracza oraz strategia całej drużyny, a nie przewaga przypadkowa bo nas jest więcej niż ich, albo wynikającą tylko ze stażu gry. Tam i nowicjusz i weteran ma takie same szanse błyszczeć w pvp.
Wczoraj grałem turnieje za darmowe złoto fajna sprawa dla naszej strefy czasowej tylko 2 terminy wchodzą w grę masz starcia 8 vs 8 tier 3 statki dowolne z tego tieru grasz  3 mecze, a największa kasę zgarniają ci co 3 razy wygrają chyba 250 za 1 wygrana zgarnęliśmy po 50.
Tiery w grze sa w widełkach po 3
Tier 1  to poziomy 1-3 (trial) walki pvp z bootami i takie tam
Tier 2 połaczony ma MM z tierem 3 to poziomy 4-6
Tier 3 (turniejowy) to poziomy 7-9
Tier 4 połączony MM z tierem 5 poziomy 10-12
Tier 5 end game 13-15

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 15, 2016, 11:56:28 »
Nie ma tego bo jest to kompletnie niepotrzebne masz być samowystarczalny i spróbować każdego aspektu gry samemu :)
I po co Zgudi Ci to było? Właśnie sie dowiedziałeś że jesteś niesamodzielny i niesamowystarczalny  ;D
A skupiając się na PVP kasa i statki same Ci się mnożą w hangarze.
Nie ma to jak być samowystarczalnym za złoto kupione za dolary/złotówki/ojro/czy co tam innego  ;D

Xant, nie wiem po co próbujesz przekonać konia czystej krwi arabskiej że jest wielbłądem, ale skończ z tymi "dowodami" bo to już się męczące robi. Podoba Ci się SC? Super, fajnie, ale przestań przekonywać starych wyjadaczy że prosta arkadówka jest następcą albo zamiennikiem sandboxa z rozbudowanym światem.
Nie jest i koniec, każdy kto zagrał w to i to to powie.
No...może oprócz fanatyków, ale tacy nigdy nie są rozsądni.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 15, 2016, 12:04:33 »
Ej Puszek, trola mamy karmić a nie przepędzać. Wątek się obudził znowu a ty mu tak prawdę po prostu napisałeś ;( Przecież znowu umrze... wątek znaczy...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 15, 2016, 12:11:59 »
Trolla nie da się przepędzić :P
Szczególnie fanatyka, więc spokojnie, będzie nas przekonywał dalej.
Tak sobie myślę, że na prawdę musi tam brakować graczy, skoro tak usilnie próbuje przekonać do niej innych, nawet bardzo temu niechętnych.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 15, 2016, 12:17:42 »
A jakie są strategie w tej grze?

Ps w EVE wygrana też zależy od strategii floty i umiejętności pilotów.

Ps2 Twój argument że w EVE wygrywa ten liczniejszy jest slaby, ostatnio bralem udział w nie jednej bitce w której nakopalismy 2x liczniejszej flocie.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2016, 12:24:17 wysłana przez [WILD5] Filip Bonn »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 15, 2016, 12:18:57 »
Mnie się bardzo podoba jak go strzelisz konkretnym argumentem, a On przekręci go tak by wyszło, że SC jest w sumei chujowe ale i tak warto.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 15, 2016, 12:23:54 »
A jakie są strategie w tej grze?
Mniej więcej takie jak w WOT i WOWS, każdy sobie rzepkę skrobie, a po walce wyzywa wszystkich od noobów i idiotów :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 15, 2016, 12:40:49 »
Widełki w Tier? Przecież to sztuczne ograniczenia.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 15, 2016, 12:49:43 »
Te widełki działają też w tej tzw. open space?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 15, 2016, 12:57:07 »
A jakie są strategie w tej grze?

Ps w EVE wygrana też zależy od strategii floty i umiejętności pilotów.

Ps2 Twój argument że w EVE wygrywa ten liczniejszy jest slaby, ostatnio bralem udział w nie jednej bitce w której nakopalismy 2x liczniejszej flocie.

No skoro masz do dyspozycji ogrom statków z których każdy ma inne właściwości dla grupy to tych taktyk przy ograniczonym składzie jest bardzo dużo ECM , Takler , command , guardian itd, są wszystkie typy z eve, to sam sobie odpowiedz ile możesz mieć taktyk, różnica jest taka, że nie postawisz spider tanka musisz wsiąść do tego logistyka specjalnie osłabiając potencjalny dps grupy.

Powiedz mi co to za wyczyn nakopać 2 razy liczniejszej flocie znaczy, że to booty nie gracze bo z równym ich skilem nawet nie było by rozmowy o cieniu szans.
W SC do 3 poziomu tez można z takimi sobie powalczyć i statystyki poprawić tylko potem jest gorzej jak się pójdzie wyżej :)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 15, 2016, 13:04:17 »
Xantinos

Mam magazyn pełen gratów, a w tym kilka rzadkich itemkow, które mi nie będą potrzebne bo nie latam tym typem statków. Mogę to w swoim changarze sprzedać za chyba 25% ceny bazowej, ale może da się to komuś oddać lub zamienić towar za towar, zrobić jakiś mały trade? Może w tym "open space world" mógłbym coś takiego wykombinować?

Przecież to "godny następca wysłużonej EVE", więc musi się dać. Pomóż, bo było by łatwiej gdybym nie musiał wszystkiego ogarniać sam od podstaw.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 15, 2016, 13:04:54 »
I po co Zgudi Ci to było? Właśnie sie dowiedziałeś że jesteś niesamodzielny i niesamowystarczalny  ;D
A skupiając się na PVP kasa i statki same Ci się mnożą w hangarze.
Nie ma to jak być samowystarczalnym za złoto kupione za dolary/złotówki/ojro/czy co tam innego  ;D

Xant, nie wiem po co próbujesz przekonać konia czystej krwi arabskiej że jest wielbłądem, ale skończ z tymi "dowodami" bo to już się męczące robi. Podoba Ci się SC? Super, fajnie, ale przestań przekonywać starych wyjadaczy że prosta arkadówka jest następcą albo zamiennikiem sandboxa z rozbudowanym światem.
Nie jest i koniec, każdy kto zagrał w to i to to powie.
No...może oprócz fanatyków, ale tacy nigdy nie są rozsądni.

VonBeerpuszken ja nikogo nie przekonuje kto chce zagra i sam oceni ja go do tego nie zmuszę ale jak mi ktoś pierdoły wypisuje i do tego  nie grał to mnie rzuca.
Większość kliknie kilka bitew do max 3 tiera i już wszystko wie, a gówno wie i gówno widział, ale mądrzy się jak Niesiołowski na każdy temat.
Pograj wbij 9 tier odblokuj wszystko zagraj z korporacja, polataj w open space, a potem krytykuj jeżeli ci się nie podoba.
Jeżeli ktoś pisze coś o eve na podstawie triala to go objeżdżacie jak burą kobyłę, a teraz w stosunku do SC zachowujecie się dokładnie tak samo co dla mnie jest zabawne bo mógłbym wasze posty wklejać tutaj odnośnie wątku o eve nie wysilając się nawet.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 15, 2016, 13:08:31 »
Xantinos

Mam magazyn pełen gratów, a w tym kilka bardzo drogich itemkow, które mi nie będą potrzebne bo nie latam tym typem statków. Mogę to w swoim changarze sprzedać za bezcen, ale może da się to komuś oddać lub zamienić towar za towar, zrobić jakiś mały trade? Może w tym "open space world" mógłbym coś takiego wykombinować?

Przecież to "godny następca wysłużonej EVE", więc musi się dać. Pomóż, bo było by łatwiej gdybym nie musiał wszystkiego ogarniać sam od podstaw.

Może po prostu użyj opcji demontuj i uzyskaj za nie materiały których potrzebujesz ?
W większości gier gdzie jest market są kradzieże kont i problemy innej natury jak ktoś lubi ekonomie niech sobie poszuka gry ekonomicznej SC nie jest dla niego.
Zobaczcie na diablo blizzard wycofał się z marketu w ogóle dlaczego ?
A wow ? system craftingu tak się zmienił że braku AH nawet byście nie odczuli z taki marketem to chyba już tylko eve zostało.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 15, 2016, 13:09:01 »
Cytuj
Ps2 Twój argument że w EVE wygrywa ten liczniejszy jest slaby, ostatnio bralem udział w nie jednej bitce w której nakopalismy 2x liczniejszej flocie.

Cytuj
Powiedz mi co to za wyczyn nakopać 2 razy liczniejszej flocie znaczy, że to booty nie gracze bo z równym ich skilem nawet nie było by rozmowy o cieniu szans.



To tak żeby trzymać poziom tematu  :-X

Cytuj
Jeżeli ktoś pisze coś o eve na podstawie triala to go objeżdżacie jak burą kobyłę, a teraz w stosunku do SC zachowujecie się dokładnie tak samo co dla mnie jest zabawne bo mógłbym wasze posty wklejać tutaj odnośnie wątku o eve nie wysilając się nawet.
Nie mój drogi, nikt nie objeżdża gry jako takiej, tylko Ciebie, za to że wygadujesz głupoty.
Nie dociera do Ciebie że MAMY porównanie, ponieważ jak wielu tu pisało, grało w SC, albo i teraz pogrywa.
A zresztą po co ja to piszę?...
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 15, 2016, 13:12:09 »
Te widełki działają też w tej tzw. open space?
Nie w open space masz wolną amerykankę, ale widełki działają w inny sposób, nie możesz wlecieć do systemu jeżeli masz za niski poziom statku zaczynasz od 6 wtedy się odblokowuje im wyższy poziom statku tym więcej systemów pvp otwartych oraz przestrzeni obcych, bo npc to nie wypierdki z pasków z eve leja mocna i odradzają się co chwilę,
a stanie w jednym miejscu to pewny zgon :)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 15, 2016, 13:13:07 »
Może po prostu użyj opcji demontuj i uzyskaj za nie materiały których potrzebujesz ?
W większości gier gdzie jest market są kradzieże kont i problemy innej natury jak ktoś lubi ekonomie niech sobie poszuka gry ekonomicznej SC nie jest dla niego.
Zobaczcie na diablo blizzard wycofał się z marketu w ogóle dlaczego ?
A wow ? system craftingu tak się zmienił że braku AH nawet byście nie odczuli z taki marketem to chyba już tylko eve zostało.

Czy jak. SC to nowa, lepsza odsłona EVE bo wywalili market i zakazali jakiegokolwiek trade? Bo market to zło?

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 15, 2016, 13:13:13 »


To tak żeby trzymać poziom tematu  :-X
No cóz widzę że kolega Lemming to raczej wspólnego języka nie znajdziemy :)
ja PITERY nie wkleję bo mi szkoda dobrego humoru

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 15, 2016, 13:15:35 »
Czy jak. SC to nowa, lepsza odsłona EVE bo wywalili market i zakazali jakiegokolwiek trade? Bo market to zło?
Zgudi ile ty masz lat że tak spytam bo mam wrażenie że odpisuje gimbazie ?

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 15, 2016, 13:19:42 »
Zgudi ile ty masz lat że tak spytam bo mam wrażenie że odpisuje gimbazie ?
Biorę popcorn :D Stary ty jesteś lepszy, od całej reszty centrali razem wziętej! :D

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 15, 2016, 13:20:06 »
Biorę popcorn :D Stary ty jesteś lepszy, od całej reszty centrali razem wziętej! :D
Dziękuje :) staram się

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 15, 2016, 13:23:10 »
Zgudi, SC to nowa lepsza odsłona EVE bo:
1. nie ma marketu, kontraktów, handlu żeby nie było brzydkich oszustw.
2. czat jest moderowany, za kurwę dostaniesz bana, tak żeby nie demoralizować dzieci.
3. Nie ubijesz sobie nooba bo noob nie ma wstępu do większej części "open space"... takie to open.
4. będąc noobem nie wlecisz sobie do "open space" bo ktoś mógłby zrobić Ci kuku.
Więc jak widzisz, sama zalety w porównaniu do EVE. Po prostu czujesz się jak w przedszkolu w którym pani pilnuje porządku :D


Cytuj
No cóz widzę że kolega Lemming
To jest dobre :D a za czym tak lemminguję?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 15, 2016, 13:53:17 »
Zgudi, SC to nowa lepsza odsłona EVE bo:
1. nie ma marketu, kontraktów, handlu żeby nie było brzydkich oszustw.
2. czat jest moderowany, za kurwę dostaniesz bana, tak żeby nie demoralizować dzieci.
3. Nie ubijesz sobie nooba bo noob nie ma wstępu do większej części "open space"... takie to open.
4. będąc noobem nie wlecisz sobie do "open space" bo ktoś mógłby zrobić Ci kuku.
Więc jak widzisz, sama zalety w porównaniu do EVE. Po prostu czujesz się jak w przedszkolu w którym pani pilnuje porządku :D

To jest dobre :D a za czym tak lemminguję?

Ad 1. nie ma bo po co nie tracisz statku to nie musisz kupować nie płacisz za grę to nie musisz farmić kasy na abonament, a resztę sobie sam zbierasz albo moduły rozbierasz.
Ad 2. Pierwsze słyszę :) ale co ja tam wiem.
Ad3,4. No nie lepiej zabić nooba i się chwalić jaki jesteś pro :) ja tam wole walkę z równymi szansami wtedy satysfakcję z wygranej mam większą. Mnie uczyli, że słabszym się pomaga, a nie bije, ale szkoły wychowania są różne może kolega z resortowych nie wiem.

skoro nie znasz definicji Lemminga to ja ci nie pomogę poszukaj artykułu bodajże Warzechy na ten temat :)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 15, 2016, 14:01:57 »
Znam znaczenia określenia leming, chcę żebyś mi wytłumaczył za kim lub za czym tak ślepo "lemminguje".
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 15, 2016, 14:03:58 »
Znam znaczenia określenia leming, chcę żebyś mi wytłumaczył za kim lub za czym tak ślepo "lemminguje".
Chcieć możesz, a czy dostaniesz to już inna bajka, wystarczy poczytać wypowiedzi w kilku tematach żeby mieć ogląd i nie mówię tylko o grze :)
I ja nie powiedziałem, że lemingujesz :)  tylko, że jesteś Lemingiem :) to taki stan świadomości albo nieświadomości :)

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 15, 2016, 14:05:47 »
Tak mi się skojarzyło jak czytam xantiosa.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=U5nzWv-jy1g[/youtube]

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #97 dnia: Luty 15, 2016, 14:06:39 »
Tak mi się skojarzyło jak czytam xantiosa.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=U5nzWv-jy1g[/youtube]

o widzisz blisko :) nawet dokładnie tak

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #98 dnia: Luty 15, 2016, 14:07:53 »
Chcieć możesz, a czy dostaniesz to już inna bajka, wystarczy poczytać wypowiedzi w kilku tematach żeby mieć ogląd i nie mówię tylko o grze :)
I ja nie powiedziałem, że lemingujesz :)  tylko, że jesteś Lemingiem :) to taki stan świadomości albo nieświadomości :)

Mhm... a czegoż nieświadomy jestem?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #99 dnia: Luty 15, 2016, 14:09:09 »
Mhm... a czegoż nieświadomy jestem?
Skoro nie wiesz to ja ci tego nie powiem :) bo mi na uświadamianie szkoda czasu w większości przypadków terapia nie przynosi żadnego efektu potrzebny jest silny bodziec najlepiej ekonomiczny, który czasami niestety też jest niewystarczający to jak z matrixa wybór 2 pigułek :)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #100 dnia: Luty 15, 2016, 14:11:04 »
skoro nie wiesz to ja ci tego nie powiem :)
A skąd mam wiedzieć czego jestem nieświadomy? Na tym chyba polega nieświadomość czegoś, prawda?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #101 dnia: Luty 15, 2016, 14:11:58 »
o widzisz blisko :) nawet dokładnie tak
Xantios, to ja Ci może wytłumaczę, to ty jesteś tym Kaczyńskim który nie daje się przekonać. Ja wiem, że ty tego nie jesteś w stanie pojąć, pewnie odpiszesz mi jakąś bzdurą znowu, ale przynajmniej można się z Ciebie pośmiać. Dawno nikogo tak śmiesznego nie czytałem tu na centrali.

PS. Tego też pewnie nie pojmujesz, ale jest różnica między byciem śmiesznym a zabawnym.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 15, 2016, 14:20:09 »



Powiedz mi co to za wyczyn nakopać 2 razy liczniejszej flocie znaczy, że to booty nie gracze bo z równym ich skilem nawet nie było by rozmowy o cieniu szans.

Nie wierzę, że graleś w EVE, to nie może być prawda.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 15, 2016, 14:21:14 »
Xantios, to ja Ci może wytłumaczę, to ty jesteś tym Kaczyńskim który nie daje się przekonać. Ja wiem, że ty tego nie jesteś w stanie pojąć, pewnie odpiszesz mi jakąś bzdurą znowu, ale przynajmniej można się z Ciebie pośmiać. Dawno nikogo tak śmiesznego nie czytałem tu na centrali.

PS. Tego też pewnie nie pojmujesz, ale jest różnica między byciem śmiesznym a zabawnym.
Sek w tym, że wy czujecie się dobrze w swoim towarzystwie bo nie ma miedzy wami żadnych różnic jest was tu może z 10 max z tego co czytam.
Mógłbym wam nakreślić profil psychologiczny bo mam 5 takich szwagrów równie zabawnych ,ale bawi mnie jak łatwo można was rozdrażnić i jak połowa dyskusji opiera się na grafice z demotywatorów albo youtube bo macie problemy z wyrażeniem prostych rzeczy słowem pisanym.
Stanowicie dobra rozrywka dla grona moich znajomych którym to czytam codziennie do kawy :) dlatego jeszcze tutaj zaglądam i odpisuje :)
Jest grono ludzi, które szuka tutaj informacji, ale to raczej odosobnione wyjątki gro to znudzeni w pracy.
Swoją droga może wasi szefowie powinni się zainteresować wasza wydajnością ?


P.S jest może tutaj jakiś moderator ? Bo chyba zdrowy offf top się zrobił, a miało być o grze.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 15, 2016, 14:29:45 »
Cytuj
Mógłbym wam nakreślić profil psychologiczny

No to słuchamy.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.