Autor Wątek: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.  (Przeczytany 94718 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 09, 2012, 12:23:20 »
Literówka.

JM
BCR to literówka? Battlecruzy od kiedy w to gram (a to już trochę jest) były określane jako BC, a cruzy jako cruzy, a ty wprowadzasz jakąś nową nomenklaturę i się dziwisz, że niektórzy nie łapią co chcesz przekazać.

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 09, 2012, 12:26:09 »
(cut brednie)

Nie mam czasu ani chęci na tłumaczenie słowa pisanego z angielskiego/polskiego na dormiowy. Jak masz problemy ze zrozumieniem to polecam słowniki.

Oraz popatrzenie sobie na forum, która wypowiedź deva ma którą datę.

A, i mój pony ma bardziej tęczowy ogon.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 09, 2012, 12:31:27 »
Mi sie wydawalo, ze BC to stary BC, a BCR to nowy rasowy bc  :P
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 09, 2012, 12:36:34 »
Nie mam czasu ani chęci na tłumaczenie słowa pisanego z angielskiego/polskiego na dormiowy. Jak masz problemy ze zrozumieniem to polecam słowniki.

Oraz popatrzenie sobie na forum, która wypowiedź deva ma którą datę.

A, i mój pony ma bardziej tęczowy ogon.
To idź pisać na forum o pony.
Jak masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, to również proponuję słowniki. Jeśli uważsz tę moją wypowiedź za brednie:
Cytuj
Z tego wynika, że dają skille rasowe na poziomie MINIMALNYM wymaganym by latać shipem, którym mogłeś latać.
To jedyne stwierdzenie, że będą dawać wszystkie 4 rasy na tym samym poziomie jaki miałeś wcześniej. asz:
No to chyba jedynie Twoje wypowiedzi mogą nie być bredniami.

Daty nie mają znaczenia, bo jutro Gridlock napisze coś innego a pojutrze TomB jeszcze coś innego, a ostatecznie na serwer w czerwcu wejdzie kompletnie inna rzecz.
Póki nie masz czegoś na SISI to nie możesz twierdzić, że tak będzie, a co najwyżej, że taki mają plan. A jak masz na SISI to możesz zacząć się zastanawiać, czy wejdzie to na TRI. Będzie na TRI to możesz się zacząć przyzwyczajać do nowej rzeczywistości. Póki SISI/TRI nie widziało, to wszystko co DEV powie jest przedmiotem do zmiany, czy tego chcesz czy nie. Moje bredzenie tu nie ma nic do rzeczy, a Twoje chciejstwo tym bardziej.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 09, 2012, 12:39:17 »
Daty nie mają znaczenia, bo jutro Gridlock napisze coś innego a pojutrze TomB jeszcze coś innego, a ostatecznie na serwer w czerwcu wejdzie kompletnie inna rzecz.
Póki nie masz czegoś na SISI to nie możesz twierdzić, że tak będzie, a co najwyżej, że taki mają plan. A jak masz na SISI to możesz zacząć się zastanawiać, czy wejdzie to na TRI. Będzie na TRI to możesz się zacząć przyzwyczajać do nowej rzeczywistości. Póki SISI/TRI nie widziało, to wszystko co DEV powie jest przedmiotem do zmiany, czy tego chcesz czy nie. Moje bredzenie tu nie ma nic do rzeczy, a Twoje chciejstwo tym bardziej.
Ale przy takim podejściu to po jaką cholerę Ty w ogóle tu piszesz?

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 09, 2012, 12:41:02 »
BCR to literówka? Battlecruzy od kiedy w to gram (a to już trochę jest) były określane jako BC, a cruzy jako cruzy, a ty wprowadzasz jakąś nową nomenklaturę i się dziwisz, że niektórzy nie łapią co chcesz przekazać.
BC - CRuz
To jest literówka.

A BCR i CR - zawsze tak pisałem i tyle.
Tak mnie mój FC nauczył: CRki i BCRki, i tak mi zostało.
Jeżeli w wątku o Cruzach i Battelecruzach Ktoś tego nie łapie - to przykre.

JM

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 09, 2012, 12:44:22 »
No tak, wypowiedź wcześniejsza o tym, że zostaniemy "properly reimbursed", ale "nothing is fixed", po czym wypowiedź kolejna o tym, że "BC 5 = 4 x X BC 5", to według Dormia jest "4 x X BC 1".

Gratuluję logiki.

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 09, 2012, 12:53:29 »
A jak masz na SISI to możesz zacząć się zastanawiać, czy wejdzie to na TRI. Będzie na TRI to możesz się zacząć przyzwyczajać do nowej rzeczywistości.
Co to jest TRI?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 09, 2012, 12:57:04 »
No tak, wypowiedź wcześniejsza o tym, że zostaniemy "properly reimbursed", ale "nothing is fixed", po czym wypowiedź kolejna o tym, że "BC 5 = 4 x X BC 5", to według Dormia jest "4 x X BC 1".

Gratuluję logiki.
Chyba swojej, bo wg mnie ostatecznie żeby NIE drukować SP, to może CCP się zdecydować na BC5 -> 4xBC1+ delta SP, albo 4xBC3 + delta SP
W ten sposób BĘDZIESZ mógł dalej latać tym czym latasz, a nie będzie drukowania SP.

Kluczowe jest natomiast to, że oni dopiero PLANUJĄ, a to co ostatecznie będą implementować to 2 różne sprawy. Też chciałbym żeby było tak jak Ty Ranshee napisałeś, ale przez 7 lat grania w EVE zostałem nauczony, że póki coś nie jest przez nich opublikowane w patch notach, to się zmieni kilkukrotnie, a nawet wówczas lepiej jest na SISI sprawdzić jak to będzie w rzeczywistości wyglądało.

Ale przy takim podejściu to po jaką cholerę Ty w ogóle tu piszesz?
Z tego samego powodu co poniektórzy pisują tu o PONY.  :P

Poza tym mam takie samo prawo jak inni do wypowiedzi, ale nie zamierzam się cieszyć z tego co napisał jeden DEV, bo drugi może napisać coś innego.
Tak - mi najlepiej pasowałoby gdyby BC5 zamienili na 4xBC5 wówczas NIC nie tracę, a mam dodrukowane SP. Jednak przy kasowaniu skilli w learning i zmianach w atrybutach CCP twierdziło, że NIKT nie będzie stratny, a znam co najmniej 2 osoby, które robiąc obecnie remapa utracą po 1 pkt. w atrybutach (total).
Więc wypowiedzi CCP nauczyłem się traktować z ostrożnością.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 09, 2012, 13:07:37 »
Ze scenariuszami wyssanymi z palca nie mam zamiaru się kłócić.

https://forums.eveonline.com/default.aspx?g=posts&m=908403#post908403

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 09, 2012, 13:15:27 »
Kurde Ranshe mnie prześcignął, właśnie wklejałem. ;)

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 09, 2012, 14:01:16 »
Ze scenariuszami wyssanymi z palca nie mam zamiaru się kłócić.

https://forums.eveonline.com/default.aspx?g=posts&m=908403#post908403
Czyli jak dobrze rozumiem to zeby dostac wszystkie nowe rasowe BC na 5 trzeba miec BC na 5 + wszystkie cruzy na 5 + command ships na 1, a zeby dostac wszystkie nowe rasowe deski na 5 trzeba miec destroyers na 5 + wszystkie fryty na 5 + interdictors na 1
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 09, 2012, 14:04:40 »
Czyli jak dobrze rozumiem to zeby dostac wszystkie nowe rasowe BC na 5 trzeba miec BC na 5 + wszystkie cruzy na 5 + command ships na 1, a zeby dostac wszystkie nowe rasowe deski na 5 trzeba miec destroyers na 5 + wszystkie fryty na 5 + interdictors na 1
nie
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 09, 2012, 14:12:01 »
Czyli jak dobrze rozumiem to zeby dostac wszystkie nowe rasowe BC na 5 trzeba miec BC na 5 + wszystkie cruzy na 5 + command ships na 1, a zeby dostac wszystkie nowe rasowe deski na 5 trzeba miec destroyers na 5 + wszystkie fryty na 5 + interdictors na 1
Command ships 1 i Interdictors 1 raczej nie, bo jak posiadasz BC na 5 i cruzy rasowe na 3 to możesz latać wszystkimi rasowymi BCkami. Więc ten kto spełnia wymagania do latania BCkami poszczególnych ras i ma skill BC 5 to dostanie odpowiadające skillom (i umiejętnościom latania) rasowe BCki na 5. Ale jak masz BC 5 ale np. gallente cruzy na 0 to nie dostaniesz Gallente BC na 5 bo nie ma uzasadnienia. To samo odnosi się do destroyerów. Więc jeżeli przyjmą tą metodę to jak macie BC na 5 róbcie wszystkie cruzy na 3. Ale jak ciągle usilnie podkreśla Dormio, to tylko przymiarki, więc na końcu i tak będzie zupełnie inaczej. ;)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 09, 2012, 14:15:47 »
Ze scenariuszami wyssanymi z palca nie mam zamiaru się kłócić.
To jak wytłumaczysz "if we go for..." ?
Cytuj
Example:
If we go for option 1: you will get Amarr, Caldari, Gallente and Minmatar Battlecruiser skills at 5 if you previously had the generic Battlecruiser skill at 5.
If we go for option 2: you will get Amarr Battlecruiser skill at 5 only if you previously fulfilled all conditions to fly Amarr Battlecruisers, which means having the generic Battlecruiser skill at 5, PLUS the Amarr Cruiser at 3.
Oczywiście to co Dormio sobie uroił nie ma "uzasadnienia":
Cytuj
Example:
Before, training for a Harbinger required you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Cruiser 3 and Battlecruisers at 2
Before, training for an Absolution required you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Cruiser 5, Battlecruiser at 5 and Heavy Assault Ships at 4
Now, training for a Harbinger requires you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Destroyer 4, Amarr Cruiser 4 and then Amarr Battlecruiser at 1.
Now, training for an Absolution requires you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Destroyer 4, Amarr Cruiser 4 and Amarr Battlecruiser at 5. There is no more need for the Amarr Cruiser 5 and Heavy Assault Ship at 4.
Ale co tam... to przecież jedynie moje urojenia...  :D

Ale jak ciągle usilnie podkreśla Dormio, to tylko przymiarki, więc na końcu i tak będzie zupełnie inaczej. ;)
Dormio podkreśla, że to przymiarki i efekt końcowy może być inny od tego co teraz mówią. Kluczowe jest słowo MOŻE.
A jak widać jest ono tu uzasadnione, bo sami nie wiedzą (nie zdecydowali), czy dadzą wszystkim mającym BC=5 odpowiednie rasowe BC=5, czy może jednak rasowe BC=5 tylko tym co mają CR=3.

Żeby była jasność - uważam, że to akademicka dyskusja, bo zrobią i tak co będą chcieli. Uważam jednak również, że jeśli możemy (my jako gracze) spróbować coś na tym ugrać protestując to protestujmy choćby dlatego, że o ile ich pomysł jest poparty logiką, to nie ma żadnego uzasadnienia by go wprowadzać.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2012, 14:21:51 wysłana przez Dormio »
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 09, 2012, 14:20:10 »
To teraz jeszcze szybko wróć na poprzednie strony i poedytuj swoje posty, żeby nie było widać jak się teraz rakiem wycofujesz. :)


Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 09, 2012, 14:23:32 »
@GlassCutter Zaszalales z tym wyjasnieniem

Command ships 1 i Interdictors 1 raczej nie, bo jak posiadasz BC na 5 i cruzy rasowe na 3 to możesz latać wszystkimi rasowymi BCkami. Więc ten kto spełnia wymagania do latania BCkami poszczególnych ras i ma skill BC 5 to dostanie odpowiadające skillom (i umiejętnościom latania) rasowe BCki na 5.
Wyszedlem z tego
"Example:
Before, training for a Harbinger required you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Cruiser 3 and Battlecruisers at 2
Before, training for an Absolution required you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Cruiser 5, Battlecruiser at 5 and Heavy Assault Ships at 4
Now, training for a Harbinger requires you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Destroyer 4, Amarr Cruiser 4 and then Amarr Battlecruiser at 1.
Now, training for an Absolution requires you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Destroyer 4, Amarr Cruiser 4 and Amarr Battlecruiser at 5. There is no more need for the Amarr Cruiser 5 and Heavy Assault Ship at 4. "
Jest tu o wymaganiach, wiec moze sie okazac, ze dostanie sie skille pod wymagania.
Commandy wymagaja BC na 5 a dykty deski na 5 wiec majac te dwa skille ma sie gwarancje, ze dostanie sie nowe rasowe na 5 zeby moc dalej latac commandami i dyktami.
W innym przypadku pozostaje ryzyko, ze CCP cos zakombinuje i np okaze sie, ze gracz bedzie miec rasowe BC na 1 + do wydania SP pozwalajace podniesc jednego BC na 5

A jak widać jest ono tu uzasadnione, bo sami nie wiedzą (nie zdecydowali), czy dadzą wszystkim mającym BC=5 odpowiednie rasowe BC=5, czy może jednak rasowe BC=5 tylko tym co mają CR=3.
A moze tez dadza tym co nie maja commandow tylko podstawki + SP w ilosci SP z lev5 - SP z podstawy  :P
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 09, 2012, 14:29:05 »
To teraz jeszcze szybko wróć na poprzednie strony i poedytuj swoje posty, żeby nie było widać jak się teraz rakiem wycofujesz. :)
W odróżnieniu od Ciebie nie mam takiego zwyczaju.  :P

A co więcej zacytuję siebie samego by pokazać, że się nie wstydzę tego co napisałem, a jeśli potrzeba mam odwagę przyznać się do pomyłki
Chyba swojej, bo wg mnie ostatecznie żeby NIE drukować SP, to może CCP się zdecydować na BC5 -> 4xBC1+ delta SP, albo 4xBC3 + delta SP
W ten sposób BĘDZIESZ mógł dalej latać tym czym latasz, a nie będzie drukowania SP.
Rozważają BC5-> 4xBC5 oraz 4xBC5 tylko dla tych co mają CR3 minimum
A dodatkowo z zacytowanego przeze mnie przykładu wynika, że rozważają zmianę wymagań dla tierów (by latać BC tier 2 wystarczy mieć nowy skill na lvl1).

No tak, wypowiedź wcześniejsza o tym, że zostaniemy "properly reimbursed", ale "nothing is fixed", po czym wypowiedź kolejna o tym, że "BC 5 = 4 x X BC 5", to według Dormia jest "4 x X BC 1".

Gratuluję logiki.
A Ty zamierzasz odwołać swoje słowa ?
Logicznie rzecz ujmując - żeby latać BCkiem każdej rasy obecnie potrzebuję skilla BC na lvl1 oraz CR na lvl3, to po zmianie żeby móc latać wszystkimi rasami muszę mieć CR rasowe na minimum 3 oraz nowe skille BC na minimum 1.
Moje (j.w.) to wprost przykłady CCP.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 09, 2012, 14:38:35 »
I Dormiowi skończyły się argumenty, więc przeszedł do wyciągniętych z dupy zarzutów już nie na temat tematu dyskusji, tylko na temat osoby dyskutującej.


Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 09, 2012, 14:42:56 »
I Dormiowi skończyły się argumenty, więc przeszedł do wyciągniętych z dupy zarzutów już nie na temat tematu dyskusji, tylko na temat osoby dyskutującej.
Aha... to jeszcze mnie zacytuj gdzie poruszam temat osoby dyskutującej.
Oczywiście argumentów w moim poprzednim poście nie uświadczysz. Ani jednego w odróżnieniu od Twojego ostatniego posta:

To teraz jeszcze szybko wróć na poprzednie strony i poedytuj swoje posty, żeby nie było widać jak się teraz rakiem wycofujesz. :)
Używasz takich rzeczowych argumentów, że naprawdę nic tylko przyznać Ci rację.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 09, 2012, 14:44:54 »
Tak szczerze to zamiast czytac posty gdzie ktos robi dokladnie to samo co zarzuca innej osobie wolalbym przeczytac chociazby jakis komentarz co do mojej tezy, ze dla bezpieczenstwa lepiej teraz zapewnic sobie mozliwosc latania wszystkimi commandami i lekkimi dyktami  :P
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 09, 2012, 14:50:29 »
Aha... to jeszcze mnie zacytuj gdzie poruszam temat osoby dyskutującej.

Proszę bardzo:

W odróżnieniu od Ciebie nie mam takiego zwyczaju.  :P

No i co? Pokażesz gdzie tak zrobiłem? Na pewno mozesz pokazać, skoro takie rzeczy twierdzisz, przecież nie wyssałbyś tego z palca?

Cytuj
Używasz takich rzeczowych argumentów, że naprawdę nic tylko przyznać Ci rację.

To nie był argument, bo i nie miał być argumentem. Ale skoro dla ciebie jest argumentem, to w sumie nie dziwię się już innym twoim teoriom.


Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 09, 2012, 14:55:05 »
Tak szczerze to zamiast czytac posty gdzie ktos robi dokladnie to samo co zarzuca innej osobie wolalbym przeczytac chociazby jakis komentarz co do mojej tezy, ze dla bezpieczenstwa lepiej teraz zapewnic sobie mozliwosc latania wszystkimi commandami i lekkimi dyktami  :P
A co Ci zaszkodzi zrobić te skille i lvle ? Pewnie docelowo i tak miałeś je zrobić.
Cytuj
Example:
Before, training for a Harbinger required you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Cruiser 3 and Battlecruisers at 2
Before, training for an Absolution required you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Cruiser 5, Battlecruiser at 5 and Heavy Assault Ships at 4
Now, training for a Harbinger requires you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Destroyer 4, Amarr Cruiser 4 and then Amarr Battlecruiser at 1.
Now, training for an Absolution requires you to train for Amarr Frigate 4, Amarr Destroyer 4, Amarr Cruiser 4 and Amarr Battlecruiser at 5. There is no more need for the Amarr Cruiser 5 and Heavy Assault Ship at 4.
Tu dość ładnie rozpisali jak planują dla T2 - chcą by CBC wymagało FR4, DS4, CR4 i BC5 (oczywiście rasowe) - odpadnie skillowanie CR na 5 i HACy na 4.

No i co? Pokażesz gdzie tak zrobiłem? Na pewno mozesz pokazać, skoro takie rzeczy twierdzisz, przecież nie wyssałbyś tego z palca?
A Ty pokażesz, gdzie ja tak zrobiłem ? Skoro twierdzisz, że tak robię, to przecież nie wyssałbyś tego z palca... czy może jednak tak Ci się wydawało/uroiło ?

I Dormiowi skończyły się argumenty (...)
To nie był argument, bo i nie miał być argumentem. Ale skoro dla ciebie jest argumentem, to w sumie nie dziwię się już innym twoim teoriom.
Czyli mogę założyć, że w żadnej z Twoich wypowiedzi nie ma argumentów, bo są one nimi jedynie dla Ciebie ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 09, 2012, 14:57:06 »
Wyszedlem z tego
Jest tu o wymaganiach, wiec moze sie okazac, ze dostanie sie skille pod wymagania.
Commandy wymagaja BC na 5 a dykty deski na 5 wiec majac te dwa skille ma sie gwarancje, ze dostanie sie nowe rasowe na 5 zeby moc dalej latac commandami i dyktami.
No jest właśnie mowa o wymaganiach a nie o tym czym możesz latać. Co ma fakt, że commandy wymagają BC na 5 względem tego jaki skill dadzą tobie? Jak masz BC na 5 i spełniasz wymogi do latania konkretnym rasowym BCkiem to kwalifikujesz się do dostania tego rasowego BCka na 5. A jak latasz commandem danej rasy to tym bardziej się kwalifikujesz. Co jednak nie oznacza, że jak latasz Absolution to dostaniesz Gallente BC na 5 nie mając żadnego skilla na shipy gallente. To chyba logiczne.

W innym przypadku pozostaje ryzyko, ze CCP cos zakombinuje i np okaze sie, ze gracz bedzie miec rasowe BC na 1 + do wydania SP pozwalajace podniesc jednego BC na 5
A moze tez dadza tym co nie maja commandow tylko podstawki + SP w ilosci SP z lev5 - SP z podstawy  :P
Wiesz, teorie spiskowe można tworzyć wszędzie i sądząc z wypowiedzi niektórych innych osób w tym wątku, węszą za nimi w każdej dziurze. Ja wolę się opierać na wypowiedziach devów, bo bujanie w obłokach i wymyślanie 100 innych sposobów jak mogą to załatwić mnie nie bawi.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 09, 2012, 14:59:13 »
Wiesz, teorie spiskowe można tworzyć wszędzie i sądząc z wypowiedzi niektórych innych osób w tym wątku, węszą za nimi w każdej dziurze.
Przecież wprost sami napisali, że rozważają opcje:
Cytuj
Example:
If we go for option 1: you will get Amarr, Caldari, Gallente and Minmatar Battlecruiser skills at 5 if you previously had the generic Battlecruiser skill at 5.
If we go for option 2: you will get Amarr Battlecruiser skill at 5 only if you previously fulfilled all conditions to fly Amarr Battlecruisers, which means having the generic Battlecruiser skill at 5, PLUS the Amarr Cruiser at 3.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 09, 2012, 15:03:35 »
Przecież wprost sami napisali, że rozważają opcje:
Ja w tych 2 opcjach nie widzę takich możliwości jak kolega wcześniej pisał. Nie ma tu nic o wolnych SPkach do rozdysponowania, ani że dostaniemy jednego BCka na 5 i wolne SPki itd. Te opcje są bardzo klarowne i osobiście skłaniam się ku drugiej, bo lepiej realizuje zasadę "będziesz mógł latać tym czym latałeś wcześniej". Dawanie wszystkich BC na 5 osobom, które ogólnie mają tylko jedną rasę wyskillowaną uważam za przesadę.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 09, 2012, 15:08:10 »
Ja w tych 2 opcjach nie widzę takich możliwości jak kolega wcześniej pisał. Nie ma tu nic o wolnych SPkach do rozdysponowania, ani że dostaniemy jednego BCka na 5 i wolne SPki itd. Te opcje są bardzo klarowne i osobiście skłaniam się ku drugiej, bo lepiej realizuje zasadę "będziesz mógł latać tym czym latałeś wcześniej". Dawanie wszystkich BC na 5 osobom, które ogólnie mają tylko jedną rasę wyskillowaną uważam za przesadę.
No cóż - każdy się może pomylić.  8)

Osobiście uważam, że opcja z minimalnymi skillami (mam BC5 dostaję rasowe minimalne wymagane by latać tymi BC, którymi mogłem + delta SP do rozdysponowania) jest w miarę sprawiedliwia.

Na chwilę obecną obie podane przez CCP opcje nic u mnie nie zmienią poza ilością SP (będę miał ich więcej).
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 09, 2012, 15:13:54 »
Osobiście uważam, że opcja z minimalnymi skillami (mam BC5 dostaję rasowe minimalne wymagane by latać tymi BC, którymi mogłem + delta SP do rozdysponowania) jest w miarę sprawiedliwia.

Oczywiście że nie jest, dla jakiejkolwiek delty mniejszej niż wystarczająca na natychmiastowe dociągnięcie wszystkich czterech skilli na 5.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 09, 2012, 15:18:51 »
Oczywiście że nie jest, dla jakiejkolwiek delty mniejszej niż wystarczająca na natychmiastowe dociągnięcie wszystkich czterech skilli na 5.
Ja rozumiem, że Ci się podoba temat dodrukowania SP, ale jak widać mojego urojenia CCP na razie nawet nie bierze pod uwagę. Sądzę, że Twojego "pomysłu" również nie będzie rozważać, bo dodatkowe kilka mln SP każdy z graczy mógłby wykorzystać niekoniecznie tylko do podniesienia poziomu skilli BC. :P
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 09, 2012, 15:21:20 »
Prosiłbym po raz kolejny, żeby nie wpierać mi swoich urojeń. Jak na razie ty wychodzisz tutaj z pomysłem "SP do rozdania".

Mi parę dodatkowych milionów SP w postaci magicznie pojawiających się nowych skilli na liście, a nie paru milionów SP do rozdania wedle uznania wcale nie przeszkadza.

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 09, 2012, 15:25:11 »
Ja rozumiem, że Ci się podoba temat dodrukowania SP, ale jak widać mojego urojenia CCP na razie nawet nie bierze pod uwagę. Sądzę, że Twojego "pomysłu" również nie będzie rozważać, bo dodatkowe kilka mln SP każdy z graczy mógłby wykorzystać niekoniecznie tylko do podniesienia poziomu skilli BC. :P
Co wy macie z tym dodrukowywaniem ostatnio. Ciągle jakieś dodrukowywanie, jak nie isków to SPków. Dla mnie jakiekolwiek "free SP do dowolnego rozdania" (choć fajne i bym się cieszył) nie będą sprawiedliwe. Co by było sprawiedliwe napisałem w poprzenim poście więc nie będę się powtarzał. Ale nie rozumiem Dormio o co raban robisz, skoro jak sam napisałeś u ciebie nic się nie zmieni. U mnie w praktyce też się nic nie zmieni, której opcji by nie przyjęli, bo wszystkie cruzy mam ponad 3 a BC mam 5. A kto nie ma cruzów to niech doskilluje, to ledwie parę dni. A jak ktoś nie ma BC 5 to nic nie straci, ale i nic nie zyska, więc nie ma o co płakać.
Cała zmiana w praktyce nie powinna generować jakiegoś niezadowolenia u graczy, choć jak dla mnie idea tej zmiany nadal jest niezrozumiała.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 09, 2012, 15:26:29 »
Prosiłbym po raz kolejny, żeby nie wpierać mi swoich urojeń. Jak na razie ty wychodzisz tutaj z pomysłem "SP do rozdania".
To może przestań mi wpierać swoje urojenia i będziemy kwita, co ?

Mi parę dodatkowych milionów SP w postaci magicznie pojawiających się nowych skilli na liście, a nie paru milionów SP do rozdania wedle uznania wcale nie przeszkadza.
A wg mnie te dodatkowe kilka milionów SP jest niesprawiedliwe niezależnie jak się pojawią w charze. Ponadto uważam tak nie dlatego, że mógłbym ich nie dostać, tylko dlatego, że nie widzę powodu dlaczego CCP miałoby zacząć dodrukowywać SP. Oczywiście CCP może to zrobić i moje zdanie nie ma tu nic do rzeczy... chociaż może jakby napisać im odpowiednią ilość petycji...  :P
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 09, 2012, 15:29:42 »
No cóż - każdy się może pomylić.  8)

Osobiście uważam, że opcja z minimalnymi skillami (mam BC5 dostaję rasowe minimalne wymagane by latać tymi BC, którymi mogłem + delta SP do rozdysponowania) jest w miarę sprawiedliwia.

Na chwilę obecną obie podane przez CCP opcje nic u mnie nie zmienią poza ilością SP (będę miał ich więcej).
Czyli co? Mogę latać wszystkimi ośmioma commandami, po wejściu dodatku będę zmuszony wybrać sobie jedna rasę dla której wbiję bc5? Wolne żarty.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 09, 2012, 15:34:38 »
Czyli co? Mogę latać wszystkimi ośmioma commandami, po wejściu dodatku będę zmuszony wybrać sobie jedna rasę dla której wbiję bc5? Wolne żarty.
Ale śledzisz całość dyskusji czy tylko ostatni post przeczytałeś ?
Skoro możesz latać wszystkimi ośmioma, to w nowych warunkach musisz mieć tyle SP i nowych skilli by móc nimi dalej latać. Szczególnie, że zmieniać będą wymagania do latania shipami i T1 i T2. Do latania ośmioma CBC nie potrzebujesz przecież lvl5 w CBC  ;) :P
Oczywiście żartuję. Celowo.  8)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 09, 2012, 15:39:00 »
To może przestań mi wpierać swoje urojenia i będziemy kwita, co ?

Już zapomniałeś, co napisałeś zaledwie parę godzin temu? Starość nie radość, lecytynę sobie kup. :)

Podejrzewam, że jeśli jednak zdecydują się aby nie "drukować" SP to dadzą minimalny wymagany poziom by latać + free SP do wykorzystania, a wystarczające by wyciągnąć JEDEN rasowy skill na poziom taki jak przed zmianą.

Cytuj
A wg mnie te dodatkowe kilka milionów SP jest niesprawiedliwe niezależnie jak się pojawią w charze.

Jesli mam BC 5 w tym momencie i mogę latać BC każdej rasy z bonusami z BC 5, to mam mieć BC 5 każdej rasy po zmianie systemu skilli, niezależnie od tego czy tornado będzie wymagać dalej BC 3 czy tylko BC 1. Dlaczego ja mam tracić na pomysłach developerów?

Cytuj
nie widzę powodu dlaczego CCP miałoby zacząć dodrukowywać SP

Powód jak wyżej. Developerzy postanowili sobie po 8 latach zmienić system skilli, pomijając tutaj już zasadność tego pomysłu w ogóle. Chcą zmienić i już, przestał im się podobać, jak go tworzyli to byli cieniasy i stworzyli bezsensowny, nieważne.

Dlaczego gracze mają na tym tracić?

Cytuj
chociaż może jakby napisać im odpowiednią ilość petycji...  :P

Powodzenia w szukaniu wystarczającej ilości masochistów. :P