Autor Wątek: Star Conflict  (Przeczytany 159910 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #455 dnia: Kwiecień 07, 2016, 15:31:17 »
Czy to już czas na obowiązkowy:


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #456 dnia: Kwiecień 07, 2016, 16:27:45 »
Czy to już czas na obowiązkowy:


Dokładnie. Xantinos znalazł wytłumaczenie na pytanie: jak to się dzieje, że wszyscy są przeciwko niemu.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #457 dnia: Kwiecień 08, 2016, 07:41:27 »
odkryl, ze nie tylko eve jest martwa, ale i centrala. Ktora ma 1 usera na multikoncie...
co ja teraz zrobie po takim zdemaskowaniu : [
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #458 dnia: Kwiecień 08, 2016, 13:10:10 »
Nie dostałem bana tylko moje posty są moderowane po tym jak zbluzgałem Zgudiego za głupotę w temacie o wiedźminie.
Zresztą nie żałuje ani jednego słowa, a to forum nie jest tak cenne żebym się tym miał przejmować :)
Mam własne gdzie już jest ponad 60 osób w niecałe dwa miesiące  i szkoda mi czasu na ożywianie tego tutaj.
Zawsze jest ten sam zestaw i podejrzewam ze konta adminów są tych samych osób :)
Od miesiąca opisujecie inne gry :)) to najlepsza ocena końcowa naszego sporu tutaj co do przyszłości eve.

P.S pozdrowienia dla moderatora :)

Ożywianie :D i jezu muszę przestać pisać o innych grach bo EvE upadnie. A co do powyższego, już X. rzucał o smoleńsku, zdrajcach narodu to i teraz mamy teorię spiskową. Ergo imho admini to egipscy faraonowie  wskrzeszeni przez kosmitów i używający tego forum jako narzędzia do przejęcia władzy nad światem. Fru .. fruuss ... jak można być takim frustratem.


Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #459 dnia: Kwiecień 08, 2016, 13:18:54 »
Od miesiąca opisujecie inne gry :)) to najlepsza ocena końcowa naszego sporu tutaj co do przyszłości eve.

Jak zajrzałem na ostatnią stronę działu inne gry to wyszło mi, że te inne gry są na tym forum opisywane od prawie 6. lat (czyli od min 5. lat EVE wg Twojej logiki nie powinno istnieć). Nie wiem więc czemu mówisz o miesiącu.
Co do przyszłości gier to każda gra ma przyszłość dokładnie taką samą i tą przyszłością jest zniknięcie z rynku. Kwestia czasu.
Na koniec mam osobistą prośbę. Nie zrażaj się hejtem i pisz tu co jakiś czas o SC. Oszczędza to moje łącze i czas, bo dzięki temu wiem, że dalej nie ma sensu do tej gry zaglądać.
Z góry dzięki.
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #460 dnia: Kwiecień 08, 2016, 19:34:24 »
Dzień dybry.
Moje wrażenia z tej gry, jako że zostałem zachęcony do zagrania w nią tym epickim wątkiem.

lecz przedtem sami zdanie sobie wyróbcie co ta gra ma z eva a czego nie ma zamiast czytać kolejną stronę bzdetów,
bo googla i youtuba stali bywalcy tutaj nie potrafia obsługiwać, jedynie wyskilowanie na 5 trolerstwo mają.
Nie to ja mam na 5... oni mają na 5 ale advenced  :P

open space
https://www.youtube.com/watch?v=UXLlS2lwkjY

produkcja statków, fitowanie, moduły itd
https://www.youtube.com/watch?v=BEN9SS2EikU

przegląd gunów
https://www.youtube.com/watch?v=xLEcKlTP948&nohtml5=False

po nastu h grinderskiej gry, tłukąc te same misje (coś wam to przypomina?  ;D) i zapijając w międzyczasie kawą bądź wódką  - zmęczony uhetany zniesmaczony noob -
odblokowuje sobie w tej grze tyle... ile powinno być od samego początku ;) - i stwierdza... to idzie tak wolno że bez karty kredytowej ani rusz... i że gra (granie bez kasy) jest bardziej hardcorowe niż eve w czasie istnienia skili do learningu.
gdyby był serwer na abonament bez możliwości kupowania w grze dosłownie wszystkiego i z marketem (bo marketu oczywiscie nie ma) - fajna gra by to była

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #461 dnia: Kwiecień 08, 2016, 19:40:29 »
Dzień dybry.
Moje wrażenia z tej gry, jako że zostałem zachęcony do zagrania w nią tym epickim wątkiem.

lecz przedtem sami zdanie sobie wyróbcie co ta gra ma z eva a czego nie ma zamiast czytać kolejną stronę bzdetów,
bo googla i youtuba stali bywalcy tutaj nie potrafia obsługiwać, jedynie wyskilowanie na 5 trolerstwo mają.
Nie to ja mam na 5... oni mają na 5 ale advenced  :P

open space
https://www.youtube.com/watch?v=UXLlS2lwkjY

produkcja statków, fitowanie, moduły itd
https://www.youtube.com/watch?v=BEN9SS2EikU

przegląd gunów
https://www.youtube.com/watch?v=xLEcKlTP948&nohtml5=False

po nastu h grinderskiej gry, tłukąc te same misje (coś wam to przypomina?  ;D) i zapijając w międzyczasie kawą bądź wódką  - zmęczony uhetany zniesmaczony noob -
odblokowuje sobie w tej grze tyle... ile powinno być od samego początku ;) - i stwierdza... to idzie tak wolno że bez karty kredytowej ani rusz... i że gra (granie bez kasy) jest bardziej hardcorowe niż eve w czasie istnienia skili do learningu.
gdyby był serwer na abonament bez możliwości kupowania w grze dosłownie wszystkiego i z marketem (bo marketu oczywiscie nie ma) - fajna gra by to była

Poproszę o gameplay od graczy, parę tygodni temu na yt nic takiego nie było.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #462 dnia: Kwiecień 08, 2016, 20:38:27 »
Poproszę o gameplay od graczy, parę tygodni temu na yt nic takiego nie było.
No tak, bo przecież producent będzie stawiał grę specjalnie w gorszym świetle :D

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #463 dnia: Kwiecień 09, 2016, 08:59:54 »
Gość ma rację w jednym. Fajna by to gra była gdyby nie zbyt wolny grind. "O kurka jak to strasznie wolno idzie", cały czas sobie powtarzałem grając w to.

Teraz poprosimy pana "X", który wytłumaczy nam, że jednak jest odwrotnie :)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #464 dnia: Kwiecień 09, 2016, 09:05:09 »
przeciez sam pisał ze w 2 tyg wydał jakies 100ojro
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #465 dnia: Kwiecień 09, 2016, 09:09:31 »
przeciez sam pisał ze w 2 tyg wydał jakies 100ojro
To niech napisze ile ojro wydał po 2 miesiącach gry. Utrzymał poziom i będzie 400? :)

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #466 dnia: Kwiecień 09, 2016, 10:36:55 »
Poproszę o gameplay od graczy, parę tygodni temu na yt nic takiego nie było.

https://www.youtube.com/watch?v=CXOHg4Qyww4

Gość ma rację w jednym. Fajna by to gra była gdyby nie zbyt wolny grind. "O kurka jak to strasznie wolno idzie", cały czas sobie powtarzałem grając w to.

Teraz poprosimy pana "X", który wytłumaczy nam, że jednak jest odwrotnie :)

Gra samemu w mmo jest smutna :)
Ja w 4 osobowym team w 5 minut zgarniam 15- 16 000 synergi za grę, statek poziomu 9 tzw tier 3  z 8 poziomu synergi na 9 potrzebuje jakieś 150 000 to jest 50 minut grania.
Lewelowanie idzie jak burza nie widzę problemu grindu.

To niech napisze ile ojro wydał po 2 miesiącach gry. Utrzymał poziom i będzie 400? :)

Kupił pakiet DLC za pół ceny 4 statki premium 25 000 galaktycznych standardów za 35 euro zamiast za 80 z okazji urodzin SC rzeczywiście 400 ;)
Dzięki temu mam pól roku konta premium za free i inne profity.


DLA TYCH CO MAJA PROBLEMY Z LEWELOWANIEM SĄ EVENTY :)
http://star-conflict.com/en/news/767-weekend-with-star-conflict-en
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2016, 10:52:20 wysłana przez xantinos »

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #467 dnia: Kwiecień 12, 2016, 19:57:30 »
He he he :D

Gra samemu w mmo jest smutna :)

Gdzie w kilku osobowym meczu jest "massive"? :)

Kupił [...] za 35 euro [...]
[...] premium za free [...]
Normalnie brakuje słów na komentarz :)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #468 dnia: Kwiecień 12, 2016, 20:16:13 »
Normalnie brakuje słów na komentarz :)
Jak to jeden z moich wykładowców żartował: najdroższe są towary z promocji, bo wypromowanie kosztuje  :D

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #469 dnia: Kwiecień 13, 2016, 11:45:37 »
Wczoraj wszedł kolejny path z dużą zmianą zapowiadaną wcześniej :
http://star-conflict.com/en/news/770-star-conflict-1-3-5-en
niestety po angielsku :)

Dla skner z okazji dnia kosmonauty jest event na darmowe złoto :)
http://star-conflict.com/en/news/771-gold-battles-in-honour-of-cosmonautics-day-en
W sumie można przygarnąć 500 darmowych GS.

W dyskusję się nie wdaje bo jest głupia i nic nie wnosi, ale co do massive to jest raczej action, wystarczy dynamiki przy grze 12 vs 12 i więcej nie trzeba chyba, że ktoś lubi zabawę w excela jak w eve i się jara, że było 4 000 kwadracików to współczuje :)




sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #470 dnia: Kwiecień 13, 2016, 14:21:35 »
To raczej kwestia nazywania rzeczy po imieniu. Nazwanie Eve arkuszem kalkulacyjnym z ładną grafiką jest przesadą, ale jest w tym dużo racji. Nazywanie Star Conflict "Massive Multiplayer Online" jest grubą przesadą, bo nie ma w tym wcale racji, to tak jakby nazwać Battlefielda czy Modern Warfare MMO.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #471 dnia: Kwiecień 13, 2016, 15:05:44 »
Cytuj
co do massive to jest raczej action, wystarczy dynamiki przy grze 12 vs 12 i więcej nie trzeba chyba, że ktoś lubi zabawę w excela jak w eve i się jara, że było 4 000 kwadracików to współczuje :)
Piękne zdanie. 10 stron dyskusji upierałeś się że SC to wielkie MMO. A teraz przyznajesz, że jednak nie. I wiem co sugerujesz: "Gra nie musi być MMO by być nową, lepszą odsłoną EVE" :)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #472 dnia: Kwiecień 13, 2016, 15:21:59 »
Że Wam się jeszcze chce, masakra.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #473 dnia: Kwiecień 13, 2016, 16:12:30 »
Piękne zdanie. 10 stron dyskusji upierałeś się że SC to wielkie MMO. A teraz przyznajesz, że jednak nie. I wiem co sugerujesz: "Gra nie musi być MMO by być nową, lepszą odsłoną EVE" :)
Zgudi wytocz proces autorowi SC za wprowadzanie graczy w błąd reklamą gry jako MMO SPACE ACTION i niedotrzymanie terminologii z wiki mnie meczy spór z Tobą o niczym wszystko już zostało powiedziane.

To raczej kwestia nazywania rzeczy po imieniu. Nazwanie Eve arkuszem kalkulacyjnym z ładną grafiką jest przesadą, ale jest w tym dużo racji. Nazywanie Star Conflict "Massive Multiplayer Online" jest grubą przesadą, bo nie ma w tym wcale racji, to tak jakby nazwać Battlefielda czy Modern Warfare MMO.
W wymienionych grach nie widziałem trybu dowolnego jakim jest open space w SC i to jest właśnie mmo, ale wałkujemy to już 10 raz ....

Że Wam się jeszcze chce, masakra.
Też się dziwę pewnie się po prostu nudzą w pracy ...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2016, 16:22:00 wysłana przez xantinos »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #474 dnia: Kwiecień 14, 2016, 10:44:45 »
LOL, porownałeś walki 12v12 do EVE Online i sam to przyznajesz.



[załącznik usunięty przez administratora]
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #475 dnia: Kwiecień 14, 2016, 11:56:01 »
Ten temat ma 14 stron napisane jest w nim prawie wszystko o SC nie chcę mi się pisać tego samego jeszcze raz.
Napisałem powyżej, że w grze 12 vs 12 jest więcej akcji i adrenaliny niż w pykance exelowej z eve nic poza tym.
SC ma rożne tryby gry poczytaj sobie mnie się już nie chcę tłumaczyć każdemu z osobna poza chodzeniem po stacji (możne będzie za jakiś czas) i marketem nie widzę różnic większych, ba widziałem gameplay valkirie i stwierdzam, że to będzie marna podróbka ED i SC.

Xantinos, wiesz dlaczego jest 12x12?

1. Gdyby było więcej, np. 50x50 to godzinę trzeba byłoby czekać aż skompletują się gracze na bitwę :)
2. Prawdopodobnie jednak i tak silnik gry nie jest w stanie uciągnąć więcej graczy na jedną instancję :)
Cud moderowania odpowiadam w poście powyżej na to co niżej :)
Interesują cie zagadnienia techniczne ? Masz pytania o możliwości silnika ? Zapraszam na forum SC możesz sobie pogadać z developerem jak masz chęci i czas niestety po angielsku albo rusku :) ja takiej wiedzy nie mam, a dywagować nie będę jednak uczestniczyłem już w bitce 20 graczy w open space przeciwko rojowi obcych i jakoś silnik nie zdechł :)
Moje zdanie i chłopaków oraz dziewczyn z mojej korporacji jest takie, że wystarczy akcji w zupełności przy takiej liczbie graczy, zwiększanie jej nie ma sensu bo wprowadza bałagan, a nie dodaje w sumie już nic ciekawego do samej rozgrywki.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2016, 14:17:53 wysłana przez xantinos »

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #476 dnia: Kwiecień 14, 2016, 12:39:05 »
Xantinos, wiesz dlaczego jest 12x12?

1. Gdyby było więcej, np. 50x50 to godzinę trzeba byłoby czekać aż skompletują się gracze na bitwę :)
2. Prawdopodobnie jednak i tak silnik gry nie jest w stanie uciągnąć więcej graczy na jedną instancję :)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #477 dnia: Kwiecień 14, 2016, 16:57:11 »
Czy xantinos to altkonto Xara? Bo obu dajecie się trollować jak dzieci. :D

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #478 dnia: Kwiecień 14, 2016, 17:33:12 »
I rak ryba na bezrybiu.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?