Autor Wątek: Program - fity + skille, które są potrzebne do założenia rzeczy z fitu  (Przeczytany 2353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szulasek

  • Gość
Tak jak w temacie, poszukuję programu, który nie będzie obejmował tylko skill planner'a ale też ponieważ jestem totalnym newbie dopasuje mi skille, które potrzebne są do danego fitu(np. googluje fit dla riftera ale muszę godzinę szukać jakie skille są mi po kolei potrzebne żeby dane pierdołki założyć - fajnie byłoby gdyby zrobił to za mnie program. Wiem, wiem wszyscy mi mówią, że jestem leniwy ... :P )

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Program - fity + skille, które są potrzebne do założenia rzeczy z fitu
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2012, 01:24:45 »
Combos EFT i Evemon polecam

W eft zlozysz znaleziony fit (nie wszystkie są w formie przetwarzalnej przez evemon, oraz możesz pob awić sie na zasadzie "a ciekawe jak wzrośnie dps jesli bedę mial xxx, yyy i zzz skile o level wyżej"
Eve mon to program glównie do ukladania planów skilowania ale ma też kilka pobocznych funkcji, jak np wrzucenie w niego fitu z eft + klikniecie przycisku aby powstal plan minimu pod dany fit (minimum w tym wypadku znaczy ze kazdy modul jednostkowo uzyjesz, ale czy zlożysz razem to niekoniecznie bo fit moze wymagac lepszego skila na PG /CPU lub impli - tego eve mon juz nie przelicz

Druga opcja to Eve HQ który jest kombajnem mającym swoją wersję prawie kazdego solowego tool'a do eve (czsem gorszej jakosci, czasem porównywalne / lepsze)

Jest jeszcze pyfa ale nie wiem czy są tam jakiekolwiek dodatkowe narzedzia poza byciem alternatywą dla eft
https://forums.eveonline.com/default.aspx?g=posts&t=24359 <<< eft
http://evemon.battleclinic.com/ <<<< evemon

Edit
Tips: dodatkowo zalecam podpytywanie weteranów na centrala noobs (kanał in game), a jesli wybierasz się do akademi to również tam czy fit który znalazłeś i wydaje Ci się genialny nie okaże sie gejnialny po tym jak stracisz miesiąc czasu robiąc skile na poczatku malo przydatne
Tips2: fity z battle clinick ssą pauke i odradzam zblizanie się do tamtejszej fitowalni zanim troche nie poznasz tej gry

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Program - fity + skille, które są potrzebne do założenia rzeczy z fitu
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2012, 02:21:56 »
Pyfa jest dla mnie przynajmniej mega niewygodna i nielogiczna, eft jest lepiej rozwiązane imho. No ale działa.

W eft polecam sobie wbić swoją postać z api ( view - character editor, klikasz nową postać i potem import api, tam będziesz miał podane co i skąd wkleić).

Dobre fity są na failheapie ( http://failheap-challenge.com/forumdisplay.php?15-Ship-Setup-Hangar ), albo tutaj podobno ;) Zresztą zawsze możesz tu też pytać, raczej ktoś skomentuje z sensem.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Program - fity + skille, które są potrzebne do założenia rzeczy z fitu
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2012, 12:24:10 »
Mi nowe eft za Chiny ludowe nie działa mimo zaktualizowanego api :/

szulasek

  • Gość
Odp: Program - fity + skille, które są potrzebne do założenia rzeczy z fitu
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 06, 2012, 13:38:17 »
Dzięki za podpowiedzi co do programów.

PS: Wybieram się do akademii, właśnie złożyłem podanie, które mam nadzieję zostanie pozytywnie rozpatrzone i wyrośnie ze mnie porządny pilot.

Ranshe

  • Gość
Odp: Program - fity + skille, które są potrzebne do założenia rzeczy z fitu
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 06, 2012, 17:13:13 »
Mi nowe eft za Chiny ludowe nie działa mimo zaktualizowanego api :/

Mi się importowanie wywala z jakimś błędem, ale jak się zamknie błąd i kliknie jeszcze raz import, to importuje bez problemu.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Program - fity + skille, które są potrzebne do założenia rzeczy z fitu
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 06, 2012, 21:09:09 »
Mam to samo tylko że zamknięcie błędu nie pomaga :(

Ranshe

  • Gość
Odp: Program - fity + skille, które są potrzebne do założenia rzeczy z fitu
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 06, 2012, 21:39:31 »
To do skutku, podobno niektórym trzeba parę kliknięć. :)