Autor Wątek: [polish community] Z kim można polatać?  (Przeczytany 59888 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 31, 2011, 02:13:30 »
o dzieki!
kampienie rzeczywiście może wydawać się nudne, śmieszyć itp, ale siedzimy tam bo jest co kampić;], celi jest cała masa, dziennie ta garstka osób, czyli około 5-6 osób w godzinach popołudniowych jest w stanie zutylizować masę złomu, dzisiaj 40 killi, wczoraj okolo 30,  w większości są to śmieci, ale takie rarystasy jak archon czy wypimpowane  tengusy tez się zdarzają. Kill praktycznie jest po killu, trudno to nazwac łowienie ryb, no chyba że za pomocą dynamitu.
 Tak jak pisał Drag, jak jest cien szansy na równą walkę  to podejmujemy ją, a nawet jak nie,  to tez się to zdarza że walczymy  , chociażby wczoraj gdy odwiedziło nas eve uni w sile ponad 20 fregat-destrojerów, nas było 4,  wdupiliśmy co prawda bcka i bsa, ale połowa z nich wracała do domu w jajach, i to my lutowaliśmy pole;]  fakt isk ratio wypadł fatalnie ale zarówno my jak i oni mieliśmy  z tego niezły ubaw.  Co do roamowania, nie jest tak że nie latamy, wczoraj ku chwale matarskiej republiki ;] odbijaliśmy dal z rąk amarów, wróciliśmy  stamtąd z około  dziesięcioma killami w tym był cynabal za jakies 400kk, co prawda nasz też padł, ale funu było całkiem sporo.
 Może nasza korporacja przypominać  organizacje wędkarską ale trochę mija się to z rzeczywistością,

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 31, 2011, 02:29:00 »
moze ktos sie poswieci dla sprawy :P i zrobi zestawienie korporacji milicyjnych dla kazdej z fakcji?
latwiej bedzie to ogarnac a nie latac i sprawdzac opisy w dziale rekrutacyjnym...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 31, 2011, 10:06:48 »
Z wypowiadających się na centrali?
Dla dzikusów walczy Mothra
Dla amarów BSI, BWC, PP
Caldari i Galente jak jakieś polskie korpy są to się nie ujawniają tutaj

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 31, 2011, 11:27:33 »
walczycie jak pieski :)
uspokójcie się, pozatym nie rozumiem to jest złego w kampieniu bramy czy leceniu xx jumpów żeby wroga znaleźć
ta gra polega na zabijaniu w każdy możliwy sposób nie sprawicie nagle, żeby cale uniwersum eve nagle było super honorowe bo lecicie akurat w pojedynke.
Troszke tu hipokryzją  zalatuje z tego co widze  bo jak zabijecie w siódemke dwie osoby to jest spoko i ogólnie e-peen skacze a jak już sie postawicie w sytuacji tej osoby, którą zabiliście to już sapiecie
dystansu troche miśki :*
pewpew

Minna Hinata

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 31, 2011, 11:37:28 »
Gaunt dobrze prawi, polać mu.

Moim skromnym zdaniem - każdy ma swój styl gry (kampa, długi roam przez parę regionów, krótki roam po okolicy, black ops, ect.). Tak samo jak gankowanie jednej osoby w 10 innych to również pewnego rodzaju styl gry. Jedni wolą pure safe-pvp bez adrenaliny czyli gankowanie, inni wolą adrenalinę i solo rzucać się na 4-5 osoby tylko po to by zabić 1-2 shipy, wyjść z ISK Eff na zero lub na plus i mają z tego satysfakcję i fun.

Wasze przekomarzanie się jest totalnie bez sensu. Robicie bajzel o głupotę, osobiście (tak, moim zdaniem) robicie z siebie idiotów na forum publicznym. Po ki ch to, nie wiem, pewnie przez "forum pvp" podnosicie sobie e-peen którego żadne z was nie potrafi w odpowiedni sposób zaspokoić ingame.


@Doom: Gallente nie wypowiada się bo nie należy do grupy trolli i spamerów. Mogę stać po stronie Caldari i poświadczyć, że Ci również nie mają czasu na trolowanie forum i robienie z siebie idiotów. Widać konflikt pomiędzy Amarr - Minmatar jest na tyle niski (pvp niskiego poziomu) że koledzy mają za dużo czasu na trolowanie.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 31, 2011, 11:40:45 »
Zaznaczyłem że z korpów wypowiadających się na centrali. Jakby ktoś nie widział to central ma też nieco więcej działów niż KSOD, FW i offtopic :P
Wiem że polacy latają  w FW dla gallente i caldari, ale żaden z polskich korpów z tych milicji się tu chyba nie reklamował

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Minna Hinata

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 31, 2011, 11:54:17 »
Zaznaczyłem że z korpów wypowiadających się na centrali. Jakby ktoś nie widział to central ma też nieco więcej działów niż KSOD, FW i offtopic :P
Wiem że polacy latają  w FW dla gallente i caldari, ale żaden z polskich korpów z tych milicji się tu chyba nie reklamował

Ponieważ są to corpy międzynarodowe z zastrzeżeniem rekrutacyjnym "Invite Only - You must get vouche from full corp member".
Po ludzku i łopatologicznie - idiotów nie przyjmujemy, zbieranie z ulicy to w amarr i minmatar.

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 31, 2011, 12:55:03 »
uhh, nie wiem gdzie tu trolowanie z mojej strony, po prostu opisałem czym nasza korporacja zajmowała się w ciągu dwóch dni, aby trochę wpłynąć na nasz dosyć jednostronnie kształtowany wizerunek w pl community  i co? i od razu dostałem idiotą na twarz, cóż poziom forum zbyt wysoki, jak dla mnie;/

Ranshe

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 31, 2011, 13:56:04 »
Nie tam za wysoki, tylko po prostu przypełzł jakiś gołodupny troll z krzaków czy innego wormhola, który nawet nie potrafi poprawnie nazwy swojego korpa napisać. :)

Dec - a co jest złego w wizerunku masterów Kampy w Eszur ;D

sarhi

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 31, 2011, 15:00:30 »
kill po killu ? 30 20 ? realnie podzielcie sobie te kille przez 50% a potem policzcie ze mieszkańcy eszur tez spadają . Jak zaraz posypia się teksty z jakiego źródła wiem ile to będzie zabawnie

co do trolowania , no jak eszur kampi na farmerow to szacun . Wynika z tego że nie latacie na pvp a tak zachwalacie swoją korporacje

zresztą to nie jest chyba wątek który corp FW jest lepszy . Wróćcie do podstawowego tematu a nie spamu

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 31, 2011, 17:12:04 »
@up
nie spinusiaj się tak bo masz fajne battleclinic
http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=SonicBlack


jednym słowem daliście się podejść trollowi :<
pewpew

sarhi

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 31, 2011, 18:12:41 »
hahah no jasne najbardziej używany statek cyclone , prawdopodobny fitt gazosawki hahahah , prosze sie inspirować takimi informacjami

Trip

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 31, 2011, 19:34:54 »
Nie wiem panowie o co ten krzyk , zawsze mozna z kims polatac czasem z polakami czasem z ludzmi innej nacji ,Null ........ hmm ,mysle ze jest dobry dla snobow ( flota 200+ i jeden kill ) ot cale cta . Kiedys latalismy czesciej na roamiki do zero ale niestety wiara albo uciekala albo zwalala capsy na biedne frytki frakcyjne ,zreszta Gancik byles z nami to wiesz jak bylo , low wyglada o niebo lepiej jesli sie chce postrzelac .W zero jak zakampilismy stacje to gostkowie wydokowywali frahtem zeby sparawdzic czy jeszcze stoimy pod ich domkiem , bylismy wtedy praktycznie w centrum kurwidolka pewnego aliansu i nic . Moim skromnym zdaniem prawdziwe pvp mozna znalezc w WH tu wszystko zalezy od pomyslowosci FC i tego jaka flota przyleci , i oczywiscie (jak ktos wspomial wczesniej ) czy sie nie pomylisz w obliczeniach , nie mowiac juz o uzywaniu skanera . Tu nie ma locala jesli sobie nie wyskanujesz to nie zobaczysz przeciwnika ,kiedy go widzisz na owerviu jest juz pozamiatane >:D

Szczesliwego Nowego Roku  :P

Minna Hinata

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 31, 2011, 21:09:34 »
Trip, nie ma co im mówić o PVP w wh, dobrze wiesz, że dla nich to czarna magia i zuo. Jak nie widzą locala to są ślepi jak kret. Dodatkowo dla wielu ludzi tutaj, pvp w wh to typowy ganking (ponieważ patrzą tylko na kb) a nie znają prawdy ile tak naprawdę było osób po obydwu stronach. Dobrze wiesz, że naszą ostatnią walkę też nazwali by "oni was zgankowali" czego ja powiedzieć nie mogę ponieważ naprawdę fajną flotkę wystawiliście za co gratki.

Będąc jako członek NorCorp również miałem wiele bitek w WH i często bywało tak, że my zbieraliśmy kile a druga strona nic nie zabiła - kwestia odpowiedniej logistyki. Nie raz miałem bitwy 20 vs 20 i najważniejszą rzeczą było kto miał lepszego logistyka (triage carrier w tym przypadku) i bardziej ogarniętego FC który umiał wykorzystać nie tylko to co się dzieje na polu walki ale również możliwość dołożenia cap spawna który nie raz pomagał w walce i przechylał szalę na Twoją stronę.

Od dawien dawna się mówi, że w WH latają najlepiej ogarnięte floty ponieważ nie liczy się ilość ale JAKOŚĆ floty, pomysłowość FC, jego ogarnięcie oraz zaufanie do własnych logistyków które muszą mieć łep na karku i umieć bardzo dobrze oceniać pole walki. Często spotykałem się z sytuacją, gdzie piloci logistyków decydowali czy będziemy walczyć czy nie ponieważ oni najlepiej umieją określić, czy utrzymają shipy przy życiu czy nie.

Również spotkałem się z tym, że 20 osobowa flota tech 3 z wormhola potrafiła bez problemu wziąść na kark 50-60 osobową flotę z null i zmusić ją do ucieczki z dużymi stratami. Jeśli ktoś z null / low próbuje podjąć wyzwanie w czyimś domu bez odpowiedniej wiedzy jakim sprzętem dysponują mieszkańcy, jaką mają aktywność itp itd czyli typowe "znaleźliśmy ludzików, idziemy im spuścić wpierdol" to moim zdaniem porywa się z motyką na księżyc. Nie jeden taki "uber roam" z null uciekał od nas nawet przez zapadające się wh czy skrytowane zostawiając za sobą kolegów bo trafili na coś, co przewyższyło ich wyobrażenie oraz nagle z dupy stracili powrót do domu ponieważ mieszkańcy skupili się najpierw na zamknięciu zwierzyny w pułapce a dopiero potem na zabiciu jej.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2011, 21:16:57 wysłana przez Minna Hinata »

Trip

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 31, 2011, 21:59:33 »
nie tak dawno zrobilismy dokladnie to samo ........ i co sie stalo ? polowa uber floty uciekla a reszta sie detonowala u nas . byl fun  :P

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 31, 2011, 22:03:10 »
Do WH żaden rozsądny fc z null nie będzie pchał 50 osobowego gangu, bo go jego ukochani podwładni ukamienują jak przy wylocie przeleci 10-ciu, a 40-tu zostanie i będą mieli do wyboru podexpress, albo 3 dniowa tułaczka po całej galaktyce.

Cytat: Minna Hinata
Również spotkałem się z tym, że 20 osobowa flota tech 3 z wormhola potrafiła bez problemu wziąść na kark 50-60 osobową flotę z null i zmusić ją do ucieczki z dużymi stratami.
Nie no, prawdziwi mistrzowie, w 20 t3 wziąć na klatę 60 rifterów, to jest wyczyn godny najlepszych z najlepszych :) No chyba, że to nie były riftery to chętnie się dowiem co to było i z góry dodaję, że jeżeli to nie było 60 t3 to nie robi to na mnie wrażenia.

Cytat: Trip
nie tak dawno zrobilismy dokladnie to samo ........ i co sie stalo ? polowa uber floty uciekla a reszta sie detonowala u nas .
Czemu to zawsze jest u was? Wylecieli byście z ciepłego kurwidołka od czasu do  czasu :)

Goomich

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 31, 2011, 23:27:00 »
Do WH żaden rozsądny fc z null nie będzie pchał 50 osobowego gangu,

http://northern-coalition.co.uk/?a=kill_related&kll_id=95846

Trip

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 31, 2011, 23:29:54 »
Do WH żaden rozsądny fc z null nie będzie pchał 50 osobowego gangu, bo go jego ukochani podwładni ukamienują jak przy wylocie przeleci 10-ciu, a 40-tu zostanie i będą mieli do wyboru podexpress, albo 3 dniowa tułaczka po całej galaktyce.
Nie no, prawdziwi mistrzowie, w 20 t3 wziąć na klatę 60 rifterów, to jest wyczyn godny najlepszych z najlepszych :) No chyba, że to nie były riftery to chętnie się dowiem co to było i z góry dodaję, że jeżeli to nie było 60 t3 to nie robi to na mnie wrażenia.
Czemu to zawsze jest u was? Wylecieli byście z ciepłego kurwidołka od czasu do  czasu :)
;)wylatujemy,wylatujemy ,czasem mamy dobra zabawe. widzisz WH to nie Null i jesli zbiera sie flota 60 t3 to napewno nie na roam po Null szkoda czasu na przelatywanie trzydziestu systemow po to tylko zeby zobaczyc jak local pustoszeje , nie, nie twierdze ze w zero sa same kerbiry ale czesto bywa tak ze zanim flota z zero sie zorganizuje to nas juz tam dawno nie ma a szkoda , z kolei nie warto zostawac dluzej w jednym systemie bo na kilka fryt spada tytek albo cala flota capsow.  ??? my uprawiamy zupelnie inny rodzaj pvp niz wasze cta , wiec mysle ze nie ma co porownywac wielkosci flot.Floty WH sa zawsze bardzo mobilne i w miare dobrze zorganizowane no i oczywiscie nie boja sie stracic statkow  :'(wartych czasem grubo ponad 2b ???

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 01, 2012, 11:18:25 »
http://northern-coalition.co.uk/?a=kill_related&kll_id=95846

STFU, mama nie uczyła, że to niegrzecznie przeszkadzać komuś w samozachwycie? :P

Więc przeproś grzecznie i wracaj na Sanctuma jak na typowego mieszkańca 0.0 przystało ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Jonas

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 02, 2012, 08:58:48 »
I znowu kilka stron przepychanek czyje pvp jest lepsiejsze bo jest lepsiejsze i tyle. Dlaczego nikt nie potrafi zrozumieć, że w pvp chodzi o fun z zabijania z robienia krzywdy bliźniemu (edit: korekta zgodnie z sugestią kolegi poniżej  ;D )? I co za różnica czy robi się to kampiąc jedną bramę, lecąc 30j po jednego killa, zrzucając flotę capsów na 5 fregat czy wspólnie z 600+ kolegami oblegając wrogi system - albo nawet polując na hulki w hi-secu? Czy to jest w wh bez locala, czy w głębokim null, albo na bramie low/hi? Są kille, jest walka, jest fun i chyba każdy uprawiający taką zabawę jest zadowolony. A jak nie jest to zmienia terytorium czy sposób zabawy i robi to, żeby być zadowolonym. Po co ciągnąć dyskusję na ten temat? Chyba, że dla forum pvp i podbijania standingu trolla. Mamy nowy rok, zróbcie sobie postanowienie noworoczne, że będziecie się bawić tak jak chcecie, bez krytykowania sposobu zabawy innych dzieciaków w tej piaskownicy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2012, 09:59:25 wysłana przez Jonas DaVerde »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 02, 2012, 09:26:23 »
I znowu kilka stron przepychanek czyje pvp jest lepsiejsze bo jest lepsiejsze i tyle. Dlaczego nikt nie potrafi zrozumieć, że w pvp chodzi o fun z zabijania?
E..nie tylko z zabijania. Mnie najbardziej bawi wymuszenie okupu  ;) No i nie ma to jak zapitolić kerbirowi sprzed nosa wraka frakcyjnego na jakiejś anomalce... obelgi czytam jak najlepszą poezję  ;D
PVP to nie tylko zabijanie, jest wiele fajnych rzeczy które można robić bliźniemu  :P
No..i żeby nie być offtopowym - moje PVP jest najmojsze z waszych i ciul.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 02, 2012, 10:01:39 »
Cytuj
E..nie tylko z zabijania. Mnie najbardziej bawi wymuszenie okupu
* Doom zerka na siga Puszka...
Irony overloaded

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Trip

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 02, 2012, 11:36:00 »
Witam w Nowym Roku  :P
Oczywiscie ze macie racje kazdy gra jak chce , ja dalem kilka przykladow i porownalem to co my robimy i co nam sie podoba a co nie , a o sposobie pvp decyduje gracz ( przeciez nie jest bezmozgim robotem ),granie samo w sobie musi dac satysfakcje i fun , inaczej bylo by bezsensu poswiecanie czasu  >:D

Trip

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 02, 2012, 11:38:34 »
STFU, mama nie uczyła, że to niegrzecznie przeszkadzać komuś w samozachwycie? :P

Więc przeproś grzecznie i wracaj na Sanctuma jak na typowego mieszkańca 0.0 przystało ;)

SokoleOko ciesze sie ze Cie widze , kope czasu  :)
jak zawsze cieta riposta ??? ??? 8)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 02, 2012, 11:39:05 »
* Doom zerka na siga Puszka...
Dobrze że nie zezuje  :P
no co... poprawiłem się... po low nie rozrabiam... ale mało to klientów w null ?  ;D Szczególnie że CVA jest na tyle fajne że wszystko co się rusza i sojusz ma w nazwie,  ustawia na minus  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 02, 2012, 13:06:33 »
Ten watek mozna gdzies podpiac i wklejac kazdemu kolejnemu kto kiedykolwiek wystapi z jakimikolwiek postulatami "zjednoczenia" polish community  ;D

To, ze ktos kampi brame, w czym, i czy ucieka na stacje stalo sie pretekstem do klotni z uzyciem slow takich jak np "idiota" itd, wiec co by bylo gdyby chciec porozmawiac o czyms powazniejszym:)

A a propo trollowania i kampienia bramy, to Azbuga od zawsze mial tendencje monogamiczne w kwestii ich wyboru, zakochal sie kiedys w bramie Bosena/Teo i trwalo to naprawde dlugo, pamietam ze bylem jeszcze nubem jak Azbuga juz tam stal z amarrskim BSie snajpiac frytki ze 160km, potem stalismy razem, i bylo naprawde fajnie, czasem lecielismy "na roam", tzn 2j dookola robilismy koleczko i 15 minut potem bylismy znowu na bramie, czasem robilismy dluuugo zapowiadana Wyprawe 5j do Egbinger i dalej dostawalismy wycisk od Foundation na wejsciu do Great Wildlands, ale na taki wypad Azbuge trzeba bylo dlugo namawiac, i strasznie jeczal. Zawsze potem wracalismy na nasza Brame, ktora byla jak bezpieczna przystan, punkt odniesienia w nieprzyjaznej, pelnej antypiratow rzeczywistosci. Wieczorami, kiedy wszyscy byli juz coraz bardziej pijani i znudzeni, patzrylismy na te wszystkie wraki Ibisow i indykow, wsluchujac sie w monotonny pomruk remote repek i rytmiczny ostrzal sentry gunow, ktory dzialal na nas rownie kojaco, jak dzwiek strip minera na highsecowego gornika. Wielu kadetow z Unseen na tej bramie zdobywalo swoje pierwsze pirackie szlify, Brama karmila nas stalym doplywem swiezych nubow przeskakujacych w zle sfitowanych statkach, dzieki czemu przy odrobinie alkoholu mozna bylo nawet wyobrazic sobie, ze jest sie PRO pvperem. Azbuga pozostal wierny swojej bramie, nawet gdy 2/3 korpa odlecialo mu do nullseca, wtedy nawet podjal decyzje o dolaczeniu KOZY do TRI. Niestety, w ostatniej chwili okazalo sie, ze Bramy nie da sie ze soba zabrac, wiec zostal. Kampil dalej, chociaz chetnych bylo codziennie coraz mniej, a alkoholu musial wypijac coraz wiecej, pozatym nie dalo sie juz snajpic BSem z poza zasiegu sentr, wiec mial tez coraz wiecej wtop. Mimo to trwal w swoim zwiazku z Brama, do momentu, kiedy ktos zaczal regularnie pod koniec najebki logowac alta nazwanego "Azbuga tolama" i wskakiwac z Highseca w noobshipie w srodek kampy, budzac tym nieskrepowana wesolosc u jednych, a sluszne zafrasowanie u innych...

Powodzenia w nowym zwiazku, Azbu o/  8)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 02, 2012, 13:16:38 »
Kocie jestes mistrzem, poplakalem sie ze smiechu. :D

Xeyo

  • ΞVΞ
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 167
  • (>_<)○------(^o^)○
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeyo
  • Korporacja: project HAVEN
  • Sojusz: No Handlebars.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 02, 2012, 13:23:27 »
Ten watek mozna gdzies podpiac i wklejac kazdemu kolejnemu kto kiedykolwiek wystapi z jakimikolwiek postulatami "zjednoczenia" polish community  ;D

To, ze ktos kampi brame, w czym, i czy ucieka na stacje stalo sie pretekstem do klotni z uzyciem slow takich jak np "idiota" itd, wiec co by bylo gdyby chciec porozmawiac o czyms powazniejszym:)

A a propo trollowania i kampienia bramy, to Azbuga od zawsze mial tendencje monogamiczne w kwestii ich wyboru, zakochal sie kiedys w bramie Bosena/Teo i trwalo to naprawde dlugo, pamietam ze bylem jeszcze nubem jak Azbuga juz tam stal z amarrskim BSie snajpiac frytki ze 160km, potem stalismy razem, i bylo naprawde fajnie, czasem lecielismy "na roam", tzn 2j dookola robilismy koleczko i 15 minut potem bylismy znowu na bramie, czasem robilismy dluuugo zapowiadana Wyprawe 5j do Egbinger i dalej dostawalismy wycisk od Foundation na wejsciu do Great Wildlands, ale na taki wypad Azbuge trzeba bylo dlugo namawiac, i strasznie jeczal. Zawsze potem wracalismy na nasza Brame, ktora byla jak bezpieczna przystan, punkt odniesienia w nieprzyjaznej, pelnej antypiratow rzeczywistosci. Wieczorami, kiedy wszyscy byli juz coraz bardziej pijani i znudzeni, patzrylismy na te wszystkie wraki Ibisow i indykow, wsluchujac sie w monotonny pomruk remote repek i rytmiczny ostrzal sentry gunow, ktory dzialal na nas rownie kojaco, jak dzwiek strip minera na highsecowego gornika. Wielu kadetow z Unseen na tej bramie zdobywalo swoje pierwsze pirackie szlify, Brama karmila nas stalym doplywem swiezych nubow przeskakujacych w zle sfitowanych statkach, dzieki czemu przy odrobinie alkoholu mozna bylo nawet wyobrazic sobie, ze jest sie PRO pvperem. Azbuga pozostal wierny swojej bramie, nawet gdy 2/3 korpa odlecialo mu do nullseca, wtedy nawet podjal decyzje o dolaczeniu KOZY do TRI. Niestety, w ostatniej chwili okazalo sie, ze Bramy nie da sie ze soba zabrac, wiec zostal. Kampil dalej, chociaz chetnych bylo codziennie coraz mniej, a alkoholu musial wypijac coraz wiecej, pozatym nie dalo sie juz snajpic BSem z poza zasiegu sentr, wiec mial tez coraz wiecej wtop. Mimo to trwal w swoim zwiazku z Brama, do momentu, kiedy ktos zaczal regularnie pod koniec najebki logowac alta nazwanego "Azbuga tolama" i wskakiwac z Highseca w noobshipie w srodek kampy, budzac tym nieskrepowana wesolosc u jednych, a sluszne zafrasowanie u innych...

Powodzenia w nowym zwiazku, Azbu o/  8)


+1 za poprawienie humoru! :-)

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 02, 2012, 13:24:12 »
Czyli wychodzi na to, ze zjednoczenie nie ma szans gdyz zdecydowana wiekszosc uwaza, ze ich styl gry jest jedynie sluszny, a styl gry wszystkich innych jest gupi i ogolnie be wiec jako warunek zjednoczenia wymagane jest nawrocenie sie na 'ich' styl gry, co oczywiscie jest nie do zaakceptowania gdyz dla nawracanych jest to proba odciagniecia ich od jedynie slusznego stylu gry w strone czegos co jest zle  :P

Albo krocej - zjednoczenie nie jest mozliwe ze wzgledu na bute i brak tolerancji w polskiej spolecznosci EVE  ???
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 02, 2012, 13:28:06 »
Albo krocej - zjednoczenie nie jest mozliwe ze wzgledu na bute i brak tolerancji w polskiej spolecznosci EVE  ???

Hau ebaut:

Zjednoczenie nie jest mozliwe ani sensowne, bo to gra i kazdy gra w nia tak, jak ma ochote, a nie tak, jak kaze mu jakas odgornie narzucona doktryna?

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 02, 2012, 13:36:57 »
Cytat: Tloluvin
Albo krocej - zjednoczenie nie jest mozliwe ze wzgledu na bute i brak tolerancji w polskiej spolecznosci EVE

Czyli szukanie swojego sposobu gry to jest buta i nietolerancja. Będę tolerancyjny jeżeli polecę do WH mimo, że preferuję sanctumy z przerwami na 600 osobowe bloby w celu obrony tych sanctumów? Co jeżeli zostanę w tym null mimo, że "ruch wszechpolski" poleci do WH? Czy wtedy został bym butnym i nietolerancyjnym "polaczkiem" ?

Jonas

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 02, 2012, 13:50:02 »
Butą i nietolerancją, jak ja kolegę rozumiem, jest twierdzenie, że twój i tylko twój styl gry jest jedynym słusznym, a to co robią inni to idiotyzm + inne epitety. A najmądrzej to ujął Isengrim - to gra i każdy gra tak jak ma na to ochotę. I największym "zjednoczeniem" w polisz komunity byłoby zaprzestanie wzajemnego obrzucania się błotem za to, że inni grają inaczej. Ale sądzę, że prędzej mi 10 lat w grze stuknie (albo ją rzucę) nim tego doczekam.

Trip

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 02, 2012, 13:57:04 »
no.... ja nikogo nie brazilem mysle , ale jesli tak to ktos odebral, to znaczy ze czytal bez zrozumienia  :'(

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 02, 2012, 14:15:16 »
Butą i nietolerancją, jak ja kolegę rozumiem, jest twierdzenie, że twój i tylko twój styl gry jest jedynym słusznym, a to co robią inni to idiotyzm + inne epitety.
Dziekuje.
O to wlasnie mi chodzilo

A najmądrzej to ujął Isengrim - to gra i każdy gra tak jak ma na to ochotę.
[troll on]
Tak to kerbiry graja  ;)
[troll off]

I największym "zjednoczeniem" w polisz komunity byłoby zaprzestanie wzajemnego obrzucania się błotem za to, że inni grają inaczej
Tyle, ze wtedy mogloby sie okazac, ze nie tylko nie ma przeszkod w zjednoczeniu polskiej spolecznosci w EVE, ale takze, ze odmienne style gry nie tylko sobie nie przeszkadzaja, ale wrecz uzupelniaja sie.
Tylko kogo by sie wtedy obwinialo o cale zlo swiata  :P
Albo co gorsza trzeba by zaczac uczyc sie jezykow obcych i szukac nowego poletka dla trollowania bo na Centrali byliby same swojaki + pare noobow wiec troche nie ten teges, a polskojezycznej konkurencji dla Centrali to chyba nie ma
 >:D

PS
no.... ja nikogo nie brazilem mysle , ale jesli tak to ktos odebral, to znaczy ze czytal bez zrozumienia  :'(
Pamietaj, ze jak ktos ma miekkie serce to musi miec twarda d**e i nie przejmuj sie :P
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 02, 2012, 14:19:24 »
Tyle, ze wtedy mogloby sie okazac, ze nie tylko nie ma przeszkod w zjednoczeniu polskiej spolecznosci w EVE, ale takze, ze odmienne style gry nie tylko sobie nie przeszkadzaja, ale wrecz uzupelniaja sie.

Obawiam się, że się mylisz.