Autor Wątek: Star Conflict  (Przeczytany 159901 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 06, 2016, 02:03:28 »
Czy porównanie jest z dupy? Nie wiem - ten sam wydawca, w podobnym czasie obie gry pojawiły się na steamie w podobnym czasie, a jedna ma 10-20x więcej graczy online w zależności od dnia. Liczby na reddicie obu gier wyglądają podobnie.

Pograłem godzinkę - jedyni piloci którzy nie byli npcami w trybie PVP byli po mojej stronie (a i tak nie zawsze był pełen team, czasem miałem też npce w swoim teamie). Cóż - może jak wskoczę na wyższe tiery to w końcu będę mógł zobaczyć coś więcej i poczuć tę adrenalinę o której mówisz :)

BTW wspominałeś coś o ESLu - możesz powiedzieć coś więcej? Co można wygrać? Tak jak w WOT gold (tutaj GS) czy coś więcej?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 06, 2016, 03:48:05 »
Mnie martwi trochę ta strona: http://store.steampowered.com/app/212070/?l=polish

70% negatywnych komentarzy. Ponoć główny problem to potwornie mozolny grind na wyższych tierach, na niskich idzie szybko.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 06, 2016, 07:52:34 »
EVE było pro w 2008 może w 2010 teraz to malowana kupa bez perspektywy , fizyki , i innych rzeczy które maja nowe gry.

Czyli w tej grze da się odlecieć na bok, skierować stetek ku jakiejś plancie i się w ziemię prostopadla w..ić, tudzież spłonąć w atmosferze ze względu na zły kąt wejścia w nią?
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 06, 2016, 09:23:16 »
Kto ściąga darmówkę ze steam ?

Miliony osób. Bo te miliony osób wolą sobie odpalić gierki przez steama niż mieć pierdyliard różnych installerów ściągniętych i ikonek na pulpicie. Sam nałogowo ostatnio gram w WT i... wyobraź sobie że ściągnąłem przez steama.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 06, 2016, 09:44:38 »
Przecież to troll jakiś, wiem co mówię znam się na tym.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 06, 2016, 09:45:17 »
" Czyli w tej grze da się odlecieć na bok, skierować stetek ku jakiejś plancie i się w ziemię prostopadla w..ić, tudzież spłonąć w atmosferze ze względu na zły kąt wejścia w nią? "

W tej nie tutaj jest system kolizji zadający obrażenia i paliwo w open space :) może dodadza jeszzce jakieś elementy realne później.
Jeśli chcesz więcej realizmu to to wszystko co napisałeś masz w elite dangerous tylko musisz mieć joya z przepustnica i masę czasu żeby nauczyć się latać :)
 To tam możesz się rozbić wylatując ze stacji, a jeśli zapomnisz o pozwolenia na lądowanie rozwali cię własna stacja itd itd.
Ja wolę wersje uproszczoną niż pełny symulator ale walka jest bardzo podobna do tej ze Star Conflict.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 06, 2016, 09:46:40 »
Przecież to troll jakiś, wiem co mówię znam się na tym.
Zanim kogoś obrazisz zastanów się dwa razy, a jak nie masz nic treściwego do dodania to lepiej milcz :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 06, 2016, 10:01:29 »
Właśnie rasowe troll tutaj mogą się obrazić za dodawanie go do ich pr0 grona

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 06, 2016, 10:15:27 »
Właśnie rasowe troll tutaj mogą się obrazić za dodawanie go do ich pr0 grona

Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1][2], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

skoro naruszam zasadę forum może powinienem dostać bana ?

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 06, 2016, 10:42:51 »
Niestety tryb turniejów mam jeszcze zablokowany może dzisiaj go uda się odblokować i widziałem timer odmierzający start, więc moze coś więcej wieczorem będę wiedział.
NPC na pvp ? Chyba wybrałeś zły tryb gry popraw mnie jeśli się mylę ale pvp z npc jest z prawej strony menu obok tryby misje , a wszystko z lewej masz z graczami jak i jak nie ma składu nie puszcza gry, ale mnie się to nie zażyło jeszcze. No ale mogę się mylić oczywiście rozwiń wypowiedź jak możesz :)

http://forum.star-conflict.com/index.php?/topic/22704-bots-in-pvp/
https://forum.star-conflict.com/index.php?/topic/24850-massive-bot-game-in-pvp/


Widać nie tylko ja mam takie doświadczenia :) Chociaż podobno na wyższych tierach są ludzie :P

@edit
Tak wyglądają gry na 1tierze (screen zrobiony 5 minut temu): http://i.imgur.com/JSbLFfQ.jpg
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2016, 10:50:40 wysłana przez xanowron »

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 06, 2016, 10:54:00 »
to sa posty z 2014 roku niedawno był path jako dodatek który masę pozmieniał w grze .

pierwszy path 1.2.5+1.3.0 : https://forum.star-conflict.com/index.php?/topic/29161-star-conflict-125-130-pl/

drugi 1.3.1 : https://forum.star-conflict.com/index.php?/topic/29317-star-conflict-131-pl-update-1/

ostatni jest z bodajże wczoraj :)
path 1.3.2 : https://forum.star-conflict.com/index.php?/topic/29602-star-conflict-132-pl/


 

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 06, 2016, 11:03:12 »
Wziąłem pierwsze z brzegu posty z forum co z tego, że są z 2014 skoro na screenach które wrzucam dzieje się dokładnie to o czym tam mowa?

http://i.imgur.com/MI1Bk78.jpg
http://i.imgur.com/oFYRgYp.jpg

@edit
3ci tier to samo :P
http://i.imgur.com/cM7dp0F.jpg
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2016, 11:15:06 wysłana przez xanowron »

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 06, 2016, 11:24:58 »
sprawdzę po 14.00 ponawiam jednak prośbę zobacz na jaki idziesz tryb pvp czy PVE ? bo sa dwa :) jeden tylko z graczami drugi na tych samych mapach w tym samym trybie grasz z NPC

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 06, 2016, 11:37:18 »
Są boty w trybie PVP. Gram, wiem co mówię. Głównie na początku, potem już trochę mniej. Od prawdziwych graczy wyróżniają się tym że grają bardzo niemrawo i dają się wybijać jak kaczki. Zazwyczaj albo wszyscy przeciwnicy to boty, albo inni gracze. Gracze grają tak, że uciekają przed ogniem, robią uniki, chowają się za obiektami i są bardziej uparci w zestrzeleniu twojego tyłka.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2016, 11:45:59 wysłana przez Zgudi »

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 06, 2016, 15:05:43 »
http://scr.hu/1yg5/swhxk
http://scr.hu/1yg5/wzdjx
http://scr.hu/1yg5/rix78

ja mam samych graczy ale może to taka godzina że rano nie ma chętnych do grania na pvp

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 06, 2016, 19:21:46 »
Po nieco dłuższym ograniu i potyczkach z prawdziwymi graczami:

Jak dla mnie potyczki są zbyt błyskawiczne. Niekiedy padam już po jednym trafieniu w pierwszej sekundzie walki (te statki mają jak dla mnie przegięty dps), innym razem wytrzymam całe 5 sekund, WOW! i zdążę w tym czasie kogoś zabić 3 strzałami. Zdecydowanie za szybkie tempo. Potyczka dwóch slicerów w EVE przy tym to jak partia szachów z dogrywką. Podobno bardzo powszechnie stosowane są aim-boty.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2016, 08:50:41 wysłana przez Zgudi »

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 07, 2016, 10:05:00 »
Zależy czym grasz dla każdego statku jest inna taktyka, jak sam wylecisz na 3-5 to się nie dziwie, że marnie kończysz pojedynek.
Solo 1 vs 1 niemożliwe żebyś zszedł po 1 strzale chyba że za jednym latasz, a od fregaty dalekosiężnej dostajesz z dezintegratora.
Poćwicz pokombinuj chowaj się za skałki, rób walkę w a kuku ;) jeśli grasz myśliwcem to staraj się zajmować boczne latarnie i patrz na mapę jeśli lecisz sam już jesteś martwy jak w eve jak sam wpadniesz na flotę.No i nie oczekuj wiele to random chcesz mieć mocny skład szukaj kumpli do gry wejdźcie składem premade i wymiatajcie.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2016, 11:19:32 wysłana przez xantinos »

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 07, 2016, 21:52:15 »
To wytłumacz mi majster, jak powinien grać początkujący z Jerycho :P

Sent with CL4P-TP to ya :P



Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 08, 2016, 10:19:06 »
http://star-conflict.com/en/game/gameguide/7/current/ tutorial pvp
a tutaj masz resztę filmików z napisami PL w sumie jest 15 poradników do tej gry :
http://star-conflict.com/en/game/gameguide
Jerycho to tacy Caldari z eve z ta różnica że możesz używać każdej broni tankujesz tarczą, więc wszystkie implanty i moduły musisz mieć na wzmocnienie tarcz.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2016, 10:36:32 wysłana przez xantinos »

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 13, 2016, 13:01:05 »
qlko1 o ja cierpię dolę zagraj zobacz :) potem pisz bo wyszło żałośnie :)
EVE jest nudne jak flaki z olejem więcej adrenaliny mam grając w donkey konga :)
Nie widziałem EVE w ESL, a może się mylę ?
Co do uber skila pvp :D nie ma rankingu skila jest tylko śmieszny killboard, który niektórzy nabijają na biednych początkujących i naiwnych, żeby się wykazać jacy są boscy.
Szkoda tylko, że potem w pojedynkach z równymi giną jak lamy ot całe EVE.
W wot jak na wn8 widzisz fioletowego gracza to wiesz, że ma koleś skila i widać to po jego  grze w EVE widać tylko rozbujałe ego na forum albo localu :)

Chłopie co ty w ogóle porównujesz? Nie wiem czy Star Conflict to dobra czy kiepska gra bo jeszcze nie próbowałem (aczkolwiek zamierzam) ale porównywanie arcadowej strzelanki do sandboxowego MMO gdzie można grac na tysiące sposobów (znam ludzi co prawie ze stacji nie wylatują bo na markecie siedzą) to jak porównywanie np Wiedźmina 3 do Pasjansa z Windowsa no bo przecież w Wiedźminie tez można w karty grać.
Weź się ogarnij.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 13, 2016, 13:05:11 »
Chłopie co ty w ogóle porównujesz? Nie wiem czy Star Conflict to dobra czy kiepska gra bo jeszcze nie próbowałem (aczkolwiek zamierzam) ale porównywanie arcadowej strzelanki do sandboxowego MMO gdzie można grac na tysiące sposobów (znam ludzi co prawie ze stacji nie wylatują bo na markecie siedzą) to jak porównywanie np Wiedźmina 3 do Pasjansa z Windowsa no bo przecież w Wiedźminie tez można w karty grać.
Weź się ogarnij.
Nie wiem czy Star Conflict to dobra czy kiepska gra bo jeszcze nie próbowałem nawet chciałem coś napisać sensownego w odpowiedzi ale ten fragment mnie rozwalił :)

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 13, 2016, 13:21:02 »
To naucz się czytać ze zrozumieniem bo jak na razie ci nie wychodzi. Tak samo jak i  pisanie z sensem więc może dobrze że odpuściłeś.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 13, 2016, 13:26:00 »
To naucz się czytać ze zrozumieniem bo jak na razie ci nie wychodzi. Tak samo jak i  pisanie z sensem więc może dobrze że odpuściłeś.
Mądrzysz się w temacie w którym nie masz pojęcia bo nie grałeś o czym mam z Tobą dyskutować ?
Zagraj, zobacz wbij minimum 9 poziom żeby uzyskać  dostęp do wszystkich aspektów gry wtedy chętnie przedyskutuje różnice i podobieństwa obydwu gier :)

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 13, 2016, 13:33:10 »
Przecież to WarThunder tylko że w kosmosie. Nawet wydawca ten sam. Skończ więc pieprzyc głupoty i robić z tej gry nie wiadomo co. Co się zmieni na 9 poziomie? Z arcadowej rozwalanki w kosmosie zmieni się w pełnoprawne sandboxowe MMO? Gównoprawda, nadal będzie arcadową rozwalanką w kosmosie tyle że z większa ilością odblokowanych statków i modułów tak jak i WoT. Widzisz, nie grałem a wiem więcej od ciebie.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 13, 2016, 13:38:52 »
Przecież to WarThunder tylko że w kosmosie. Nawet wydawca ten sam. Skończ więc pieprzyc głupoty i robić z tej gry nie wiadomo co. Co się zmieni na 9 poziomie? Z arcadowej rozwalanki w kosmosie zmieni się w pełnoprawne sandboxowe MMO? Gównoprawda, nadal będzie arcadową rozwalanką w kosmosie tyle że z większa ilością odblokowanych statków i modułów tak jak i WoT. Widzisz, nie grałem a wiem więcej od ciebie.
Czyli wiesz że nic nie wiesz :), a ja słyszałem że zorza polarna ma wpływ na miesiączkowanie pingwinów i co  ?
Wydawca jest inny niż war thundera, ale firmuje to Gajdzin nie nie jest to wot i nie nie jest to arcadówka bo jest  fizyka w grze może nie jest to pełny symulator ja w elite, ale na pewno nie arcadówka.
Opisałem już dużo wcześniej prawie wszystko do tego masz filmiki no i zawsze możesz pograć jest za free :) ( to chyba będzie najlepsze )
Skończ proszę cie już powtarzać utarte głupoty wyrób sobie własne zdanie i wrócimy do dyskusji.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 13, 2016, 13:52:36 »
Nadal nie odpowiedziałeś co się zmieni na 9 poziomie. Pozwól że wkleję ci co można w skrócie robić w EvE:

http://swiftandbitter.com/eve/wtd/eve-wtd.jpg

Teraz ty jako znawca Star Conflict napisz mi jakież to możliwości oprócz nawalania się statkami na PvP czy PvE oferuje ta gra. Chyba nie będziesz miał z tym problemu jako weteran?

Wszystko co pisałeś wcześniej sprowadza się do nawalania statkami na pvp i pve. Na filmikach to samo nawalanie się statkami w kosmosie na pvp lub pve. Oświeć mnie proszę więc jakież to ukryte tryby jeszcze ta gra oferuje?

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 13, 2016, 13:59:27 »
[...]nie nie jest to arcadówka bo jest  fizyka w grze[...]

Jaka fizyka? 6DoF to nie jest fizyka, tylko 6DoF. Jakoś nigdy w SC nie musiałem obracać statku o 180 stopni żeby sensownie wyhamować.

Znacznie więcej realizmu już jest w Warthunderze. A jedyna gra z w miarę realistyczną fizyką w kosmosie którą znam to I-WAR.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 13, 2016, 14:20:44 »
Xantinos. Na początku palnąłeś kilka głupot pisząc między innymi to: "godny następca wysłużonej EVE", a teraz zamiast przyznać się do błędu brniesz w to do samego końca pomimo braku argumentów.

To co uprawiasz ma nawet swoją nazwę i nazywa się "Efektem Potwierdzenia"  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Efekt_potwierdzenia

Cytuj
Efekt potwierdzenia, błąd konfirmacji, strategia konfirmacyjna – tendencja do preferowania informacji, które potwierdzają wcześniejsze oczekiwania i hipotezy, niezależnie od tego, czy te informacje są prawdziwe

Jest to znane pojęcie w środowisku inwestorów i częsta przyczyna złych decyzji. Osoby podatne na tę pułapkę zazwyczaj najszybciej przegrywają pieniądze na giełdzie. Ale to już nieco inny temat.


Skaza

  • 666
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 85
  • Punish and Slave !
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grim'Harper
  • Korporacja: WATAHA.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 13, 2016, 15:32:51 »

Star Conflict następcą EVE Online?

Oczywiście. Pod warunkiem, że gra w EVE jest ograniczona do rozbijania się czołgami na malutkim, izolowanym kawałeczku mapy. Zaraz! To przecież zupełnie inna gra. Chociaż... Star Conflict należy do tego samego rodzaju gier, do którego zaliczymy World of Tanks i całą masę podobnych produkcji.
 
Zatem wszystko sprowadza się do tego, czy "czołgi" są lepsze od EVE? Zainstalowałem. Zagrałem i usunąłem. Nie, SC nie zastąpi EVE.

Jam jest Hermes. W gniewie własne skrzydła pożerając, przez nienawiść oswojon zostałem.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 13, 2016, 16:26:37 »
Star Conflict następcą EVE Online?

Oczywiście. Pod warunkiem, że gra w EVE jest ograniczona do rozbijania się czołgami na malutkim, izolowanym kawałeczku mapy. Zaraz! To przecież zupełnie inna gra. Chociaż... Star Conflict należy do tego samego rodzaju gier, do którego zaliczymy World of Tanks i całą masę podobnych produkcji.
 
Zatem wszystko sprowadza się do tego, czy "czołgi" są lepsze od EVE? Zainstalowałem. Zagrałem i usunąłem. Nie, SC nie zastąpi EVE.
Szanuje Twoje zdanie jednak gdybyś dobił do 7 poziomu mógłbyś sobie polatać w otwartej przestrzeni  w której jest ze 100 albo 200 konstelacji skonstruowanych podobnie jak w eve (ochrona stacji non pvp hi sec , strefy niebezpieczne open pvp ).
Problem z każdym dyskutantem tutaj polega na tym, że odpala triala ( do 3 poziomu to trial ) coś tam polata możne samouczek, możne nie i ocenia jaki to szajs, arcadówka albo wot.
Jest pvp i na nim głownie oparta jest ta gra, jest zbieractwo i produkcja uproszczono pve do kliknięcia randomu albo wyboru konkretnej misji.
Naprawdę jest cała masa podobieństw z eve sa może inaczej wykonane być może ale oferująca dokładnie te same treści, a różnica ?
Mniej bezsensownego gridu i latania, a więcej konkretów i akcji w szybszym tempie.
Tu nie musisz decydować kim chcesz grać grasz pvp resztę masz jako dodatek z automatu czyli i jesteś producentem i minerem bo musisz sobie sam zbudować statki.
Jest odpowiednik Inkursji atakujesz inwazje z jakimś tam super obcym , są inwazje na systemy obcych , cyberów itd.
Jeśli masz niedosyt masz ligi pvp i turnieje regularnie 3 razy dziennie to raczej zapożyczone z wota i esl.
Korporacje walczą o przejęcie systemów to takie połączenie clan wars z wot z sovem z eve musisz zbudować jako korporacja dreda, a potem nim lecisz atakować system z ekipa 15 vs 15 i dred przeciw dredowi, przegrany ucieka, wygrani zajmują system i czerpią z niego profity.
za tydzień maja być niszczyciele t2 dodane 11 poziomu gra idzie szybko do przodu bo ktoś zobaczył perspektywy zarobku przez 3 lata stała w miejscu ostatnie pól roku rewolucyjne zmiany widać że zmieniła się ekipa.
   Ale jeżeli ktos z góry zakłada, że coś jest złe zamyka się na obiektywne informacje ....

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 13, 2016, 16:32:02 »
Szanuje Twoje zdanie jednak gdybyś dobił do 7 poziomu mógłbyś sobie polatać w otwartej przestrzeni  w której jest ze 100 albo 200 konstelacji skonstruowanych podobnie jak w eve (ochrona stacji non pvp hi sec , strefy niebezpieczne open pvp ).
Problem z każdym dyskutantem tutaj polega na tym, że odpala triala ( do 3 poziomu to trial ) coś tam polata możne samouczek, możne nie i ocenia jaki to szajs, arcadówka albo wot.
Jest pvp i na nim głownie oparta jest ta gra, jest zbieractwo i produkcja uproszczono pve do kliknięcia randomu albo wyboru konkretnej misji.
Naprawdę jest cała masa podobieństw z eve sa może inaczej wykonane być może ale oferująca dokładnie te same treści, a różnica ?
Mniej bezsensownego gridu i latania, a więcej konkretów i akcji w szybszym tempie.
Tu nie musisz decydować kim chcesz grać grasz pvp resztę masz jako dodatek z automatu czyli i jesteś producentem i minerem bo musisz sobie sam zbudować statki.
Jest odpowiednik Inkursji atakujesz inwazje z jakimś tam super obcym , są inwazje na systemy obcych , cyberów itd.
Jeśli masz niedosyt masz ligi pvp i turnieje regularnie 3 razy dziennie to raczej zapożyczone z wota i esl.
Korporacje walczą o przejęcie systemów to takie połączenie clan wars z wot z sovem z eve musisz zbudować jako korporacja dreda, a potem nim lecisz atakować system z ekipa 15 vs 15 i dred przeciw dredowi, przegrany ucieka, wygrani zajmują system i czerpią z niego profity.
za tydzień maja być niszczyciele t2 dodane 11 poziomu gra idzie szybko do przodu bo ktoś zobaczył perspektywy zarobku przez 3 lata stała w miejscu ostatnie pól roku rewolucyjne zmiany widać że zmieniła się ekipa.
   Ale jeżeli ktos z góry zakłada, że coś jest złe zamyka się na obiektywne informacje ....

Ok, a czy w tym "open space" dużo ludzi lata? Bo ciężko znaleźć coś na YT o otwartym pvp... (nie interesują mnie filmiki od Twórców gry)
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2016, 16:38:30 wysłana przez xanowron »

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 13, 2016, 16:45:39 »
Polatałem w Open Space. Są to systemy wielkości puszki do konserwy. Na środku jest stacja, a wokoło w odległości ledwie kilku kilometrów od niej bramy, asteroidki i jakieś npc latające od bramy do bramy. Czasem zdarzało mi się spotkać pojedyncze osoby. Postrzelałem trochę do npc i do tych graczy po czym wsiadła na mnie jakaś policja co zakończyło się zgonem i szybkim respawnem.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2016, 17:10:04 wysłana przez Zgudi »

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 13, 2016, 16:53:58 »
Polatałem w Open Space. Są to systemy wielkości puszki do konserwy. Na środku jest stacja, a wokoło w odległości ledwie kilku kilometrów od niej bramy, asteroidki i jakieś npc latające od bramy do bramy. Czasem zdarzało mi się spodkać pojedyncze osoby. Postrzelałem trochę do npc i do tych graczy po czym wsiadła na mnie jakaś policja co zakończyło się zgonem i szybkim respawnem.

Brzmi jak hajsek :)

Pytanie bonusowe: czy jak ktoś mnie zabije w open space to coś tracę (np shipa, moduly które kupiłem/wyprodukowałem)?
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2016, 17:00:24 wysłana przez xanowron »

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 13, 2016, 17:09:04 »
Mi nie udało się niczego stracić. Co najwyżej amunicję którą zużyłem do rozrabiania. Ale być może traci się jakieś punkty reputacji... tego nie wiem.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 13, 2016, 17:11:23 »
Ok, a czy w tym "open space" dużo ludzi lata? Bo ciężko znaleźć coś na YT o otwartym pvp... (nie interesują mnie filmiki od Twórców gry)
Ludzi jest coraz więcej bo żeby zrobić destroyera musisz wyfarmic materiały ze skal i dropu, który najłatwiej znaleść w strefach pvp.
Robi się jak w eve wczoraj jakiś gość paziował ruskich z korpa cccp jednego za drugim jak wlatywali do systemu.
Jeżeli zabiła cie policja to musialeś być w hi secu :) systemy od (0.4 porównanie w eve ) są na czerwono z napisem strefa niebezpieczna, a stacja jest tylko jedna na region :) czyli są 3 stacje w całej grze.