Autor Wątek: EVE a internet bezprzewodowy  (Przeczytany 2930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

m.eather

  • Gość
EVE a internet bezprzewodowy
« dnia: Styczeń 03, 2012, 14:29:30 »
Chyba dobry dział jeśli nie proszę o przesunięcie tematu. Na szczęście mam pracę w której po odrobieniu się mam trochę wolnego czasu ale mam internet bezprzewodowy :(. Internet potrzebny mi jest w pracy ale ma ograniczenia związane z przesyłem i odbiorem danych. Nie opłacalnym wyjściem było by chyba grać w "Evke" w pracy...ile przesyła danych sama gra?może ktoś wie... i jak wygląda to w GB.?normalnie doładowuje 30zł i starcza na nie całe 2 tygodnie...przy grze na pewno więcej pytanie tylko czy ktoś wie ile??

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: EVE a internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2012, 14:35:32 »
W czasach kiedy ja gralem przy uzyciu takiego sprzętu sama gra zużywała niewiele transferu i teoretycznie wystarczał mi 1GB zarówno na eve jak i korzystanie z normalnej przeglądarki, natomiast trzeba pilnować aby cholerstwo się nie updatowalo przez takie łącze bo wtedy transfer topi się piorunem. Większym problemem byl fakt że mimo iż oficjalnie mieszkałem w strefie najsilniejszego sygnału to połączenie od stabilności było dalekie, a eve bardzo nie lubi niestabilnego polączenia

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: EVE a internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2012, 14:38:36 »
Z tego co parę razy backupowo używałem, eve sama w sobie żre jakoś w porywach do 2 kilobajtów na sekundę, oczywiście to zależy co robisz i gdzie. :)

Xeyo

  • ΞVΞ
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 167
  • (>_<)○------(^o^)○
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeyo
  • Korporacja: project HAVEN
  • Sojusz: No Handlebars.
Odp: EVE a internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2012, 14:38:50 »
Na niemieckim Eveforum wyliczyli ze grajac w ciagu jednej godziny, generujesz mniej wiecej 3-5 megabajtow ruchu w necie.

m.eather

  • Gość
Odp: EVE a internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 03, 2012, 14:45:11 »
czyli ogólnie mało sama gra zabiera. A w pracy wiadomo niekiedy muszę odejść od monitora i wracam więc było by to samo kopanie a i tak czas leci jak niagara. Więc chyba nie będę się zastanawiał i od jutra gram w pracy hyhyhyhy. dzięki za odpowiedź.
Temat chyba można zamknąć

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: EVE a internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 03, 2012, 15:15:37 »
Używam modemu GSM, i EVE faktycznie ma znikomą komunikację- średnio 5-6 MB na h latania. Przy okazji może coś takiego Cię zainteresuje: http://www.aero2.pl/bdi.html nie jest to może demon szybkości i co gorsza co h rozłącza, ale darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda. Jeśli chcesz coś bardziej konkretnego to zobacz ofertę play- za 50 zeta masz 5GB na 2 mce. (za co te 30 płacisz?)

m.eather

  • Gość
Odp: EVE a internet bezprzewodowy
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 03, 2012, 15:26:39 »
Wihajster za 2 gb :(a nie mam zamiaru szefowi dokładać do internetu. Chyba że przekroczę limit...