Eve Online > Crucible

Nowy website EVE

(1/9) > >>

Dormio:
Jest już nowy website, a w nim przeglądarka shipów (niestety niepełna), test osobowości, mapa, oraz parę pierdół...
Mam wrażenie, że jakby tak mniej informacji, ale za to w bardziej cukierkowej formie...

Edit:
Kuleje troszkę przełączanie się pomiędzy poszczególnymi sekcjami (i.e. nie ma możliwości powrotu z "Latest Expansion" i "Forums") - zapewne wkrótce poprawią.

Edit2:
Można zacząć zgłaszać swoje kandydatury do CSM.  :)

Ranshe:
No wczoraj wieczorem wrzucili nową wersję. I bardzo dobrze, w końcu jakoś to wygląda i ma ręce i nogi, a nie 8 letni pierdolnik :) Jak na informacje dla startującego gracza jest ekstra (szczególnie mapki).

VonBeerpuszken:
Moim zdaniem:
Nie wszystko co nowsze jest lepsze. Masa pięknej grafiki, efektów... zero konkretnych informacji.
Mapka - słabizna, nic konkretnego na niej nie ma, trochę kolorowych punkcików... żeby jeszcze był na niej podział na tereny Amar, Caldari, Matar, Gallente... (no, chyba że jest, a mi się nie chciało czekać na załadowanie całości)
Przeglądarka statków - słabizna, duże ładne zdjęcie i kompletnie nic więcej.
Brak newsów (chyba że jeszcze nie znalazłem drogi do nich)
Bieg przez płotki żeby sie doklikać do tego czego szukam

Jeden jedyny plus - dla nowego gracza daje jakiś ogólny obraz gry, szczególnie ta część z możliwymi profesjami
Dla gracza z jakimś tam stażem - bezużyteczna, szczególnie przez brak newsów na głównej stronie.


P.S.: Gdzie można głosować, nie mam zacięcia exploratora stron WWW  :-X

EDIT: dobra znalałem i newsy, i CSM i podobne... mój zarzut o bieg przez płotki właśnie spotęgował...

Isengrim:
Ja wiem, chyba to kwestia przyzwyczajenia, bo ja info, o ktorym mowiles znalazlem w 30 sekund.

Ale fakt, mogliby dopracowac szczegoly no i zaimportowac dotlan w roli mapy, a nie tego... cosia. :D

Dormio:

--- Cytat: VonBeerpuszken w Luty 08, 2012, 12:11:43 ---EDIT: dobra znalałem i newsy, i CSM i podobne... mój zarzut o bieg przez płotki właśnie spotęgował...

--- Koniec cytatu ---
Puszken - zgłaszaj się do CSMa, będę na Ciebie głosować  :D 8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej