Autor Wątek: Garmonation 9  (Przeczytany 31676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Raina Nives

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raina Nives
  • Korporacja: LOST IDEA
  • Sojusz: C0VEN
Garmonation 9
« dnia: Marzec 11, 2012, 00:45:20 »
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2012, 00:51:43 wysłana przez Raina Nives »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2012, 10:57:08 »
Fajny filmik. Powinien też przedstawiać kolegę z command linkami snującego się w przestrzeni.

Ranshe

  • Gość
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2012, 11:38:00 »
No. Mi się natomiast podobają te filmiki na tej stronie eve is easy, co się przewija na początku i końcu. Fajna sprawa, bo są sytuacje z garmonation z komentarzem, dobra rzecz.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 11, 2012, 13:37:17 »
co jest fajnego w filmiku ktory zostal wyselekcjonowany ze spotkan nalogowego operatora frapsa z jakimis młotami ?
czy fascynujace jest tempo jak w filmach z Charlie Chaplin'em ?
czy gusta muzyczne tworcy ?
czy jego niesamowita umiejetnosc wziecia do floty odpowiednich statkow z odpowiednimi fitami ?
a moze burdel na ekranie ?
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

sc0rp

  • Gość
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2012, 15:00:41 »
@Colonel umiesz lepiej to zrob i podeslij linka. Typowa polska mentalnosc do narzekania pierwszy do zrobienia czegos ostatni.

R4kez

  • Gość
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 11, 2012, 15:44:23 »
http://www.youtube.com/watch?v=vn1DbCaBsBE&hd=1

P.S. Ale ta Adrestia zasuwa!

http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=15195383

Niestety zdechła :(  dostal scrambla 2x weby i z kolana od 3 nowych becków :]

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 11, 2012, 15:46:16 »
...Typowa polska mentalnosc do narzekania pierwszy do zrobienia czegos ostatni.

✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Alrekus

  • Gość
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 11, 2012, 21:00:48 »
Jak dla mnie Garmonation #9 jest najgorsze z serii.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 11, 2012, 21:09:34 »
dla mnie też niestety
Sneer Quen

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 12, 2012, 01:01:46 »
Ja za to widze typowa polska mentalnosc "jak nie potrafisz lepiej to chwalisz albo cicho siedzisz"
No halo... to ze sam nie zajmuje sie ubojem i produkcja mielonej wieprzowiny to nie znaczy ze nie moge skrytykowac jej walorow smakowych
Cooo? Krytykujesz mojego sznycla?! Jak smiesz kmieciu! Sam to bys lepszego nie potrafil zrobic! No pewnie bym lepszego nie zrobil ale jesli twoj sznycel jest wujowy bo sie nie postarales to ci to powiem, inaczej ciagle bedziesz robil takie niedosmazone i slabo doprawione sznycle : )
Wiekszosc jego walk przedstawiana jest jako solo ale czasami w tle widac jakiegos przemykajacego "fioletowego przyjaciela" tak jak i na localu kolesia z bateria command linkow pod pacha, fajnie by bylo gdyby wspominal o tym c'nie? : ) No i wszyscy sie juz przyzwyczaili do tego ze koles lata cruzami po 20b wiec chyba po prostu przestalo to na nas robic wrazenie ot co :3

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 12, 2012, 02:15:40 »
Koles nie tylko lata cruzami po 20b. Koles lata tez szipami za mniej niz 1b lub lata szipami z fitem, na ktory wiekszosc z nas nie odwazylaby sie/nie potrafila wymyslec i wie jak to wykorzystac. Tak, ma wsparcie commandow. I w tej czesci widac, ze nie lata tylko solo, wrecz w niektorych momentach pisze wprost kto z nim lata (dramiel, deimos antysupprot, itp). Niestety wiekszosc z nas, wliczajac mnie, nie potrafilaby zrobic tego co on lecac jego szipem. Bo poza tym, ze jest emogenny (co wyraznie slychac conajmniej kilka razy) to nie posiadamy takiego zmyslu do separacji przeciwnika, do ustawienia siebie w odpowiednim miejscu, do przewidywania tego co sie bedzie dzialo, itp itd. Takich graczy nie ma wielu i dlatego, choc tez sie zgadzam,ze to slabsza czesc, fajnie sie to ogladalo.
P.S. Co do muzyki, to zawsze mozna wylaczyc dzwiek i sluchac co kto lubi.

sc0rp

  • Gość
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 12, 2012, 09:47:39 »
Egnos instalacja frapsow, prosty montaz i wrzucenie na yt to nie jest rocket science, tylko aby miec co montowac i wrzucac trzeba ubijac cos wiecej niz pody i shuttle.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 12, 2012, 10:02:07 »
jest wielu dobrych mordulców z potencjałem dookoła to też nie jest rocket science
a przy takim budżecie na latanie pewnie wielu z nich doszlifowałoby skille tak wysoko i pewnie też mieliby co pokazać po frapsach
a co do samego frapsowania .... pewnie każdy kto latał zaliczył jakąś epic fight którą inni ogladali by z zapartym tchem , kwestia ile i jak często


Sneer Quen

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 12, 2012, 11:35:01 »
jest wielu dobrych mordulców z potencjałem dookoła to też nie jest rocket science
a przy takim budżecie na latanie pewnie wielu z nich doszlifowałoby skille tak wysoko i pewnie też mieliby co pokazać po frapsach
a co do samego frapsowania .... pewnie każdy kto latał zaliczył jakąś epic fight którą inni ogladali by z zapartym tchem , kwestia ile i jak często

+
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

sc0rp

  • Gość
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 12, 2012, 12:59:44 »
jest wielu dobrych mordulców z potencjałem dookoła to też nie jest rocket science
ano jest. Szkoda ze Garmon jest jednym z nielicznych ktorzy montuja filmy.

R4kez

  • Gość
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 12, 2012, 21:37:22 »
jest wielu dobrych mordulców z potencjałem dookoła to też nie jest rocket science
a przy takim budżecie na latanie pewnie wielu z nich doszlifowałoby skille tak wysoko i pewnie też mieliby co pokazać po frapsach
a co do samego frapsowania .... pewnie każdy kto latał zaliczył jakąś epic fight którą inni ogladali by z zapartym tchem , kwestia ile i jak często

Wy, ludzie chyba nie rozumiecie inicjatywy Garmona . Nie chodzi tu o lans , mega skill i złote statki ale o aspekt edukacyjny .\
Eve is Easy i cała koncepcja to coś czego potrzebują początkujący piloci pvp do zrozumienia mechaniki gry .

Ja osobiście lubię popatrzeć jak ktoś rozbija cały gang i nawet jak ma boostera za plecami... Bo nawet mając przewagę fitu i linków trzeba jeszcze mieć coś pod beretem.

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 12, 2012, 21:43:52 »
Od dawien dawna wiadomo,ze ludzi wybitnych w jakiejs dziedzinie jest bardzo malo. Czy to naukowcow, czy np pilotow mysliwcow. Nie pamietam juz dokladnie jak to sie przedstawialo ale mniej wiecej ok 5% pilotow mysliwcow osiaga przewaznie 90% calej liczby zestrzelen. Czy jakos tak. Moga byc dupkami, moga byc szpanerami/pozerami ale sa elita. Maja predyspozucje i agresje potrzebna, aby osiagac takie wyniki.
Zeby miec takie zabawki jak ma EL'Tar tez trzeba miec 'to cos'. On nie ma srodkow bo po prostu ma. Calosc sklada sie na Garmona/El'tara. Owszem sa swietni piloci jemu podobni, ktorzy nie kreca filmikow. Ale nie jest ich az tak duzo. Mozemy zazdroscic, mozemy pomniejszac skilla ale to nie zmieni faktu,ze zaden z nas nie jest nastepnym Garmonem/ Good Colldblodem ;p Co nie zmienia faktu,ze wsrod Polakow w EVE tez jest troche wybitnych jednostek. Byc moze ktos wybije sie podobnie jak ci najslawniejsi piloci i oby tak sie stalo;p Choc znajac nasze charaktery, to dla znacznej czesci polish community pewnie tez bedzie taki pilot cwaniaczkiem/pozerem/itp itd. Mamy problem z przyjmowaniem rzeczy takich jakimi sa bez pomniejszania/trollowania. Zamiast po prostu miec przyjemnosc z ogladania/nieogladania. I moze nauczenia sie czegos.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 12, 2012, 22:00:39 »
Wy, ludzie chyba nie rozumiecie inicjatywy Garmona . Nie chodzi tu o lans , mega skill i złote statki ale o aspekt edukacyjny .\
Eve is Easy i cała koncepcja to coś czego potrzebują początkujący piloci pvp do zrozumienia mechaniki gry .

Ja osobiście lubię popatrzeć jak ktoś rozbija cały gang i nawet jak ma boostera za plecami... Bo nawet mając przewagę fitu i linków trzeba jeszcze mieć coś pod beretem.
początkujący piloci to moga poczuć co najwyżej irytacje brakiem sp,zasobów, i realnego skilla po tym jak obejrzawszy film zderzą się z rzeczywistością
filmy garmona niezależnie co by nie było na metce są raczej dla bardziej oblatanego odbiorcy
chociaż przyznam że wolałem ogladać filmiki sprzed ery pimped 100ab tengulców - więcej mi to osobiście dawało
Sneer Quen

R4kez

  • Gość
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 12, 2012, 22:15:44 »
Proszę wymienić polskich mordulców którzy swoimi wyczynami zasługują na szacun. Bo ja prawdę mówiąc nie znam...

osobiście mam  wielki szacunek dla BuBU Talib za jego wyczyny w cynabalu...ale Bubu solo gangów nie klepie...więc kto ?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 12, 2012, 22:17:28 »
LoveKebab i jego alty? :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 12, 2012, 22:22:52 »
Nie, nie, nie... Centralo nie idź tą drogą, silne flejmogenne wibracje wyczuwam :D
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 12, 2012, 23:01:10 »
Nie znam wszystkich ale skoro pytasz - Skeer byl dla mnie wzorem jak przyszedlem do C0venu. Cat w bomberku jest magikiem. To tak na szybko.

Coldim

  • Gość
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 13, 2012, 09:13:46 »
EvEisEasy ma dla mnie sporą wartość edukacyjną dla młodszych pilotów - bo jak ktoś nie jest oblatany to choćby po wskoku na kampe robi często głupoty lub na odwrót, daje się odciągnąc i zostaje targetem...

Co do solo z boosterem - biorąc pod uwagę, że gość bije się nie z 1 a z kilkoma pilotami to dla mnie jest to solo, nie wiem czemu tak wszyscy marudzą jakby to było oszukiwanie... Adrestia to wiadomo ze jest wyjatek, ale fajnie bije sie i zealotem i sacri np...
Co do mlodych pilotow to moga zawsze latac tak jak sakana kiedys w cepach. To daje duzo funu.
Zawsze znajda sie ludzie, ktorzy powiedza, ze "gdyby mieli kase" lub "gdyby mieli czas" to by tak latali, a prawda jest taka, ze generalnie ludzie w PL community chyba raczej biedni nie sa, a filmikow nie widac.
"Rocket science" to dla mnie LOL komentarze :) Nie bierzcie tego do siebie, ale slyszalem to w sporcie w RL, slyszalem to EVE i WOWie i jakos na koniec dnia wszyscy twierdza, ze wszystko jest proste, a jednak pozniej sie okazuje, ze ludzie popelniaja proste bledy i przegrywaja...
Co do 100mn AB Tengu to mi sie akurat podoba ich obecna pozycja, bo sam kiedys kochalem sie w nanosacrii i tengulec mi przypomina czasy z przed nanonerfa.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 13, 2012, 09:38:08 »
Co do solo z boosterem - biorąc pod uwagę, że gość bije się nie z 1 a z kilkoma pilotami to dla mnie jest to solo, nie wiem czemu tak wszyscy marudzą jakby to było oszukiwanie...

Nie oszukiwanie, tylko "nie solo" :P Inna rzecz, że jak się operuje w bitce więcej niż jednym kontem, to nieraz wymaga to o wiele więcej wysiłku i umiejętności od pilota, niż to solo "klasyczne". Szczególnie jeśli to drugie polega na lataniu shipem z bufor tankiem. Niejeden zmuszony do pilnowania tylu rzeczy naraz dawno by się pogubił :)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Tim

  • Aqua
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 63
  • Year supply of fairy cakes
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tim Nitack
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 13, 2012, 10:42:15 »
Filmik całkiem przyjemnie się ogląda, materiały z Eve is Easy też są spoko. Co do latania solo w tym filmiku, to nie wiem może coś mi umknęło, ale koleś chyba nigdzie nie napisał, że lata tam sam. E:
"You don't have to shoot a man to take away his life, Mila. You can kill without ever striking your victim or firing a weapon. All you have to do is take away his hope. Take away a man's sense of purpose in life—the rock that his ego rests upon—and that man becomes the living dead." —Otro Gariushi

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 20, 2012, 06:24:38 »
Garmonation ma 0, slownie "zerowa" wartosc edukacyjna. To tylko zlepek fajnych bitek w wiekszosci z noobami, ktorzy nie sa swiadomi istnienia weba. Jakbyscie sie uwaznie przyjrzeli kazda walka gdzie webberzy sie pojawiaja albo konczy sie szybkim zgonem albo bailem. Umiejetnosc wylapania takich losiow pozwala zrobic och ach zachwycajacy filmik. Sproboj, korzystajac z edukacji tu zawartej, poleciec sam i spotkac przypadkowych ludzi nie majac paru kont, intela zza bramy, paru dedicated command shipow z linkami, a na pewno zobaczysz MOC :D

Starakopara

  • Gość
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 20, 2012, 07:19:40 »
Sproboj, korzystajac z edukacji tu zawartej, poleciec sam i spotkac przypadkowych ludzi nie majac paru kont, intela zza bramy, paru dedicated command shipow z linkami, a na pewno zobaczysz MOC :D

dodaj do tego set kabli za grube "be", faszerowanie dragami i fit za kolejne grube "be", no i oczywiście szipy za bardzo grube "be" ( no może nie licząc Macha i Cymbałka) ot cały Garmon :)

Ranshe

  • Gość
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 20, 2012, 10:07:38 »
Garmonation ma 0, slownie "zerowa" wartosc edukacyjna. To tylko zlepek fajnych bitek w wiekszosci z noobami, ktorzy nie sa swiadomi istnienia weba. Jakbyscie sie uwaznie przyjrzeli kazda walka gdzie webberzy sie pojawiaja albo konczy sie szybkim zgonem albo bailem. Umiejetnosc wylapania takich losiow pozwala zrobic och ach zachwycajacy filmik. Sproboj, korzystajac z edukacji tu zawartej, poleciec sam i spotkac przypadkowych ludzi nie majac paru kont, intela zza bramy, paru dedicated command shipow z linkami, a na pewno zobaczysz MOC :D

Bo wartość edukacyjna nie jest w filmiku, tylko w podlinkowanej witrynie.

R4kez

  • Gość
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 20, 2012, 10:21:55 »
Garmonation ma 0, slownie "zerowa" wartosc edukacyjna. To tylko zlepek fajnych bitek w wiekszosci z noobami, ktorzy nie sa swiadomi istnienia weba. Jakbyscie sie uwaznie przyjrzeli kazda walka gdzie webberzy sie pojawiaja albo konczy sie szybkim zgonem albo bailem. Umiejetnosc wylapania takich losiow pozwala zrobic och ach zachwycajacy filmik. Sproboj, korzystajac z edukacji tu zawartej, poleciec sam i spotkac przypadkowych ludzi nie majac paru kont, intela zza bramy, paru dedicated command shipow z linkami, a na pewno zobaczysz MOC :D

Jeden wyciągnie z takiego filmu wnioski i czegoś się nauczy... a drugiemu już nic nie pomoże

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 20, 2012, 10:59:27 »
Garmon to cheater!!!!!11111111111111111

http://www.evenews24.com/2012/03/19/garmonation-exploits/
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 20, 2012, 11:10:23 »
Zaraz cziter... wykorzystuje mechanike gry i to wszystko. Jakby to było czitowanie, to wszelkie webowanie frachtów na bramach w celu przyspieszenia warpa też trzeba by tak traktować.
Ma łeb, ma zaplecze i sie dobrze bawi, zarzuty że ma kasę sa słabe... jak ma to lata statkami za biliony z drutami za następne biliony. Jakbym miał takie biliony tez bym latał statkami za biliony  :P
Jedynie razi mnie kreowanie sie na solo pvpera... z zapleczem boostera/ów to takie solo jak balet w moim wykonaniu  :P
@Kira
Według Ciebie, pilot który dobrze dobiera przeciwnika (czyt. takiego którego można pokonać) jest słabym pilotem? Prawdziwy pefauper to taki który rzuca sie na wszystko co sie rusza nie ważne czy ma choćby nikłe szanse?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Casa Rankor

  • Gość
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 20, 2012, 11:16:14 »
Dobor i ustawienie przeciwnika to podstawa do jakiegokolwiek pvp, rzucanie sie na wszystko co sie widzi to czysta glupota.
@evenews brzmi rzeczywiscie jak exploit

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 20, 2012, 11:18:55 »
To nie jest exploit, ta mechanika istnieje w grze tak długo jak długo są w grze weby. Od zawsze wiadomo że webowanie na stacji daje przeciwny efekt od webowania na bramach, ze względu na kickout speed.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 20, 2012, 11:53:11 »
To nie jest exploit, ta mechanika istnieje w grze tak długo jak długo są w grze weby. Od zawsze wiadomo że webowanie na stacji daje przeciwny efekt od webowania na bramach, ze względu na kickout speed.

tutaj bardziej chodzi o sytuacje, ze nie mozesz przerwac procedury warpa gdy jestes w stanie "bumpa" czyli masz predkosc wieksza niz maksymalna predkosc statku
pytanie czy tu jest exploit...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Garmonation 9
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 20, 2012, 12:08:42 »
Będę się upierał że to nie jest exploit.
Po pierwsze: BO CCP TAK NIE POWIEDZIAŁO, jeśli to ogłosi dopiero wtedy będzie to exploit.
Po drugie: To jest dokładnie ten sam efekt co "drift" statku przy zbieraniu się do warpa z prędkości dużo większej niż prędkość 70% nominalnej i dokładnie ten sam efekt "opóźnionego warpa" masz na lekkich statkach używających 100mn ab na lekkim stateczku, rośnie prędkość, masa nie, przez to współczynnik inercji robi się bardzo malutki.
W przypadku bardzo ciężkich statków + kickout speed, dupny współczynnik inercji i masę masz już na starcie.
Web w tym przypadku wydłuża okrutnie czas ponieważ ten cholernie ciężki statek MUSI zwolnić nie do prędkości 70% nomimalnej, a do prędkości 70% po zastosowaniu efektów weba, kapisz?!
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"