Autor Wątek: Bot holocaust  (Przeczytany 72344 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 02, 2012, 14:43:11 »
Dormio oczekujesz ode mnie gotowego rozwiązania tego problemu czy jak?

Najpierw piszesz że rzeczy które wykonujesz codziennie, raz dziennie, mógłbyś oskryptować dzięki czemu oszczędzisz sobie czas, a zaraz potem wyskakujesz z botami uruchomionymi 23/24.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 02, 2012, 14:50:19 »
Ja na jakiś czas wychodzą, nie będę się wcinał w dyskusję Dormia z Dormiem.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 02, 2012, 15:09:07 »
No ale bądźmy szczerzy takie makra nie są szkodliwe, a przynajmniej nie w takim stopniu jak "regularne" boty.
Zauwazyles, ze zaczales stopniowac szkodliwosc botow?
Juz nie wszystkie boty sa szkodliwe i trzeba rozstrzelac tych co je stosuja, tylko niektore boty/makra sa nieszkodliwe, wiec w zasadzie jakby zostaly to nic sie nie stanie, a inne sa bardzo szkodliwe i te trzeba koniecznie zniszczyc.
Tyle, ze okreslenia typu bardzo sa diabelnie malo procyzyne, podobnie jak duzo/malo.
Skoro wiec jedna makra/boty sa malo szkodliwe, a inne bardzo szkodliwe to gdzie jest granica pomiedzy nimi?

Jeżeli takie makro do poprawiania cen jest odpalane ręcznie co jakiś czas, np. godzinę, to nie jest problemem. Problemem jest jeżeli działa non stop bez udziału człowieka.
Moglbys mi wyjasnic czym sie rozni makro odpalane recznie co godzine od makra odpalanego automatycznie co godzine? Bo dla mnie jest to dokladnie to samo

Bociarze omijają niejako death penalty ponieważ dla nich strata shipa czy jajka z implami nie jest odczuwalna jako strata ich własnego czasu. Dla innych wręcz przeciwnie. Ot co.
Wez teraz dwoch graczy. Pierwszy zarabia 100m na godzine w jakims super kurwidolku w 0.0, a drugi zarabia te 2m na kopaniu velda w hi secu.
Kierujac sie tym co mowisz mozna by powiedziec, ze ten drugi ma prawo rzadac obnizenia zarobkow w 0.0 do poziomu zarobkow na kopaniu velda w hi secu poniewaz gracze z 0.0 omijaja death penalty gdyz odrobienie takiego samego statku wymaga od nich 50x mniej czasu co jest niesprawiedliwe ;)
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 02, 2012, 15:30:45 »
Cytat: Tloluvin
Moglbys mi wyjasnic czym sie rozni makro odpalane recznie co godzine od makra odpalanego automatycznie co godzine? Bo dla mnie jest to dokladnie to samo
Dla mnie też jest to to samo. Różnice pojawiają się gdy takie makro jest odpalane co godzinę, przez 24h na dobę przez 7dni w tygodniu. Przy czym szkodliwość obu jest znikoma. Prawdziwy market bot, działał by non stop, a nie co godzinę i to już jest szkodliwe. Takiego bota też banalnie prosto da się wykryć, a i tak nie jest to robione.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 02, 2012, 15:41:53 »
Zauwazyles, ze zaczales stopniowac szkodliwosc botow?
Juz nie wszystkie boty sa szkodliwe i trzeba rozstrzelac tych co je stosuja, tylko niektore boty/makra sa nieszkodliwe, wiec w zasadzie jakby zostaly to nic sie nie stanie, a inne sa bardzo szkodliwe i te trzeba koniecznie zniszczyc.

Następny... Nie, nie zacząłem stopniować, bot to bot. Tylko że jeden jest uruchamiany raz na jakiś czas i wykonuje 10 kliknięć, więc nie masz podstaw by mu cokolwiek udowodnić.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 02, 2012, 15:48:49 »
Ale jaja ! Okazuje się że większość wypowiadających się tu usiłuje wykazać nieszkodliwość botów lub niemożliwość walki z nimi ze względu na zbyt duże podobieństwo zachowania botów do żywych graczy. Czyżby używanie botów było AŻ TAK powszechne ??  ;D :P
Złodziej w RL tez byli, są i będą czy z tego wynika, że trzeba rozwiązać Policję ?
Boty trzeba zwalczać i jeśli CCP próbuje to w jakikolwiek sposób robić to należy temu tylko przyklasnąć.
A nudziarzom narzekającym na popo-upy czy inne wynalazki zapytam tylko ? Jaka jest Waszym zdaniem szansa na to że CCP uzna w środku bitku 100 vs 100 czy nawet 10 vs 10 nie mówiąc o blobach liczonych w tysiącach, ze ktoś tak akurat jest botem i wywali mu pop-upa w momencie jak będzie się szykował do final blow na tytexie ? :P A jeśli tylko racicie/robicie anomalki 13/7 to żaden pop-up czy inne cośtam nie spowoduje Wam utraty raciarki. Jasne że trzeba zachować wyczucie i po braku jednej odpowiedzi na pop-upa nie banować perma konta ale walczyć trzeba i koniec.
No chyba ze już wszyscy jadą na botach tylko ja nie bo nie gram :-)

P.S. Dormio skoro tak torpedujesz wszystkie boty to może weź poszukać jakiegoś i tak w celach edukacyjnych go na Centrali przedstawisz? Łącznie z tym klikaniem o kilka pixeli obok, czy kilka sekund wcześniej/później. nei znam się na programowaniu ale mam tu pytanie do starych wyjadaczy z innych MMO czy to standard że boty zachowują się tak "po ludzku" klikaja kiulka pixeli w lewo lub w prawo żeby było wiarygodnie? Wykonują czynności zaprogramowane za każdym razem w innych odstępach czasowych żeby było bardziej ludzko ? Itd, itd....

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 02, 2012, 16:17:56 »
@Tloluvin - ty chyba nie kumasz po polsku albo jesteś retardem. Nie rozważamy tu różnic pomiędzy regionami, skilli pilotów, ... etc tylko prostą sytuację:

Gracz 1 - ma tengu, którym robi sobie paski, anomalki, ... łotewa
Gracz 2 - ma tengu, które boci sobie 8h na paskach, anomalkach, ... łotewa

Gracz 1 siedzi w pracy, pije piwo, cokolwiek - bot za niego zarabia. Gracz 2 ma wycięte z życia i czasu przeznaczonego na Eve przykładowe 8h żeby zarobić tyle co Gracz 2.

Teoretycznie Gracz 2 w ogóle nie musi ręcznie zarabiać bo jak się loguje do gry to wystarczy że lata shipami za wybocone iski.

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 02, 2012, 16:27:04 »
Pop-upy będą tylko wkurzały normalnych graczy, a botom sobie z nimi poradzą.  Ba nawet gorzej, będzie to usprawiedliwienie, że bot to nie bot, bo durne captcha potrafi odczytać. Z czym, jak wiadomo automaty już sobie doskonale radzą.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 02, 2012, 16:50:32 »
Ale jaja ! Okazuje się że większość wypowiadających się tu usiłuje wykazać nieszkodliwość botów lub niemożliwość walki z nimi ze względu na zbyt duże podobieństwo zachowania botów do żywych graczy. Czyżby używanie botów było AŻ TAK powszechne ??  ;D :P
Walka z botami to fajny szczytny cel, ale jak nie zlikwidujesz przyczyn wystepowania botow to bedzie to forma sztuki dla sztuki.
Bedzie jak z wirusami i antywirusami. Zasadnicze pytanie wiec czy warto poswiecac zasoby na cos co z gory jest skazane na porazke.
Osobiscie bym wolal zeby zostaly zlikwidowane przyczyny wystepowania botow, bo dla mnie wiekszosc sposobow walki z botami o jakich czytam jest jak walka z glodem na ziemi poprzez mowienie ludziom zeby nie byli glodni.

mam tu pytanie do starych wyjadaczy z innych MMO czy to standard że boty zachowują się tak "po ludzku" klikaja kiulka pixeli w lewo lub w prawo żeby było wiarygodnie? Wykonują czynności zaprogramowane za każdym razem w innych odstępach czasowych żeby było bardziej ludzko ? Itd, itd....
Za swoich czasow w UO pisalem proste makra. I tam nie bylo problemu z ludzkimi bledami, bo dawalo sie wartosci losowe.
Powiedzmy ze czas pomiedzy odpaleniami funkcji (np rabania drewna) bylo 10s.
Najpierw robilo sie ze postac co te 10s rabala to biedne drzewko. Potem jak GMi zaczynali za czesto rzucac okienka zmienialo sie np wartosc na 9s i dodawalo do niej warunek losowy 0-3.
Poza tym bez problemu mozna bylo znalezc makra gdzie postac np drwala zaczynala rabac drzewko. Jak stwierdzila, ze w tym drzewku nie ma juz drewna szla do nastepnego. Jak stwierdzila, ze drewno jest za ciezkie przerabiala je na deski, ktore byly znacznie lzejsze.
Jak gracz mial mula to co jakis czas ladowala te deski na mula, a jak nie mial to odpala czar ktorym wedrowala do banku. Tam makro otwieralo skrzynie bankowa i deseczki dorzucalo do innych deseczek. Jak byl mul to postac kierowana makrem po zapelnieniu workow mula otwierala portal by razem z mulem przejsc w okolice banku i wrzucic tam te deseczki. Po wszystkim wracala do ostatniego miejsca i zaczynala dalej scinac drewno.
Do tego byly tam emoty na rozne okazje + co robic jak w poblizu pojawi sie niebezpieczenstwo.
W efekcie obserwowane postaci dzialajacej na takim makrze bylo ciekawsze niz obserwowanie wielu graczy nie korzystajacych z makr gdyz makro lepiej odgrywalo postac niz gracz bez makra

@Tloluvin - ty chyba nie kumasz po polsku albo jesteś retardem.
Nie wiem co to jest retard, a jak ktos jasno napisze po polsku to kumam. Ale jak ktos pisze cos co mu sie wydaje, a co nijak sie ma do rzeczywistosci, czy tez jak ktos pisze rzeczy wzajemnie ze soba sprzeczne to czasem mam problem z chwytaniem o co mu w zasadzie chodzi.
Poza tym swiat nie jest czarno bialy. Pomiedzy czernia a biela jest bowiem cala gama szarosci.
No i dodatkowo nie wiem jak inni, ale ja nie czytam ludziom w myslach, wiec jak cos jest dla mnie niejasne to pytam czasem starajac sie rzucic jakis przyklad zeby lepiej zobrazowac co mam na mysl.
Poza tym uznaje, ze nie powinno stosowac sie pewnych argumentow gdyz wprowadzaja one tylko zamet do dyskusji.
Jednym z przykladow jest tez to
Jeżeli takie makro do poprawiania cen jest odpalane ręcznie co jakiś czas, np. godzinę, to nie jest problemem. Problemem jest jeżeli działa non stop bez udziału człowieka.
Dla mnie kazde makro jest problemem. Natomiast ta wypowiedz pokazuje, ze nie kazde, bo sa w niej 2 skrajne przypadki. Co godzine i non stop.
Jeden skrajny nie jest problemem, drugi skrajny jest. W zwiazku z tym proste pytanie - gdzie jest granica?
Czy makro dzialajace nie non stop (czyli 23,5h na dobe), a 23h jest jeszcze problemem czy juz nie?
Innym przykladem jest argument o kosztach zgonu, co wynika z tego, ze jest on wzgledny. Koszt ktory jest taki sam w iskach dla kazdego bedzie mial inna wartosc bez wzgledu na to czy beda w tym brac udzial boty czy nie.
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

sc0rp

  • Gość
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 02, 2012, 16:55:14 »
@Dark - CCP ma taki interes, że jeśli z tym nic nie zrobi to gracze przestaną grać. Przyczyna jest prosta (zresztą Dormio to napisał) - na psi kij mam się jebać z czymś, co bociarzowi zajmuje 0 czasu. On zarabia nawet jak wali dwóję w ubikacji. Ja muszę poświęcać na to czas więc w pewnym momencie miarka się przebierze i powiem - pierdole to, znudziła mi się już Eve.
Nite no offence ale tego typu teksty slysze od kiedy gram w MMO (to nei dotyczy tylko eve), wszyscy mowia że quitna a nikt nie quituje.

@Pop-ups - WTF? To gra jest dla graczy, czy gracze dla gry? Nie wylewajcie dzieci z kapiela. Pojawiajace sie popupy beda koncem eve, najlepiej niech polacza to ze sposobem zachowywania sie shipa  - nie odpowiesz na popup Twoj ship reaguje tak jakby mial TiDi na poziomie 10%.

Dajcie sobie spokoj, CCP sie nie oplaca zabijac botow, owszem banowac ich czasowo jak najbardziej, banowac ich pernamentnie sie nie oplaca. Conajwyzej zrobia jakas akcje na pokaz wytna 5% botow oglosza zwyciestwo na devblogu, zeby graczom sie jadaczki zamknely i tyle cos jak z ta akcja "unholy rage" czy jak ona sie tam nazywala.
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2012, 17:01:27 wysłana przez Dark Flonoe »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 02, 2012, 17:54:59 »
Ciekawi mnie co osoby miały na myśli. Skasować przyczynę a nie skutek?
Chcecie skasować plexy? Jeśli to mieliście na myśli to nic nie da bo wiele botow nie jest po to aby wyłudzone iski wydawać na plexy czy też je później sprzedawać za walutę ale po po aby mieć np na tytana czy inny zbiór pixeli.

Żadko zgadzam się z Dark Flonem ale ... Jego pomysł z włączaniem Time Delation na człowieku podejrzanym o bocenie jest ciekawe. 10 razy wolniej coś robi czyli większa szansa, że npc-e go utłuką lub, że nie zwieje z paska jak wleci jakiś roam. Nie wspominając o 10 krotnie mniejszej wartości isk jakie wpływać będą na wallet.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 02, 2012, 18:00:43 »
10 razy wolniej coś robi czyli większa szansa, że npc-e go utłuką lub, że nie zwieje z paska jak wleci jakiś roam. Nie wspominając o 10 krotnie mniejszej wartości isk jakie wpływać będą na wallet.

woot? to my chyba w różne gry gramy, tylko ostatni argument jest poprawny, bo TD działa na każdego tak samo w danym miejscu, włączając w to dps z ratów jak i na skauta tego roamującego gangu co niby ma go ubić.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 02, 2012, 18:10:44 »
A nie można pójść dalej i przypisać tego efektu tylko do ludzi podejrzanych o bocenie?

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 02, 2012, 18:12:22 »
Nite no offence ale tego typu teksty slysze od kiedy gram w MMO (to nei dotyczy tylko eve), wszyscy mowia że quitna a nikt nie quituje.
jeden z kilku powodów mojej ogólnej niechęci do odnowienia subskrypcji
gdzies po braku czasu i zajętosci w RL właśnie
Sneer Quen

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 02, 2012, 18:36:17 »
Tloluvin, żadnej poprawy u ciebie od czasu gdy byłem w CBC nie widzę, nadal podstawowa taktyka dyskusji to zalewanie adwersarza potokiem słów. Wybacz, ale nie dam się w to wciągnąć.

Cytat: Tloluvin
Czy makro dzialajace nie non stop (czyli 23,5h na dobe), a 23h jest jeszcze problemem czy juz nie?
Zgadnij.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 02, 2012, 19:03:16 »
Nite no offence ale tego typu teksty slysze od kiedy gram w MMO (to nei dotyczy tylko eve), wszyscy mowia że quitna a nikt nie quituje.

Bardzo wiele osob quituje.

Tloluvin, żadnej poprawy u ciebie od czasu gdy byłem w CBC nie widzę, nadal podstawowa taktyka dyskusji to zalewanie adwersarza potokiem słów.

I uzywanie pseudoargumentow, np porownania zarobkow gracza z dostepem do trueseca, zapleczem logistycznym i doswiadczeniem, ktore sam sobie wypracowal i obronil, do postaci na trialu kopiacej velda w highsecu, zeby postawic teze, ze gracz zarabiajacy w nullsecu oszukuje death penalty tak samo jak bot, bo przeciez wiecej zarabia :)

Generalnie ciekawy temat zamienil sie w dyskusje miedzy Herezja (ktory wiecznie czegos nie rozumie, rzada zeby mu tlumaczyc i pisze cokolwiek zeby tylko cos napisac i zaistniec w temacie), tloluvinem (ktory leje sciany wody, i blyszczy zwrotami retorycznymi majacymi ukryc, ze jak zwykle nie ma nic sensownego do napisania) i Darkiem (ktory puszcza co chwila niezamierzone trolle, a potem udaje, ze tak wlasnie mialo byc :)
Brakuje jeszcze Mystiq, i temat juz zupelnie bedzie przypominal bitwe na poduszki w pensjonacie dla lekko uposledzonych  ;D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 02, 2012, 20:12:34 »
Mam pomysła na boty

ZLIKWIDOWAĆ MOŻLIWOŚĆ ZARABIANIA W GRZE, ISKI TYLKO ZA REAL KASĘ  ;D

Ktoś przebije tego pomysła?  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

tomassz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nyu Qiusantus
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 02, 2012, 20:53:25 »
To nie było by takie głupie i tak teraz jest podobnie ;p

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 02, 2012, 20:59:17 »
Ktoś przebije tego pomysła?  :P
ZLIKWIDOWAC ISKI, WSZYSTKO A FREE :)

Przy okazji- widzę że nie macie pojęcia co się w innych grach dzieje- EVE jest jedną z najlepiej zarządzanych gier jakie istnieją, a ponarzekać każdy lubi

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 02, 2012, 23:32:19 »
Hyhy boty sa glownym powodem dla, ktorego od jakiegos czasu nie wracam juz do gry mimo tego, ze mialem ochote :)
Do Wihajstra. Nie wiem jak w innych mmo, ale w zdecydowanej wiekszosci ekonomia i mechanika tychze gier jest namiastka tego co sie dzieje w EvE i tego jaki ma to wplyw na jednostke/gracza.
Bot farmiacy np w wowie =/= bot w eve.

Jestem graczem, ktory zaliczyl betke EvE i pierwsze pare lat jej zycia. Generalnie mam dosc specyficzne podejscie do gier komputerowych.

I pomijam zjebanie ekonomi by ccp etc.
Legalizacja handlu iskami czyli plexy, kupowanie charow za iski etc ... Rozjebalo totalnie ta gre. To moja prywatna opinia ale wydaje mi sie, ze osoby ktore maja choc troche oleju w glowie i mieli stycznosc z eve w moich i dzisiejszych czasach opinie maja podobna. Podziwiam staruszkow, ktorzy jeszcze w eve pocinaja. Sa zdecydowanie duzo bardziej tolerancyjni niz ja kiedykolwiek bede.




WANT PIE NOW!!!!!

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 02, 2012, 23:46:03 »
W wowie problem botów rozwiązano w bardzo "sprytny" sposób. Sprawili, że gold przestał mieć jakiekolwiek znaczenie, leci z nieba, a i tak nie ma na co go wydawać. Boty tam zostały chyba tylko do levelowania, a i to podobno ostatnio maksymalnie ułatwiają.  W EVE to nie przejdzie, bo na wartości iska cała ta gra się opiera.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 03, 2012, 01:49:27 »
Bardzo wiele osob quituje.

I uzywanie pseudoargumentow, np porownania zarobkow gracza z dostepem do trueseca, zapleczem logistycznym i doswiadczeniem, ktore sam sobie wypracowal i obronil, do postaci na trialu kopiacej velda w highsecu, zeby postawic teze, ze gracz zarabiajacy w nullsecu oszukuje death penalty tak samo jak bot, bo przeciez wiecej zarabia :)

Generalnie ciekawy temat zamienil sie w dyskusje miedzy Herezja (ktory wiecznie czegos nie rozumie, rzada zeby mu tlumaczyc i pisze cokolwiek zeby tylko cos napisac i zaistniec w temacie), tloluvinem (ktory leje sciany wody, i blyszczy zwrotami retorycznymi majacymi ukryc, ze jak zwykle nie ma nic sensownego do napisania) i Darkiem (ktory puszcza co chwila niezamierzone trolle, a potem udaje, ze tak wlasnie mialo byc :)
Brakuje jeszcze Mystiq, i temat juz zupelnie bedzie przypominal bitwe na poduszki w pensjonacie dla lekko uposledzonych  ;D

Zapomniałeś dodać siebie do zestawu. Jesteś osobą, która ma się za alfę i omegę i "kłaniajcie się narody". Innymi słowy czyta megalomania.

sc0rp

  • Gość
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 03, 2012, 01:50:39 »
Bardzo wiele osob quituje.
Screen sprzed chwili:

rzeczywiscie bardzo wiele ;) ofc ludzie quituja robia sobie przerwy ale nie z powodu tego ze sa boty.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 03, 2012, 05:33:47 »
Screen sprzed chwili:

rzeczywiscie bardzo wiele ;) ofc ludzie quituja robia sobie przerwy ale nie z powodu tego ze sa boty.

To połowa ludzi z moich czasow, o ile nie mniej. Ludzie quituja z eve bo generalnie oprocz dobrego pvp w tej grze wszystko inne jest po prostu *wstaw odopowiednie brzydkie slowo tutaj* nudne.

Ranshe

  • Gość
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 03, 2012, 11:07:11 »
A teraz zrób tego screena około 19-20, kiedy jest najwięcej zalogowanych osób.

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 03, 2012, 15:31:29 »
Po Incarnie średnia liczba zalogowanych osób wyraźnie spadła, patrząc na wykresy na http://eve-offline.net/?server=tranquility w szczycie o dobre 5-10 tyś. Jednak po Crucible ludzie powoli wracają. w sobotnie i niedzielne wieczory co tydzień jest więcej osób i sytuacja powoli wraca do stanu sprzed Incarny.
EVE obecnie jest lepszą grą niż była gdy zaczynałem grać. Jest znacznie więcej możliwości, gra nadal nie jest dla retardów, ale początkujący mają nieco łatwiejszy start. Nie ma drugiego mmo które miało by stale aktualizowana oprawę graficzną, dzięki czemu EVE po 8 latach ani na jotę się nie zestarzało graficznie. Będzie bardzo dobrze, jeżeli poważnie ograniczone zostanie działanie botów i znerfione przychody z Inkursj. No i tytkom trzeba zmniejszyć tracking do rozsądnego poziomu, czyli przynajmniej 4 razy :)

Cytat: Soulscream
To połowa ludzi z moich czasow, o ile nie mniej.
Przypomnij, kiedy to było gdy w nocy z piątku na sobotę było zalogowanych 70k osób? Jeżeli dobrze pamiętam to rekord wynosi ok. 63tyś i został osiągnięty w czasie finałów ostatniego AT, a wtedy już chyba nie grałeś.
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2012, 15:52:43 wysłana przez Jrkan »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 03, 2012, 19:05:54 »
Przypomnij, kiedy to było gdy w nocy z piątku na sobotę było zalogowanych 70k osób? Jeżeli dobrze pamiętam to rekord wynosi ok. 63tyś i został osiągnięty w czasie finałów ostatniego AT, a wtedy już chyba nie grałeś.

Rekordy rekordami, a ja pamietam czasy ze nie zaleznie o ktorej sie logowales miales 55k srednio. Chce po prostu powiedziec, ze ludzie odplywaja, ze wzgledu na generalna nude w tej grze ot tyle.  Eve jest byla i bedzie niszowym produktem i nie widze jakiegos sposobu by ja bardziej promowac. 99,9% osob ktore ja probuja w dniu pierwszym nie ma ochoty w nia grac bo nie ma w niej niczego magicznego. Ja gralem tylko ze wzgledy na community z ktorego sie wywodze.

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 03, 2012, 19:20:37 »
Rekordy rekordami, a ja pamietam czasy ze nie zaleznie o ktorej sie logowales miales 55k srednio.
Nigdy nie było takiego okresu. 55k owszem było, ale w niedziele wieczorem. Dla odświeżenia pamięci http://eve-offline.net/?server=tranquility Wykres "All time (daily average)".

Chce po prostu powiedziec, ze ludzie odplywaja, ze wzgledu na generalna nude w tej grze ot tyle.  Eve jest byla i bedzie niszowym produktem i nie widze jakiegos sposobu by ja bardziej promowac. 99,9% osob ktore ja probuja w dniu pierwszym nie ma ochoty w nia grac bo nie ma w niej niczego magicznego. Ja gralem tylko ze wzgledy na community z ktorego sie wywodze.
Bo EVE to nie jest gra dla każdego, tak było 5 lat temu i mam nadzieję, że tak będzie za 5 lat. To nie nowość, że zdecydowana większość osób rozpoczynających triala nie przedłuża go. Mi nie przeszkadza, że EVE ma 400k czy 450k abonentów, nawet jeżeli by miała 100k to i tak będzie lepszą grą niż Wowy, Aiony, Rifty i cała reszta klonów.

sc0rp

  • Gość
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 03, 2012, 19:22:28 »

Będzie bardzo dobrze, jeżeli poważnie ograniczone zostanie działanie botów i znerfione przychody z Inkursj.
a tak z ciekawosci dlaczego chcesz to nerfic? bo nie masz dostepu czy jak?

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 03, 2012, 19:57:54 »
a tak z ciekawosci dlaczego chcesz to nerfic? bo nie masz dostepu czy jak?

Styczeń:
Cytat: @CCP_Diagoras
8.13tn ISK paid out in Incursion rewards in Jan 2012.
4.37tn ISK paid out in agent mission rewards in Jan 2012.
27.03tn ISK paid out in NPC bounty rewards in Jan 2012.

Luty:
Cytat: @CCP_Diagoras
8,566,015,400,900 ISK paid out in Incursion rewards in February.
Mission rewards paid out in Feb: 2,470,815,985,076 ISK. Mission bonuses: 2,346,410,541,970 ISK.
ISK earnt from NPC bounties in Feb: 32,083,329,999,805 ISK

I jeszcze
Cytat: @CCP_Diagoras
In Jan 2012, 91.63% of Incursion payouts were in High sec, 3.31% low sec, 5.07% null sec

Zauważ jaką cześć wydrukowanych ISKów stanowią iski z Inkursji. Ponad 90% to bezpieczne Inkursje w Hi-seku. Misje obejmuja wszystkie misje w EVE, hi, low, null i pewnie też milicję. Bounty tak samo, nie ważne czy to rat na misji w hi, czy na pasku w low, czy na anomalce w 0.0.


Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 03, 2012, 20:32:22 »
Tytuł wątku kojarzy mi się z pewnym klasycznym dziełem polskiej filmografii http://youtu.be/TxFbUARvWdo

Crux

  • Gość
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 03, 2012, 21:06:04 »
Tytuł wątku kojarzy mi się z pewnym klasycznym dziełem polskiej filmografii http://youtu.be/TxFbUARvWdo
Mój geddon (http://pabllo.webd.pl/kb_bsi/?a=kill_detail&kll_id=8302) tak się nazywał ;D

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 03, 2012, 22:01:25 »
Nieźle, wtapiacie 40trylionów ISKów miesięcznie :)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 04, 2012, 16:49:43 »
Bo EVE to nie jest gra dla każdego, tak było 5 lat temu i mam nadzieję, że tak będzie za 5 lat. To nie nowość, że zdecydowana większość osób rozpoczynających triala nie przedłuża go. Mi nie przeszkadza, że EVE ma 400k czy 450k abonentów, nawet jeżeli by miała 100k to i tak będzie lepszą grą niż Wowy, Aiony, Rifty i cała reszta klonów.

EVE to biznes i biznes ktory ma przynosic dochody. I stety badz niestety nie jest lepsza gra niz wowy czy rifty.  Ma lepsze pvp tak, ale reszta ssie pale na caly kilometr.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Bot holocaust
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 04, 2012, 20:40:13 »
EVE to biznes i biznes ktory ma przynosic dochody. I stety badz niestety nie jest lepsza gra niz wowy czy rifty.  Ma lepsze pvp tak, ale reszta ssie pale na caly kilometr.

To ze ma najlepsze PVP wystarczy. Jezeli ktos gra w EVE jak w Boba Budowniczego, albo gra po to, zeby np "zobaczyc wszystkie sygnatury w EVE", to faktycznie rownie dobrze moze grac w WoW'a czy inna Tibie, albo nawet wrzucic sobie Patriciana single player i do tego otworzyc czata na onet.pl - tylko po co wtedy wydawac 15$ miesiecznie ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.