Informacje > Ogłoszenia

Centrala się zmienia

(1/12) > >>

Hastrabull:
Centrala zmienia się!

1. Od 1 kwietnia (nomen omen prima aprilis) wszelkie obostrzenia i zasady zostaną przeze mnie zdjęte. Wszyscy moderatorzy stracą swoje uprawnienia. Całość forum dostępna będzie do pisania dla wszystkich zalogowanych użytkowników. Całość forum dostępna będzie do czytania dla wszystkich użytkowników.

2. W ekipie zostanie trzech administratorów. Ja, Xart i Doom.

3. Aktualnie obowiązujący regulamin forum pozostanie. Regulaminy dla pozostałych pod-forum stracą ważność i zostaną usunięte. To oznacza, ze zarówno KSOD jak i flamewar otworza swe podwoje czy jak to sie tam zwie.

4. Uruchomione zostaną wybory na nowych moderatorów forum. Zobaczymy ile osób zechce się zaangażować.

5. Dodatkowo zrobię porządek w bazie danych. Wszystkie konta nieaktywne przez ostatnie 30 dni zostaną usunięte. Konieczne będzie ponowne zarejestrowanie się na forum.

6. Wszystkie bany zostaną zdjęte. Każdy będzie miał szansę.

7. Wy będziecie zarządzać tym forum. Wrzucę moduł, który będzie umożliwiał nadawanie ocen użytkownikom. Sami będziecie się ze sobą bić, nie my.

Ogólnie współczuję wam a zarazem zapraszam pierwszego kwietnia 2012r. Na nową centralę. Żadnych ograniczeń, żadnych obostrzeń. ja będę siedział z boku,pił piwo i patrzył co się dzieje. A może jakimś cudem się nie pozabijacie?

Macie pół roku.

Ranshe:

--- Cytat: Hastrabull w Marzec 26, 2012, 15:13:52 ---1. Od 1 kwietnia (nomen omen prima aprilis) wszelkie obostrzenia i zasady zostaną przeze mnie zdjęte. Wszyscy moderatorzy stracą swoje uprawnienia. Całość forum dostępna będzie do pisania dla wszystkich zalogowanych użytkowników. Całość forum dostępna będzie do czytania dla wszystkich użytkowników.

--- Koniec cytatu ---

Fajnie.


--- Cytuj ---2. W ekipie zostanie trzech administratorów. Ja, Xart i Doom.

--- Koniec cytatu ---

Ale nie zostawicie Dooma samego z nami? ;)


--- Cytuj ---3. Aktualnie obowiązujący regulamin forum pozostanie. Regulaminy dla pozostałych pod-forum stracą ważność i zostaną usunięte. To oznacza, ze zarówno KSOD jak i flamewar otworza swe podwoje czy jak to sie tam zwie.

--- Koniec cytatu ---

Fajnie.

A możemy przy okazji wprowadzić połączenie tematu rekrutacyjnego korpa i tematu dyskusji? Niespecjalnie widzę sens w tym rozbiciu, szczególnie że posty rekrutacyjne są raczej mało aktywne i co najwyżej bumpowane od czasu do czasu. Równie dobrze dyskusja mogła by się w tym samym topiku co post rekrutacyjny odbywać, chyba że macie jakiś bardzo dobry powód na to, którego nie znam, to chętnie bym go poznał. :)


--- Cytuj ---4. Uruchomione zostaną wybory na nowych moderatorów forum. Zobaczymy ile osób zechce się zaangażować.

--- Koniec cytatu ---

Mogę zasugerować, żeby to oraz element zdjęcia aktualnych moderatorów z punktu 1 nie nastąpiło jednocześnie? Po zakończeniu owych wyborów, bo rozumiem, że nie będą one trwały wiecznie, będzie ok.


--- Cytuj ---5. Dodatkowo zrobię porządek w bazie danych. Wszystkie konta nieaktywne przez ostatnie 30 dni zostaną usunięte. Konieczne będzie ponowne zarejestrowanie się na forum.

--- Koniec cytatu ---

Niektórzy starzy użytkownicy będą pewnie protestować, ale brzmi okej.


--- Cytuj ---6. Wszystkie bany zostaną zdjęte. Każdy będzie miał szansę.

--- Koniec cytatu ---

Ekstra.


--- Cytuj ---7. Wy będziecie zarządzać tym forum. Wrzucę moduł, który będzie umożliwiał nadawanie ocen użytkownikom. Sami będziecie się ze sobą bić, nie my.

--- Koniec cytatu ---

I co to konkretnie daje, taka ocena użytkownika?


--- Cytuj ---Ogólnie współczuję wam a zarazem zapraszam pierwszego kwietnia 2012r. Na nową centralę. Żadnych ograniczeń, żadnych obostrzeń. ja będę siedział z boku,pił piwo i patrzył co się dzieje. A może jakimś cudem się nie pozabijacie?

--- Koniec cytatu ---

A może i się nie pozabijamy. ;)

Tooten:

--- Cytuj ---A możemy przy okazji wprowadzić połączenie tematu rekrutacyjnego korpa i tematu dyskusji? Niespecjalnie widzę sens w tym rozbiciu, szczególnie że posty rekrutacyjne są raczej mało aktywne i co najwyżej bumpowane od czasu do czasu. Równie dobrze dyskusja mogła by się w tym samym topiku co post rekrutacyjny odbywać, chyba że macie jakiś bardzo dobry powód na to, którego nie znam, to chętnie bym go poznał. 

--- Koniec cytatu ---

Seconded. Plus np. z tematów jak ten deathwishowy możnaby wydzielić o potylice w Syndi czy gdzieśtam indziej (bo Polacy są wszędzie)

Doom:

--- Cytuj ---Niektórzy starzy użytkownicy będą pewnie protestować, ale brzmi okej.
--- Koniec cytatu ---
Wielu starych użytkowników i tak ma na tą chwilę status gość. Przy dwóch ostatnich renowacjach centrali następowało czyszczenie kont. W wyniku błędu w skrypcie szlag trafił część nieaktywnych kont weteranów forum nie tylko nieaktywne konta które miały postów 0, więc na tą chwilę i tak aktywne są tylko konta osób które logowaly się przed ostatnimi przenosinami serwera. Jak ktos ze starych użytkowników wraca i chce odzyskać posty to mu w tym pomagam, jak np PC5 i Blaster

--- Cytuj ---I co to konkretnie daje, taka ocena użytkownika?
--- Koniec cytatu ---
Jeśli Hastra pisząc to myślał to co ja myślę jak się mówi o czymś takim to jak ktoś zbierze odpowiedni poziom negatywnej karmy / reputacji / czy jak się to będzie w danym modzie nazywać dostanie auto bana

Soulscream:
Personalnie uwazam ze usuwanie kont starym uzytkownikom jest pomyslem calkiem do dupy. Teraz w sumie mam pytanie?

Czy osoba ktora bedzie chciala np byc modem musi grac w eve online ?


--- Cytuj ---Ogólnie współczuję wam a zarazem zapraszam pierwszego kwietnia 2012r. Na nową centralę. Żadnych ograniczeń, żadnych obostrzeń. ja będę siedział z boku,pił piwo i patrzył co się dzieje. A może jakimś cudem się nie pozabijacie?
--- Koniec cytatu ---

Na kugutsumen sie nie pozabijali i maja swoja eve uncensored i eve serious buissness, wiec moze sie nie martw i pij to piwo, ktore stoi w lodowce od kilku lat. Ja proponuje zrobic wlasnie dwa takie subfora. Jezeli ktos chce do siebie mowic per pan to do biznesu z nim, a jezeli kogos nie przeraza od czasu do czasu call out i przeklenstwo niech sobie pisze w wersji nie ocenzurowanej. Moderacji wciaz ono bedzie podlegac bo jednak zachowanie formy jezyka polskiego powinny byc przestrzeganne na kazdym forum.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej