Eve Online > Background

Wsparcie potrzebne...

<< < (2/4) > >>

Ranshe:
Spoko, wierzę, tak się tylko śmieję :)


--- Cytat: Dormio w Marzec 26, 2012, 15:42:13 ---Na CITY starszy z kolei ma embargo, chwilowo jedynie uchylane (w czasie jak Mrówkacz śpi) i na które z kolei on narzeka, że nie może się bawić ani zestawami CITY, ani BIONICLE (od kuzyna dostał 9 zestawów). A mi żal, że zasady są jasne, bo właśnie na topie ma Star Wars...  :(

--- Koniec cytatu ---

O a to ciekawe, a czemu embargo? Żeby młodszy nie zeżarł czy krzywdy innej sobie mniejszymi elementami nie zrobił?

Doom:

--- Cytuj ---O a to ciekawe, a czemu embargo? Żeby młodszy nie zeżarł czy krzywdy innej sobie mniejszymi elementami nie zrobił?
--- Koniec cytatu ---
W przypadku malych dzieciaków to jest jedno i to samo

Ranshe:

--- Cytat: Doom w Marzec 26, 2012, 16:00:35 ---W przypadku malych dzieciaków to jest jedno i to samo

--- Koniec cytatu ---

Specjalnie trujące to lego chyba nie są ;)

Craxon Crais:

--- Cytat: Dormio w Marzec 26, 2012, 15:42:13 ---Możesz mi wierzyć lub nie wierzyć - nie ma dla mnie to znaczenia. Z żoną mam układ taki, że sobie kupuję zabawki za jej pośrednictwem, bo zazwyczaj ma na nie lepsze ceny niż w sklepach ogólnie dla mnie dostępnych. Jedyny wyjątek to sprzęt akwarystyczny, ale tu akurat mam zacięcie DIY, a ją akurat szalenie bawi moje podejście z rozrysowywaniem wszystkiego w szczegółach. Szczególnie, że ogólne wytyczne ma jasno określone: "wiesz, z przodu to ma być plaża, a zielsko to może być z tyłu, a ten korzeń to tam w róg wsadź".
Chłopakom kupujemy LEGO wspólnie, począwszy od DUPLO, z którego "ponownie" korzysta starszy, a młodszy się złości, że mu klocki zabiera. Na CITY starszy z kolei ma embargo, chwilowo jedynie uchylane (w czasie jak Mrówkacz śpi) i na które z kolei on narzeka, że nie może się bawić ani zestawami CITY, ani BIONICLE (od kuzyna dostał 9 zestawów). A mi żal, że zasady są jasne, bo właśnie na topie ma Star Wars...  :(

--- Koniec cytatu ---

Tylko winny się tłumaczy ;)
Rifter super, ale wątpię żeby takie coś komercyjnie wypuszczono w dużych ilościach. Może w ograniczonym nakładzie na Fanfest 2013.
Tak czy tak + ode mnie.

Doom:

--- Cytat: Ranshe w Marzec 26, 2012, 16:01:57 ---Specjalnie trujące to lego chyba nie są ;)

--- Koniec cytatu ---
Za to są cudownie kanciaste, wprost idealnie stworzone do utkwienia w przełyku albo zaklinowaniu się w żołądku...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej