Eve Online > Centrum Rekrutacyjne

[CBC] CBC Interstellar rekrutuje

<< < (2/14) > >>

[UC] Mo Wisea:
no tyle też wiem. szukam dokładnego skill builda. jak napisałem wcześniej, najlepiej w pliku, który wrzucę do evemona

słyszałem, że korporacje mają jakieś swoje skill buildy których używają dlatego pytam za wczasu, żeby być gotowym w momencie kiedy będę aplikował

Anna Nietrzeba:

--- Cytat: [UC] Mo Wisea w Grudzień 01, 2014, 14:36:36 ---no tyle też wiem. szukam dokładnego skill builda. jak napisałem wcześniej, najlepiej w pliku, który wrzucę do evemona

słyszałem, że korporacje mają jakieś swoje skill buildy których używają dlatego pytam za wczasu, żeby być gotowym w momencie kiedy będę aplikował

--- Koniec cytatu ---

Wszystko mamy w biuletynie korpowym nie ma sensu przyklejać bo doktryny co jakiś czas się zmieniają.
 A co do sciezki młodej postaci to Vexor->Vexor Navy->Ishtar   to imho optymalna ścieżka rozwoju. Warto jeszcze gdzieś po drodze wyskilowac galentyjskiego cepa i na początek starczy.

Hairpins Blueprint:

--- Cytat: XTROnETS w Grudzień 01, 2014, 14:11:57 ---Racenie to na początek vexor navy + wasp II potem zamieniasz na ishtara który jest tez dobry na PVP

--- Koniec cytatu ---

navy waspy są ok :) nie czeba t2 na początek

Anna Nietrzeba:
Dla nowych rekrutów istnieje niepowtarzalna okazja wzięcia udziału w podbijaniu Delve.

"06-04-15 A small CFC force has just put the ZXB-VC outpost into its final armor time"


Anna Nietrzeba:
Żyjemy i dalej mamy się dobrze mimo włączonego wakacyjnego trybu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej