Autor Wątek: Aliasy e-mail oraz koszuli (EVEshirt) by Ace McDonald :P  (Przeczytany 3485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ace

  • Gość
Aliasy e-mail oraz koszuli (EVEshirt) by Ace McDonald :P
« dnia: Styczeń 17, 2005, 09:16:55 »
EVEBOX.COM

Jak juz zapewne niektorzy zauwazyli czesc z nas ma adres e-mail w domenie evebox.com. Jest to inicjatywa ktora ma doprowadzic do latwiejszych kontaktow "out of" EVE. Wszyscy wiemy ze EVEMAIL to komunikacja tekstowa wewnatrz EVE, teraz chce aby wszyscy kojazyli EVEBOX jako komunikacja EVE ale poza gra :) Troszke maslo maslane, ale pewnie kumacie cala idee.

W ramach promocji wszyscy "pelni" czlonkowie NHUN, oraz wszyscy ktorzy byli obecni na zlocie, moga zostac obdarowani takim aliasem. Wymog jest tylko jeden, bedzie to pelna nazwa postaci z gry, np acemcraven@evebox.com. Te krotkie, np ace@evebox.com, z jednoczlonowymi nazwami w najblizszym czasie beda platne w ISK.

KOSZULIKI (EVEshirt)

Jako iz na imprezie pojawilo sie duze zainteresowanie koszulkami ktore przygotowalem dla niektorych z nas, chcialbym poinformowac iz calkowity koszt wykonania takiej koszulki to 50zl. Pojawi sie pytanie, dlaczego tak duzo? Dlatego, ze materialy sa dosc drogie. Przy produkcji dla "massss" moj szef skasuje mnie za uzywanie sprzetu ktorego uzywam przy tworzeniu. Do tego prad, benzyna, przesylka, czas ktory zmarnuje w pracy na to, itp ktore pojawia sie po dordze. Tanszym rozwiazaniem moze byc wyciecie dla was samch wzorow ktore nakleicie na koszulki ktore sami zorganizujecie. Innymi slowy EVEshirt jest fajny ale kosztowny i czasochlonny :(

EVEshirt SPECS:
    Kuszulka
PROMOSTARS (T-shirt HEAVY, 160g/m2, 100% bawe?na) info: Bardzo wytrzymala i ladna koszulka. Pierwszorzedny wzor i wykonanie. Koszulka przezyje wiele pran bez straty koloru. Pelna rozmiarowka. Pra? w temperaturze do 90st w przypadku naniesionego termodruku :D[/list]

YANNICK

  • Gość
Aliasy e-mail oraz koszuli (EVEshirt) by Ace McDonald :P
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2005, 10:10:27 »
No coz...nie naleze do NHUN (jeszcze? kiedys?? w ogole???)  :oops:  wiec EVEBOX mnie omija, chyba ze oferta zostanie poszerzona. Natomiast ciekawy jestem koszulek i w zwiazku z tym:

- z czego sa wykonane (bawelna, polyester itp)
- jaka jest gramatura
- rozmiary? ( i co to znaczy ze sa XL? :P )

Ace

  • Gość
Aliasy e-mail oraz koszuli (EVEshirt) by Ace McDonald :P
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2005, 11:21:39 »
Specyfikacje matrialow z ktorych wykonane sa EVEshirt'y dodalem w glownym topicu. YANNICK przeczytaj prosze jeszcze raz kto moze miec alias :) Edit byl dla ciebie :)

YANNICK

  • Gość
Aliasy e-mail oraz koszuli (EVEshirt) by Ace McDonald :P
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2005, 12:30:40 »
Hehe, dzieki za poswiecenie :P
To ja na poczatek zamawiam koszulke:

- 1 sztuka
- kolor: granat - nr 22 (?)
- rozmiar XL (eee....duze to?)

Jakie sa dostepne grafiki na koszulkach? :)

P.S. Co to jest "bawelna polczesana"? Sheeeeep?! :P

Ace

  • Gość
Aliasy e-mail oraz koszuli (EVEshirt) by Ace McDonald :P
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 17, 2005, 13:40:56 »
XL - jak widziales na mnie wisiala "troszke" a na Sheep'ie i ZorD'zie wygladala jak kondom :lol: Jest nieco wiekszym XL niz to co zazwyczaj dostajemy w tym rozmiarze.

kol. 22 granat - dokladnie ten sam co mielismy na sobie. najlepszy wybor!

1 sztuka - za malo zeby jechac 15km po towar :) :P Poczekamy, moze ktos jeszcze bedzie chcial to bedzie fajnie.

grafiki na koszulke??? hmmm.. co sobie wymyslisz :) przeslij mi to w .cdr i bedzie OK.

PS. Przy tego typu kombinacjach proponuje rozejzec sie po Wawie i znalezc firme ktora takie cos robi. Napewno bedzie latwiej i szybciej. Sprawdzcie ceny, moze bedzie i taniej :P

kosto

  • Gość
Aliasy e-mail oraz koszuli (EVEshirt) by Ace McDonald :P
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 17, 2005, 21:09:06 »
ja chce taka koszulke !!! :D

StellarZord

  • Gość
Aliasy e-mail oraz koszuli (EVEshirt) by Ace McDonald :P
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 18, 2005, 07:45:57 »
Zostawic go na 10 minut a ten juz interz rozkrecil no co za typ ! :shock:

Marquiz

  • Gość
Aliasy e-mail oraz koszuli (EVEshirt) by Ace McDonald :P
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 18, 2005, 07:51:57 »
Ace a jak mozna uzyskac u Ciebie tego maila?

Ace

  • Gość
Aliasy e-mail oraz koszuli (EVEshirt) by Ace McDonald :P
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 18, 2005, 09:11:43 »
Wystarczy wyslac mi PM z adresem na ktory ma byc przekierowany alias evebox.com, oraz propozycje wygladu tego aliasa. W twoim przypadku Marquiz bedzie bardzo fajny :) marquiz@evebox.com