Informacje > Centrala - uwagi i propozycje

Aktywność: 100%

(1/3) > >>

Ranshe:

--- Cytuj ---Ranshe
Kapitan z listy
Wiadomości: 828

Aktywność 100%

--- Koniec cytatu ---

Może to nie do końca uwaga/propozycja, ale co to właściwie znaczy i jak jest to liczone?

I jeśli nic nie znaczy, to po co jest pokazywane i może dobrze by było tego nie pokazywać w takim razie? :)

Isengrim:

--- Cytat: Ranshe w Marzec 28, 2012, 15:57:00 ---Może to nie do końca uwaga/propozycja, ale co to właściwie znaczy i jak jest to liczone?

I jeśli nic nie znaczy, to po co jest pokazywane i może dobrze by było tego nie pokazywać w takim razie? :)

--- Koniec cytatu ---

To jakoś liczy stosunek ilości postów nabitych do okresu od Twojej rejestracji na forum.

Spamerze. ;)

sc0rp:
Ranshe tzn. ze za duzo trolujesz ;)

Doom:
Jest to stosunek postów pisanych przez użytkownika w stosunku do postów które powstają na forum w zadanej jednostce czasu. W skrócie można  w ten sposób zobaczyć czy ktoś kto się własnie wypowiedział to osoba aktywnie pisząca czy miś który wyłazi z gawry raz na ruski rok
Aktualnie jest jest 200 postów w przeciągu 30 dni czy coś w ten deseń
Nie ja to instalowałem, więc nie wiem kto i po co. Musiałbym przejrzeć archiwum techniczne / administracyjne

Ranshe:
O, w końcu ktoś potrafi powiedzieć co to właściwie jest :)

W sumie niegłupie w takim razie, ale warto by było informację jak to jest liczone gdzieś zostawić w widocznym miejscu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej