Autor Wątek: odpalenie Gry po nowej instalce  (Przeczytany 2329 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Leepton

  • Gość
odpalenie Gry po nowej instalce
« dnia: Marzec 15, 2012, 14:20:01 »
Witam mam dwa problemy. Jednym było to że automatyczna instalka ze strony EvE nie poszla...bylo coś tam o payload..nie wiem o co chodzi.
Dlatego zaczołem ściąganie ręczne. Wszystko zeszło, gra zainstalowana pomyślnie, ale po próbie uruchomienia wystąpił błąd z niezgodnością sytemu (34bit, 64bit itd..) ja mam u siebie 64. Wcześniej nie było opcji na jaki sys ma być wersja gry, a przy dowloadzie nie ma czegoś takiego by wybrać. Więc gra nie odpala a mi zabrakło już pomysłów co to może być.

Jonas

  • Gość
Odp: odpalenie Gry po nowej instalce
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 15, 2012, 14:54:10 »
Mógłbyś podać troszkę więcej danych. Jaki system, co powoduje błąd, jakiś log, komunikat o błędzie, czy coś się w ogóle włącza, czy od razu błąd wyskakuje.

Leepton

  • Gość
Odp: odpalenie Gry po nowej instalce
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 16, 2012, 17:22:19 »
Udało mi się odpalić i troche pograć nawet....ale na chwile wyłączyłem bo musiałem coś napisać na lapku. Ponownie odpalam, i EvE zaczyna pobierać coś pobierać i mam ten sam bład co wcześniej. Nieobsługiwana aplikacja 16 - bitowa. "Nie można uruchomić programu lub funkcji \??\D:\Gry\EvE\launcher\launcher.exe albo ten program albo funkcja nie działa z powodu niezgodności z 64 -bitowymi wersjami systemu. Skontaktuj się z dostawcą oprogramowania, aby uzyskać informację, czy jest dostępna wersja zgodna z 64 - bitowymi systemami Windows" Tak to dokładnie wygląda.