Autor Wątek: Star Conflict  (Przeczytany 161502 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #385 dnia: Luty 23, 2016, 18:35:37 »
Zobaczymy niedługo premiera klasyka strategi od wargaming czyli master of orion on line. https://masteroforion.eu/pl/intro
Pewnie większość ekonomicznych fascynatów  zmieni tytuł na nowy, wtedy się przekonamy ile w eve zostanie graczy.
Zajrzę za tydzień i sprawdzę :)

Sądzę że większy spadek był po premierze wieśka, fallouta, gta itd ;) jeżeli poczujesz się lepiej odnotowując spadek tuż po premierze to ciesz się chwilą ;)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Skaza

  • 666
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 85
  • Punish and Slave !
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grim'Harper
  • Korporacja: WATAHA.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #386 dnia: Luty 23, 2016, 18:52:07 »

Cytuj
master of orion on line

Nie przypominam sobie, aby wspominano o czymś takim. Master of Orion: Conquer the Stars będzie grą posiadającą tryb dla pojedyńczego gracza oraz klasyczny tryb wieloosobowy. Chyba, że coś przegapiłem... Ale jeśli mam rację, kolega ponownie wyciąga jakieś dziwne wnioski.

Cytuj
przekonamy ile w eve zostanie graczy

EVE tak szybko nie utraci zainteresowania graczy. Chyba, że pojawi się rozsądna konkurencja (nie mówię tutaj o "kosmicznych czołgach"), albo CCP coś porządnie popsuje. Jednak obecnie jest to jedno z najlepszych MMO na świecie, zatem nie dramatyzuj.

Jam jest Hermes. W gniewie własne skrzydła pożerając, przez nienawiść oswojon zostałem.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #387 dnia: Luty 23, 2016, 22:59:30 »
EVE tak szybko nie utraci zainteresowania graczy. Chyba, że pojawi się rozsądna konkurencja (nie mówię tutaj o "kosmicznych czołgach"), albo CCP coś porządnie popsuje. Jednak obecnie jest to jedno z najlepszych MMO na świecie, zatem nie dramatyzuj.

Jedyną próbą stworzenia konkurencji dla EVE był zdaje się Perpetuum Online tylko, że to jest zrzynka EVE do świata mechów. Jakby ktoś tytułu nie znał:





Nie liczyłbym, że powstanie konkurencyjny podobny produkt. Eve pożyje jeszcze myślę z 5 lat minimum. Jeśli się tak nie stanie tzn, że panienka Seagull coś ostro spie ekhem zepsuła.

Jak wyjdzie nowy dodatek do EU4 lub CK2 lub zrobią w końcu HOI nowe to EVE straci mnie i moje alty ... dojdzie do masy krytycznej i nie będzie już niczego.

« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2016, 23:06:41 wysłana przez [CIALO] Rainbow Child »

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #388 dnia: Luty 24, 2016, 07:39:13 »
obecnie idacy duzy dodatek do eve, wydaje sie naprawde spoko, duzo ciekawych zmian. bardzo podoba mi sie zmiana z DCkami, DC anty DD uaaaa: ] heavy webixy, ehhh. Rowniez jestem zywo zainteresowany losem linkow, osobiscie nie wierze ze moga je usunac, ale gdyby... ehhh troszke dostalibysmy po dupie: ]

Juz teraz widac, ze ostro rozkminiaja jak przywrocic do zycia utracone statki. doskonalym przykladem sa BCki i HICe, ktorych wczesniej nikt nie uzywal. imo deskom t3 nalezy sie nerf, bo nadal sa OP.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #389 dnia: Luty 24, 2016, 09:56:35 »
Na bank EVE przeżyje takiego SC.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #390 dnia: Luty 24, 2016, 11:01:47 »
obecnie idacy duzy dodatek do eve, wydaje sie naprawde spoko, duzo ciekawych zmian. bardzo podoba mi sie zmiana z DCkami, DC anty DD uaaaa: ] heavy webixy, ehhh. Rowniez jestem zywo zainteresowany losem linkow, osobiscie nie wierze ze moga je usunac, ale gdyby... ehhh troszke dostalibysmy po dupie: ]

Juz teraz widac, ze ostro rozkminiaja jak przywrocic do zycia utracone statki. doskonalym przykladem sa BCki i HICe, ktorych wczesniej nikt nie uzywal. imo deskom t3 nalezy sie nerf, bo nadal sa OP.

Ułaskawiono dzisiaj wszystkich, którzy kupowali iski, plexy, postacie za realną kasę. Widać, że są bardziej przyjaźni jak kiedyś ale od razu mówię by nigdy rączka nie świerzbiła by sprzedawać. Nigdy tego nie robiłem ... po cholerę dla kilku złotych stracić kilkuletnią postać. Bez sensu. Mimo to pod wodzą Panienki Seagull dzieją się fajne rzeczy ... tylko czemu piszemy o tym w tak kijowym temacie.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #391 dnia: Luty 24, 2016, 11:03:59 »
ale ale, nie ulaskawili od tak, tylko trzeba sie przyznac, a w formularzu przyznania, musisz podpierdolic od kogo kupiles: ] wklejalem to na shoucie.
ten temat, aby mogly sie pojawic wkoncu jakies ciekawe posty, a nie tylko smutne pierdololo o chukowej grze sc cs czy jakos tak
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #392 dnia: Luty 24, 2016, 11:10:59 »
Robią Amnestię, bo chcą żeby więcej graczy było. Bo wszyscy odchodzą do Star Controll... Star Citizen... no tej drugiej SC, wiecie której! BO EVE UMIERA!!!

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #393 dnia: Luty 24, 2016, 11:12:20 »
ale ale, nie ulaskawili od tak, tylko trzeba sie przyznac, a w formularzu przyznania, musisz podpierdolic od kogo kupiles: ] wklejalem to na shoucie.
ten temat, aby mogly sie pojawic wkoncu jakies ciekawe posty, a nie tylko smutne pierdololo o chukowej grze sc cs czy jakos tak

nie wiem po co to robią skoro mają logi i całą dokumentację. Skrucha? możliwe, albo to że podadzą dodatkowe osoby :)

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #394 dnia: Luty 24, 2016, 11:22:50 »
moim skromnym zdaniem, chlopaki generalnie nie radza sobie. black market w eve jest tak wielki i swobodny, ze az czasem glupio. wpasc chyba mozna tylko przez podpiepszenie.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #395 dnia: Luty 24, 2016, 11:24:29 »
moim skromnym zdaniem, chlopaki generalnie nie radza sobie. black market w eve jest tak wielki i swobodny, ze az czasem glupio. wpasc chyba mozna tylko przez podpiepszenie.

Wiesz co nie wiem. Każdego nowego z akademii mającego pomysły zarabiania na grze po prostu walę po łapkach, że nie nie nie.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #396 dnia: Luty 24, 2016, 12:01:04 »
W SC jest black market?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #397 dnia: Luty 24, 2016, 12:30:58 »
sprzedam tytexa, tanio nie bity: ], dobrze gdyby przyszlemu wlascicielowi nie przeszkadzal znaczek c0venu: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #398 dnia: Luty 24, 2016, 13:04:38 »
Nie przypominam sobie, aby wspominano o czymś takim. Master of Orion: Conquer the Stars będzie grą posiadającą tryb dla pojedyńczego gracza oraz klasyczny tryb wieloosobowy. Chyba, że coś przegapiłem... Ale jeśli mam rację, kolega ponownie wyciąga jakieś dziwne wnioski.

EVE tak szybko nie utraci zainteresowania graczy. Chyba, że pojawi się rozsądna konkurencja (nie mówię tutaj o "kosmicznych czołgach"), albo CCP coś porządnie popsuje. Jednak obecnie jest to jedno z najlepszych MMO na świecie, zatem nie dramatyzuj.

Oczywiście, że to nie jest MMO bo nie można chodzić po stacji :) dlatego napisałem on line (tryb wieloosobowy przez internet), kto się chował na Master of Orion, a to większość 35-40-paro latków nie trzeba im będzie zachwalać tytułu.
Co to dokładnie będzie dowiemy się za dwa dni :), ale oczekiwania są spore. Jeśli będzie to równie grywalne co karcianka to frekwencja jest pewna.
EVE zdechnie z powodu nadmiaru alternatyw i braku modyfikacji oraz upływu czasu co w sumie już się dzieje.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #399 dnia: Luty 24, 2016, 13:39:47 »


Oczywiście, że to nie jest MMO bo nie można chodzić po stacji

Czyli wreszcie przyznajesz, że SC także nie jest MMO, no lepiej późno niż wcale.

:D
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #400 dnia: Luty 24, 2016, 14:13:39 »

Czyli wreszcie przyznajesz, że SC także nie jest MMO, no lepiej późno niż wcale.

:D
Ty to chyba z zawodu prawnikiem jesteś :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #401 dnia: Luty 24, 2016, 14:21:37 »

Czyli wreszcie przyznajesz, że SC także nie jest MMO, no lepiej późno niż wcale.

:D
skoro sarkazm jest argumentem w dyskusji :) dla mnie możesz sobie uważać ze SC to tetris jeśli poprawi ci to samopoczucie:)
Od tygodnia kiedy weszło 1.3.3 jest kolejka do logowania na serwer po 200-300 osób i to mi wystarczy za najlepsza recenzję tej gry w tej chwili.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #402 dnia: Luty 24, 2016, 14:27:39 »
skoro sarkazm jest argumentem w dyskusji :) dla mnie możesz sobie uważać ze SC to tetris jeśli poprawi ci to samopoczucie:)
Od tygodnia kiedy weszło 1.3.3 jest kolejka do logowania na serwer po 200-300 osób i to mi wystarczy za najlepsza recenzję tej gry w tej chwili.
Długi czas oczekiwania tłumaczysz kolejką na serwer? :) A może to z powodu braku chętnych do gry?

Jak po kliknieciu na bitwę czekasz ty, twój kolega i 2 boty to się nie dziwię że trzeba czekać
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2016, 14:39:07 wysłana przez Zgudi »

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #403 dnia: Luty 24, 2016, 14:43:57 »
Długi czas oczekiwania tłumaczysz kolejką na serwer? :) A może to z powodu braku chętnych do gry?
Jak po kliknieciu na bitwę czekasz ty, twój kolega i 2 boty to się nie dziwię że trzeba czekać

kolejka do logowania na serwer po 200-300 osób
:) ciekawe jak mam kliknąć zagraj jak czekam w kolejce do wejścia do gry z powodu dużej frekwencji ot ciekawostka :)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #404 dnia: Luty 24, 2016, 14:55:48 »


skoro sarkazm jest argumentem w dyskusji :)

W dyskusji o SC i chodzeniu po stacji zawsze ;)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #405 dnia: Luty 24, 2016, 15:02:40 »
:) ciekawe jak mam kliknąć zagraj jak czekam w kolejce do wejścia do gry z powodu dużej frekwencji ot ciekawostka :)
lub capa servera na 200 graczy
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #406 dnia: Luty 24, 2016, 15:08:45 »
lub capa servera na 200 graczy
no sęk w tym ze część klanu już gra w tym czasie bo gadam z nimi na ts na który najpierw wchodzę:)
To już druga chybiona teoria :), ale płodni jesteście i się rozkręcacie piszcie :)

Garść info co do najbliższych zmian w SC pewnei w przeciągu 3 miesięcy :
http://star-conflict.com/en/community/diary/64/current/
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2016, 18:01:49 wysłana przez xantinos »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #407 dnia: Luty 24, 2016, 20:22:59 »
Fajnie,
trzeba gonić najlepszych.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #408 dnia: Luty 25, 2016, 21:55:27 »
Jedyną próbą stworzenia konkurencji dla EVE był zdaje się Perpetuum Online tylko, że to jest zrzynka EVE do świata mechów. Jakby ktoś tytułu nie znał:





Nie liczyłbym, że powstanie konkurencyjny podobny produkt. (...)
A ja sobie nadal w to gram jako właściwy zamiennik do EVE - jest odpowiednik null-seca, jest przyzwoite pew-pew, jest lanie murów i turretów, jest produkcja i handel stuffem... Co chcieć więcej? 8)


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #409 dnia: Luty 25, 2016, 22:11:19 »
Ty tak na poważnie? :(
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #410 dnia: Luty 25, 2016, 22:19:06 »
Ty tak na poważnie? :(
Taaa... A w co mam grać jako zamiennika EVE? MwO? No na pewno SC mi nie zastąpi możliwości, jakie oferuje EVE i Perp... :(


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #411 dnia: Luty 26, 2016, 00:03:47 »
Ty tak na poważnie? :(
On tylko chiał powiedzieć że Mech Warrior Online zniszczy EVE :P :P
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2016, 00:14:41 wysłana przez Zgudi »

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #412 dnia: Luty 26, 2016, 00:50:08 »
On tylko chiał powiedzieć że Mech Warrior Online zniszczy EVE :P :P
Ja myślę, że EVE się samo zniszczy i to już nie za tak długo, a kto jej pomoże to nie ważne ;

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #413 dnia: Luty 26, 2016, 02:15:57 »
Ja myślę, że EVE się samo zniszczy i to już nie za tak długo, a kto jej pomoże to nie ważne ;
Napisz to na forum Star Conflict. Może ktoś kiedyś to przeczyta, jak przypadkiem się zabłąka do tego najbardziej opuszczonego zakątku internetu :D

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #414 dnia: Luty 26, 2016, 06:18:44 »
Śledzę sobie od jakiegoś czasu ten temat i muszę w końcu zadać to pytanie.

Xantinos, czy jesteś w jakikolwiek sposób spokrewniony z p. Macierewiczem?

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #415 dnia: Luty 26, 2016, 08:17:59 »
Xantinosie, upadek EVE w 6 miesięcy wieszczą od kiedy gra powstała, więc nic dziwnego, że nikt się takim gadaniem nie przejmuje.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #416 dnia: Luty 26, 2016, 12:47:08 »
Śledzę sobie od jakiegoś czasu ten temat i muszę w końcu zadać to pytanie.

Xantinos, czy jesteś w jakikolwiek sposób spokrewniony z p. Macierewiczem?

Lemming party ?

Xantinosie, upadek EVE w 6 miesięcy wieszczą od kiedy gra powstała, więc nic dziwnego, że nikt się takim gadaniem nie przejmuje.

Masz racje, ale to był inny czas, to była jedyna produkcja na rynku o takiej tematyce, teraz możesz przebierać w grach kosmicznych.
Wybierasz co ci się podoba poza tym model płatności się również zmienia, free to play teraz króluje.
Dlatego wszystko to doprowadzi do wygaśnięcia eve, albo dużych w niej zmian :)
Wysysarka SP to już krok we właściwym kierunku tylko czy to tchnie nowego ducha w ta stara produkcję ?
Co następne Capitale za złoto ? Shipy Navy ?

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #417 dnia: Luty 26, 2016, 13:23:17 »
Navy przecież są. I każdy statek za dolary możesz kupić. Więc o co Ci chodzi? F2P króluje w MMO, bo dobre produkcje można na palcach jednej ręki policzyć. A reszta jest tak kiepska, że gdyby zostali tylko ci co płacą, to serwery były by puste.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2016, 15:16:32 wysłana przez sztosz »

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #418 dnia: Luty 26, 2016, 14:32:40 »
Masz racje, ale to był inny czas, to była jedyna produkcja na rynku o takiej tematyce, teraz możesz przebierać w grach kosmicznych.
No fakt - jeszcze rano bym się kłócił, ale teraz nie mam argumantu: http://www.gog.com/game/master_of_orion no nic: kasuję konto, przecież EVE takiej konkurencji nie wytrzyma...

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #419 dnia: Luty 26, 2016, 15:29:56 »
No fakt - jeszcze rano bym się kłócił, ale teraz nie mam argumantu: http://www.gog.com/game/master_of_orion no nic: kasuję konto, przecież EVE takiej konkurencji nie wytrzyma...
https://www.youtube.com/watch?v=l3-YLyZBkjs
 :) dla cierpliwych 6 odcinków