Autor Wątek: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja  (Przeczytany 28859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Emtecpl

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 61
  • jestem bo jestem
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: emtecpl
  • Korporacja: Thou shalt not kill
  • Sojusz: A Nest of Vipers
{Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« dnia: Marzec 14, 2012, 09:30:19 »
V-303 zamknięte proszę o usunięcie wątku

« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2013, 10:33:47 wysłana przez Emtecpl »
Kto żyje w pamięci ..., żyje wiecznie

Starakopara

  • Gość
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2012, 13:06:02 »
a lubicie placki czy może ogórkową, bo nawet takich prozaicznych informacji nie ma w Waszym topicu rekrutacyjnym.

Ranshe

  • Gość
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2012, 13:09:28 »
I jaki jest wasz stosunek do gumofilców.

Starakopara

  • Gość
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 14, 2012, 13:10:07 »
I jaki jest wasz stosunek do gumofilców.

THIS!!!  ;D

edit:

czy zapewniacie nowym korpowiczom komplecik?, tj. waciak, gumofilce i berecik oraz sprzęcik?, tj. łopatę i stalowy pręcik?
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2012, 15:25:53 wysłana przez Starakopara »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2012, 13:45:14 »
Ja wiem, że kolega Cpt Lox i jego korporacja nie lubią piratów a sam kolega Cpt Lox z niemożliwą namolnością spamuje polish-a szukając młodych "jeleni". Na pytanie czego się u niego nauczą jakoś nie potrafił nic sensownego wykoncypować i podać na polishu ];)

ps. Młodzi powinno najpierw Unseen Academy skończyć a później się zastanowić czy zasilić szeregi Kolegi Cpt Lox-a.

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2012, 14:05:35 »
Herezja potem, tzn po akademii to kadeci sa na tyle świadomi, że wiedzą o co pytać, a przy tak szerokim spektrum różnych korporacji, raczej na taka niewiadomą się nie zdecydują
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 14, 2012, 14:08:35 »
Chupa ... chyba Cię nie zrozumiałem.

Ranshe

  • Gość
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 14, 2012, 14:14:03 »
Ja zrozumiałem... Starość nie radość, nie Herezja? ;)

Starakopara

  • Gość
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 14, 2012, 15:04:34 »
Ja wiem, że kolega Cpt Lox i jego korporacja nie lubią piratów a sam kolega Cpt Lox z niemożliwą namolnością spamuje polish-a szukając młodych "jeleni". Na pytanie czego się u niego nauczą jakoś nie potrafił nic sensownego wykoncypować i podać na polishu ];)

ps. Młodzi powinno najpierw Unseen Academy skończyć a później się zastanowić czy zasilić szeregi Kolegi Cpt Lox-a.

może i nie lubią ale " statkami korporacji pirackiej" chcą latać ( zaczerpnięte i wyszarpnięte z garażowni )

Tim

  • Aqua
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 63
  • Year supply of fairy cakes
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tim Nitack
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 14, 2012, 18:44:28 »
(...)
- działalność policyjna
(...)

Możesz wyjaśnić o co w tym dokładniej chodzi?
"You don't have to shoot a man to take away his life, Mila. You can kill without ever striking your victim or firing a weapon. All you have to do is take away his hope. Take away a man's sense of purpose in life—the rock that his ego rests upon—and that man becomes the living dead." —Otro Gariushi

Ranshe

  • Gość
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 14, 2012, 19:06:50 »
loża syderców nei mogła sie powstrzymac od komentarzy napisąłem że więcej informacji w późniejszy czasie

Skoro sam się podkładasz...

To co z tą działalnością policyjną? Roamów też jakoś nie widać specjalnie...

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 14, 2012, 19:15:42 »
loża syderców nei mogła sie powstrzymac od komentarzy napisąłem że więcej informacji w późniejszy czasie

a nie po to zakładałeś ten wątek? bo na wątek rekrutacyjny to mi nie wygląda, mimo nazwy
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Goomich

  • Gość
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 14, 2012, 19:16:51 »
[mod]Takie są zasady.[/mod]

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 14, 2012, 20:09:53 »
loża syderców nei mogła sie powstrzymac od komentarzy napisąłem że więcej informacji w późniejszy czasie

Trafiłeś w zły czas. Niedawno SokoleOko stwierdził, że w porównaniu do Włochów nasze community jest wyjątkowo... Tolerancyjne*. Powiedzmy, że oberwałeś rykoszetem. :)

*über ghey
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Jonas

  • Gość
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 15, 2012, 08:03:40 »
Cóż, sądząc z wątku rekrutacyjnego, korporacja zajmuje się... wszystkim. Brakuje w sumie jedynie wycieczek po WH. Czyli kolejna polska korporacja nie wnosząca żadnej nowej jakości do gry, a jedynie służąca jako przechowalnia, póki jej członkowie nie zorientują się, że marnują czas. Powodzenia.

Emtecpl

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 61
  • jestem bo jestem
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: emtecpl
  • Korporacja: Thou shalt not kill
  • Sojusz: A Nest of Vipers
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 15, 2012, 08:18:01 »
nie to że jesteśmy do wszystkiego to chyba nie jest złe
ukierunkowanie pewnie z czasem się zmieni
Kto żyje w pamięci ..., żyje wiecznie

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 15, 2012, 08:26:45 »
Czyli kolejna polska korporacja nie wnosząca żadnej nowej jakości do gry, a jedynie służąca jako przechowalnia, póki jej członkowie nie zorientują się, że marnują czas. Powodzenia.

Nic osobistego Jonas ale co takiego w sensie "nowej jakości do gry" wniósł Twój corp żebyś od razu kwitował kolesi - przechowalnia/marnują czas.
Co takiego robicie czego przed wami nie robił nikt inny? Cóż takiego odkryliście?

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 15, 2012, 09:26:03 »
nie to że jesteśmy do wszystkiego to chyba nie jest złe
ukierunkowanie pewnie z czasem się zmieni

Niestety nie zgodzę się. Próbowałeś kiedyś zapędzić pvp-erów na minning op? A minerów na cta, bo ktoś was wardeknął? Swoją drogą to, że prędzej czy później ktoś was wardeknie jest akurat pewne. Inaczej, stworzenie kropa uniwersanego jest nie tyle złym pomysłem, co niemożliwym w realizacji. No nic, powodzenia mimo wszystko.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Jonas

  • Gość
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 15, 2012, 09:36:36 »
Nic osobistego Jonas ale co takiego w sensie "nowej jakości do gry" wniósł Twój corp żebyś od razu kwitował kolesi - przechowalnia/marnują czas.
Co takiego robicie czego przed wami nie robił nikt inny? Cóż takiego odkryliście?
Nowa jakość nie musi oznaczać wprowadzania czegoś nowego do gry? Korporacja sama w sobie nie ma żadnych możliwości tworzenia contentu gry, może jedynie z niego korzystać. Dobrze skonstruowna idea korporacji pozwala na zagospodarowanie pewnego wąskiego zakresu gry, wyspecjalizowanie się i osiąganie założonych celów.
Jaką nową jakość wniósła moja korporacja? Jesteśmy jedną z nielicznych polskich korporacji pvp operujących w milicji. I na tym się skupiamy. Wykorzystujemy wąski zakres contentu gry, aby zapewnić graczom (członkom korporacji) dobrą zabawę we wspólnym gronie. Czy to jest "nowa jakość"? Dla mnie tak, oczywiście nie będzie tak dla każdego, ale o gustach się nie dyskutuje.
A co może zaproponować korporacja zajmująca się produkcją, handlem, misjami, pvp w low i null, milicją i czymś tam jeszcze? Ile takich korporacji widzimy powstających ostatnio? Co daje taka korporacja poza możliwością pogadania po polsku na korpowym i mniejszym podatekiem niż w korpie NPC? Jak dla mnie takie korpy są przechowalniami, bo nie oferują niczego konkretnego poza "rób co chcesz". Gracz do takiego wchodzi, bawi się każdym z aspektów gry, a w końcu stwierdza, że potrzebuje czegoś konkretnego i szuka korporacji, która odpowiadała by jego profilowi zainteresowań. Równie dobrze, a nawet lepiej, gdyby młody gracz poszedł do UA, bo tam też może robić co chce, w pewnych granicach, a w czasie swojego pobytu z jednej strony zdobędzie masę wiedzy odnośnie różnych aspektów gry, co z drugiej strony pozwoli mu na określenie swojej tożsamości i stwierdzenie co właściwie chce w grze robić. I taki gracz pójdzie do korporacji profilowanej, a nie do kolejnego worka w którym może robić wszystko.
Jest takie stare powiedzenie, które to dobrze podsumowuje: co jest do wszystkiego, to jest do niczego.
Ja rozumiem, że kolega chce nowego korpa założyć i ściągnąć do siebie ludzi, ale z jego wątku rekrutacyjnego wynika, że albo sam nie wie co jeszcze chce robić w grze, skoro tworzy tak multidyscyplinarną korporację, albo też chce do siebie ściągnąć wszystkich jak leci, bez względu na to czym się zajmują. Ale jaki jest tego sens, nie wiem. Dla młodego gracza będzie to jednak strata czasu, bo w końcu będzie on szukał korpa profilowego, jak robi chyba każdy na pewnym etapie gry, ale czy w takiej korporacji-przechowalni jest w stanie posiąść wiedzę na tym poziomie co w UA dla przykładu? Nie sądzę.

sc0rp

  • Gość
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 15, 2012, 09:47:02 »
Jonas Skoro nie chcesz dolaczyc to co cie to obchodzi jak sie bawia?
Idz sobie potrolowac w threadzie swojego ubercorpa

Jonas

  • Gość
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 15, 2012, 10:06:40 »
Jonas Skoro nie chcesz dolaczyc to co cie to obchodzi jak sie bawia?
Idz sobie potrolowac w threadzie swojego ubercorpa
To mnie obchodzi, że kolejny korp się tworzy, który jeszcze dalej posunie rozproszenie polskich graczy w EVE. Kolejny twór, którego członkowie mogliby znaleźć miejsce w innych istniejących już korporacjach. Zamiast integrowania polskiego community w kilku dużych i średnich organizacjach budując ich siłę i wzmacniając na arenie międzynarodowej, gracze rozchodzą się po takich małych nic nieznaczących tworach.
Po drugie to jest forum dyskusyjne. Jeżeli Ciebie dyskusja razi to idź się pobawić lalkami pod biurkiem, tam na pewno nie będę Ci przeszkadzał.
Trollowanie - termin rozciągnięty na centrali do granic absurdu. No i gdzie ja mówiłem, że mój korp jest uber? Oczywiście jest, ale gdzie ja o tym mówiłem, że mi to wytykasz?
A tak na marginesie, jak już o trollowaniu mowa, to jaką jakość do dyskusji wniósł twój post? Mogłeś mi to posłać na PM, a nie zmuszać ludzi do czytania czegoś takiego.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 15, 2012, 10:17:43 »
Ale tego się nie załatwia trolując ich temat rekrutacyjny na forum. To się załatwia wardekując i zmuszając do podjęcia skutecznej walki (zmiana profilu korpa na pvp), albo do jego rozwiazania w celu ucieczki przed wardekiem.
Trolowanie forum ma tą wadę że trafia do małej liczby (stosunkowo) graczy, a ponieważ mało bezpiecznie zachacza o flame to może wpaść admin i dać pałą przez łeb :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 15, 2012, 10:27:49 »
Wardekowanie hisekowców ma taką wadę, że wypadałoby nie mieć -10. A dla skampienia jakichś kolesi w failfitach na stacji to nikomu się nie chce.

Edit: ale u nas w pockecie są matarscy agenci lvl 5. Zapraszamy. ;)

sc0rp

  • Gość
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 15, 2012, 10:43:28 »
To mnie obchodzi, że kolejny korp się tworzy, który jeszcze dalej posunie rozproszenie polskich graczy w EVE.
no i?

Cytuj
Kolejny twór, którego członkowie mogliby znaleźć miejsce w innych istniejących już korporacjach.
no i?

Cytuj
Zamiast integrowania polskiego community w kilku dużych i średnich organizacjach budując ich siłę i wzmacniając na arenie międzynarodowej, gracze rozchodzą się po takich małych nic nieznaczących tworach.
internet spaceship is serious business.

Cytuj
Po drugie to jest forum dyskusyjne. Jeżeli Ciebie dyskusja razi to idź się pobawić lalkami pod biurkiem, tam na pewno nie będę Ci przeszkadzał.
Twoje ukryte marzenia i tanie zyczenia zostaw dla siebie.

Cytuj
Trollowanie - termin rozciągnięty na centrali do granic absurdu.
Ty nie dyskutujesz, Ty trolujesz.
Cytuj
No i gdzie ja mówiłem, że mój korp jest uber? Oczywiście jest, ale gdzie ja o tym mówiłem, że mi to wytykasz?
krytykujac inne corpy, automagicznie twierdzisz ze twoj jest lepsiejszy - no przeciez nie siedzialbys w gorszym.

Cytuj
A tak na marginesie, jak już o trollowaniu mowa, to jaką jakość do dyskusji wniósł twój post? Mogłeś mi to posłać na PM, a nie zmuszać ludzi do czytania czegoś takiego.
moj post wniosl tyle ze moze wreszcie zajmiesz sie obrona krolowej zamiast obrazac ludzi ktorzy probuja cos zbudowac - to ze nie maja doswiadczenia, nie oznacza ze nie moga sie bawic tak jak chca a Tobie nic do tego.


Jonas

  • Gość
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 15, 2012, 10:46:11 »
Ale tego się nie załatwia trolując ich temat rekrutacyjny na forum. To się załatwia wardekując i zmuszając do podjęcia skutecznej walki (zmiana profilu korpa na pvp), albo do jego rozwiazania w celu ucieczki przed wardekiem.
No ale to taka drastyczna metoda. Ja tam jestem pacyfistą, wolę rozwiązywać sprawy w uczciwej dyskusji niż od razu dać komuś w mordę. W mordę daję jak się dyskusja zaczyna układać nie po mojej myśli. ;)
Poza tym nie mam w robocie dostępu do gry, żeby ich wardeknąć. ;) No i są minusy o których wspomniał Ranshe.

P.S. Ranshe chyba czas założyć korpa altów do wardeckowania. ;)

@Dark: widzę, że rozmowa z Tobą to jak tłuczenie łbem o pluszową ścianę, a siła twoich argumentów przebija prawie Domestos, więc idź jednak do tych lalek, bo tu troll ci nie wychodzi.

sc0rp

  • Gość
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 15, 2012, 10:48:31 »
@Dark: widzę, że rozmowa z Tobą to jak tłuczenie łbem o pluszową ścianę, a siła twoich argumentów przebija prawie Domestos, więc idź jednak do tych lalek, bo tu troll ci nie wychodzi.
Gdy brak argumentow, zaczynaja sie wycieczki osobiste. GJ

edit: co by nie nabijac postow

@down tak, tak internet spaceships is serious business.
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2012, 10:55:20 wysłana przez Dark Flonoe »

Jonas

  • Gość
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 15, 2012, 10:52:58 »
Ja argumenty podałem, ty je podsumowałeś "i co?", a mnie szkoda czasu na dyskusję z tak porażającą elokwencją. Jak nie rozumiesz, to i tak już dla ciebie za późno. A nazwanie cie trollem to stwierdzenie faktu, nie wycieczka osobista.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 15, 2012, 11:04:20 »
[admin]Bez wycieczek osobistych proszę. Podobnież kończcie ten offtopick[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 15, 2012, 11:05:21 »
To mnie obchodzi, że kolejny korp się tworzy, który jeszcze dalej posunie rozproszenie polskich graczy w EVE. Kolejny twór, którego członkowie mogliby znaleźć miejsce w innych istniejących już korporacjach.

To troszkę nie tak. W naszym community mamy kilka bardzo starych korpów z tradycjami, barwną przeszłością i w ogóle. Mamy też stary polski alians Coven. Niby jest ok ale to co jest stare często jest zmurszałe, brak tam parcia na osiągnięcie czegokolwiek bo wszystko zostało już kiedyś zdobyte, a grupy bittervetów udają że sprawują sensownie władzę siedząc na swoich starych dupach popierdując w stołek.

Nowi gracze czasami chcą zrobić coś inaczej, odkryć Eve po swojemu. Perspektywa zamieszkania w głęboko w null w sojuszu rodaków po to żeby skubać anomalki z opcją leniwego latania na ally flotki może być mało interesującym zajęciem.
Z drugiej strony część korpów jest na wyspecjalizowana i młodym ciężko jest tam zacząć.

Może kiedyś te nowe korpy stworzą razem "drugi Coven", który będzie powiewem świeżości w community. Kto wie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2012, 14:45:15 wysłana przez Nitefish »

sc0rp

  • Gość
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 15, 2012, 11:08:24 »
Dla Nitefisha Quafe prosze podac na moj koszt  ;D

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 15, 2012, 11:31:20 »
NiteFish +1

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 15, 2012, 12:34:03 »
Witam ponownie ];)

Może i ja coś dodam od Siebie.

Myślę, że dla wszystkich wiadomym jest, że odsetek młodych polaków zaczynających grę w EVE maleje z roku na rok. Z jednej strony popieram ruchy młodocianych pilotów i uczenie się na błędach ale ... czy to zawsze musi być uczenie się na Własnych Błędach?
Ktoś chce tworzyć korpa ogólnego ok ale niech wymaga najpierw ukończenia jakiejś szkółki a nie od razu //zielonego// gracza łapać za przysłowiowy //wsiaż// i do kieratu. Bo taki młodziak nic nie wie i niczego się nie nauczy i bardziej prawdopodobne, że się po prostu grą znudzi.
Wardeck-owanie też tu dużo dobrego nie wniesie bo taki młody gracz prędzej zrezygnuje z gry niż pójdzie do innego korpa (a jeśli już to zapewne o podobnym nastawieniu do gry i graczy).

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 15, 2012, 12:53:09 »
Witam ponownie ];)

Może i ja coś dodam od Siebie.

Fakt pozostaje faktem, ze mozna powiedziec, a raczej napisac, ze po czesci masz racje, a po czesci nie masz.

Herezja do CSM!!!!
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 15, 2012, 15:21:55 »
...Może kiedyś te nowe korpy stworzą razem "drugi Coven", który będzie powiewem świeżości w community. Kto wie.

nie chce wiedzieć jak wyglądał będzie ich Covenw wieku 5 lat, jak oni już teraz nie mają pomysłu na siebie
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: {Vault 303} - Rekrutuje, dyskusja
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 15, 2012, 15:26:43 »
@Chupa - jak Ty zaczynałeś grę to na punishera mówiłeś bebe, nie wiedziałeś co to low, null, ... miałeś jakiś super plan?