Autor Wątek: Prośba o napisanie podania do eve i pytanie  (Przeczytany 9243 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jonas

  • Gość
Odp: Prośba o napisanie podania do eve i pytanie
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 29, 2012, 09:56:38 »
Pytanie czy majac klona np za 30m wsiadziesz w statek (fryte/cepa/bombera) ktory z fitem kosztuje polowe klona, czy bedziesz miec dyskomfort  :P
Jak ktoś ma dyskomfort to niech lepiej siedzi dalej w hulku na pasku w hi (chociaż tam też ryzykownie ostatnio). Przy takim podejściu nie wsiadało by się w nic poniżej capitala, bo wystarczy imple learningowe wsadzić w głowę i już masz poda wartego ponad 100m. A żeby ograniczać skillowanie "bo mam za drogiego klona" to już w ogóle lepiej konto skasować.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Prośba o napisanie podania do eve i pytanie
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 29, 2012, 13:48:23 »
Ja se już maina nie skiluje więc co najwyżej okablowanie z rodzaju pg2 wkładam ];) więc moje imple są tańsze od jaja ];)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Prośba o napisanie podania do eve i pytanie
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 01, 2012, 09:51:13 »
Jak ktoś ma dyskomfort to niech lepiej siedzi dalej w hulku na pasku w hi (chociaż tam też ryzykownie ostatnio).
Nawet mój dość drogi klon (45M/szt) jest wciąż dużo, dużo tańszy od Hulka (200+M/szt). Po prostu w tym "wieku" zaczynasz się zastanawiać, czy to rzeczywiście rozsądne by latać we frytce za 12M jako tackler, bo może dużo rozsądniejsze jest latanie reconem (110M)... a poza tym znasz podstawową zasadę EVE: nie lataj czymś na stratę czego Ciebie nie stać  :D
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ranshe

  • Gość
Odp: Prośba o napisanie podania do eve i pytanie
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 01, 2012, 10:28:24 »
Czyli dochodzisz do wniosku, że najlepiej to nie wydokowywać? Jak stać cię na stratę recona z jajem, to na stratę ceptora/frytki z jajem tym bardziej.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Prośba o napisanie podania do eve i pytanie
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 01, 2012, 10:40:38 »
Czyli dochodzisz do wniosku, że najlepiej to nie wydokowywać? Jak stać cię na stratę recona z jajem, to na stratę ceptora/frytki z jajem tym bardziej.
Najlepiej się nie logować  :P

Moje wnioski zostawiam sobie, a Twój wniosek mi nie odpowiada.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...