Autor Wątek: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja  (Przeczytany 18764 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 23, 2012, 22:01:51 »
ups będzie zjeba, ktoś zapomniał ustawić boty :(...
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 23, 2012, 22:11:04 »
Dziękuję bardzo za uświadomienie i mam w związku z tym kolejne pytanie. Dlaczego w bz i 16p tak biednie kerbirka idzie, prze ostatnie 24h w bz zginęły 1644 npce, a w 16p śladowe 122 npce?

Bo c0ven to alians PVP, serio
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Ranshe

  • Gość
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 23, 2012, 23:19:30 »
O, Cat widzę kolejne teksty do sygnaturek rzuca wieczorem :)

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 23, 2012, 23:20:58 »
Bo c0ven to alians PVP, serio
Jasne  8)

Wracając do meritum, to z tego fragmentu "a zeby pokerbirzyc w tym skromnym zakatku zwanym Stolica Kowenu trzeba wpisywac sie w specjalnym watku na forum" chyba każdy wywnioskował, że macie takie zainteresowanie kerbirzeniem, że się nie mieścicie w tych kilku systemach które wam zostały i musieliście listę kolejkową wprowadzić. Źle zrozumiałem? A może chodziło o to, że macie listę kolejkową do której nikt się nie wpisuje.

Gustav Knuttsen

  • Gość
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 24, 2012, 01:49:22 »
Hej. o/

Informacyjnie tylko BCPM jest teraz częścią Ally Black-Mark rezydujemy w Cloud Ring

o/

ghavir

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ghafir
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 24, 2012, 05:02:23 »
Jasne  8)

Wracając do meritum, to z tego fragmentu "a zeby pokerbirzyc w tym skromnym zakatku zwanym Stolica Kowenu trzeba wpisywac sie w specjalnym watku na forum" chyba każdy wywnioskował, że macie takie zainteresowanie kerbirzeniem, że się nie mieścicie w tych kilku systemach które wam zostały i musieliście listę kolejkową wprowadzić. Źle zrozumiałem? A może chodziło o to, że macie listę kolejkową do której nikt się nie wpisuje.

Chodzi o to, ze zainteresowanie anomalkami jest tak duze, iz na cokolwiek ponizej folron huba najblizszy wolny termin jest na czerwiec a lista na sanctumy jest juz pelna do konca roku.


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 24, 2012, 08:32:11 »
chodziło o to, że macie listę kolejkową do której nikt się nie wpisuje.

chodzilo o to, ze alians mieszka i zyje w Stain, w Esoterii teoretycznie nie powinno byc nikogo. Ale jezeli ktos ma klopoty finansowe, to wpisuje sie w specjalnym temacie na forum, mniej wiecej w stylu "Ja, nizej podpisany mam duza potrzebe klepania anomalek, w zwiazku z tym oswiadczam ze bede siedzial w Eso w okresie od do i zarabial na pleksa". Niestety, temat ten swieci pustkami, poniewaz skladajac taka deklaracje narazamy sie na ataki ze strony trolli forumowych i roznych wannabe 100% pvperow, mozna sie dowiedziec ze jest sie np kerbirem itd.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 24, 2012, 09:51:54 »
Moze poprosimy Dooma, zeby wydzielil rozmowe o BZ-, anomalkach itp. do watku:

"Wszytko, co chcielibyscie wiedziec o c0venie, ale i tak nie uwierzycie"?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 24, 2012, 10:13:16 »
A po co, i tak zaraz sie zrobi znowu nieporzadek na nowo
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2012, 10:28:48 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Gustav Knuttsen

  • Gość
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 24, 2012, 13:05:38 »
Panowie to dyskusja o BCPM a nie o C0ven.  Dodam od siebie że prawda jest taka iż jeśli ktoś nie był w C0ven nie będzie miał pojęcia o czym mówi i wszystkie wypowiedzi o BZ itp są bez sensu. Nie wyszliśmy z c0ven z przyczyn personalnych czy też anomalkowych :) czy też PVP. Absolutnie nie ! C0VEN to jeden z najfajniejszych Ally w jakich grałem i fajna ekipa ludzi. BCPM wyszło z C0ven bo chcemy zobaczyć jak jest na północy bo nigdy tam nie byliśmy. W miejscu w którym teraz jesteśmy mamy wszystko czego potrzebujemy. Gangi Roamujące Cloud Ring non-stop, bardzo duża ilość OPów: ASO, CTA. Low-sec: Nie byle jaki bo Placid :). Blisko hi-seca z hubami transportowymi do suicide gankowania fracht. Sam cloud-ring jest super bo niski SS regionu sprawia że dorobkiewiczów i bociarzy u nas nie ma i kiedy jest ogłoszona flota defence 60% ally online wchodzi do floty :) czas zbierania floty 5min, sieć JB na pół EVE :).

A jeśli ktoś chce dołączyć zapraszamy ! Tylko z tego co obserwujemy raczej nie "młode" postacie bo nie dadzą sobie rady... single player też dziękujemy!!




SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 24, 2012, 13:22:59 »
Nie wyszliśmy z c0ven z przyczyn personalnych czy też anomalkowych :) czy też PVP. Absolutnie nie ! C0VEN to jeden z najfajniejszych Ally w jakich grałem i fajna ekipa ludzi. BCPM wyszło z C0ven bo chcemy zobaczyć jak jest na północy bo nigdy tam nie byliśmy.

Czyli z powodów "geograficznych" zamieniliście samodzielny ally (co c0venowi przyznać trzeba) na peta peta Goonów, w którym największym korpem są sławetni Black Legionnares znani jeszcze z Górnego Catch jako członkowie Sylph Alliance. W dodatku w aliansie rotacja jak w burdelu przy szosie brzeskiej, widać wyraźnie że jest to "meat shield", który Mittani trzyma w biednym regionie, żeby mieć bufor między Syndicate/Outer Ring/Placid a Fade/Deklein.

Moje gratulacje i do zobaczenia w Cloud Ring :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 24, 2012, 13:26:53 »
Gdy bylem w c0venie to jeszcze nie było żadnych list na które trzeba było się wpisywać gdy ktoś chciał sobie po eso polatać, stąd moje zaskoczenie. Nadal chcecie być jak SE i patrząc na kb, nadal to nie wychodzi  ;) Dobra, ale kończę to wykolejanie wątku, a Bilionerom życzę udanej kariery na północy.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 24, 2012, 13:33:25 »
Tez bysmy woleli, zeby poszli do jakiegos mniej "nacechowanego" aliansu, ale coz, poczekamy az sie chlopaki wyszaleja i zapraszamy do domu. ;)

Bo to bardzo fajny korp jest, a trolujemy go przeciez z czystej sympatii. :)

Cytuj
Nadal chcecie być jak SE i patrząc na kb, nadal to nie wychodzi


Kazdy by chcial. :P A serio, to doskonale sobie zdajemy sprawe, ze nie bedziemy jak SE i nie mamy takich aspiracji. Z tej chociazby przyczyny, ze dla Ruskich EvE to jest "Serious Business" - i nie mowie tu o RMT, bo akurat SE ma do niego jednoznacznie negatywny stosunek - tylko zaangazowanie sie w gre "cialem i dusza", swietna organizacja, itp. U nas jednak wiekszosc graczy to casuale, ktorym real pozwala na trolowanie na forum, ale juz nie na bycie na kazdym CTA, codziennie, po 4 - 6 godzin. No i community jakby cosik mniejsze, wiec odpowiedni odsetek takich "harcore'owych" graczy jak SE jest u nas niewielki.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2012, 13:42:41 wysłana przez Isengrim »

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 06, 2012, 10:07:08 »
Panowie to dyskusja o BCPM a nie o C0ven...

Właśnie teraz zauważyłem ze jesteście w CR. No to witamy was po sąsiedzku  ;D
Sponsored By Technetium  ;D

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 06, 2012, 10:50:02 »
No to my też witamy po sąsiedzku, właśnie przylecieliśmy do Venal...

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 06, 2012, 11:15:16 »
No to my też witamy po sąsiedzku, właśnie przylecieliśmy do Venal...
Nazywanie Venal sąsiedztwem dla CR i Fountain to chyba lekkie nadużycie...
Sponsored By Technetium  ;D

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 06, 2012, 11:26:45 »
To znaczy, że nie będziemy się odwiedzali?

 :'(

EverSin

  • Gość
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 06, 2012, 11:34:38 »

te z dupy wymagania to 5 killi na osobę, CTA, i uczestniczenie w regrupach...hmmmm...ale dla GBT to i to za duże wymagania,

Prawie prawda, 5 kili na każdego "czara" w korpie :P jeśli masz MAX 10 osób aktywnych w korpie w różnych TZ na 70 kilka postaci to już wychodzi troszkę inaczej ;]
Przewidując pytanie: nie, nie przewiduje się opcji wywalenia nieaktywnych i altów z korpa.

PS: wywaliliście mi moje stare konto na centrali eh :P jak tak można, człowiek wraca do EvE po kilku latach a tu takie buty :D

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 06, 2012, 18:22:15 »
Niech ktoś z adminów zepnie wszystkie te wypowiedzi o Coven  z innych wątków o Vide i Bilionersach i Admin jeden raczy wiedzieć skąd jeszcze, w jednym poście, np:

"Opowieści z Coven" albo "Z czym się je Coven" a najlepiej

"Gdzie się podziali tamci piloci...., czyli wspomnienia o Coven"

Gdzie się podziali tamci piloci, niezapomniani
Mikker, Nikuta, profesor Garon albo Arcania
Pod gejtem kampa, a w slocie cyno
Wieczór banieczka i my
Same pierdoły z Highseka skaczą,
tak bardzo chciało się bić

Gdzie się podziały, tamte roamy
Gdzie te hot dropy, gdzie tamten wlot
Gdzie się podziały tamte  wspomnienia
naszych walecznych, wspaniałych flot

Kampa  na Keberz po drugim losie już deagruje
Tutaj  Val  Heru, Prinsiu, Angelus, Jurek wskakuje
Tuż przed undokiem sklouczyły Sabry,
żyło się tak jak we śnie
Gdzie te roamy nie zapomniane,
 czy jeszcze przydarzą się

Bardzo ładnie proszę , bo już k...mać nie wyrabiam w każdym wątku po troszeczkę :)

może przy okazji Centrala ożyje, bo wiadomo nie od dziś, że nic tak nie kręci flejma jak Coven i Bufu, Króliki jakoś wypadły z obiegu ostatnio, ale może się zrehabilitują:)

edit: bo byłbym zapomniał

Himura zgadzam się w pełnej rozciągłości, szkoda tylko że takie narzekania nie przystoją korpowi który ma aspiracje, PVP i jest w alliansie PVP....skoro jednak tak trudno Wam zmienić stare przyzwyczajenia to czy łatwiej nie bedzie zmienić sobie plakietkę, z PVP na PVE?
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2012, 19:57:15 wysłana przez Chupacabra »
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

EverSin

  • Gość
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 07, 2012, 09:28:14 »
.....ciachu ciachu......

edit: bo byłbym zapomniał

Himura zgadzam się w pełnej rozciągłości, szkoda tylko że takie narzekania nie przystoją korpowi który ma aspiracje, PVP i jest w alliansie PVP....skoro jednak tak trudno Wam zmienić stare przyzwyczajenia to czy łatwiej nie bedzie zmienić sobie plakietkę, z PVP na PVE?

Kto tu mówi o jakimś narzekaniu :D
Mnie tam dobrze, na opy akurat latam o ile mam czas.
No i wdrażam się, 2 miesiąc dopiero po powrocie ogarniam zmiany i odrabiam kasę na szipy i fit, teraz lata się zupełnie czymś innym niż za "moich" czasów a jak odchodziłem z EvE z zamiarem dłuższej przerwy to oddałem większość stufu kumplowi ;]
Problem jest bardziej w tym że według mnie (inni mogą się z tą opinią nie zgodzić, ale dla mnie po 3 bliżej 4 lat nieobecności w EVE tak to wygląda) w c0ven jak coś się dzieje i hosty latają po Stain (tak, tu aktualnie większość nas siedzi podobno bo niestety tego nie widać) większą grupką to nagle się okazuje że poza kilkoma stałymi ludzikami chętnymi na polatanie nikogo nie ma, a nawet jak są to zebranie się do kupy trwa wieki :/

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 07, 2012, 09:46:34 »
....tak, tu aktualnie większość nas siedzi podobno bo niestety tego nie widać) większą grupką to nagle się okazuje że poza kilkoma stałymi ludzikami chętnymi na polatanie nikogo nie ma, a nawet jak są to zebranie się do kupy trwa wieki :/

i to jest powód dla którego tak mnie nosi !!! i widzę, że nie tylko mnie :) na palcach jednej ręki można by wyliczyć pilotów, którzy zawsze są gotowi i mają czym polecieć. Niezapowiedziana tydzień wcześniej flota emergency home defense to 10 shipów we flocie max, zapowiedziana flota 12 :)

Dlatego ciągle mnie nurtuje pytanie po co tym pilotom korporacja, allians i inne twory skoro, nie mają zamiaru sie integrować??? PO co na siłę siedzieć w jakimś korpie skoro i tak loguje się taki "ciepłymiś" raz na pół roku, nie odezwie się na ally czacie, nie wejdziez na TSA, nosi tylko Ticker, dla samej plakietki? Połowa z nich już się nigdy nie zaloguje, i będziecie ich trzymać jak Lenina?

Himmura jakby Cię wywalili z GBT w tym czasie jak Ciebie nie było, to teraz po zalogowaniu obraziłbyś się na nich? Czy złożył podanie i powiedział wróciłem, robimy zadymę?
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 07, 2012, 10:20:22 »
Dlatego ciągle mnie nurtuje pytanie po co tym pilotom korporacja, allians i inne twory skoro, nie mają zamiaru sie integrować??? PO co na siłę siedzieć w jakimś korpie skoro i tak loguje się taki "ciepłymiś" raz na pół roku, nie odezwie się na ally czacie, nie wejdziez na TSA, nosi tylko Ticker, dla samej plakietki? Połowa z nich już się nigdy nie zaloguje, i będziecie ich trzymać jak Lenina?

Z perspektywy CEO korporacji i executora aliansu mogę Ci powiedzieć, że takie martwe dusze dobrze wyglądają w statystykach Dotlanu, gdzie służą do wirtualnego prężenia klaty. Oczywiście do czasu, gdy ktoś powie "sprawdzam" i zobaczy ile osób faktycznie pojawi się na CTA.

Generalnie jest nieźle jeśli alians wystawia ponad 10% swoich liczb z Dotlan w prime-time.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 07, 2012, 11:02:12 »
flota emergency home defense

Do you want to know more?
[X] Yes
[ ] No

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 07, 2012, 11:16:19 »
Do you want to know more?
[X] Yes
[ ] No

AKA bronimi Plexow w Stain przed konkurencja. ^^

EverSin

  • Gość
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 07, 2012, 11:42:54 »
....ciach ciach....
Himmura jakby Cię wywalili z GBT w tym czasie jak Ciebie nie było, to teraz po zalogowaniu obraziłbyś się na nich? Czy złożył podanie i powiedział wróciłem, robimy zadymę?

Przed przerwą byłem w RAV, a że miałem mało czasu od zawsze, no na studiach miałem ale kto wtedy nie ma :D, to po nich zrezygnowałem z gry, no i mnie wydropili :P
Czy wróciłbym do RAV? Nie. Choć nie wykluczam żadnej możliwości, no może poza, nigdy do PTFu bo mam skrzywienie osobiste ;) No i nigdy, przenigdy więcej nie wsiądę do szipa żeby cokolwiek kopać oprócz tyłków, ostatni raz siedziałem w szipie z minerami jak kopałem na swojego pierwszego BSa jeszcze za czasow NHUN i przeprowadzki do Fountain.

AKA bronimi Plexow w Stain przed konkurencja. ^^
to ^ ;P

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 07, 2012, 13:53:04 »
Czy wróciłbym do RAV? Nie.  przenigdy więcej nie wsiądę do szipa żeby cokolwiek kopać oprócz tyłków, ostatni raz siedziałem w szipie z minerami jak kopałem na swojego pierwszego BSa

Wrzuce to chyba w opis korpa, podoba mi sie.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Gustav Knuttsen

  • Gość
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 09, 2012, 15:14:37 »
Uh hu :) Ale się nam wątek rozwinął :)

Dodałem info update w dziale rekrutacja. Zapraszamy wszystkich do wspólnego latania. Sytuacja w CFC jest bardzo ciekawa i Przeniesienie się tutaj było super pomysłem z uwagi na fakt że mamy co robić, a tylko oto nam chodziło. Roamowany non-stop Cloud Ring jest super mase "dzieci" tu do nas wpada "podebilować". I bitki w Deklein i okolicach :) hell yeah

Over and out
Keen-o-nator

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 09, 2012, 16:04:46 »
A na wojne z Raidenami jeszcze Was nie wzieli?

Gustav Knuttsen

  • Gość
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 09, 2012, 16:47:35 »
A na wojne z Raidenami jeszcze Was nie wzieli?

No jak to nie :) ?! zobacz jak ladnie wygladaja te niebieskie znaczki raidenow uwielbiam zabijac ich umba tengu :)
http://eve-kill.net/?a=pilot_detail&view=kills&plt_id=391895&m=2&y=2012

Too much fun :) Shit is real bro :)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [BCPM] Billionaires Club  - Dyskusja
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 09, 2012, 17:38:31 »
No ladnie ladnie!