Autor Wątek: Jeśli ktoś miał wątpliwości...  (Przeczytany 33738 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 29, 2012, 09:29:51 »
JPKM, ale wy pamiętacie, że gracie w "wojnę" i cała rozgrywka w EVE polega na nękaniu innych w celu osiągnięcia korzyści i satysfakcji z nękania  ;D

no i Mitani przeniósł wojnę do reala, a tu jak widać, aż tak dobrze sobie nie radzi, i może się okazać, że zostanie wyeliminowany :)

a co do CCP jak sie podaje alkohol, to się wyłącza kamery.
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 29, 2012, 09:37:08 »
Cytuj
a co do CCP jak sie podaje alkohol, to się wyłącza kamery.
Ale wtedy nie mieli by co pokazać :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 29, 2012, 10:20:00 »


Generlanie to co zrobil Mittani uwazam za kompletna glupote i ciesze sie z tego 30d bana jednak usuniecie z CSM kompletna bzdura. A co zrobi CCP. Nic nie zrobi, ma to w dupie. Co dalej ? CFC bedzie gralo w ta chujowa gre. Spala Jita i beda czekac na cos, chociaz nie wiem na co. W calym tym zamieszaniu szkoda nerwow Lady Mittens. Reszta deal with it.


Ja jestem innego zdania. Usunięcie z CSM ok, w końcu jest przedstawicielem graczy i powinien zachować poziom, za to  ban w grze to nie mam pojęcia dlaczego, Eula nie naruszył, bo nie grał.

Co do szumu wokół sprawy to i tak wyjdzie na dobre CCP. Jak strzelaliśmy do Monumentu, pisałem, że obrócą to PRowo na swoją stronę, i co? Zrobili to, ba nawet wykorzystali ten motyw na Fanfescie. Nie zdziwię się jeżeli sprawę Mittaniego będą starali się rozdmuchiwać tak długo ile się tylko da. W ilu gazetach pojawi się CCP i Eve Online? Ilu graczy z ciekawości założy konto żeby zobaczyć, jak tu jest strasznie?
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Crux

  • Gość
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 29, 2012, 10:21:15 »
Mamy teraz plagę topiców na forum EVEoO w stylu "Burn the witch!" ???
Jestem zniesmaczony, nie wiedziałem, że na świecie jest tyle wannabe inkwizytorów.
Jak widać chęć dopierdolenia komuś nie jest zarezerwowana wyłącznie dla Polaków.

Ranshe

  • Gość
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 29, 2012, 10:32:27 »
Mamy teraz plagę topiców na forum EVEoO w stylu "Burn the witch!" ???
Jestem zniesmaczony, nie wiedziałem, że na świecie jest tyle wannabe inkwizytorów.
Jak widać chęć dopierdolenia komuś nie jest zarezerwowana wyłącznie dla Polaków.

To już od jakichś 3-4 dni. Masakra, a najgorzej że pomiędzy tym śmieciem jest całkiem sensowny topik o FW i trzeba się przez to przedzierać.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 29, 2012, 10:36:03 »
Ja jestem innego zdania. Usunięcie z CSM ok, w końcu jest przedstawicielem graczy i powinien zachować poziom

Zdarzylo sie to podczas panelu sojuszy i trzeba pamietac ze w pierwszej kolejnosci zawsze bedzie jego sojusz i potwierdzil to w CEO Update ostatniej nocy. Do tego CSM mialobyc pierwsza kosmiczna demokracja, wiec to do tej organizacji nalezy danie klapsa. Wydalenie z CSM nie, zrzeczenie sie stolka przewodniczacego i bycie szarym czlonkiem CSM. Generalnie zachowanie poziomu jakiegos ale z drugiej strony CCP chcialo miec chilloutowo imprezowy fanfest i go dostalo i teraz jest dym. Kolejna rzecz, czemu caly raban poszedl w eter w momencie kiedy ogloszono wyniki ?

Cytuj
To już od jakichś 3-4 dni. Masakra, a najgorzej że pomiędzy tym śmieciem jest całkiem sensowny topik o FW i trzeba się przez to przedzierać.

To jest kilkanascie/dziesiat osob ktore prowadzi prosta polityczna (metagame) walke. A ze Mittani jest jelopem i nie posluchal zony, ktora chciala go namowic by Trzzbk albo Zastrow poprowadzili panel. Generalnie na goonfleet.com ludzie mu mowili, ze nie jest smieszny i niech komus innemu da to poprowadzic, ale on jest space fucking wizard no to dostal z lightning bolta jak Clinton z Lewinsky lol.

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 29, 2012, 11:00:36 »
Bład. Oddal stanowisko przewodniczącego i chcial pozostac jako zwykly czlonek CSM. CCP wywalilo go z CSM uzywajac zagrywki jezykowej.


Zrezygnował z przewodniczącego CSM 6, ale dalej jest jego członkiem, a CCP wywaliło go z CSM 7.

I moim zdaniem dobrze, że go wywalili. Nigdy nie podobał mi się styl w jakim gooni podchodzili do gry, więc im mniej reprezentantów tego stylu w CSM tym lepiej. Zwłaszcza, jeżeli ceo sojuszu nie potrafi zachować dystansu do gry i przede wszystkim do swojego stylu gry, wypowiadając się publicznie przed kamerą.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 29, 2012, 11:17:35 »
Zrezygnował z przewodniczącego CSM 6, ale dalej jest jego członkiem, a CCP wywaliło go z CSM 7.

I moim zdaniem dobrze, że go wywalili. Nigdy nie podobał mi się styl w jakim gooni podchodzili do gry, więc im mniej reprezentantów tego stylu w CSM tym lepiej. Zwłaszcza, jeżeli ceo sojuszu nie potrafi zachować dystansu do gry i przede wszystkim do swojego stylu gry, wypowiadając się publicznie przed kamerą.

Czy Ty chociaz czytales jego post z przeprosinami ? To ze Tobie sie nie podoba ze Goonswarm ma role wielkiego zla w tej grze to tak jak osobom z CFC nie podoba sie supremacja tytanow. Zalezy jak lezy. Na Mittaniego glosowalo ponad 10 tysiecy ludzi i tego nie powinno sie ignorowac. A to ze zrobil z siebie pajaca przed kamerami to rowniez winna CCP za reguly ktore ustalilo.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 29, 2012, 11:27:33 »
. A to ze zrobil z siebie pajaca przed kamerami to rowniez winna CCP za reguly ktore ustalilo.

przegiąłeś
przeczytaj to jeszcze raz
Sneer Quen

sc0rp

  • Gość
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 29, 2012, 11:37:03 »
spoko tylko 10.058 graczy (co jest ponad 2x tyle ile dostala druga osoba) czuje sie wyj.... bez mydla przez ccp. Ale i tak najgorzej ma the wis, bo nie wierze w to ze nie bedzie griefowany przez przeciwnikow szopki ccp. ciekawe czy powinienem sie obawiac bana za to ze spalilem mu dwie orci i trzecia ukradlem - swego czasu straszyl mnie ze ma plecy u ceo razorow.


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 29, 2012, 11:38:20 »
Cytuj
10.058 graczy kont
Nie wiesz ilu to było graczy tak naprawdę

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 29, 2012, 11:41:38 »
Nie wiesz ilu to było graczy tak naprawdę

wiem za to ze w skali roku to 1,8mln usd przychodu dla ccp -> 10058 x 15usd x 12 mies nie wierze ze zrobia emo-rage-quita bo sam nie zamierzam.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 29, 2012, 11:45:55 »
Pamiętaj o jednym - niekoniecznie wszyscy z tych którzy na niego głosowali zrobią quite. Część może mieć takie zdanie jak to prezentowane tu przez niektórych że CSM nie CSM, fajne reformy czy nie za taki numer kop w żyć ze stołka się należy. Okaże się ile osób głosowała na program a ile na konkretną osobę. Bo Ci co głosowali na program zostaną jesli pojawi sie ktoś nowy z takimi poglądami na kogo bedzie mozna przekierować głos

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 29, 2012, 11:48:28 »
wiem za to ze w skali roku to 1,8mln usd przychodu dla ccp -> 10058 x 15usd x 12 mies nie wierze ze zrobia emo-rage-quita bo sam nie zamierzam.

Eeee...że co proszę ? Proof na to że te 10058 osób/kont/graczy/etc w 100% płaci ZA KAŻDY z tych charów realną gotówką przez okrągły rok. Lub choćby proof na to że to są 10058 kont graczy a nie choćby po 3 chary na koncie  :P
Dark chyba tym razem się zagalopowałeś  ;D

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 29, 2012, 11:50:39 »
przegiąłeś
przeczytaj to jeszcze raz

Niby co przegiełem, jest tam literowka bo mi klawiatura zdycha, ale wciaz nie rozumiem niby czemu przegielem ? Ah pijesz do regul CCP. Pozwolili na picie alkoholu - pozwolili to musza liczyc sie na teatralny debilizm.

Pamiętaj o jednym - niekoniecznie wszyscy z tych którzy na niego głosowali zrobią quite. Część może mieć takie zdanie jak to prezentowane tu przez niektórych że CSM nie CSM, fajne reformy czy nie za taki numer kop w żyć ze stołka się należy. Okaże się ile osób głosowała na program a ile na konkretną osobę. Bo Ci co głosowali na program zostaną jesli pojawi sie ktoś nowy z takimi poglądami na kogo bedzie mozna przekierować głos

Nikt normalny przy zdrowych zmyslach nie bedzie kasowal subskrypcji, ban ok, degradacja w csm ok, wydalenie z csm nie ok.

sc0rp

  • Gość
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 29, 2012, 11:55:11 »
Eeee...że co proszę ? Proof na to że te 10058 osób/kont/graczy/etc w 100% płaci ZA KAŻDY z tych charów realną gotówką przez okrągły rok.
Bo glosowac moga tylko aktywne konta? A kazde aktywne konto kosztuje 15usd/mies nawet jesli jest oplacane plexami.

Cytuj
Lub choćby proof na to że to są 10058 kont graczy a nie choćby po 3 chary na koncie  :P
Bo jest 1 glos na konto

Nie wiem czy to troll, czy brak elementarnej wiedzy na temat wyborow CSM tak czy owak - u fail sir.

Pamiętaj o jednym - niekoniecznie wszyscy z tych którzy na niego głosowali zrobią quite.
nie wierze ze ktokolwiek zrobi quit. ale w to ze the wis bedzie mial prze.... to nie watpie. Ten kto sadzi ze zmiana nicka tu na cos sie zda jest w bledzie gosc jest bardzo charakterystyczne bo kopie na 12 (mitenz twierdzil ze na 22) kontach w hisecu

Cytuj
Część może mieć takie zdanie jak to prezentowane tu przez niektórych że CSM nie CSM, fajne reformy czy nie za taki numer kop w żyć ze stołka się należy. Okaże się ile osób głosowała na program a ile na konkretną osobę. Bo Ci co głosowali na program zostaną jesli pojawi sie ktoś nowy z takimi poglądami na kogo bedzie mozna przekierować głos
nom tylko niech ccp da szanse glosowac wlasnie tym ludziom po raz drugi bo jakis riverini czy inny osiol dostajacy sie do csm dzieki "wspanialomyslnosci" ccp ssie pale na maxa


A i taka jeszcze refleksja: odkiedy eula/tos dotycza zachowania outside game?
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2012, 12:03:03 wysłana przez Dark Flonoe »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 29, 2012, 12:02:40 »
Tak apropo tego Wis'a

Cytuj
[23:56:08] DurrHurrDurr > Hello.
[23:56:12] DurrHurrDurr > Give me one momebnt.
[23:56:14] DurrHurrDurr > *moment.
[23:57:39] DurrHurrDurr > Did you get that?
[23:58:21] DurrHurrDurr > Check your alliance notifications.
[23:59:41] The Wis > Ok..
[00:00:05] DurrHurrDurr > TEST has declared war against your alliance.
[00:00:15] The Wis > ok. why?
[00:00:46] DurrHurrDurr > Hostilities will end when you undock a fully-fit battleship and self-destruct it on a station undock with TEST witnesses.
[00:01:43] DurrHurrDurr > You can check TEST's alliance description; I am a diplomat and authorized to make this offer.
[00:01:48] The Wis > And can I ask why this wardec
[00:02:11] DurrHurrDurr > You may not.
[00:03:04] DurrHurrDurr > Additionally
[00:03:15] DurrHurrDurr > The ship you self-destruct must be named "Bottle of Xanax"
[00:03:48] DurrHurrDurr > Have a good day.

sc0rp

  • Gość
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 29, 2012, 12:04:35 »
No to pierwszy raz zaluje ze nie mam dostepu do testowego i goonowego forum ;)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 29, 2012, 12:08:45 »
W Goonswarmie z tego co wiem kazdy ma na niego wylozona laske a DHD z Test co najwyzej dostanie czasowego bana v0v

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 29, 2012, 12:28:29 »
Bład. Oddal stanowisko przewodniczącego i chcial pozostac jako zwykly czlonek CSM. CCP wywalilo go z CSM uzywajac zagrywki jezykowej.


True, dopiero teraz przeczytałem, że CCP później wywaliło go jeszcze poza CSM. This will end well...

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 29, 2012, 12:28:56 »
soulscream ........ napisałeś że to wszystko wina CCP :D
sorki
ale ja po prostu nie mogę  :P
dawaj dalej
czemu jeszcze jest CCP winna ?
Sneer Quen

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 29, 2012, 12:30:16 »
Gdzie napisalem, ze to wszystko winna CCP ? Napisalem, ze jest wspolwinne. Ja mam do Ciebie prosbe pisz jak czlowiek korzystajac ze zdan ok bo ja tez nie moge jak to ujeles.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 29, 2012, 12:45:44 »
"A to ze zrobil z siebie pajaca przed kamerami to rowniez winna CCP za reguly ktore ustalilo"

rozumiem ze kamery były pierwszy raz na fanfescie
rozumiem ze potencjalnie bardzo interesujący  alliance panel mial sie odbyc w vip roomie z barkiem a potem reszta miala otrzymac sporzadzony protokół z rozmowy ?
rozumiem że wannabe "king of space" jest postacia której na pewno nie pokażą bo jest nieważna?
rozumiem że to jakiś 13 letni gówniaż ?
skoro tyle osób wybrało między sobą najlepszego stach pomysleć jaki jest przeciętny goon :p


"Pozwolili na picie alkoholu - pozwolili to musza liczyc sie na teatralny debilizm"
mam nadzieje że tylko ty tak myslisz
jeśli picie alkoholu z definicji = teatralny debilizm na dużej imprezie .... łapię się za głowę tylko i nie skomentuje dalej
wiem jak  jacyś robole naprawiali niedaleko wodociag to po wyciagnieciu flaszki zrobili "teatralny debilizm"  ale też myslałem że eve ciut wyżej stoi a przynajmniej te poważniejsze osoby

p.s. nie mam nic in -game do goonów , z absolutnie dziwnych powodów zawsze jakoś żyłem po drugiej stronie null
ich styl gry mnie mierzi ale to tylko gra i wolę żeby młodsza i starsza gówniażeria wyżywała się in game niż in RL
gdybym to widział in RL to mógłbym mieć problemy z własnym zachowaniem
Sneer Quen

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 29, 2012, 12:48:44 »
Nikt normalny przy zdrowych zmyslach nie bedzie kasowal subskrypcji, ban ok, degradacja w csm ok, wydalenie z csm nie ok.

This.


sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 29, 2012, 12:56:20 »
postawcie sie na miejscu kogos na wysokim szczeblu ccp
wylało się mleko
i teraz sprzątają
może nie najbardziej finezyjnie ale tak żeby nikt nigdy nie zarzucił im pobłażliwości
ja mogę się z tym nie do końca zgadzac ...
ale na miejscu tego kogoś z ccp pewnie po zastanowieniu zaryzykowałbym i przegiął z karą niż na odwrót
normalne korporacyjne myślenie
wpadki PR potrafią się długo ciągnąć i ich sumaryczny efekt w trakcie kryzysu jest zawsze wielką niewiadomą
Sneer Quen

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 29, 2012, 13:01:26 »
Zawsze smiejemy sie z ludzi co pisza pogozki do real life w grze .. to czemu niemamy sie smiac z osoby co przenosi to w 2 strone? Publicznie mowi takie cos w dosc szerokim gronie( nie wiem czy sa statystyki ile osob ogladalo fanfest ). Tak wiec chyba ktos tu traci poczucie real=/=gra.

Co do alkocholu to tlumaczenie ze to wina CCP to niczym zlapanym na prowadzeniu auta mowic ze przeciez panstwo zarabia na akcyzie to czemu ja niemoge pic przed prowadzeniem?
Geneeralnie nie oceniam co zrobilo CCP a to co zrobil M, jesli wie sie ze po alkocholu mozesz piendolnac glupote to lepiej nie pic przed wystapieniem publicznym( jesli dobrze pamietam to juz na poczatku aliance panelu prawa strona była dość glosna i pijana)

sc0rp

  • Gość
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 29, 2012, 13:09:15 »
postawcie sie na miejscu kogos na wysokim szczeblu ccp
wylało się mleko
i teraz sprzątają
może nie najbardziej finezyjnie ale tak żeby nikt nigdy nie zarzucił im pobłażliwości
ja mogę się z tym nie do końca zgadzac ...
ale na miejscu tego kogoś z ccp pewnie po zastanowieniu zaryzykowałbym i przegiął z karą niż na odwrót
normalne korporacyjne myślenie
wpadki PR potrafią się długo ciągnąć i ich sumaryczny efekt w trakcie kryzysu jest zawsze wielką niewiadomą
no fajnie, tylko dlaczego jednoczesnie PO OGLOSZENIU wynikow zdecydowali sie uniewaznic w podobno demokratycznych wyborach 20% glosow? Takie dziwne skojarzenie mam ze to jak z wyborami w Rosji - szuka sie haka na opozycje i wsadza do ciupy

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 29, 2012, 13:13:50 »
no fajnie, tylko dlaczego jednoczesnie PO OGLOSZENIU wynikow zdecydowali sie uniewaznic w podobno demokratycznych wyborach 20% glosow? Takie dziwne skojarzenie mam ze to jak z wyborami w Rosji - szuka sie haka na opozycje i wsadza do ciupy

Oczywiscie jesli opozycja pokaze ze umie sama sie na ten hak nabic i jeszcze pociagnac zylke zeby wyciagali...

"they dont want this csm anyway?"

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 29, 2012, 13:17:08 »
dokładnie tak jak bekocz napisał
swoja drogą to miłe że są jeszcze ludzie wierzący w np demokrację
Sneer Quen

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 29, 2012, 13:21:07 »
Moim zdaniem wypowiedź Mittaniego była niesmaczna, ale mieściła się w kategoriach jego RP. Facet gra "tępego ...uja" i jako taki miał prawo się tak wypowiedzieć o innym graczu, którego wymienił z nicka. Nie padło nazwisko "ofiary" ani też nikt nie zachęcał do znęcania się nad nim w realu.

Z drugiej strony, Alex Gianturco, zrobił z siebie totalnego idiotę w realu. Dodatkowo jego zachowanie rzutuje na opinię o jego aliansie i co najgorsze i niewybaczalne na pozycję CSM, jako że został wybrany na drugą kadencję i jeszcze został(by) drugi raz przewodniczącym. Sorry, ale w takiej sytuacji wymaga się choćby odrobiny profesjonalizmu w postaci nie nawalenia się jak świnia przed publicznym występem.

Dlatego bardzo dobrze, że nie będzie go w CSM, choć szkoda się stała i pozycja CSM wobec CCP została osłabiona. Choć jeśli przedstawiciele power-bloków chcieli w czasie CSM 7 forsować niedorzeczne pomysły zmian w NPC 0.0, bo "tam żyją źli ludzie i nas kąsają, a my nie mamy na co wrzucić swoich supercapsów" to może i to będzie na plus.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 29, 2012, 13:27:31 »

Z drugiej strony, Alex Gianturco, zrobił z siebie totalnego idiotę w realu. Dodatkowo jego zachowanie rzutuje na opinię o jego aliansie i co najgorsze i niewybaczalne na pozycję CSM, jako że został wybrany na drugą kadencję i jeszcze został(by) drugi raz przewodniczącym. Sorry, ale w takiej sytuacji wymaga się choćby odrobiny profesjonalizmu w postaci nie nawalenia się jak świnia przed publicznym występem.


QFT

Poza tym zrobił CCP dużo "czarnego PR" tą wypowiedzią.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VbYNLmtAMAw[/youtube]

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 29, 2012, 13:42:24 »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VbYNLmtAMAw[/youtube]

  W którym miejscu to jest "cyberbullying"? Jeśli już, to to jest podpuszczanie do niego innych. A że to był alliance pannel, a nie CSM pannel, to trochę zadziałało to na zasadzie "zajechał mi pan drogę na skrzyżowaniu, zabiorę panu córkę". Mittens nie występował wtedy jako CSM chairman, tylko CEO goonsów.

 Sam panel był 2 dni przed ogłoszeniem wyników wyborów CSM 7. Czyli co, przez 2 dni nikt się nie zorientował? Nikt nie myślał, że to "over the line", dopiero później przebudziły się gamingowe media, i CCP jak ta chorągiewka, przy wietrze powiewa w inną stronę. Znowu zamiast chronić "swoich" palą mittensa na stosie, żeby pokazać w mediach jak to się troszczą o biednego emo gracza "patrzcie, stary gracz śmiał się z farmera (btw, 20 kont na mackinawach, cuchnie mi botem, ale w-ever), chodźcie do nas, nowe subskrypcje!"

  Imo jednak nieproporcjonalna i kompletnie nie zgrana w czasie odpowiedź CCP, czysty PR. Mam nadzieję, że następnym razem goonsi wrzucą samych trollowych kandydatów, podzielą się głosami i zapchają nimi CSM, tylko po to, żeby zrobić sobie jaja z tej instytucji, gdzie 25% zwycięskich głosów jest ignorowanych.

Ranshe

  • Gość
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 29, 2012, 13:48:16 »
O jaki śmieszny, propagandowy filmik. Całkiem niezły przykład na to, jak użyć 2 kawałków video i 2 plansz z odpowiednim tekstem, do osiągnięcia pożądanego efektu.

(Nie żebym Mittaniego tutaj usprawiedliwiał - było nie pieprzyć po pijaku bez sensu, ale ilość i jakość propagandy jest po prostu masakryczna.)


Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 29, 2012, 13:50:35 »
O jaki śmieszny, propagandowy filmik. Całkiem niezły przykład na to, jak użyć 2 kawałków video i 2 plansz z odpowiednim tekstem, do osiągnięcia pożądanego efektu.

(Nie żebym Mittaniego tutaj usprawiedliwiał - było nie pieprzyć po pijaku bez sensu, ale ilość i jakość propagandy jest po prostu masakryczna.)

Btw, nikt z CCP wcześniej nie widział tych slajdów, że tak się strasznie oburzyli?

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Jeśli ktoś miał wątpliwości...
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 29, 2012, 14:00:39 »
  Mittens nie występował wtedy jako CSM chairman, tylko CEO goonsów.

To nie działa tak, że CSM Mittens to dr. Jekyll a CEO Mittens to mr. Hyde.
Upił się, przekroczył granicę, ponosi konsekwencje. Proste. I to nie tak, że CCP odrzuca 10k głosów, Mittens to zrobił...

@Ranshe

Zgadza się, że to zwykła propaganda, ale popatrz sobie na to oczami człowieka, który nie gra w EVE.

Aha, i żeby nie było, wiem, że Mittani dużo dobrego zrobił w CSM6, doceniam to, ale nie powinno się z niego robić świętej krowy, której wszystko wolno.