Autor Wątek: Epic Arc z kumplem  (Przeczytany 2616 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Reffan

  • Gość
Epic Arc z kumplem
« dnia: Lipiec 09, 2012, 00:09:47 »
Witam. :)
Niedawno zacząłem swoją przygodę z EVE Online, w tej chwili jestem już po zrobieniu wszystkich tutorialów i razem z kumplem przystąpiliśmy do zadań Epic Arc u Sisters of EVE. Obie postacie są z Amarr, latamy na Coercerach. I tu pojawia się moje pytanie - w jaki sposób wykonywać te misje razem, podobnie jak w innych MMO? Cały czas jesteśmy w jednej flocie, nie mniej zadań wykonywać razem nie możemy bo np. loot jest tylko dla jednej osoby. Byłbym wdzięczny za podpowiedzi. :)

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Epic Arc z kumplem
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2012, 07:53:44 »
Witam. :)
np. loot jest tylko dla jednej osoby. Byłbym wdzięczny za podpowiedzi. :)

W EVE misje "nie działają" jak w WoW czy Diablo. Nie ma tak że jak zamiast jednej osoby misje robi 3 to loot "rozmnaża się" i każdy dostaje swoja działkę.
W EVE jest coś na dropnąć z misji to dropi nie zależnie od tego czy robią ja jedna czy 10 postaci. Więcej postaci na misji daje zysk taki ze możesz ją zrobić szybciej/łatwiej ale rozmnożysz lootu w ten sposób.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Epic Arc z kumplem
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2012, 01:16:18 »
Witam. :)
Niedawno zacząłem swoją przygodę z EVE Online, w tej chwili jestem już po zrobieniu wszystkich tutorialów i razem z kumplem przystąpiliśmy do zadań Epic Arc u Sisters of EVE. Obie postacie są z Amarr, latamy na Coercerach. I tu pojawia się moje pytanie - w jaki sposób wykonywać te misje razem, podobnie jak w innych MMO? Cały czas jesteśmy w jednej flocie, nie mniej zadań wykonywać razem nie możemy bo np. loot jest tylko dla jednej osoby. Byłbym wdzięczny za podpowiedzi. :)
Początki gry, fajne czasy, miłe wspomnienia ;) Co do pytania to nie możecie robić razem jednego epic arca tak żeby zaliczało wam obu, wykonanie misji(tylko jeden może brać misje). Chyba że oboje będziecie robić te misje równorzędnie i będziecie sobie nawzajem pomagać z trudniejszymi(może to wydawać się bardziej uciążliwe, ale epic arc to fajny stroyline - warto go zrobić).