Autor Wątek: wyrzutnie t2 do bombera  (Przeczytany 19846 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
wyrzutnie t2 do bombera
« dnia: Marzec 09, 2012, 18:11:37 »
Nie wiem czy to wlasciwie miejsce. Jak nie to przepraszam i prosze o przezucenie gdzie trzeba.
W kazdym razie chcialbym zapytac czy jest sens skillowania wyrzutni torped T2 przy zalozeniu, ze skill bedzie wykorzystany tylko do bomberow, czy jest to strata czasu
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Ranshe

  • Gość
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2012, 19:23:56 »
Potrzebujesz koniecznie używać t2 ammo?

Bo jeśli nie, to strata czasu według mnie  a i trudniej zafitować bombera, bo w końcu to fregata i specjalnie dużo pg/cpu nie ma :)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 09, 2012, 19:58:53 »
Gdyby chodziło o bombera do pvp to bym polecił fity CAT'a, ale coś mi mówi że jednak nie.. :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 09, 2012, 21:20:35 »
Potrzebujesz koniecznie używać t2 ammo?

Bo jeśli nie, to strata czasu według mnie  a i trudniej zafitować bombera, bo w końcu to fregata i specjalnie dużo pg/cpu nie ma :)
Koniecznie to nie potrzebuje. Po prostu pytam czy warto sie w to bawic

Gdyby chodziło o bombera do pvp to bym polecił fity CAT'a, ale coś mi mówi że jednak nie.. :P
Niech zgadne. Tym czyms jest dzial w ktorym jest umieszczone to zapytanie?  :P
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 09, 2012, 21:26:39 »
Torpedy na V robi się 2 tygodnie. Nawet jeśli nie będziesz używał launcherów T2, to 5% do dmg nie jest w kij dmuchał (Covert Opsy na V też są 2-tygodniowe, a nie do pogardzenia).

Fit z torpami T2 jest chyba tylko jeden - full DPS do ninja bicia posów. Wszystkie pozostałe (w tym najpopularniejszy, BlackOpsowy z AB i MSE nie dają się sfitować z launcherami T2, a że meta 4 są tanie, to pakuje się właśnie arbalesty).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 10, 2012, 02:56:53 »

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 10, 2012, 10:10:54 »
Torpedy na V robi się 2 tygodnie. Nawet jeśli nie będziesz używał launcherów T2, to 5% do dmg nie jest w kij dmuchał (Covert Opsy na V też są 2-tygodniowe, a nie do pogardzenia).
wszystko pieknie, ale mam w perspektywie otrzymanie od CCP 6m pustych SP i czegos musze sie pozbyc z kolejki

Fit z torpami T2 jest chyba tylko jeden - full DPS do ninja bicia posów. Wszystkie pozostałe (w tym najpopularniejszy, BlackOpsowy z AB i MSE nie dają się sfitować z launcherami T2, a że meta 4 są tanie, to pakuje się właśnie arbalesty).
Czyli jak nie zamierzam uzywac bombera  do ninja bicia bsow fitu T2 i tak nie zaloze.
Czyli wychodziloby na to, ze w zasadzie z wyrzutni T2 i tak nie skorzystam, a dobrze by bylo zrobic specjalizacje po to by miec troche wiekszy dmg. Przy czym jezeli dobrze rozumiem majac do wyboru torpy na 5 i cov opsa na 5 lepiej zrobic cov opsa

Tlol moze cos takiego http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=179195 ?
Wyglada fajnie, ale nie jestem wstanie ocenic roznicy pomiedzy nim a fitem z wyrzutniami T1 i czy ta roznica jest warta czasu potrzebnego na wyskillowanie T2   :(
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

sc0rp

  • Gość
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 10, 2012, 10:22:34 »
Wyglada fajnie, ale nie jestem wstanie ocenic roznicy pomiedzy nim a fitem z wyrzutniami T1 i czy ta roznica jest warta czasu potrzebnego na wyskillowanie T2   :(

to wrzuc do eft i porownaj z arbalestami? ;) 8% rof to tak jakbys pytal czy warto skillowac arty t2 do maeli.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 10, 2012, 12:53:05 »
W przeciwieństwie do torped, gun t2 w pierwszej kolejności robi się dla amunicji t2, te pare procent rof / dmg ze skila na 5 i specki to taki tam drobny bonus :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 10, 2012, 13:51:10 »
W przeciwieństwie do torped, gun t2 w pierwszej kolejności robi się dla amunicji t2, te pare procent rof / dmg ze skila na 5 i specki to taki tam drobny bonus :P
Polataj z goonami a pozniej praw swoje madrosci po co memberom cfc arty t2.

A moglbys zdefiniowac co to znaczy "w pierwszej kolejnosci robi sie" bo conajwyzej mozesz napisac ze Ty robiles, bo wiesz latajac z goonaminie mialbys okazji uzyc ani short ani long range ammo t2 siedzac w maelu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2012, 14:17:34 wysłana przez Dark Flonoe »

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 10, 2012, 16:51:16 »
to wrzuc do eft i porownaj z arbalestami
Obydwoje wiemy, ze nie mam kwalifikacji do takiego porownania, albo zeby byc bardziej precyzyjnym nie mam dosc doswiadczenia by prawidlowo zinterpretowac dane

to tak jakbys pytal czy warto skillowac arty t2 do maeli.
Tu akurat nie mam problemu.
Nie warto  :P
No ale mael to nie bomber wiec zostawmy go w spokoju
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

sc0rp

  • Gość
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 10, 2012, 17:57:06 »
Obydwoje wiemy, ze nie mam kwalifikacji do takiego porownania, albo zeby byc bardziej precyzyjnym nie mam dosc doswiadczenia by prawidlowo zinterpretowac dane

To ci powiem tak jak dasz rade na swoich skillach sfitowac takiego bomberka jak zalinkowalem to ja bym skillowal jesli chcialbym latac :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 10, 2012, 18:09:44 »
Cytuj
A moglbys zdefiniowac co to znaczy "w pierwszej kolejnosci robi sie" bo conajwyzej mozesz napisac ze Ty robiles, bo wiesz latajac z goonaminie mialbys okazji uzyc ani short ani long range ammo t2 siedzac w maelu.
Do goonów to ja tylko pare razy strzelałem.
W przypadku rakiet jest łatwo bo frakcyjne robią ładną miazgę. W przypadku działek zawsze masz problem z zasięgiem który w wiekszości przypadków roziązuje amunicjia t2. Mael wedle szkoły goonów może jest wyjątkiem ale ciekaw jestm co Ci powie dowolny FC który w zobaczy Hellcat'a z nie t2 laserami, albo dowolny sniper ship bez dzial t2. Na krótkodystansowym sprzęcie tak samo - blasterami zmielisz wielu przeciwników, ale jak nie masz w lufach null to musisz im parkować na kadlubie żeby mieć zasięg co nie zawsze może być zdrowe. Karabiny to samo, barage to chyba najczęściej wystrzeliwana amunicja z vagasów itp

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 10, 2012, 18:14:58 »
@doom Wiesz to ze szkielka T2 sa warte skilowania dla samych szkielek to wiadomo, tak samo jak AC dla barrage, tylko nie bardzo rozumiem co maja lazory czy hybryda do maela we flotach goonowych.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 10, 2012, 18:17:01 »
Mają to że ja mówiłem ogólnie a Ty swoim zwyczajem wyskoczyłeś ze z dupy jednostkowym przykładem innego wykorzystania 8)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 10, 2012, 18:19:30 »
wszystko pieknie, ale mam w perspektywie otrzymanie od CCP 6m pustych SP i czegos musze sie pozbyc z kolejki

Możesz je też sobie zostawić na jakieś nagłe wypadki.

albo dowolny sniper ship

2009 called, and wants his fit back.

Ranshe

  • Gość
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 10, 2012, 18:22:36 »
Ale jemu nie chodzi o to, żeby je wydawać, tylko żeby nie wskoczyć na kolejnego klona. ;)

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 10, 2012, 18:36:59 »
Ale jemu nie chodzi o to, żeby je wydawać, tylko żeby nie wskoczyć na kolejnego klona. ;)
Dokladnie tak.

Mialem ladnie w kolejce i torpy T2 i pare innych rzeczy, a tu sie okazuje, ze musze sie liczyc z tym, ze dostane te 6m pustych SP w inferno (tak BTW to wiadomo kiedy to wyjdzie?) i musze powywalac pewne rzeczy z kolejki.
No i jedna z rzeczy ktore mnie gryzie to wlasnie czy jest sens zostawiac w niej torpy T2 czy moze lepiej ten czas przeznaczyc na zrobienie czegos innego. Zwlaszcza ze jedyne wykorzystanie tego skilla jakie biore pod uwage to bombery.
No i stad pytanie
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Goomich

  • Gość
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 10, 2012, 18:48:29 »
Fit z torpami T2 jest chyba tylko jeden - full DPS do ninja bicia posów. Wszystkie pozostałe (w tym najpopularniejszy, BlackOpsowy z AB i MSE nie dają się sfitować z launcherami T2,

Osobiście nie jestem miłośnikiem fregat i mam mało doświadczenia z nimi, ale może takie coś?

[Hound, New Setup 1]
Ballistic Control System II
Nanofiber Internal Structure II
Micro Auxiliary Power Core I

1MN Afterburner II
Medium Shield Extender II
Target Painter II

Siege Missile Launcher II, Caldari Navy Nova Torpedo
Siege Missile Launcher II, Caldari Navy Nova Torpedo
Siege Missile Launcher II, Caldari Navy Nova Torpedo
Covert Ops Cloaking Device II
Salvager II /OFFLINE

Small Core Defence Field Extender I
Small Core Defence Field Extender I

Ale jemu nie chodzi o to, żeby je wydawać, tylko żeby nie wskoczyć na kolejnego klona. ;)

Cóż mogę powiedzieć? Stop being poor?

Jonas

  • Gość
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 12, 2012, 08:58:59 »
Czy ja dobrze rozumiem, że cały wątek sprowadza się do tego, że kolega skąpi na droższego klona? ???
A jakiej specjalistycznej wiedzy potrzeba, żeby w eft porównać dps/alfe/rof i inne parametry bombera z wyrzutniami t2 i t1?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 12, 2012, 09:08:48 »
Cytuj
Czy ja dobrze rozumiem, że cały wątek sprowadza się do tego, że kolega skąpi na droższego klona?
Tak + trolowo / goonowe wejscie Darka z teorią o tym po co się t2 guny robi :P
Cytuj
A jakiej specjalistycznej wiedzy potrzeba, żeby w eft porównać dps/alfe/rof i inne parametry bombera z wyrzutniami t2 i t1?
Kadeci w UA ucza się tego jeszcze na podstawce, rezydenci sov null seca nie wiedzą tego nawet po kilku latach gry ;) ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 12, 2012, 09:17:25 »
Osobiście nie jestem miłośnikiem fregat i mam mało doświadczenia z nimi, ale może takie coś?
Wlasnie wrzucilem ten fit do EFT i pomiedzy nim a fitem na arbalestach na tym samym ammo nie ma jakichkolwiek roznic  :o
Roznica pojawia sie dopiero po wrzuceniu ammo T2 gdzie dps wzrasta o 39

Kadeci w UA ucza się tego jeszcze na podstawce, rezydenci sov null seca nie wiedzą tego nawet po kilku latach gry ;) ;D
A myslalem, ze chociaz Ty znasz roznice pomiedzy danymi a informacja  ???
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 12, 2012, 09:19:10 »
A pamietałeś żeby na swoim profilu przestawić skill na 5 + dodać chociaż jeden poziom specki?
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2012, 09:26:12 wysłana przez Doom »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 12, 2012, 09:25:47 »
A pamietałeś żeby na swoim profilu przestawić skill na 5 + dodać chociaż jeden poziom specki?
No tak
Czulem, ze o czyms zapomnialem  :P
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 12, 2012, 09:26:19 »
Wlaśnie wrzuciłem to w eft
profil all 5 dps: arbalesty 362 dps na explo, 207 na innych
dps T2: 403/230 do nawet 515 na rage torpach tyle że to chyba tylko do ataku na capsa lub posa się nadadzą te torpy
Rożnica jest stąd że arbalesty nie korzystają z bonusu za skill specjalizacji

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 12, 2012, 09:26:41 »
Rozumiem że kerbir z sov seca zwraca uwagę na 2 rzeczy w fitach: dps i tank, ale skoro to ma służyć do pvp to może warto się zainteresować także prędkością.. No chyba że masz zamiar wyjść z cloaka zapunktować i stojąc w miejscu nawalać z torped, to wtedy wywal ab i wsadź shield booster żeby lepiej tankować :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 12, 2012, 09:35:00 »
Czy ja dobrze rozumiem, że cały wątek sprowadza się do tego, że kolega skąpi na droższego klona? ???
Zle rozumiesz. Watek dotyczy tego czy warto robic torpy na 5 i specke na min 4 tylko dla bomberow

Poza tym mam mala prosbe do Ciebie i do GlassCutter'a
Na forum jest cala masa miejsc gdzie mozna sobie potrollowac wiec jak nie macie wiedzy w temacie i/lub checi by sie piedzielic nia z kims kto jej nie ma i prosi o pomoc to trollujcie sobie w innym miejscu
Dziekuje
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 12, 2012, 09:51:29 »
Na forum jest cala masa miejsc gdzie mozna sobie potrollowac wiec jak nie macie wiedzy w temacie i/lub checi by sie piedzielic nia z kims kto jej nie ma i prosi o pomoc to trollujcie sobie w innym miejscu

Zadajesz pytania z dupy to czego się spodziewasz? Różnica między fitami na torpy t2 i arbalesty polega na tym że nadwyżka dps'u którą dają Ci t2 pokrywa brak rigów/modułów dps'owych których zwyczajnie nie zmieścisz. W zamian otrzymujesz wolne sloty które możesz przeznaczyć na poprawę mobilności bombera.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Jonas

  • Gość
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 12, 2012, 10:26:57 »
wszystko pieknie, ale mam w perspektywie otrzymanie od CCP 6m pustych SP i czegos musze sie pozbyc z kolejki
Mialem ladnie w kolejce i torpy T2 i pare innych rzeczy, a tu sie okazuje, ze musze sie liczyc z tym, ze dostane te 6m pustych SP w inferno (tak BTW to wiadomo kiedy to wyjdzie?) i musze powywalac pewne rzeczy z kolejki.

To wskazuje na coś innego, ale oczywiście ty wiesz najlepiej, a inni Cię nie rozumieją.
Ale w takim razie abstrahując od Twojego oczywistego zainteresowania przydatnością torped T2, która to została już wykazana, wyjaśnij mi proszę, jeśli będziesz łaskaw, co jest takiego złego w tych "pustych 6m SP", że musisz aż przez to swoją kolejkę skillowania modyfikować. Ten problem mnie zafascynował i chętnie poznałbym jego ideę.

Goomich

  • Gość
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 12, 2012, 11:31:28 »
No, jak ogłosili, że kasują learningi, to pompowałem Presence na 5 na wszystkich kontach.

Jonas

  • Gość
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 12, 2012, 13:28:45 »
No, jak ogłosili, że kasują learningi, to pompowałem Presence na 5 na wszystkich kontach.
Ale to przyniosło Ci konkretną korzyść.

Goomich

  • Gość
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 12, 2012, 13:30:57 »
Ale to przyniosło Ci konkretną korzyść.

Jak mi dadzą SP do rozdysponowania na nowe skille, to nie wrzucę od razu, tylko zacznę skillować od nowa. Ktoś kto nie ma tych wszystkich na 5 może też tak kombinować jak ja z tą prezencją, albo coś.

Jonas

  • Gość
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 12, 2012, 13:41:07 »
Nie no, chwileczkę. Kolega ma problem ze swoją kolejką skillowania, zastanawia się jak ją przyciąć, któe skille są mu zbędne, bo CCP nagle da mu 6m SP z powietrza. Jedynym czynnikiem w mechanice rozgrywki, na który wpływa ilość posiadanych SP (w sensie ilości, nie tego w czym są upchane) to koszt upgrejdu klona. Kolega T. zarzuca mi jednak trollowanie go, jak On tylko zapytał czy torpedy t2 się do czegoś nadają. A ja chciałem dojść, przepraszam za moją dociekliwość, z czego wynika konieczność modyfikowania kolejki skillowania. Tu nie ma sytuacji jak w przypadku learningów, że można dostać coś za free. To, że będziemy mieli odatkowe 6m SP nie wpływa w praktyce na żadne umiejętności naszej postaci.

sc0rp

  • Gość
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 12, 2012, 16:27:58 »
Dobra o co chodzi z tymi dodatkowymi 6m SP bo nie kumam. CCP przy inferno da z jakiegos powodu 6M SP kazdemu pilotowi ktory spelni jakies warunki?

Goomich

  • Gość
Odp: wyrzutnie t2 do bombera
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 12, 2012, 16:37:41 »
CCP zapowiedziało, że chcą zamienić skille Destroyers i Battlecruisers na 4 rasowe Destroyers i 4 rasowe Battlecruisers, wstawić je odpowiednio między Fregaty i Cruzy oraz Cruzy i BSy oraz, że zmiana nie powinna mieć wpływu na już wyskilowane statki przez ludzi, czyli, jak czymś latasz dziś, to będziesz tym mógł latać po zmianach. Drogą dedukcji, kłotni, spamowania, trolowania, igrania z modami, obrażania i wieszczenia końca świata doszliśmy, większość z nas doszła, parę osób uważa, że dostaną skillpointy, ewentualnie odpowiednio wyskillowane skille. Ponieważ BC na 5, to 1 536 000 SP, a Destroyery 512 000, czyli, według tej teorii, powinienem po DT mieć o 4 608 000 z 3 dodatkowych BCków i 1 536 000 z 3 dodatkowych destroyerów. Łącznie +6 144 000.