Eve Online > Background

Wsparcie potrzebne...

(1/4) > >>

Dormio:
...dla nowego projektu zestawu LEGO:
http://lego.cuusoo.com/ideas/view/11619

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem wielbicielem LEGO od dzieciństwa. Swoim chłopakom (2) bez zastanowienia kupiłbym takiego Riftera  8)

Ranshe:
Wiesz Dormio my nie twoja żona, nie musisz nam takiego kitu wciskać, że chłopakom ;)

Xarthias:
Już dawno kliknąłem :)

ManganMan:
+1 dla autora tego Riftera.
Formalnie sam lubię LEGO (młodsi z familii mnie ciągle spamują, żebym z nimi m.in zagrał w LEGO SW) :P

Dormio:

--- Cytat: Ranshe w Marzec 22, 2012, 22:57:25 ---Wiesz Dormio my nie twoja żona, nie musisz nam takiego kitu wciskać, że chłopakom ;)

--- Koniec cytatu ---
Możesz mi wierzyć lub nie wierzyć - nie ma dla mnie to znaczenia. Z żoną mam układ taki, że sobie kupuję zabawki za jej pośrednictwem, bo zazwyczaj ma na nie lepsze ceny niż w sklepach ogólnie dla mnie dostępnych. Jedyny wyjątek to sprzęt akwarystyczny, ale tu akurat mam zacięcie DIY, a ją akurat szalenie bawi moje podejście z rozrysowywaniem wszystkiego w szczegółach. Szczególnie, że ogólne wytyczne ma jasno określone: "wiesz, z przodu to ma być plaża, a zielsko to może być z tyłu, a ten korzeń to tam w róg wsadź".
Chłopakom kupujemy LEGO wspólnie, począwszy od DUPLO, z którego "ponownie" korzysta starszy, a młodszy się złości, że mu klocki zabiera. Na CITY starszy z kolei ma embargo, chwilowo jedynie uchylane (w czasie jak Mrówkacz śpi) i na które z kolei on narzeka, że nie może się bawić ani zestawami CITY, ani BIONICLE (od kuzyna dostał 9 zestawów). A mi żal, że zasady są jasne, bo właśnie na topie ma Star Wars...  :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej