Autor Wątek: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.  (Przeczytany 95346 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 07, 2012, 10:57:17 »
Ludzie nie panikować
No i nikt nie panikuje  :P

tylko wymyślić jak to wykorzystać na swoją korzyść. ;)
Mozna cos zrobic poza wrzuceniem BC i deski na 5?
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 07, 2012, 10:58:31 »
No tak, jak masz bc4 i deske4 to nadal opłaca ci się zrobić frytki i cruzy wszystkich ras których ewentualnie nie masz na 3 :)

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 07, 2012, 11:08:26 »
Coś tam wspominają o "specjalizacji" zamiast Tierów ale ani słowa więcej póki co. I o dodatkowych slotach tam gdzie będą potrzebne. Czyżby szykowały się jeszcze zmiany w parametrach/bonusach obecnych Tier 1 BCeków ?

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 07, 2012, 11:15:01 »
No tak, jak masz bc4 i deske4 to nadal opłaca ci się zrobić frytki i cruzy wszystkich ras których ewentualnie nie masz na 3 :)
Na szczescie mam to wszystko na 5 wiec jedyne moje zmartwienie to czy bede miec o te 4,6mln SP wiecej czy nie  :P
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 07, 2012, 11:32:34 »
A co granica pojemności klona sie zbliża? :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 07, 2012, 11:39:43 »
Ano
O ile jeszcze 20m za klona jest dla mnie do przezycia to 30 to juz rozboj  :P
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 07, 2012, 11:46:54 »
No to panie wsiadasz w t3 i umierasz fefnaście razy ;)

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 07, 2012, 11:49:32 »
Ano
O ile jeszcze 20m za klona jest dla mnie do przezycia to 30 to juz rozboj  :P

Aż tak często ci jajka biją?

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 07, 2012, 11:55:19 »
Aż tak często ci jajka biją?
Ostatnio malo gram, a na stacji ciezko poda stracic ale tu chodzi nie o strate jako taka, a o sama swiadomosc.
To jak z netem. Jak dziala i nie mam potrzeby korzystac to jest ok, ale jak nie dziala to mimo, ze nie mam potrzeby korzystac cholera mnie bierze i nie zaznam spokoju poki znow nie zacznie dzialac :P
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 07, 2012, 11:58:18 »
Cytuj
ze nie mam potrzeby korzystac cholera mnie bierze i nie zaznam spokoju poki znow nie zacznie dzialac
A razem z tobą dzial obslugi klienta Twojego ISP? :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 07, 2012, 11:59:51 »
Bo ja wiem. Ja tam dla odmiany nie boję się wdupić niczego, z t3, cynabalami i blackopem włącznie, bo zdaję sobie sprawę, jak szybko mogę sobie kupić kolejne, więc nie mam jakiejś traumy, że o, drogi statek to strach wydokować i żałoba w całym korpie jak spadnie. Pody tak samo :)

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 07, 2012, 12:05:11 »
To ja zadam kerbirskie pytanie
Mam BC na 5
Po zmianie bede miec 4 rasowe BC na 5, zamiast 1. BC na 5
BC na 5 to 1536000 SP

Czy to oznacza, ze po tej zmianie moja postac bedzie miala o 4608000 SP wiecej?

Odpowiedź na to pytanie wisi na forum od wczoraj: https://forums.eveonline.com/default.aspx?g=posts&m=898444#post898444
Cytuj
New destroyer and battlecruiser skills would be same rank than existing ones
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 07, 2012, 12:12:39 »
Bo ja wiem. Ja tam dla odmiany nie boję się wdupić niczego, z t3, cynabalami i blackopem włącznie, bo zdaję sobie sprawę, jak szybko mogę sobie kupić kolejne, więc nie mam jakiejś traumy, że o, drogi statek to strach wydokować i żałoba w całym korpie jak spadnie. Pody tak samo :)
Tu juz wchodzimy w kwestie kosztow zgonu ktory dla kazdego jest czym innym i zalezy od calej masy czynnikow zarowno z EVE jak i RL.
Poza tym przynajmniej w moim wypadku nie chodzi o wartosc statku/poda jako takiego, a o poczucie, ze to jest za drogie

Odpowiedź na to pytanie wisi na forum od wczoraj: https://forums.eveonline.com/default.aspx?g=posts&m=898444#post898444
Dziekuje slicznie
Jak to mowia - co slepemu po oczach.
No to teraz pozostaje kombinowac co wyciac z planu na te 6,1mln SP  :-X
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2012, 15:08:34 wysłana przez Tloluvin »
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 07, 2012, 14:12:13 »
Ciekawe jaki to będzie miało wpływ na mnie jako posiadacza bc-ków na 5 i kruzów 4 ras na 5. Poza tym deski na 5 mam od dawna a fretki 3 ras na 5.
Przybędzie mi pustych SP czy też coś innego z tego wyniknie?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 07, 2012, 14:31:07 »
Bedziesz musiał lepszego klna kupić :D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 07, 2012, 14:31:46 »
Tlolo mozliwe

bardziej mnie martwi to
"Can’t Minmatar use short range missile platforms to make use of that target painting bonus?"

WTF, jak bede mial pesta z bonusem do painta to ubije

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 07, 2012, 14:40:08 »
Wasze pomysły nie przestają mnie zaskakiwać, ale powiedz skąd z tego zdania wywnioskowałeś pestkę z bonusem do painta, bo mnie zainteresowałeś :)

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 07, 2012, 14:42:38 »
z tego ze pest zostal zakwalifikowany jako attack ship, pozniej w tekscie bylo ze attack beda mialy miec bonus do dmg/movement i zostalo podsumowane ww cytatem

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 07, 2012, 14:44:31 »
Cytuj
This opens up possibilities in terms of new ships. (...) Can’t Minmatar use short range missile platforms to make use of that target painting bonus?

Ale na pewno chodzi o tempesta?

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 07, 2012, 15:07:48 »
Przybędzie mi pustych SP czy też coś innego z tego wyniknie?
Znikna Ci 2 skille, a na ich miejsce pojawi sie 7 innych i wzbogacisz sie o 5,6 mln SP
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 07, 2012, 15:17:10 »
ehhh czyli wskoczę na kolejny klon

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 07, 2012, 16:08:01 »
ehhh czyli wskoczę na kolejny klon
Zawsze znajdzie się powód by marudzić :D
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

sc0rp

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 07, 2012, 16:09:34 »
Dobra pytanie zasadnicze czy oni zmieniaja tylko skille Destroyers i Battlecruisers czy takze inne jak: Afki, EASy, coverts, Logis, Recons, HAC, CS etc. ?

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 09, 2012, 09:12:23 »
Dobra pytanie zasadnicze czy oni zmieniaja tylko skille Destroyers i Battlecruisers czy takze inne jak: Afki, EASy, coverts, Logis, Recons, HAC, CS etc. ?
Zmieniają skille odnoszące się do statków t1 więc deski i becki. Pozostałe wymienione przez ciebie to statki t2, dla których zmienią się wymagania skillowe ze względu na zmianę w skillach t1, ale nie będzie rasowych skilli dla haców czy afek. Nadal będziesz musiał do nich zrobić odpowiadający rozmiarem skill t1 na lvl V (fregaty V -> afki; cruzy V -> hace/logi/recony; becki V -> commandy;).
Takie ładne diagramiki do tego zrobili, a wy nie umiecie ich odczytać. :)

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 09, 2012, 10:56:11 »
Dobra pytanie zasadnicze czy oni zmieniaja tylko skille Destroyers i Battlecruisers czy takze inne jak: Afki, EASy, coverts, Logis, Recons, HAC, CS etc. ?
Skoro zmienili jedne to trzeba sie liczyc z tym, ze za jakis czas rusza tez pozostale w mysl zasady, ze skoro T1 sa rasowe to T2 tez powinny  ;)
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

sc0rp

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 09, 2012, 11:15:32 »
Zmieniają skille odnoszące się do statków t1 więc deski i becki. Pozostałe wymienione przez ciebie to statki t2, dla których zmienią się wymagania skillowe ze względu na zmianę w skillach t1, ale nie będzie rasowych skilli dla haców czy afek. Nadal będziesz musiał do nich zrobić odpowiadający rozmiarem skill t1 na lvl V (fregaty V -> afki; cruzy V -> hace/logi/recony; becki V -> commandy;).
Takie ładne diagramiki do tego zrobili, a wy nie umiecie ich odczytać. :)

odczytac umie(my), ale ja tam wole sie upewnic ;) bo z doswiadczenia infografika sobie, a zycie sobie.

Skoro zmienili jedne to trzeba sie liczyc z tym, ze za jakis czas rusza tez pozostale w mysl zasady, ze skoro T1 sa rasowe to T2 tez powinny  ;)
Jesli nie w najblizszym dodatku to w to mi graj, przed nastepnym T2 shipy powinny byc all5 ;)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 09, 2012, 11:18:13 »
Znikna Ci 2 skille, a na ich miejsce pojawi sie 7 innych i wzbogacisz sie o 5,6 mln SP
Z tekstu Deva wcale nie wynika wzbogacenie  >:D
Cytuj
1. New destroyer and battlecruiser skills would be same rank than existing ones
2.We have a "if you could fly it before, you can fly it now" philosophy, that means properly reimbursing/giving skills not to leave people stranded in ships they could fly before the change. Again, nothing is fixed yet.
Ad.1. Ilość SP per skill będzie taka sama - z tego wynika, że "dodrukują" SP na poziomie 3 skilli rasowych
Ad.2. Z tego wynika, że dają skille rasowe na poziomie MINIMALNYM wymaganym by latać shipem, którym mogłeś latać.
Logicznie rzecz ujmując - żeby latać BCkiem każdej rasy obecnie potrzebuję skilla BC na lvl1 oraz CR na lvl3, to po zmianie żeby móc latać wszystkimi rasami muszę mieć CR rasowe na minimum 3 oraz nowe skille BC na minimum 1.

Cytuj
3. Destroyer and Battlecruiser reimbursement: it has been said before, but allow us to repeat again, that we do not want to cut ships you can already fly. Thus, having BC skill at 5 would mean you get all four variations at 5.
To jedyne stwierdzenie, że będą dawać wszystkie 4 rasy na tym samym poziomie jaki miałeś wcześniej. Przynajmniej chwilowo, na podstawie 3. można twierdzić, że "dodrukują" SP. Pewnie jednak się zorientują i skorzystają z opcji - "nothing fixed yet". Podejrzewam, że jeśli jednak zdecydują się aby nie "drukować" SP to dadzą minimalny wymagany poziom by latać + free SP do wykorzystania, a wystarczające by wyciągnąć JEDEN rasowy skill na poziom taki jak przed zmianą. Obym się mylił (mam FR=5, AFR=5, DS=5, CR=5, HAC=5, BC=5, CBC=5, BS=5 wszystkich ras - nie chce mi się tego robić raz jeszcze).
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ranshe

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 09, 2012, 11:38:19 »
Z tekstu deva też nie wynika to co sobie uroiłeś w swojej głowie.

Napisane jest jak wół "BC at 5 = 4 x Racial BC at 5" to Dormio przeczyta że "= 4 x Racial BC at 1 + z dupy wyciągnięte free SP". JPKM.

Poza tym, żeby latać tier 3 bc, potrzebujesz skilla na 3 (a na 2 na tier 2). Przepraszam, że psuję twoje urojenia.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 09, 2012, 11:59:54 »
Z tekstu Deva wcale nie wynika wzbogacenie  >:D
Jak nie jak tak (chyba ze moja znajomosc ang szwankuje bardziej niz myslalem)?
Wyraznie jest napisane  "having BC skill at 5 would mean you get all four variations at 5. "
Wiec skoro do tej pory miales umiejetnosc na 5 x1 a teraz masz miec ta sama umiejetnosc na 5 x4 to musisz miec wiecej SP ogolem. Zwlaszcza, ze gdzies tam bylo jeszcze, ze nowe skille beda miec ten sam rank co stare
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 09, 2012, 12:08:01 »
A jak to się ma do:
"We have a "if you could fly it before, you can fly it now" philosophy, that means properly reimbursing/giving skills not to leave people stranded in ships they could fly before the change. Again, nothing is fixed yet. "

Czyli po naszemu:
"Jeżeli ktoś mógł latać jakimś BCRem to po zmianach nadal ma móc nim latać." - Developer.
Bo za tego wynika że jak nie masz BCR L5 i
poszczególne rasy CR na L3, fregaty na L4.
To nie dostaniesz 4 x L5 BCR/Destroyer

Sądzę że nie mając rasowych BC na L3, fregat na L4 nie dostanie się Rasowego BCRa L5, ponieważ nie mogło się nim latać.

Biorąc cały czas poprawkę na:
"Again, nothing is fixed yet."

Czyli nie jest to jednak jasne.
JM
CR - CRuz
BCR - BatteleCRuz
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2012, 12:21:07 wysłana przez Jabolex »

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 09, 2012, 12:14:37 »
Z tekstu deva też nie wynika to co sobie uroiłeś w swojej głowie.
Napisane jest jak wół "BC at 5 = 4 x Racial BC at 5" to Dormio przeczyta że "= 4 x Racial BC at 1 + z dupy wyciągnięte free SP". JPKM.
Poza tym, żeby latać tier 3 bc, potrzebujesz skilla na 3 (a na 2 na tier 2). Przepraszam, że psuję twoje urojenia.
Herbatki się napij, bo nerwowy jesteś  :P
A jak już się napijesz, to powoli i ze zrozumieniem przeczytaj CAŁY mój post, dla ułatwienia (żeby Ci się koszmary po nocach nie śniły) zaquotuję Ci kluczowe słowa mojej wypowiedzi, pozwolą Ci zasnąć bez zbędnego stresu.
Ad.2. Z tego wynika, że dają skille rasowe na poziomie MINIMALNYM wymaganym by latać shipem, którym mogłeś latać.
To jedyne stwierdzenie, że będą dawać wszystkie 4 rasy na tym samym poziomie jaki miałeś wcześniej.
Jak nie jak tak (chyba ze moja znajomosc ang szwankuje bardziej niz myslalem)?
Wyraznie jest napisane  "having BC skill at 5 would mean you get all four variations at 5. "
Wiec skoro do tej pory miales umiejetnosc na 5 x1 a teraz masz miec ta sama umiejetnosc na 5 x4 to musisz miec wiecej SP ogolem. Zwlaszcza, ze gdzies tam bylo jeszcze, ze nowe skille beda miec ten sam rank co stare

CCP w swej mądrości twierdzi raz, że będziesz mógł latać tym czym latałeś wcześniej:
Cytuj
We have a "if you could fly it before, you can fly it now" philosophy, that means properly reimbursing/giving skills not to leave people stranded in ships they could fly before the change.
Oraz, że nie odczujesz zmiany:
Cytuj
Thus, having BC skill at 5 would mean you get all four variations at 5.
Łącząc obie te wypowiedzi mamy dodrukowywanie SP. Znając jednak CCP (Ci co nie wykorzystują remapa to wiedzą co mam na myśli), to się okaże, że te wypowiedzi są nieważne wobec:
Cytuj
Again, nothing is fixed yet.

Ja rozumiem, że Ranshee może mnie nie lubić, a moje czarnowidztwo i obawy zbywać urojeniami, ale ja tak samo to co on napisał mogę potraktować jako jego chciejstwo, bo CCP wyraźnie napisało, że taki mają plan, ale on może być zmieniony.
Pomiędzy nim a mną jest ta różnica, że ja mam obawy, że ostatecznie zmienią plany, a on ma nadzieję, że zrobią tak jak JEDEN z DEV'sów napisał, że planują.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 09, 2012, 12:17:07 »
Nie wiem co to jest BCR, pierwszy raz się z tym spotykam. Wiem, za to, że Battlecruiser to BC. Co do skilli to na razie oficjalna wersja jest taka, że jeżeli ktoś ma BC na 5, to dostanie wszystkie rasowe BC na 5, jeżeli ktoś ma Destroyers na 5 to dostanie rasowe Destroyery na 5. Jeżeli się to zmieni, to zapewne się o tym dowiemy.

Jonas

  • Gość
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 09, 2012, 12:17:27 »
BC - CRuz
BCR - BatteleCRuz
A jaki jest cel nagłego zmieniania przyjętych oznaczeń i wprowadzanie zamętu do własnych wypowiedzi?

Ja rozumiem, że Ranshee może mnie nie lubić, a moje czarnowidztwo i obawy zbywać urojeniami, ale ja tak samo to co on napisał mogę potraktować jako jego chciejstwo, bo CCP wyraźnie napisało, że taki mają plan, ale on może być zmieniony.
Pomiędzy nim a mną jest ta różnica, że ja mam obawy, że ostatecznie zmienią plany, a on ma nadzieję, że zrobią tak jak JEDEN z DEV'sów napisał, że planują.
Bo ty jesteś bittervetem, który woli myśleć o najgorszym rozważając każdy scenariusz, co nie przynosi w konsekwencji żadnych korzyści w dyskusji, a Ranshe patrzy z nadzieją w przyszłość licząc, że jednak w tym CCP to myślący ludzie są (choć często dawali odmienne świadectwo). Kłótnia pomiędzy wami wygląda więc ja rzucanie się klockami dziewczynek w przedszkolu, bo jedna powiedziała drugiej, że jej Little Pony ma ładniejszą grzywkę. ;)

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 09, 2012, 12:20:08 »
Ja tam jestem za opcją zerową, zerujemy wszystkie skille i dostajemy za nie free sp :)

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Następny dodatek będzie się nazywał Inferno.
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 09, 2012, 12:21:34 »
A jaki jest cel nagłego zmieniania przyjętych oznaczeń i wprowadzanie zamętu do własnych wypowiedzi?

Literówka.

JM