Autor Wątek: Crucible 1.6 - jutro  (Przeczytany 11260 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ranshe

  • Gość
Crucible 1.6 - jutro
« dnia: Marzec 27, 2012, 18:14:47 »
- http://community.eveonline.com/updates/patchnotes.asp

Z ciekawszych rzeczy:

- All Kinetic missiles now have the name ‘Scourge’ back. (a już się przyzwyczaiłem do traumy...)

- Three classes of missile launcher have been renamed to better indicate the type of missile they fit. Assault Missile Launchers are now Rapid Light Missile Launchers, Standard Launchers are now Light Missile Launchers and Siege Launchers have become Torpedo Launchers. (ok)
- Stargates are now named solely for their destination. This means it will now display 'Destination' rather than 'Stargate(destination)'. (zupełnie nie kumam po co to)
- It is no longer necessary to select the search type in People & Places. (fajnie)

reszta to głównie japoński klient i jakieś lokalizacyjne poprawki.

MrMaaX

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MrMaaX
  • Korporacja: Mind Games.
  • Sojusz: Suddenly Spaceships.
Odp: Crucible 1.6 - jutro
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2012, 19:24:21 »
- Stargates are now named solely for their destination. This means it will now display 'Destination' rather than 'Stargate(destination)'. (zupełnie nie kumam po co to)

Będzie mniej miejsca na overview zabierało.

Ranshe

  • Gość
Odp: Crucible 1.6 - jutro
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2012, 19:49:43 »
No w sumie prawda, będzie można ścieśnić trochę kolumnę od nazw.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Crucible 1.6 - jutro
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2012, 20:41:13 »
Wlasnie wczoraj wreszcie byl pierwszy dzien gdy killboard dzialal jak powinien... I od nowa Polsko Ludowa

Wysłane z kibla za pomocą Tapatalk


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: Crucible 1.6 - jutro
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2012, 12:10:22 »
- Stargates are now named solely for their destination. This means it will now display 'Destination' rather than 'Stargate(destination)'. (zupełnie nie kumam po co to)

Sigh to od 1.6 no more zgrupowanie bram na ov do tej pory mozna bylo sort by name i dzialalo :/

Ranshe

  • Gość
Odp: Crucible 1.6 - jutro
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 28, 2012, 12:49:40 »
A sortowanie po ikonie nie działa przypadkiem tak, że sortuje posortowane po nazwach?
O wiem, napiszę 2 posty pod sobą to Doom przyjdzie i może w końcu powie jaki błąd mu patchowanie z launchera wywala ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2012, 13:11:14 wysłana przez Doom »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Crucible 1.6 - jutro
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 28, 2012, 13:10:41 »
[admin]
Cytuj
O wiem, napiszę 2 posty pod sobą to Doom przyjdzie i może w końcu powie jaki błąd mu patchowanie z launchera wywala

10 karnych za trolowanie[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Crucible 1.6 - jutro
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 28, 2012, 13:19:57 »
A sortowanie po ikonie nie działa przypadkiem tak, że sortuje posortowane po nazwach?


działa tyle ze na OV name zajmuje mi tyle [------------------------------------] a ikona tyle [-] jak Ci sie dupa pali to jak myslisz w co latwiej kliknac? ;)

Ranshe

  • Gość
Odp: Crucible 1.6 - jutro
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 28, 2012, 13:25:26 »

10 karnych za trolowanie

To jaki masz błąd w launcherze?

działa tyle ze na OV name zajmuje mi tyle [------------------------------------] a ikona tyle [-] jak Ci sie dupa pali to jak myslisz w co latwiej kliknac? ;)

W celestiala z zakładki nazwanej "spierd...". ;)

Goomich

  • Gość
Odp: Crucible 1.6 - jutro
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 28, 2012, 13:27:44 »
Doom ma jeszcze ponad 3 dni z mocami banowaniaadministratora.

Ranshe

  • Gość
Odp: Crucible 1.6 - jutro
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 28, 2012, 13:32:06 »
Doom ma jeszcze ponad 3 dni z mocami banowaniaadministratora.

Kiedy ja poważnie chcę mu pomóc rozwiązać problem z launcherem. :)

BTW gdzieś dla mnie jest dostępna ilość punktów karnych czy czego tam, ile mam? Bo na razie łapię jakieś dość arbitrarnie (przynajmniej dla mnie) rozdawane punkty i za cholerę nie wiem jaki tego jest wynik.

Jonas

  • Gość
Odp: Crucible 1.6 - jutro
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 28, 2012, 13:51:29 »
Spokojnie Ranshe, nawet jakbyś bana zarobił jeszcze w tym krótkim okresie, to za 3 dni będziesz mógł znowu hasać, więc luz. :)

A co do sortowania, to w typie najpewniej nic się nie zmieni, więc zamiast sortowania po name zrobisz sortowanie po typie i będziesz miał bramy razem. Ale poważnie kto ucieka szukając bramy na OV to jest niepoważny.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Crucible 1.6 - jutro
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 28, 2012, 13:55:45 »
Cytuj
jak Ci sie dupa pali to jak myslisz w co latwiej kliknac?
Jak Ci sie dupa pali to jeśli nie masz czegoś warpowalnego przed dziabem i nie jesteś w combat speed to nie ma znaczenia bo jeszcze jeden hit i cie nie ma :P
Cytuj
To jaki masz błąd w launcherze?
Nie wiem, jeszcze nie odpalałem :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Crucible 1.6 - jutro
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 28, 2012, 14:04:53 »
Jak Ci sie dupa pali to jeśli nie masz czegoś warpowalnego przed dziabem i nie jesteś w combat speed to nie ma znaczenia bo jeszcze jeden hit i cie nie ma :P

Właśnie zniknąłeś Taranisa, gdzie większość tanka opiera się na palącej się dupie właśnie :)

Cytuj
Nie wiem, jeszcze nie odpalałem :P

To odpal :P

sc0rp

  • Gość
Odp: Crucible 1.6 - jutro
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 28, 2012, 14:17:00 »
O naprawili "Garmon Exploita":
A ship aligning for warp may now cancel the action at any time provided that it has not exceeded the activation speed and that its velocity vector is not yet aligned with the warp destination.

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Crucible 1.6 - jutro
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 28, 2012, 14:51:22 »
... Ale poważnie kto ucieka szukając bramy na OV to jest niepoważny.

wczoraj jeden misiaczek uciekał jajkiem na stacje :) i skorupka pękła...Dark na stacje podczas bitki też nie uciekaj, agro to strasznie upierdliwe stworzonko, może nie pozwolić na wiele rzeczy i w czasie gdy będziesz się szamotał z przyciskiem dokuj, lub jamp ktoś zrobi Ci krzywdę, a przecież nie po to poleciałeś walczyć żeby zginąć, prawda? :)

czy to już był troll?
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Crucible 1.6 - jutro
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 28, 2012, 17:18:08 »
Kiedy ja poważnie chcę mu pomóc rozwiązać problem z launcherem. :)
Tym razem albo nie wykrył patcha, albo spatchował sie bez problemu (kliknąłem uruchamianie i poszedłem zrobić sobie obiad)
Nie mógłbyś zadeklarować pomocy z systemem newsów na stronie firmy w której pracuję? Szału dostaję z tym [cenzura] typo3 może też się przestraszy i zacznie grzecznie działać? :P

Cytuj
BTW gdzieś dla mnie jest dostępna ilość punktów karnych czy czego tam, ile mam? Bo na razie łapię jakieś dość arbitrarnie (przynajmniej dla mnie) rozdawane punkty i za cholerę nie wiem jaki tego jest wynik.
Wartości te są jawne dla tych którzy widzieć je powinni. Osoba która sobie grabi do tego grona się nie wlicza 8)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Crucible 1.6 - jutro
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 28, 2012, 17:24:17 »
Tym razem albo nie wykrył patcha, albo spatchował sie bez problemu (kliknąłem uruchamianie i poszedłem zrobić sobie obiad)

O widzisz 8)

(Patch definitywnie był zaraz po 13 dostępny.)

Cytuj
Nie mógłbyś zadeklarować pomocy z systemem newsów na stronie firmy w której pracuję? Szału dostaję z tym [cenzura] typo3 może też się przestraszy i zacznie grzecznie działać? :P

Zadeklaruj, że zamienisz go na concrete5. To jeszcze gorszy szit jest. ;)

Cytuj
Wartości te są jawne dla tych którzy widzieć je powinni. Osoba która sobie grabi do tego grona się nie wlicza 8)

Nawet na zasadzie "nazbierałeś już tyle punktów, może powinieneś odpuścić trollowanie"? Czy boisz się, że ludzie to potraktują jak high score? ;)

[gmod=Aenyeweddien]Wszystko gdzie nie było nic związanego z tematem poleciało do kosza[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2012, 09:20:04 wysłana przez Aenyeweddien »

Ranshe

  • Gość
Odp: Crucible 1.6 - jutro
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 29, 2012, 10:14:16 »
Trochę chyba za dużo wycięłaś (post Dooma chyba jakiś był tu też jeszcze do tego), no ale chwali się. ;)

[gmod=Aenyeweddien]Post Dooma który poleciał również nie dotykał omawianego tematu a mianowicie patcha Crucible 1.6 i każdy kolejny nie na temat też poleci[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2012, 12:38:24 wysłana przez Aenyeweddien »